چرا من همیشه کابوس ميبينم!؟ (کارشناس: حامی)

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
چرا من همیشه کابوس ميبينم!؟ (کارشناس: حامی)

به نام خداوند بخشایشگر و مهربان

سلام بر همه

باید بگویم که بنده کابوس یا همان خواب بد خیلی زیاد می بینم و خواب خوبی ، یادم نمیاد ! یا وقتی می خوابم هیچی نمی بینم یا وقتی ببینم خواب بدی است و بر خلاف تمامی خواب های بد دیگران ، خواب های من اصلا موارد تخیلی ندارد ، یا خشونت بالایی دارد یا ملاقات با اجنه و چیزها و اسم هایی که تا حالا نشنیدم !

با اینکه از این خواب ها می ترسم ولی یک جورایی عادت کرده ام و برایم جالب است ! اما بعضی از کابوس هایم منو در فکر فرو می بره !

شرایط و روش های درمان مختلفی رو خواندم ولی من نه اضطراب بیش از اندازه دارم و نه از چیز خاصی یا حادثه خاصی ترس دارم ! فقط از سوسک بدم میاد :khandeh!:

این را هم بگویم که حتی من در ظهر هم خواب بد دیدم که درباره وجود روح در خانه ام بود ! !

در کل سوالم اینه که چرا بنده به این شکل هستم ؟

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام خدمت همه برادران و خواهران گرامی

در مورد دیدن رویاء صادق یا باز شدن درب مکاشفات در کتاب لقاء الله اثر عامل عالم عارف فقیه آیه الله میرزاجواد آقاملکی تبریزی(استاد عرفان امام خمینی قدس سره) عملی است که آن را تماما نقل میکنم و لازم میدانم آن را در کاغذی نوشته و هنگام رفتن به بستر ان را انجام دهد.

این دستورالعمل به شرح زیر است.

1-با طهارت در بستر رفتن{یعنی غسل واجب بر گردنتان نباشد و با وضو به خواب روید}

2-با بسم الله الرحمن الرحیم به بستر رفتن

3-خواندن آیه آخر سوره مبارک کهف{قل انما انا بشر...}تا آخر آیه

4-خواندن آیات آخر سوره مبارک بقره از {امن الرسول بما انزل .....فانصرنا علی القوم الکافرین}

5-تسبیحات خانم فاطمه الزهرا سلام الله علیها با توجه به اذکار

6-خواندن ایه الکرسی

7-خواندن سوره مبارکه توحید 3 یا 11 مرتبه

8-سه مرتبه باتوجه بگویید{یفعل الله ما یشاءبقدره و یحکم ما یرید بعزته}

9-خواندن آیات 18 و 19 سوره مبارکه آل عمران از {شهدالله انه لا اله الاهو.....فان الله سریع الحساب}

خوده بنده سعی میکنم که هر شب به این دستورالعمل عمل کنم چون اثر این را بعینه دیده ام}

اباالشعیب;179163 نوشت:
[=14][=#0000ff]بسم الله الرحمن الرحیم

این دستورالعمل به شرح زیر است.

1-با طهارت در بستر رفتن{یعنی غسل واجب بر گردنتان نباشد و با وضو به خواب روید}

2-با بسم الله الرحمن الرحیم به بستر رفتن

3-خواندن آیه آخر سوره مبارک کهف{قل انما انا بشر...}تا آخر آیه

4-خواندن آیات آخر سوره مبارک بقره از {امن الرسول بما انزل .....فانصرنا علی القوم الکافرین}

5-تسبیحات خانم فاطمه الزهرا سلام الله علیها با توجه به اذکار

6-خواندن ایه الکرسی

7-خواندن سوره مبارکه توحید 3 یا 11 مرتبه

8-سه مرتبه باتوجه بگویید{یفعل الله ما یشاءبقدره و یحکم ما یرید بعزته}

9-خواندن آیات 18 و 19 سوره مبارکه آل عمران از {شهدالله انه لا اله الاهو.....فان الله سریع الحساب}

خوده بنده سعی میکنم که هر شب به این دستورالعمل عمل کنم چون اثر این را بعینه دیده ام}

تا این اعمال رو انجام بدیم که صبح شده:Gig::khandeh!:

mohammad.mahdi;179171 نوشت:
تا این اعمال رو انجام بدیم که صبح شده:gig::khandeh!:

منظورشون یکی از اون موارد بوده....

موضوع قفل شده است