صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: همسرم ميگه نمي تونه دوستم داشته باشه! ----» تلقين هست يا حقيقت؟!

نوشته
    6
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    45

همسرم ميگه نمي تونه دوستم داشته باشه! ----» تلقين هست يا حقيقت؟!

نمیدونم باهسرم چیکار کنم هرچی راهکاربهش میدم بازم به خودش تلقین میکنه ومیگه نمی تونم که دوست داشته باشم.نمی دونم تلقینه ویا...لطفاراهکاری برام بفرستید

2. صلوات ها 16

3.  

نوشته
    30
    حضور
    7 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    268

سلام و عرض ادب

لطفا در مورد خصوصیات همسرتان توضیح بدید تا با توجه به خصوصیات همسرتان راهکار مناسبی پیدا کنیم.

چند تا سوال از شما دارم :
    1- آیا قبلا شما رو دوست میداشت ؟
    2- بنظرتان چرا همسرتان شما رو دست ندارد ؟ آیا کاری کردید که ایشون اینطوری عوض شدند؟
    3- چند سال که ازداج کردید ؟
    4- چند سال با همسرتان اختلاف سنی دارید؟
    5- بچه دارید ؟

فعلا همین چند سوال برای بررسی کافیه.

منتظر پاسخ شما هستم.

موفق باشید.
    ویرایش توسط azpo : ۱۳۹۰/۱۰/۱۷ در ساعت ۰۷:۲۹

5. صلوات ها 10

نوشته
    1,353
    حضور
    30 روز 9 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    16
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    12339

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim1049 نمایش پست ها
    نمیدونم باهسرم چیکار کنم هرچی راهکاربهش میدم بازم به خودش تلقین میکنه ومیگه نمی تونم که دوست داشته باشم.نمی دونم تلقینه ویا...لطفاراهکاری برام بفرستید
    باعرض سلام قطعا همسرتون بیشتر از این موضوع ناراحت هستن و بهتر است خودشان برای بهتر شدن وضعیت روحی و روانی خودشان مانند زمانی که دچار یک درد جسمانی شده اند خودشان به یک متخصص خانواده رفته و با تحلیل روانی این مسأله را حل کنند.
    همسرم ميگه نمي تونه دوستم داشته باشه! ----» تلقين هست يا حقيقت؟!
    مقام معظم رهبری:
    ✔ باید كاری كنیم كه فرزندان،حتما دست مادر را ببوسند . . .
    . . . اسلام به دنبال این است.
    .
    .
    .
    مرحوم حاج اسماعیل دولابی:
    مادرت را ببوس،
    پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی،
    آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند.
    این که فرمود بهشت زیر پای مادر است یعنی تواضع کن.

7. صلوات ها 9

نوشته
    6
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    45

با عرض سلام وارادت خدمت دوستان عزیزودوست عزیز آشنا که سوالاتی روازم پرسیدند.اماجواب سوالات این عزیز:بنده جوان محصل متولد15/9/1371وخانمم هم محصل و متولد3/12/1371می باشندوبایدبه عرضتون برسونم که دختر عمو وپسرعمو هم هستیم ودرتاریخ 22/6/90ازدواج کردیم ومتاسفانه همیشه بین خونواده هامون دعوابوده تاازدواج ما.وتاحالا هم که چیزی نگفتم به خاطر رفتار خوب خونوادتون بوده وتلقین به خودم .وتاحالاهم داشته به خودش تلقین میکرده که دوستم داره.واین حرفا هم ازبعددعوایی که باهم کردیم پیش اومد.البته من کوتاه اومدم وحرف اونو قبول کردم تاالان که راضی شده وداره فکرمیکنه که چرانباید دوسم داشته باشه تابینه چی ازمن دیده. البته خودش که میگه چیزی ندیده وفقط اخلاقش همینه که اگه کسی رو دوست نداره نمی تونه دوستش داشته باشه.درضمن متاسفانه یک دنده هم هست.امافعلابهتر شده وداره فکرمیکنه که چرادوستم نداره.ممنون ازاینکه به فکرم هستید
    ویرایش توسط آذر بانو : ۱۳۹۰/۱۰/۱۷ در ساعت ۱۲:۲۳ دلیل: ادغام پست ها به دليل شباهت متن

9. صلوات ها 8

علاقه
    تنها به یاد توست، جوش و خروش ما / ای مهدی عزیز، ای آخرین امید
    نوشته
    3,382
    حضور
    16 ساعت 9 دقیقه
    دریافت
    44
    آپلود
    22
    گالری
    495
    صلوات
    31673

با سلام و احترام

* ازدواج شون يه وقت اجباري نبوده؟
    * قبل از ازدواج با ايشون صحبت نكردين؟
    گاهي اوقات والدين بدون در نظر گرفتن نظر فرزند به گمان اينكه اگر جواب رد به فاميل بدن خيلي زشته! از كوچكي دختر و پسر رو به نام هم مي كنند و... اختيار انتخاب همسر رو از فرزند ميگيرند!! و خودشون ميبرن و ميدوزند.

و خود همين عدماختيار در انتخاب همسر، كينه اي در دل دختر يا پسر بوجود مياره و از همسرش خوشش نمياد!
    در حالي كه اگر اجازه ي انتخاب به خود دختر ميدادند شايد به همون ازدواج راضي بود.

* ضمناً شما چقدر دوست شون داريد؟
    * ابراز علاقه و محبت بهشون مي كنيد؟

امام حسین علیه السلام میفرمایند: هرکس هدف و خواسته ای را با معصیت و نافرمانی خدا بجوید, بیشتر از آنچه را که بدان امید دارد از دست میدهد و سریعتر در آنچه که از آن میترسید واقع میشود.

11. صلوات ها 7

نوشته
    30
    حضور
    7 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    268

با عرض سلام وارادت خدمت دوستان عزیزودوست عزیز آشنا که سوالاتی روازم پرسیدند.اماجواب سوالات این عزیز:بنده جوان محصل متولد15/9/1371وخانمم هم محصل و متولد3/12/1371می باشندوبایدبه عرضتون برسونم که دختر عمو وپسرعمو هم هستیم ودرتاریخ 22/6/90ازدواج کردیم ومتاسفانه همیشه بین خونواده هامون دعوابوده تاازدواج ما.وتاحالا هم که چیزی نگفتم به خاطر رفتار خوب خونوادتون بوده وتلقین به خودم .وتاحالاهم داشته به خودش تلقین میکرده که دوستم داره.واین حرفا هم ازبعددعوایی که باهم کردیم پیش اومد.البته من کوتاه اومدم وحرف اونو قبول کردم تاالان که راضی شده وداره فکرمیکنه که چرانباید دوسم داشته باشه تابینه چی ازمن دیده. البته خودش که میگه چیزی ندیده وفقط اخلاقش همینه که اگه کسی رو دوست نداره نمی تونه دوستش داشته باشه.درضمن متاسفانه یک دنده هم هست.امافعلابهتر شده وداره فکرمیکنه که چرادوستم نداره.ممنون ازاینکه به فکرم هستید :gol::gol::gol:
    سلام و عرض ادب خدمات شما دوست عزیز و تشکر از پاسخهایی که به سوالاتم دادید
    ا
    مجبورم در دید عموم سوالی بپرسم البته خواستم در پیغام خصوصی بپرسم گفتم شاید دوستان مدیر اعتراض کنند.

پس با اجازه دوستان مجرد!

آیا دوست نداشتن شما تاثیری در روابط زناشویی هم داشته ؟

13. صلوات ها 4

نوشته
    6
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    45

سلام .بله

15. صلوات ها 5

نوشته
    6
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    45

نقل قول نوشته اصلی توسط آذر بانو نمایش پست ها
    با سلام و احترام

* ازدواج شون يه وقت اجباري نبوده؟
    * قبل از ازدواج با ايشون صحبت نكردين؟
    گاهي اوقات والدين بدون در نظر گرفتن نظر فرزند به گمان اينكه اگر جواب رد به فاميل بدن خيلي زشته! از كوچكي دختر و پسر رو به نام هم مي كنند و... اختيار انتخاب همسر رو از فرزند ميگيرند!! و خودشون ميبرن و ميدوزند.

و خود همين عدماختيار در انتخاب همسر، كينه اي در دل دختر يا پسر بوجود مياره و از همسرش خوشش نمياد!
    در حالي كه اگر اجازه ي انتخاب به خود دختر ميدادند شايد به همون ازدواج راضي بود.

* ضمناً شما چقدر دوست شون داريد؟
    * ابراز علاقه و محبت بهشون مي كنيد؟
    عرض سلام وادب دارم خدمتتون.خودش الان میگه که پدرومادرم برام تصمیم گرفتند درصورتی که همون شب خواستگاری که باهاش صحبت کردم هیچ مشکلی نداشت ولی حالااینو میگه وشایدم نمیخواسته که رو حرف خونوادش حرف بزنه.امامن احتمال میدم که یه چیز دیگه هم که به این فکرش تقویت داده بحثی که بینمون پبیش اومد که من مجبور شدم که با پدرش درمیان بذارم که نهایتا همه ازبحثمون خبردار شدند چون روزاول به همدیگه قول داده بودیم که خوشی وبدیمون پیش خودمون باشه.وابراز علاقه هم که فرمودید بااینکه میدونم که خوشش نمی یاد ولی بااین حال دارم این کارو میکنم وواقعاهم دوسش دارم ومیخوام که درزندگی مشترکمون تنها عشقم باشه.ممنون

ویرایش توسط آذر بانو : ۱۳۹۰/۱۰/۱۸ در ساعت ۱۰:۳۵ دلیل: حذف پست هاي تكراري

17. صلوات ها 6

نوشته
    30
    حضور
    7 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    268

نقل قول نوشته اصلی توسط azpo نمایش پست ها

آیا دوست نداشتن شما تاثیری در روابط زناشویی هم داشته ؟
    سلام .بله
    سلام و عرض ادب

بدلیل خصوصی بودن پاسخ شما رو در پیغام خصوصی دادم لطفا صندوق پیغام خصوصی رو چک بفرمائید.

موفق باشید.

19. صلوات

علاقه
    مقدسات , مطالعه , شکلات و بستنی و لواشک
    نوشته
    1,034
    حضور
    2 روز 15 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    39
    آپلود
    3
    گالری
    51
    صلوات
    9068

نقل قول نوشته اصلی توسط مدیر سایت نمایش پست ها
    با سلام
    کاربران عزیز پاسخ سئوالات خصوصی خود را برای کارشناسان و همکاران رسمی انجمن در انجمن مشاوره بفرستید تا مشکلات آنها را سر فرصت بررسی کنند و پاسخگو باشند و یا می توانند با تلفن 09640 از همکاران تلفنی بپرسند.
    با حفظ احترام برای کاربران عزیز و فهیم به علت عدم شناخت از هر گونه دعوت به طرح خصوصی از ناحیه کاربران در پیام خصوصی خودداری کنید چون این کار خلاف مقررات سایت می باشد.

با تشکر

21. صلوات ها 5

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 4

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری