صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: دیشب مردم ... کمکم کنید...

نوشته
    8
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    52

دیشب مردم ... کمکم کنید...

سلام خدمت همه دوستان
    من 19 سال سن دارم.
    دچار بیماری آسم بسیار خفیف هستم که در معایناتی که 2 هفته پیش انجام دادم دکتر گفت که هیچ مشکلی دیگه وجود ندارد و شما با داروهایی که مصرف کردی مشکلت بر طرف شده...
    دیشب در خواب برای من اتفاق بسیار عجیبی افتاد که حتی به زبان آوردنش برای من سخت هست.
    من دیشب در خواب دچار تنگی شدید نفس شدم و کاملا نفس کشیدن برایم سخت شد...
    چشمانم سیاه شد و ناگهان دیدم بالای سر خودم ایستادم و دارم به خودم نگاه می کنم
    این صحنه هولناک ترین صحنه ای هست که من تا الان دیدم و خدا شاهد هست که دارم به سختی می نویسم... این صحنه کاملا یادم نیست که بقیش چی شد ولی اصلا خواب نبود!
    صبح که از خواب بلند شدم بی اختیار و درحالی که داشتم اشک میریختم قرآن رو باز کردم و به آیاتی رسیدم که همش در مورد مرگ و بی توجهی انسان ها به مرگ و آخرت بود...
    از همه اساتید و بزرگان میخوام کمکم کنند... چه اتفاقی داره برای من میوفته؟
    نمیدونم چکار کنم؟ چه اخطاری داره به من داده میشه؟
    ممنون از همه
    ویرایش توسط saeedtkh : ۱۳۹۰/۱۰/۱۹ در ساعت ۲۲:۴۵ دلیل: تصحیح غلوط املایی

2. صلوات ها 15

3.  

علاقه
    مطالعه بازی و دین و بحث
    نوشته
    6,441
    حضور
    98 روز 19 ساعت 5 دقیقه
    دریافت
    95
    آپلود
    0
    گالری
    33
    صلوات
    27323

سلام
    ایات قران رو یادتون هست؟
    اسلام درخشانترین راه است
    غررالحکم امدی ترجمه ادیب فقید محمد علی انصاریحدیث505

موسسه انتشاراتی امام عصر(عج)
    عقل آدمی را به گفتار نیک و نهاد پاکیزه و کردار نیکو دلیل آورند
    (همان ح-10811)

5. صلوات ها 9

نوشته
    8
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    52

نقل قول نوشته اصلی توسط mkk1369 نمایش پست ها
    سلام
    ایات قران رو یادتون هست؟
    ثُمَّ إِنَّكُم بَعْدَ ذَٰلِكَ لَمَيِّتُونَ ﴿١٥﴾ ثُمَّ إِنَّكُمْ يَوْمَ الْقِيَامَةِ تُبْعَثُونَ ﴿١٦﴾ وَلَقَدْ خَلَقْنَا فَوْقَكُمْ سَبْعَ طَرَ‌ائِقَ وَمَا كُنَّا عَنِ الْخَلْقِ غَافِلِينَ ﴿١٧﴾ سوره مومنون... از همینجا شروع کردم به خوندن

7. صلوات ها 9

علاقه
    مطالعه و تحقیق در زمینه های فرهنگ، رسانه، روانشناسی جم
    نوشته
    244
    حضور
    3 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    17
    آپلود
    1
    گالری
    11
    صلوات
    1134

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedtkh نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    من 19 سال سن دارم.
    دچار بیماری آسم بسیار خفیف هستم که در معایناتی که 2 هفته پیش انجام دادم دکتر گفت که هیچ مشکلی دیگه وجود ندارد و شما با داروهایی که مصرف کردی مشکلت بر طرف شده...
    دیشب در خواب برای من اتفاق بسیار عجیبی افتاد که حتی به زبان آوردنش برای من سخت هست.
    این صحنه هولناک ترین صحنه ای هست که من تا الان دیدم و خدا شاهد هست که دارم به سختی می نویسم... این صحنه کاملا یادم نیست که بقیش چی شد ولی اصلا خواب نبود!
    صبح که از خواب بلند شدم بی اختیار و درحالی که داشتم اشک میریختم قرآن رو باز کردم و به آیاتی رسیدم که همش در مورد مرگ و بی توجهی انسان ها به مرگ و آخرت بود...
    نمیدونم چکار کنم؟ چه اختاری داره به من داده میشه؟
    ممنون از همه
    احتمالاً بختک (فلج خواب) بوده و تو شوکه شدی. فلج خواب توجیه ساده‌ای داره، فلج خواب وقتی اتفاق می‌افته که یک شخص هشیاری خود را حین خواب بازمی‌یابد ولی در این هنگام قادر به حرکت نیست.
    انشاالله با گذشت زمان هم بیماریت خوب بشه و به آرامش روحی برسی
    اینکه این پیغامی از عالم غیب بوده، اگه خودت مطمئنی پس بوده.
    ویرایش توسط ضرب المثل : ۱۳۹۰/۱۰/۱۹ در ساعت ۲۲:۳۷
    خداوند نزدیکتر از انسان به او و دورترین از ذهن اوست.

9. صلوات ها 9

علاقه
    مطالعه بازی و دین و بحث
    نوشته
    6,441
    حضور
    98 روز 19 ساعت 5 دقیقه
    دریافت
    95
    آپلود
    0
    گالری
    33
    صلوات
    27323

نقل قول نوشته اصلی توسط ضرب المثل نمایش پست ها
    احتمالاً بختک (فلج خواب) بوده و تو شوکه شدی، فلج خواب توجیه ساده‌ای دارد. فلج خواب وقتی اتفاق می‌افتد که یک شخص هشیاری خود را حین خواب بازمی‌یابد ولی در این هنگام قادر به حرکت نیست. انشاالله با گذشت زمان هم بیماریت خوب بشه و به آرامش روحی برسی اینکه این پیغامی از عالم غیب بوده، اگه خودت مطمئنی پس بوده.
    سلام

ایشان گفته اند خودشان را دیده اند

بختک اینجوری هم می شه؟
    اسلام درخشانترین راه است
    غررالحکم امدی ترجمه ادیب فقید محمد علی انصاریحدیث505

موسسه انتشاراتی امام عصر(عج)
    عقل آدمی را به گفتار نیک و نهاد پاکیزه و کردار نیکو دلیل آورند
    (همان ح-10811)

11. صلوات ها 8

نوشته
    8
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    52

نقل قول نوشته اصلی توسط ضرب المثل نمایش پست ها
    احتمالاً بختک (فلج خواب) بوده و تو شوکه شدی. فلج خواب توجیه ساده‌ای داره، فلج خواب وقتی اتفاق می‌افته که یک شخص هشیاری خود را حین خواب بازمی‌یابد ولی در این هنگام قادر به حرکت نیست.
    انشاالله با گذشت زمان هم بیماریت خوب بشه و به آرامش روحی برسی
    اینکه این پیغامی از عالم غیب بوده، اگه خودت مطمئنی پس بوده.
    قادر به حرکت هم بودم!! متاسفانه یا خوشبختانه هیچ نشانه ای از چیزی که شما می فرمایید من پیدا نمی کنم! من خودم رو کاملا دیدم که نفس نمی کشم و افتادم روی تخت اما خودم حرکت می کردم!
    فکر می کنم این صحبت شمارو نقض می کنه!

13. صلوات ها 7

علاقه
    قران / قمر بنی هاشم ... شعر / ساخت راکت مدل / اسک دین...
    نوشته
    48
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    196

سلام علیکم

اول اینکه نترس پسر خوب هیچ اتفاق عجیبی نیفتاده ! قرار هم نیست که خدای نکرده به خاطر این موضوع بمیرید ...
    از دو حالت خارج نیست یا یک رویای قوی دیدین یا حداکثر چیزی که اتفاق افتاده یک برون فکنی روحی است
    ترس نداره ! این حالت ممکنه برای خیلی ها اتفاق بیفته منتهی چون اکثرا بعد از برون فکنی دوباره به رویا بر میگردند به خاطر نمیارند ... فقط استرس و ترس بی مورد به خودتون راه ندید برای بیماری که دارین هم خوب نیست ...
    -----------------------
    راجع نفس تنگی در خواب و غیره حتما با دکترت مشورت کن

ویرایش توسط crazy : ۱۳۹۰/۱۰/۱۹ در ساعت ۲۳:۰۰
    مرا مردانگی مجنون نیست لاجرم دیوانه ای هستم ...

15. صلوات ها 8

نوشته
    12
    حضور
    2 ساعت 38 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    111

سلام دوستان

اجازه بدید من هم یکی از این عجایب شبانه رو خدمتتون عرض کنم که برای خودم اتفاق افتاده : در یکی از شب های ماه مبارک رمضان سال (فک کنم 86 بود) حدود یکی دو ساعت مونده بود به سحر که از خواب بیدار شدم بعد از چند لحظه کلا" disconnect شدم. یه صدایی اومد به گوشم که گفت: به زودی خواهی مرد. وای خدای من چه لحظه عجیبی بود ! دوباره به حالت عادی برگشتم تا موقع سحر میلرزیدم، قلبم داشت از قفسه سینه ام میزد بیرون. سحر که اصلا" هیچی نتونستم بخورم انگار یه نفر داشت خفم میکرد. باور کنید یکی از وحشتناک ترین لحظات زندگیم بود. تا چند روز زندگیم بدجور مختل شده بود همش تو فکر اون صدا بودم. یکی دو شب بعد از اون اتفاق بازم که نیمه شب از خواب بیدار شدم صدای صوت قرآن به گوشم رسید در صورتی که حدودای ساعت 2 بعد از نصفه شب بود. بدجوری گیج شده بودم دیگه باورم شده بود که رفتنیم. ولی بعد از چند روز برام عادی شد. با خودم فکر کردم که باید تا کی تو فکرش باشم و زندگیم رو خراب کنم؟
    الانم هروقت مرگ آمد هستیم خدمتش. فقط همیشه دعام اینه که: خدایا عاقبتمون خیر باشه که اون موقع شرمنده نشیم.
    تا الانم اصلا" تو فکرش نرفتم و دارم زندگیم رو میگذرونم با خوبی و لذت.

دوست عزیز این رو گفتم که یه نکته رو بهت بگم که تو فکر این چیزا نرو.
    تو فقط یک بار زندگی خواهی کرد اگر درست عمل کنی همین یکبار کافی است.

17. صلوات ها 9

نوشته
    5,227
    حضور
    68 روز 6 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    253
    آپلود
    48
    گالری
    41
    صلوات
    22069

بسم الله الرحمن الرحيم و هو علي العظيم

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedtkh نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    من 19 سال سن دارم.
    نمیدونم چکار کنم؟ چه اخطاری داره به من داده میشه؟
    ممنون از همه

سلام علیکم

کل نفس ذائقه الموت ثم الینا ترجعون

برادر گرامیم آنچه به شما دست داد حقیقتی است که بر همه ما پوشیده است.

این حکم الهی است مبنی بر اینکه در هر نفسی طعم مرگ هم وجود دارد لذا زمان مرگ بر انسان پوشیده است.

اگر کسی این شرایط برایش فراهم شود که این طعم را آنطور که شما فرمودید بتواند بچشد در حقیقت رحمتی بر اوست هرچند که ما بواسطه جهلمان آنرا بلا میدانیم.

در این حالات و چه در غیر آن سعی کنید نامهای خداوند متعال را بصورت ذکر و با حضور قلب بر زبان برانید.
    .
    نامهای خداوند بر انسان سکینه و آرامش قلب می آورد و از بین برنده پلیدیها از وجود است.

نفس انسان را تطهیر میسازد و انسان را از خوف و ترس مرگ می رهاند و تنها به رحمت الهی متوجه می سازد.

برایتان آرزوی سلامت میکنم آنگاه که سلامت جسم و سلامت روح را توامان با هم در وجود خود حس کنید.

که این از رحمت خدا هرگز دور نیست.

ومن الله التوفیق

یاحق
    علی علیه السلام :
    خداوند، ملائكه را از نيروى عقل محض ، حيوانات را از غرائز و شهوات محض و انسان را تركيبى از هر دو آفريد. آن كس كه نيروى انديشه و فكرش ‍ بر شهوتش غلبه كند، از ملائكه برتر و آن كس كه نيروى شهوت و غريزه اش ‍ بر قوه عقل غالب شود از حيوانات پست تر است . ( بحارالانوار، ج 57، ص 299، حديث 5 )

19. صلوات ها 12

علاقه
    نجوم، ریاضی، عکاسی
    نوشته
    409
    حضور
    2 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1381

شخصی از در و دیوار خانه خود خواسته بود که هرگاه زمان فروریختنش رسید از قبل او را خبر کند تا ناگهان زیر آوار نماند.
    مدتها گذشت و ناگهان سقف و دیوار بر سر او خراب شد. به در و دیوار گفت مگر قرار بر این نبود که از قبل خبر دهید؟
    پاسخش دادند که خبر دادیم؛ هرگاه که به قصد خبر دادن دهان باز میکردیم (همان ترک های دیوار) تو مشتی گل بر دهان ما میزدی (به قصد ترمیم ترک دیوار).

این بیماری ها هرچند ساده از آسم خفیف و یک سرما خوردگی گرفته تا بیماری های سخت و صعب العلاج حتی بدون خواب و کابوس هم، همه همان ترک های دیوار هستند که ما با دارو بر دهانشان گل میزنیم. غافل از اینکه این ها همه خبر از فرسودگی و خراب شدن در و دیوار جسم است بر جان!
    افسوس که عبرت گیرندگان اندک هستند.

امیر المومنین، علی (ع):

"لا يُری الجاهلُ إلا مُفرطاً أو مُفَرّطاً"

نادان جز به افراط و تفريط ديده نشود

21. صلوات ها 12

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری