صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: «واقعیت های پشت پرده» از منظر یک کاربر

نوشته
    11
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    17

«واقعیت های پشت پرده» از منظر یک کاربر

سلام. من جوانی 27 ساله هستم که سالهای ساله در زمینه عرفان و خداوند فکر و تحقیق میکنم. من بر اثر یک حادثه بسیار ناچیز در سن 16 سالگی از یک نو جوان پرهیاهو و شلوغ به ادمی متفکر و محقق تبدیل شدم و تا الان به چیزهایی رسیدم که در حقانیت آنها برای خودم شکی ندارم ولی از شما انتظاری ندارم که باور کنید زیرا نیازی به باور شما ندارد و این واقعیت وجود دارد.
    ما در دنیا 2 دانشمند داریم که به حقایقی بسیار باارزش دست پیدا کردند حقایقی که تفسیر این جهان و جهانا های دیگر و زندگی مخلوقات می باشد. اولین دانشمند نیوتن بود که با ذهن کنجکاو و مغرور خود که طاقت دیدن کسی برتر از خود را نداشت ریاضیات و فیزیک طبیعی یا تجربی کلاسیک رو بسیار پیشرفت داده و چه بسا در زمینه هایی خالق آن بوده است. ولی مورد بحث بنده دانشمند دیگری است که با زندگی پر از تلاطم خود به جهانی دست یافت که همان جهانی است که قران میفرماید که طبیعت روی آن را پوشانده است. البته سالیان پیش یونانیها و فلاسفه بزرگ تا حدودی به واقعیت های موجود پی برده بودند و به کار میبستند ولی این دانشمند از لحاظ علمی و با ارائه یک فرمول کامل حقانیت خدا را اثبات کردند. بله آن دانشمند کسی جز انیشتین نیست. فرمول e=mc2 یک فرمول عادی نیست این فرمول همان خداست. یعنی خدا را اثبات میکند.
    توجه کنید. این فرمول میگوید تبدیل انرژی به ماده و تبدیل ماده به انرژی . بزارید از اول شروع کنیم از انفجار بزرگ . در ابتدا چیزی وجود داشت و نداشت و آن چیز خدا بود( باور این که چیزی وجود دارد و در عین حال وجود ندارد بستگی به این دارد که شما چقدر در باره خدا و فلسفه آن مکاشفه و فکر کرده باشین. هرم وقت توانستید رنگی به غیر از 7 رنگ به وجود بیاورید مثلا یک رنگ هشتمی میتوانید به وجود خدا پی ببرید!!!!!!!) خدا برا اساس تصمیمی که میگیرد و دلیل آن تصمیم بر هیچ کس واضح نیست (شاید به دلیل اثبات قدرت خویش یه خود!!!!! یا خلق دنیایی برای خود) دست به خلق این جهان میگیرد آنهم با تبدیل قسمتی از انرژی خود به ماده من از این به بعد اسم خدا را انرژی مطلق مینامم. انرژی مطلق قسمتی از انرژی خود را در انفجار بزرگ به ماده تبدیل میکند و از هیچ این دنیا به وجود می اید(مصادیقش در قران هست) در میلیارد میلیارد ... میلیاردیم ثانیه این انرژی پرتاب و تبدیل به عناصر و اتمهای لازم برای تشکیل ماده شده و در عین حال ماده و پادماده با هم ساخته میشوند. میدانید که پادماده چیزی فراتر از تصور و دقیقا عکس العمل ماده است و اندک بسار ناچیز از آن باعث انفجاری بزرگ میشود و دریچه ای به سمت جهان های دیگر باز میکند. در این قیامتی که برپا شده بود میلیونها سال و میلیاردها سال طول کشید تا این جهان امروی ما شکل گرفت ولی هنوز هم از آن انفجار 13 میلیارد سال پیش جهان در حال انبساط میباشد. در این جهان بزرگ جایی بی نهایت کوچک به نام منظومه شمسی شکل گرفته و بر اساس آن زمین و خودمان.(این جهان بی نهایت است هروقت مغز شما توانست برای بی نهایت انتهایی بیابد می تواند واقعیت کامل خدا را دریافت کند) همه ما و تمام مادیات از انرژی تشکیل شده است انرژی ای که هیچ گاه از بین نمیرود و از نوعی به نوع دیگر تبدیل میشود ماده از اتم و اتم از ذرات ریزی که بین آنها نوعی انرژی و همچنین بین خود اتمها و همچنین خود عناصر و همچنین خود مولکولها و همچنین خود انسانها و تا ... انرژی برقرار است این انرژی در همه چیز هست آن انرژی همان انرژی مطلق یا خداست برای همین قران میفرماید که خدا از رگ گردن به مانزدیکتر است چون ما خود خدا هستیم همه چیز انرژی مطلقه و این انرژی مطلق به اشکال گوناگون درامده انرژی گرمایی، انرژی مغناطیسی، انرژی جاذبه، انرژی عشق، انرژی الکتریسیته، انرژی مغناطیسی و انرژی فرشته ای. فکر میکنید فرشته چیست؟ منظور از فرشته چیست؟ فرشته همان انرژی های متغیری هستند که طول موج مختلفی دارند مثل نور های خورشید و هر کدام کاری را انجام میدهند(چشمها را باید شست جور دیگر باید دید!!) خدا انرژی مطلق و فرشته های همان انرژی های تبدیل شده خدا هستند ما انواع فرشته داریم انرژی فکری انرژی جنسی انرژی غرور انرژی حسادت انرزی یکتاپرستی انرژی دوستی انرژی دشمنی انرژی نفسانی و غیره تمام این انرژی ها یا فرشته ها را خدا در هنگام خلقت انسان در اختیار انسان درآورد(همان معنی بچگانه تعظیم کردن فرشته ها بر انسان که برای عربهای بیسواد آن موقع گفته شد) مگر یک فرشته که از همه فرشته ها قوی تر بود یا انرژی قویتری بود و آن پاد انسان بود یعنی شیطان بله شیطان همان پادانسان هست و یعنی در اختیار انسان نیامده است و کاملا با انسان متقاوت است مثل ماده و پادماده ( به دلیلی فقط خدا میداند هر چیزی که خلق شد یک پادی هم از خود دارد یعنی یک خراب کننده مثل خوبی و بدی) این پادماده تو همه انرژی (فرشته)های در اختیار انسان دخالت میکند و تمام هدفش نابود کردن معنوی انسان هست چرا چون ماهیت انسان و بودن انسان به خاطر معنویت و رسیدن به خدا یا انرژی مطلق هست یعنی تمام جوانب بد یا خراب در انرژی انسانی خلل ایجاد میکند در هاله های انسانی خرابی ایجاد میکند و روح انسان یا انرژی انسان را کثیف و سنگین میکند که برای سبک شدن و رهایی انسان از این زشتی ها همه انسانها باید در هنگام معاد از جهنم عبور کنند. راستی جهنم چیست ؟ همانطور که گفتم این جهان مادی ما یک پرده ای است بر روی حقیقت کدام حقیقت؟ حقیقتی انرژیتیکی این جهان یعنی اصل ماجرا همان روحی بوده همه ماست. ما به واسطه یک اشتباه در بهشت که جایگاهی در همان جهان های موازی نزدیک ماست به این جهان مادی پر از اشتباه امده ایم تا سنجیده بشیم و بعد دارای لیاقت شویم و به دنیای انرژی وارد شویم .(مثل یک بازی بیدلیل و خنده دار ولی خوب خدا اینطور خواسته) در هنگام معاد همه انرژی هایی که به ماده تبدیل شده بودند دوباره به انرژی تبدیل و به سمت خدا میروند به سمت منبع . تمام کارهایی که ما در این جهان انجام میدهیم از خود انرژی ساطع و در جریان فضایی انرژی تاریک ناشناخته که همه ما را دربر گرفته به فضا پرتاب میشود و با سرعت نور در بینهایت فضا گسترش می یابد.همه زندگی ما عین یک فیلم با کیفیت در فضا پخش میشود( برای همین دانشمندان گفتند میتوانند صدای انسانهای 2000 سال پیش را هم بشنوند) چون همه چیز هست و از بین نمیرود چون انرژی هیچ گاه از بین نمیرود و در فضا پخش میشود برای همین وقتی شما میخوابید و در خواب روح یا همان انرژی به پرواز در می اید و به جهان های موازی اطراف ما در فضا میرود در حین رفتن ما در خواب میتوانیم حوادثی که در گذشته اتفاق افتاده یا در آینده اتفاق خواهد افتاد را ببینیم. روح ما به جهان های موازی که درجه انرژیتیکی بالایی داشته رفته خود را ریفرش کرده و سبک کرده و تازه کرده و به جسم باز میگردد.در هنگام مرگ قران گفته که تمام جوارح ما به حرف می آیند منظور این است که تمام سلول های بدن شما در حال ضبط زندگی شما هستند و به فضا بخش میکنند و شما در هنگام تبدیل شدن به انرژی و حرکت در فضا و رفتن به جهان های موازی( عالم های برزخی) می توانید زندگی خود را مرور کنید و افسوس بخورید!!! بعد ما وارد یک دنیای پر از انرژي پاک کننده به نام جهنم شده همه انسانها و انهایی که سبکند مثل پیامبرها سریع عبور میکنند ولی آنهایی که سنگینیند باید سبک شوند و سپس وارد دنیای انرژیتیکی خداوندی شده و سرنوشتی نامعلوم در انتظار ما خواهد بود.
    جهان های موازی چیست؟
    مفهوم جهان های موازی بسیار پیچیده است. این جهان میلیاردهای جهان دیگر دارد که در پیچ و خم هم هستند. تا حالا شده فکر کنید وقتی میخواهیم به مهمانی بروید و آماده میشوید که بروید ولی به دلیل یک مشکل ناخواسته کنسل شده و در خانه میمانید چه اتفاقی می افتد؟ بگزارید بگم تا بفهمید که دنیا از چه قراره و شما چقدر خوابید؟؟!!!! هر کاری که شما انجام نمیدهید همزاد شما و کسی درست عین خودتان یعنی خود خودتان در جهانی مثل همزاد این جهان آن کار را انجام میدهد. مثلا همزاد شما به مهمانی میرود ولی شما نمیروید. همزاد شما ماشینش تو راه پنچر میشود ولی شما بدون پنچری به مهمانی میروید همزاد شما در راه تصادف کرده و میمیرد ولی شما سالم به مقصد میرسید. ان همزاد ها خود خود شما هستید ولی شما در حال و در عین حال و هر ثانیه میلیاردها جهان میلیاردها احتمال که برای میلیاردها انسان در زمین اتفاق می افتد را انجام میدهید. تمام احتمالات حالت داشته و اتقاق می افتند برای همین شاید صدقه ای شما را از یکی از این احتمالات برهاند و برای همزاد شما این اتفاق بیفتد. برای همین در خواب صحنه هایی را میبینید مربوط به عملی که خود مرتکب نشدید ولی می بینید که کسی عین شما در خوابتان دارد آن کار را انجام میدهد این همان میلیارد جهان های موازی هست.
    این مطالبی که عنوان کردم خیلی ناچیز از اون چیز هایی هست که باید باشه ولی مجالی برای ارائه همه آنها نیست.
    بدانید درک آن چیزهایی که گفتم خیلی پیچیده بوده و اگر متوجه نشدید یا کتمان کردید بدانید باید بیشتر مکاشفه کنید و فکر کنید و تحقیق کنید.
    همانا حقیقت همیشه تلخ است

ویرایش توسط pcnet : ۱۳۹۰/۱۱/۰۸ در ساعت ۲۱:۵۳

2. صلوات ها 6

3.  

علاقه
    ALLAH
    نوشته
    2,406
    حضور
    20 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    9
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    11066

نقل قول نوشته اصلی توسط pcnet نمایش پست ها
    مگر یک فرشته که از همه فرشته ها قوی تر بود
    سلام

صحبتهای شما زمانی قابل قبول است که با قران به عنوان یک کلام بی نقص و صحیح مطابقت داشته باشد

بنا به نص صریح قران شیطان فرشته نبود و از جنس جن بود و ابدا از همه قویتر نبود بلکه حقیرتر از همه بود

فرشته های همان انرژی های تبدیل شده خدا هستند ما انواع فرشته داریم انرژی فکری انرژی جنسی
    بنا به نص صریح قرآن فرشته ها دارای عقل و شعور و قوای تکلم و ... می باشند لیکن این چیزهائی که شما بیان کردید فاقد قوای فوق هستند

همان معنی بچگانه تعظیم کردن فرشته ها بر انسان که برای عربهای بیسواد آن موقع گفته شد
    نیاز نبود خدا به زبان بی سوادها حرف بزند بلکه این تعظیم همان کرنشی است است که تمام عالم برای خدا می کنند هرچند که همان زمین بوس هم برای آدم به نیت خدا بود

همزاد شما و کسی درست عین خودتان
    این نظریه تناسخ دیگر پوسیده شده البته این همزاد و امثالهم دکان بازار خوبی است برای برخی

البته در وجود جهان موازی شکی نیست ولی آن برداشتی که شما از جهان موازی کرده اید به طرز فاحشی غلط است

کوتاه کلام ان واقعیت پشت پرده آن نیست که شما به ان رسیده اید به دنبال واقعیت مهمتری باشید

امام حسین علیه السلام

زنهار زنهار بپرهیز از ظلم به کسی که در مقابل تو یاوری جز خدا ندارد

5. صلوات ها 11

نوشته
    11
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    17

من هم گفتم واقعیت های پشت پرده اگر حرفهای من رو همه میفهمیدن دیگه واقعیتی نبود یا اسمش رو نمیشه گذاشت واقعیت.!!
    مردم عامی و معمولی این هارو که میشنوند میخندند و اونهایی که میفهمن معنی این کلماتی که گفتم هیچ موقع تائید نمیکنند چون اسرار رو نمیشه گفت . من هم بعد سالها خواستم فقط خورده ای از آنها را فاش کنم تا بتوانم کمی دغدغه در افراد محقق ایجاد کنم. خداحافظ

7. صلوات ها 6

علاقه
    آرامش
    نوشته
    224
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1734

سلام

ای کاش کارشناسان مربوطه سریعتر به این تاپیکها جواب بدن یا اظهار نظر کنن تا مطالب نادرست در ذهن کاربرا بعنوان مطالب دینی جای نگیره، آیا مطالب بیان شده در پست اول درسته؟
    کار رهگذر عبور است گاهی بر می گردد گاهی نه

9. صلوات ها 10

علاقه
    تدریس - تألیف - تحصیل
    نوشته
    1,916
    حضور
    34 روز 17 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    12300

من هم گفتم واقعیت های پشت پرده اگر حرفهای من رو همه میفهمیدن دیگه واقعیتی نبود یا اسمش رو نمیشه گذاشت واقعیت.!!
    سلام بر بقیةالله الاعظم ومنتظرانش

خوب اگر همه حرفهای شما را میفهمیدند اسم آن را چی میگذاشتند ؟؟؟

والان که نمی فهمند نامش واقعیت است ؟؟؟ کمی به این مطلب خود فکر کنید !!! یعنی چی ؟؟؟ !!! حقا" که بعضی ها را وادار به تفکر نمودید تا در مورد معنای واقعیت بیشتر تفکر کنند !

مردم عامی و معمولی این هارو که میشنوند میخندند و اونهایی که میفهمن معنی این کلماتی که گفتم هیچ موقع تائید نمیکنند چون اسرار رو نمیشه گفت
    خوب از نظر شما مردم عوام چه کسانی هستند ؟؟؟ ملاک برای فهمیدن این امور چیست ؟؟؟

شما تلاشتان در این است که ماتریالیسم را با با کدامیک از ایسم ها ادغام کنید ؟

آنچه در قران شما به آن استناد میکنید درست تفسیر نکرده اید گرامی!!! قران میگوید....

خوب البته حتما" منتطر میمانیم وپادر کفش بزرگان نمیکنیم تا پاسخ خود را از مسئولان محترم سایت بگیرید .

حق یارتان
    ویرایش توسط ••ostad•• : ۱۳۹۰/۱۱/۰۷ در ساعت ۱۳:۲۳

11. صلوات ها 11

علاقه
    اخلاق
    نوشته
    179
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    8
    صلوات
    1515

ســلام

نقل قول نوشته اصلی توسط *رهگذر* نمایش پست ها
    ای کاش کارشناسان مربوطه سریعتر به این تاپیکها جواب بدن یا اظهار نظر کنن تا مطالب نادرست در ذهن کاربرا بعنوان مطالب دینی جای نگیره، آیا مطالب بیان شده در پست اول درسته؟
    بنده بلافاصله بعد از خوندن این تاپیک، به دو تن از کارشناسان محترم، یکی از بخش قرآن و دیگری

کلام و عقاید پیغام دادم و از اشون برای تأیید یا رد این مطلب دعوت کردم ولی هنوز...

ان شاء الله که میان

فقط یه تذکر دوستانه

هر مطلبی رو نخونید و هر چیزی رو که خوندید هم باور نکنید مگر اینکه براش مؤیدی پیدا کنید.

صبر کن سهراب...!

گفته بودی قایقی خواهم ساخت، قایقت جا دارد؟؟؟

من هم از همهمه اهل زمین دلگیرم...

[SIGPIC][/SIGPIC]

13. صلوات ها 10

نوشته
    436
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1050

به ادمی متفکر و محقق تبدیل شدم و تا الان به چیزهایی رسیدم که در حقانیت آنها برای خودم شکی ندارم ولی از شما انتظاری ندارم که باور کنید زیرا نیازی به باور شما ندارد و این واقعیت وجود دارد.
    باسمه تعالی، سلام بر شما

دوست عزیز، اگر اهل کشف و شهود عارفانه شده اید، یک بحث است و اگر اهل تحقیق عالمانه هستید، بحث دیگر، در حالت اول، شهود شما در صورتی ارزش علمی دارد که در قالب دلیل و برهان بیان بشود یا اینکه با مبنای عقلایی یا برهانی بیان بشود؛ اما در صورت دوم هم اگر اهل تحقیق و تفکر باشید، یا می توانید همان تفکرات خودتان را در قالب برهان یا دلیل عقلایی بیان کنید، یا نمی توانید، اگر نمی توانید، بیانات شما ارزش علمی ندارد.

حال اگر برای مطالبتان دلیل کافی دارید و می توانید دفاع عالمانه داشته باشید، وارد بحث بشویم و الا تمام سخنان شما، مدعاهای بدون دلیل است و ارزش علمی ندارد.
    ویرایش توسط هشام : ۱۳۹۰/۱۱/۰۸ در ساعت ۰۵:۵۲

15. صلوات ها 12

علاقه
    مطالعه و تفکر
    نوشته
    5,135
    حضور
    59 روز 22 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    15170

راهنما پاسخ به مدعیات یک مدعی شهود

مردم عامی و معمولی این هارو که میشنوند میخندند و اونهایی که میفهمن معنی این کلماتی که گفتم هیچ موقع تائید نمیکنند چون اسرار رو نمیشه گفت . من هم بعد سالها خواستم فقط خورده ای از آنها را فاش کنم تا بتوانم کمی دغدغه در افراد محقق ایجاد کنم. خداحافظ
    با سلام

گذشته از آنکه مطالب شما تماماً مدعیات بدون دلیل و برهان بوده و صرفاً نوعی برداشت ذهنی از مفاهیم دینی و باصطلاح بازی با کلمات و مفاهیم است (چنانکه جناب هشام) اشاره فرمودند.

باید اضافه کنم این مطالب جنبه شهودی هم ندارد که شما ادعا کرده اید به اسراری از عالم شهود پی برده و بعد سالها خواسته اید بخشی از آنها را فاش کنید، زیرا اهل سِرّ به عهدی که بین خود و صاحب سِرّ بسته اند پایبندند. زیرا:

هر که را اسرار حق آموختند/ مهر کردند و دهانش دوختند.

علاوه بر اینکه بر اهل معرفت روشن است که تلاش شما در این مدعیات، پیوند بخشیدن به آموزه های دینی با اندیشه های ماتریالیستی و ضد دینی است آنهم با ادبیاتی جدید که البته کار تازه و جدیدی نیست.

اینکه برای خدای خالق و هستی بخش ماهیتی با عنوان انرژی مطلق قائل شوید اینکه هم بوده هم نبوده همانکه ماده انگاران خدا را انکار نموده و برای طبیعت چنین ویژگی قائلند.

فرشتگان که در عالم هستی دارای وجودی حقیقی و بعنوان مدبرات امر الهی هستند را بر خلاف آنچه در آموزه های دینی آمده بعنوان انرژی های متغیر معرفی کنید.

و ده ها مطلب عاری از دلیل و برهان دیگر که حاصل برداشت های ذهنی شماست که نه برای آنها شاهد وحیانی و نه عقلانی وجود دارد و پر واضح است که نتیجه تلاش ذهنی شما در اصطلاح سازی جدید است و بدون شک قلمرو شهود هم از این مدعیات مبراست.

ضمن آنکه مدعیات خود را به شیوه جدلی ضمیمه کرده و عدم فهم آن از سوی مخاطبان، بدلیل عوام بودن آنها دانسته اید و بنوعی به شعور مخاطبان فرهیخته توهین کرده اید. و این خود دلیل محکمی بر ادعایی بودن مطالب شماست.

به هر حال اگر دلایلی منطقی یا منطبق بر آموزه های دینی بر مدعیات تان دارید بفرمایید در خدمت هستیم.

موفق باشید ...

«واقعیت های پشت پرده»  از منظر یک کاربر

17. صلوات ها 8

نوشته
    11
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    17

بارگزاری مجدد: اسرار پشت پرده(2)- رمزگشایی

با سلام مجدد

ببينيد بعضي مسائل وجود دارند که وقتي شما به آن مي رسيد يا درک مي کنيد هيچ کس جز کسي که در اين راه قدم گذاشته نميتواند درک کند يا بفهمد. شما در رابطه با الهام يا وحي چه ميدانيد. در رابطه با موسيقي چه مي دانيد . بگزاريد سوالي بپرسم اگر سازي را در اختيار شما قرار دهند آيا مي توانيد بنوازيد؟! آيا اگر هم تحت آموزش قرار بگيريد مي توانيد آهنگهايي از خودتان بنوازيد؟! بگزاريد راحت به شما بگويم شما فقط مي توانيد نتهايي که ديگران ساخته اند را بازخواني کنيد يا با کمي تغيير اجرا کنيد ولي نميتوانيد نتهايي از خودتان بسازيد.

چرا؟!! چون شما به منبع الهام وصل نيستيد. مقوله هنر چيزيست که يک هنرمند نمي داند از کجا و چگونه اين تراوشات روحي باعث خلاق بودنش شده و مي تواند خلق کند. تا شما متصل نباشيد نميتوانيد اين واقعيت رو درک کنيد. اگر سالها هم تحت آموزش باشين تا از ديگران مجزا نشده و بهتان وحي نشود نميتوانيد نتي ساخته يا مثلا شاعري کنيد. اين کار نياز به باز شدن دريچههاي وحي بر شما خواهد شد. پس انتظار نداشته باشيد که هرچه من ميگويم شما باور کنيد . من گفتم حقيقت هميشه پشت پرده مي ماند تا وقتي که منجي ظهور کند.

وقتي شما مورد الهام و وحي قرار گرفتين ديگر نيازي به دليل و مدرک نداريد. من وقتي به اين چيزهايي که در پست قبلي گفتم رسيدم اصلا با قران انسي نداشتم. ولي وقتي چيزهايي از ترجمه قران را اتفاقي خواندم فهميدم با اون چيزهايي که ناخواسته به ذهن من آمده مطابقت دارد.صبر کنيد بگزاريد چيزي بگم. قران کتابي است که در همه اعصار به کار مي ايد چه در گذشته و چه در آينده باز هم مطالبي و اسراري براي گشودن دارد حتي با پيشرفت شگرف علم تا هزاران سال آينده

چرا؟ چون با پيشرفت علم انسانها داراي ذهني بازتر شده و کلماتي که قران ميگويد معانيش کاملتر ميشوند کاملتر ميشوند چون هر کلمه قران هزاران معني دارد چرا؟ چون هر انسان در هر عصري يک معني آن را درک ميکند . قران طوري گفته شده که عقل هاي کنجکاو رو به سمت خودش جذب کند عقل ها فکر کنند و کشف کنند تا براي هميشه وابسته به آن باشند براي هميشه. هر چه بيشتر کنکاش کني بيشتر درگير ميشودي و بيشتر ميفهمي و تازه ميفهمي که چقدر بچه گانه فکر ميکردي در مورد فرشته ها يا خدا. يا انرژي ها.

نمونه هاييي را ذکر ميکنم. مثلا وقتي گفته ميشود در قيامت همه چيز کنفيکون ميشود و غبار فضا را ميگيرد منظور همانانرژي هايي هست که از خدا سرچشمه ميگيرند غبار= انرژي و همه به سمت خدا جذب ميشوند به سمت منبع يا وقتي ميگويد که همه پرنده ها و همه حيوانات و در کل همه چيز تسبيح گوي خداوند واقعا شما چه فکر ميکنيد؟

فکر نميکنيد که منظور اين است که خداوند که انرژي مطلق هست در همه چيز وجود دارد و منظور از تسبيح يعني بودن اين انرژي در همه چيز از کوچکترين گرفته تا بزرگترين. براي خدا بزرگي و کوچکي معنا ندارد . اين ها مقايسه هاي زميني هستند. فکر ميکنيد شما باز مغز تان بدون اتصال روحاني به ناکجا ميتوانيد واقعايت را درک کنيد؟ دقيقا مثل يک بازي کامپيوتري بايد انقدر تلاش کرده و راههاي مخفي را کشف کنيد تا بفهميد واقعيات را .

وقتي واقعيات را فهميديد اگر همه درک کردند بدان ان چيزي که بهش رسيدي ارزشي ندارد و اگر عده خيلي خيلي کمي درک کردند بدان به جاهايي رسيدي. نمونش را در داستان تمام پيامبران بخوانيد که چطور مردم عادي و حتي عالم ها نقضش ميکردند. بايد سختي بکشي رياضت بکشي تا بهش برسي.فکر ميکنيد معتکف ها يا انسانهايي که کارهاي خارق العاده انجام ميدهند چطور به اينجا رسيدند . من ميگم. انها به سمت خدا رفتند به سمت انرژي مطلق . آنها توانستند با رهايي خود از تمام ماديات و رياضت شديد قلباً و اعتقادً و ايماناً به وجود خداوند در ذره ذره خود پي ببرند و انرژي فکري و امواج مغزي خودشان را با اين انرژي ها پيوند بدهند براي همين ميتوانند اجسامي را بدون لمس جابجا کرده يا روزها بدون غذا گرسنه بمانند.

چرا؟ مگر غذايي که ميخوريم چيست؟ طبق فرمول انيشتين و تبديل ماده به انرژي غذايي که ميخوريم در بدن به انرژي تبديل ميشود براي همين وقتي غذا ميخوريم بدنمان داغ شده يا گرممان ميشود. خوب اين انرژي را آيا ميتوان بدون وجود ماده تعيين کرد؟ بله به وسيله ارتباط با انرژي مطلقي که در وجودمان هست. با ارتباط با انرژ اي که در سنگ هست ميتوان آن را با چشم بلند کرد فقط کافي است کا باور کني و قضيه نشدن را از ذهنت پاک کني هر وقت ايمانت به خدا انقدر کامل شد ميتواني اين کار را بکني . اکثر ما انسانها مغزمان بيشتر اوقات در حالت استند باي قرار دارد اگر هميشه فعال باشد و ما براي هر کاري که ميکنيم فکر کنيم مي توانيم به چنين درجاتي برسيم. مثل يک موسيقيدان که نميداند چطور و چگونه يک موسيقدان شد فقط ميداند که شده و هست. هيچ راهي وجود ندارد که شما الان يک الهام گير شويد مگر اينکه مثلا مکاشفه روحي زيادي کرده باشيد.

شايد يک شاعر به خاطر عشق اتشيني که داشته بتواند شعر بگويد. پس احساسات دريچه رسيدن به الهامات هستند پس اين احساسات همان فرشته هايي هستند که در قران مد نظر هست. فرشته هايي که درک ميکنند ميفهمند از انرژي اصلي نشات ميگيرند راهي هستند براي رسيدن به آن .

وقتي مادري فرزند خود را نفرين ميکند چه اتفاقي مي افتد که نفرين او ميگيرد يا وقتي کسي از ته دل نفرين مي کند يعني گريه ميکند و با تمام وجود نفرين مي کند چه مي شود که نفرين او ميگيرد و رد خور ندارد. دليل نفوذ به اعماق وجود و جايي است که تجمع امواج انرژي مطلق در آن بيشتر است.يعني دل يا قلب انسان. و انجا جايي است که از ته دل ميگويند يعني ارتباط با آن انرژي و چون ارتباط آن انرژي با تمام موجودات و در کل همه چيز هست احتمال روي دادن اتفاق براي اون شخص افزايش پيدا ميکند يعني همزادي که در جهان موازي شما زندگي ميکند اتفاق مي افتد.

............. ادامه دارد
    ویرایش توسط pcnet : ۱۳۹۰/۱۱/۰۸ در ساعت ۲۲:۰۵

علاقه
    نقاشی و نویسندگی
    نوشته
    696
    حضور
    62 روز 3 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1608

به نام خداوند بخشایشگر و مهربان

سلام بر شما ، بحث جالبی هست ! اما ببخشید این پست های شما کمی ادم را در خواندن گیج می کند ، دکمه ای هم در کیبورد شما وجود دارد به نام Enter ، خب این دکمه را بزنید تا بند ها از هم جدا بشوند و خواندن راحت تر شود .

به بحث ادامه دهید تا به نتایج جالبی که میشه ازش گرفت ، برسیم !
    ویرایش توسط Kamran : ۱۳۹۰/۱۱/۰۸ در ساعت ۲۰:۵۵

20. صلوات ها 2

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 1

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری