آسيب هاي بعد از طلاق (دوستم بعد از طلاق با خدا هم لج کرده.)

تب‌های اولیه

2 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
آسيب هاي بعد از طلاق (دوستم بعد از طلاق با خدا هم لج کرده.)

دوست من چند ماه است که نامزدی اش به هم خورده. دختری است بسیار عاطفی و با محبت 23 ساله دیپلم و بیکار الان به شدت ریخته به هم . نسبتا مذهبی بود ولی الان میگه از خدا بدم میاد ازدواجم تنها چیزی بوده که براش دعا میک ردم اونم اینجوری شد. نمازش رو می خونه ولی میگه خدا عادل نیست چون بین من و فلانی فرق گذاشته. دختریست ولخرج و تجمل گرا و ظاهربین. مادرش هم درس دینی درس می دهد و بسیار عالم است. عاشق مادرش بود الان از مامانش هم بدش آمده می گوید از همه چادریها بدم میاد چون99% شان دو رو هستند البته مرا جز آن یک درصد گذاشته. اینجوری که داره پیش میره دینش رو از دست می ده. میگه هر کار دوست داشته باشم انجام میدم.

ضمن اینکه با من خیلی صمیمی است البته اینرا هم بگویم یکبار برای جلب توجه و لوس کردن با زدن
رگ دستش خود کشی کرد.
چه جوری کمکش کنم که در درجه اول دینش حفظ بشه و بعد هم این شکستی که خورده مشکلش حل بشه

سلام ,وقت بخیر
دوست عزیز من ممکن است اسم خودم یادم بره ولی فکر نکنم شماره "09640" تا زنده ام یادم بره (شوخی).
می دانی چرا؟چون چند سال پیش وقتی فکر می کردم برای حل مشکلم دیگه هیچ راه حلی نیست اتفاقی با این شماره اشنا شدم وباناامیدی تماس گرفتم وهمینقدر بگم که همیشه بابت ان تماس سرنوشت ساز ,شاکر خداوند متعال ودعاگوی زحمت کشان این مرکز دینی هستم.من پیشنهاد می کنم اگر دوستتان از حالت شوک بیرون امده (برای اینطو زخم ها گذشت زمان مرحم خوبیست) تشویقش کنید با مشاوران دلسوز این شماره تماس بگیره.

موضوع قفل شده است