مي دانيد چرا آقا امام صاحب الامر (عج)نمي آيد؟

تب‌های اولیه

2 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
مي دانيد چرا آقا امام صاحب الامر (عج)نمي آيد؟

حدود ٢٠٠-٣٠٠ سال پيش تعدادي كثيري از علماي لبنان جلسه گذاشتند كه چرا امام نمي آيد آن ها گفتند ما خودمون را كه مي شناسيم ما گناه نكرديم تصميم گرفتند با تقواترين خود را به مسجد كوفه بفرستند تا اعتكاف كند و تا شايد امام(ع) را ملاقات علت عدم ظهور را بپرسد آن ها جمع خود به تقسيم كردند يعني افراد با تقوا يه سمت و افرادي كه تقوا كمتري داشتند يه سمت تا آنجا كه يك نفر ماند او به قصد مسجد كوفه حركت كند وقتي از نجف خارج شدبه صورت مكاشفه ديد كه گويا وارد شهري شده كه امام زمان(عج) در آنجا قرار دارند از مردم آنجا مي پرسد خانه امام كجاست؟ خدمت امام ميرسد امام به او مي فرمايد: اراده ما بر آن قرار گرفته كه با فلاني ازدواج كني او هم قبول مي كند شب فردي به در خانه اش مي رود و مي گويد:امام فرموده مي خواهيم قيام كنيم همين الان بياييد او گفت:من زن دارم فردا صبح مي آيم آن فرد گفت امام فرموده همين الان بياييد گفت نمي آيم بعد از حالت مكاشفه خارج شد به سمت دوستانش رفت و ما جرا راتعريف كرد و آن ها علت را فهميدند. نتيجه:تعلقات دنيوي ما نمي گذارند مطيع محض امام و نائب اش باشيم. التماس دعاي خير

افرین بر این مطلب
اما من یه نگرانی بیش تر از این موضوع دارم و اونم اینه که وقتی با این همه وابستگی به دنیا امام بیاد و بخواد حکومت عدل (حکومتی مثل حضرت علی) بپا کنه چجوری میشه ؟
میدونید منظورم اینه که حضرت علی بعد از پیامبر 25 سال گذشت و اومد و تو این 25 سال اونقدر مردم به سمت مال و منال و مقام رفته بودن که نتونستن 5 سال این عدل رو رعایت کنن حالا 2400 ساله که مردم وابسته تر از پیش شدن و نفس داره آشکارا بهمون حکومت میکنه ... موندم امامم چطور میخواد این مردم و نفس سرکششون رو تحمل کنه و عدل تو دنیا حاکم کنه.!
خدایا عاقبت بخیرمون کن و کاری کن امام زمان از دستمون راضی باشه.

موضوع قفل شده است