و فقیر را از خود مران

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
و فقیر را از خود مران

و فقير را خود مران
"بسم الله الرحمن الرحيم" استاد بزگوارمان نقل مي كنند: در جمكران بوديم هنگام نماز جماعت كنارم يك شخصي بود كه خيلي حال خوبي داشت سجاده اش از اشك خيس شده بود.بعد از نماز او پرسيدم چه طور شد كه چنين حالي داريد آن جوان گفت:من تا ايام دبيرستان آدم خوبي نبودم اصلا اهل نماز و عبادت نبودم يه دوست خوبي داشتم كه خدا به وجود او بر من لطف كرد و من با خدا و امام زمان(عج)آشنا كرد.نقل مي كنند:آن جوان امام زماني در نهايت طلبه شده بود و هر چهارشنبه به جمكران مي آيد و خطاب به ولي امرمون صاحب الزمان(عج) مي گويد:" و اما السائل فلا تنهر" و سوال كننده( گدا ) را از خود مران [ضحي ١٠]- آقاجون ما را از خود مران مي دانم هفته اي دو بار اعمال عرضه ميشه از اعمال ام خون گريه مي كني ولي من از شيطان شكايت دارم البته مي دونم هواي نفس ام كمكش كرد آقاي من خودت براي دعا كن ديگه گناه نكنيم تا تو بيايي با هم حرم مادرت فاطمه الزهرا(س) را بسازيم يا علي-التماس دعا [نقل به مضون حقير]

سلام fazael محترم
ممنون از مطلبی که نوشتید.
به نظر می رسد در قسمت نظرسنجی بالا اگر گزینه "هیچکدام" هم گذاشته می شد تعدادبیشتری در نظرسنجی شرکت می کردند.من که منتظر مطالب تاثیرگذارتر شما هستم.انشالله موفق باشید.

سلام sama85
آدم هم اشتباه میکنه دیگه -به بزرگی خودت ببخش -رفتی حرم امام رضا(ع) من را هم دعا کن
نظر شما محترم است