صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: مراقب دامی به نام چت باشید

علاقه
    معارف قرآن
    نوشته
    1,420
    حضور
    130 روز 14 ساعت 30 دقیقه
    دریافت
    31
    آپلود
    0
    گالری
    29
    صلوات
    23607

مراقب دامی به نام چت باشید

مدیران و کارشناسان و همکاران علمی و اجرایی و کاربران فهیم انجمن گفتگوی دینی
    سلام و تحیت بر همه شما
    به اطلاع همه شما عزیزان می رسانیم
    فعاليتهاي همکاران و کاربران اسک دين در چت رومهاي رسمی و غیر رسمی اعم از حقوقی و حقیقی مراکز و افراد نا معتبر و ... به فعالیت و عملکرد آنها در انجمن گفتگوی دینی
    ارتباطی نداره و مسوليت این کار با خود همکاران و کاربران است.
    توصیه اکید ما آن است که در چت رومهاي نامعتبر حقیقی و حقوقی خيلي در گير نشوید و به شدت مراقب دام های پهن شده توسط برخی از شیاطین در عرصه جوامع مجازی باشید و وقت گران بهای خود را بيشتر در انجمن گفتگوی دینی صرف نمایید.

با آرزوی سر افرازی و عاقبت بخیری برای همه شما بزرگواران

ویرایش توسط مدیر سایت : ۱۳۹۰/۱۱/۱۲ در ساعت ۱۲:۳۱

2. صلوات ها 146

*رهگذر*, 5setare, a3hati, ali-akbar, amirtafresh, ashr, askdin18, ••ostad••, behrooz_313, bentolhodaa, bina88, BlackHat, fargol, farzadd123, frigg77, Ghamari, guest, Hamed313iswin, madanchi11, mahdy1, mahya joon, maryam, Masoomi, mdsh, mehr_hos, mkhahande313, mmaahhddii, Moamma, moeenymehr, Mohade3, Mohammad2db, monir11, narenj, nffn-nima-falahi, osaky, po0neh, pourya, RaMa, saba7328, samad0741, sepidm, sh9826716, skyzare, sogiii, Taghdir, taghizadeh, TAHOOR, فدک سبز, فرزانه, قاصدک, من يار مهربانم, مهتاب (عصربیداری), مهدی, مهدی فاطمه, مهدی عباس زاده, مهر آوا, مهر..., میثاق, محمد مَهدی, محمدی, مدیر فرهنگی, مدیر اجرایی, مدیر تدوین, مشکاة, مطهره, معلم شهید, نوجوان 20, نور, نیایش, هشام, ولیعصر, یلدا, یا زهرا(س), یادآور...!, یاس کبود علی, یاسین, یاسین72, کاوه, گل ليلا, گل مینا, گل نرگس, گل دختر, پرنده بهشتی, valayat, |nourooz|, آلا, آدینه, آذر بانو, آرام بذکر الله, افلاکیان, افسانه91, الهادی المهدی, الرحمن, اميدوار, اندیشمند, اندیشه, استوار, اسراء, اشک قلم, بي نام, بینام, بال, باباجونم, تنهاترین سردار, تولدی دیگر, ترنج, حق دوست, حیدر لیلا, حجاب برتر, حرم امن الهی, خادمة الحجة, ریحانة النبی, رحیق مختوم, رز, رزی, رزسفید, رضا, زهرا درجزی, سلیلة الزهراء, سمیه ق, سوال, سینا, سید امیر, سیده مریم, سایه خورشید, سجاد, سدید, سعادت, شقایق کویری, شکسته بال, شایسته, شب اول قبر, شرر عشق, صبا313, صدیق, صدای من, صدر, طالب نور, طاها110, عــــلی, علی شیرازی, عماد, عالمه 75, عاشق اهل بیت(ع), عبدالرحیم, غزل

3.  

نوشته
    38
    حضور
    4 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    318

بحث بحث چته؟
    به نظر من يه چت باکس به قالب سایت اضافه بشه میتونه خوب باشه.
    مثل خیلی انجمن‌ها چت باکس دارن

حالا خودتان میدانید
    گفت: پادشاهان هنگامی که وارد منطقه‌ی آبادی شوند آن را به فساد و تباهی می‌کشند، و عزیزان آنجا را ذلیل می‌کنند؛ [آری] کار آنان همین‌گونه است

5. صلوات ها 62

علاقه
    مطالعه و تحقیق در زمینه های فرهنگ، رسانه، روانشناسی جم
    نوشته
    244
    حضور
    3 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    17
    آپلود
    1
    گالری
    11
    صلوات
    1134

اتفاقاً من هم مدتی بود میخواستم این پیشنهاد رو مطرح کنم و یک نظر سنجی هم بگذارم.

مثلاً میشه برای اعضای صمیمی و بالاتر (بیشتر از 80 پست) امکان استفاده از چت روم را فراهم کرد.

جناب مدیر سایت اگر ممکن است پاسخ بدهند ...
    خداوند نزدیکتر از انسان به او و دورترین از ذهن اوست.

7. صلوات ها 54

علاقه
    معارف قرآن
    نوشته
    1,420
    حضور
    130 روز 14 ساعت 30 دقیقه
    دریافت
    31
    آپلود
    0
    گالری
    29
    صلوات
    23607

نقل قول نوشته اصلی توسط ضرب المثل نمایش پست ها
    جناب مدیر سایت اگر ممکن است پاسخ بدهند ...
    سلام
    با تشکر از پیشنهاد خوب شما
    دوست بزرگوار بر اساس قانون و ضوابط مرکز ما به عنوان انجمن گفتگوی دینی چون دارای ماهیت فعالیت آفلاین هستیم در انجمن فعالیت آنلاین و زنده از جمله چت باکس نمی توانیم داشته باشیم
    .

9. صلوات ها 70

علاقه
    حضرت زهرا(س)،شهادت،شهدا،اهل بیت،هیئت
    نوشته
    1,018
    حضور
    4 روز 22 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    9134

نقل قول نوشته اصلی توسط مدیر سایت نمایش پست ها
    توصیه اکید ما آن است که در چت رومهاي نامعتبر حقیقی و حقوقی خيلي در گير نشوید و به شدت مراقب دام های پهن شده توسط برخی از شیاطین در عرصه جوامع مجازی باشید و وقت گران بهای خود را بيشتر در انجمن گفتگوی دینی صرف نمایید.
    با تشکر از شما
    به نظرم اگر نام سایتها را معرفی میکردین فکر میکنم دوستان بهتر راهنمایی می شدند
    امام زمان (عج) فرمودند: برای فرج زیاد دعا کنید ، چرا که این زیاد دعا کردن خود فرج و گشایش کار شماست
    حی علی المهدی (عج)
    خدایا به مادرانمان و خواهرانمان بصیرت ، عفت و حجاب فاطمی عنایت کن
    اشهد ان فاطمة الزهرا عصمة الله کبری و حجة الله الحجج

11. صلوات ها 50

علاقه
    خدا و همسرم و پدر و مادرم
    نوشته
    1,594
    حضور
    6 روز 8 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    28
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    8697

بنام خدا.
    سلام.
    نقل قول نوشته اصلی توسط delete نمایش پست ها
    با تشکر از شما
    به نظرم اگر نام سایتها را معرفی میکردین فکر میکنم دوستان بهتر راهنمایی می شدند
    yahoo
    msn
    facebook
    google == بسیار مرموز
    اگه توی گوگل بخواید یه موضوع رو جستجو کنید بلافاصله یه لیست باز میشه که مسائل جنسی و مستهجن هستند.نگید بخاطر جستجوی زیاده که من خوب این موجودات رو میشناسم.
    فقط کافیه کلمه دوست رو توی نوار گوگل بزنید و یه اسپیس نثارش کنید!!!حالا کلمات دیگه رو نمیدونم چون زیاد توی گوگل دنبال کارام میگردم زیاد این لیست لعنتی رو دیدم.
    این فقط چندتا معروفاش بود که همه میشناسن.
    ویرایش توسط عــــلی : ۱۳۹۰/۱۱/۱۲ در ساعت ۲۰:۱۳

13. صلوات ها 38

علاقه
    قرآن ، اهل بیت علیهم السلام
    نوشته
    1,921
    حضور
    15 روز 23 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    38
    آپلود
    0
    گالری
    115
    صلوات
    9229

با سلام و درود بر همه کاربران فرهیخته و فهیم سایت با برکت اسک دین

طبق خبری که همین امشب در اخبار 20،30 پخش گردید در قسمت وبگردی اعلام شد که سایت گوگل نسبت به لینکهایی که کابران برای سرچ در آن قرار میدهند لیستی را جهت بررسی از افکار و عقائد کاربر اخذ میکند تا به این وسیله به اهداف کاربران پی ببرد

قبلا هم جایی خوانده بودم در موتورهای جستجو نرم افزارهایی تعبیه گردیده است که بمحض ورود به دهکده جهانی (که البته فکر کنم الان دیگه باندازه یه استان وسعت پیدا کرده) فایلی از اطلاعات هاردیسک را به مرکز برایشان میفرستد از این جهت توصیه میشود بسیار مواظب وارد کردن اطلاعات محرمانه و مخصوصا آنچرا که مربوط به حریم خانوادگی میشود باشید و حتی الامکان رد قالب سی دی های پشتیبان از اطلاعات شخصی خودتون نگهداری کنید

بنده خودم تقریبا 8 الی 9 سال پیش بصورت تصادفی وارد یکی از همین سایت ها شدم و با کمال تعجب دیدم تمام اطلاعات درایو های کامپیوترم در داخل سایت قابل مشاهده و حتی قابل کپی و کات هست

البته کاربران بزرگوار از این مطلب مطلعند که تمام این شیطنت ها توسط صهیونیزم فرهنگی رژیم اشغالگر خبیث و سردمداران منحوس غرب که مصداق بارز این آیه شریفه هستند که ان الذین یحبون ان تشیع الفاحشه فی الذین آمنوا لهم عذاب الیم فی الدنیا و آخرة شکل میگیرد تا بدینوسیله ملتها را در تحت یوغ استثمار و استضعاف فرهنگی خودشون در بیارن

لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِّلَّذِينَ آمَنُواْ الْيَهُودَ وَالَّذِينَ أَشْرَكُواْ ... ﴿۸۲﴾

التماس دعا
    موفق باشید
    اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و جعلنا من انصاره اعوانه

15. صلوات ها 41

علاقه
    مطالعه و تحقیق در زمینه های فرهنگ، رسانه، روانشناسی جم
    نوشته
    244
    حضور
    3 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    17
    آپلود
    1
    گالری
    11
    صلوات
    1134

نقل قول نوشته اصلی توسط عــــلی نمایش پست ها
    فقط کافیه کلمه دوست رو توی نوار گوگل بزنید و یه اسپیس نثارش کنید!!!حالا کلمات دیگه رو نمیدونم چون زیاد توی گوگل دنبال کارام میگردم زیاد این لیست لعنتی رو دیدم.
    با سلام،
    دوست عزیز این لیستی که تو گوگل ظاهر میشه، مربوط به بیشترین کلیدواژه هایی است که با اون کلمه اخیراً در گوگل جستجو شده.

متأسفانه ایراد از خودمونه

.....بی ارتباط با تاپیک «انحراف جوانها از دین» نیست!!......
    خداوند نزدیکتر از انسان به او و دورترین از ذهن اوست.

17. صلوات ها 30

علاقه
    نوشته
    1,594
    حضور
    6 روز 8 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    28
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    8697

بنام خدا.
    سلام.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ضرب المثل نمایش پست ها
    با سلام،
    دوست عزیز این لیستی که تو گوگل ظاهر میشه، مربوط به بیشترین کلیدواژه هایی است که با اون کلمه اخیراً در گوگل جستجو شده.

متأسفانه ایراد از خودمونه

.....بی ارتباط با تاپیک «انحراف جوانها از دین» نیست!!......
    این یکی از حیله های خود گوگل هست.وخودش هم گفته که این لیست همون تعداد زیاد جستجو هست.
    در صورتی که اینطور نیست.
    ویرایش توسط عــــلی : ۱۳۹۰/۱۱/۱۳ در ساعت ۱۰:۳۱

19. صلوات ها 24

علاقه
    نوشته
    1,594
    حضور
    6 روز 8 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    28
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    8697

بنام خدا.
    نمیدونم جدیداً توی قسمت عکس های گوگل جستجو کردید یا نه؟
    قبلاً که جستجو میکردید عکس های فیلتر شده رو نشون نمیداد و فقط عکس هایی که سالم هستند از نظر اسلامی نشون داده میشد.
    الان یه قابلیت گذاشته که عکسها توی دیتابیس خودش ذخیره میشه و همه رو نشون میده.اعم از فلیتر و بدون فیلتر.
    از همه این سایت ها مرموز تر و ضربه زننده تر گوگل هست.
    البته جالبه که گوگل قسمت Code و Books و یه سری قسمت هایی که من خیلی دوستشون دارم رو برای ایرانی ها تحریم کرده.

21. صلوات ها 27

صفحه 1 از 6 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 1

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری