صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: آرایش برخي دختران و جلب نظر پسران براي ازدواج!!!

علاقه
    ادبیات گیاهان
    نوشته
    85
    حضور
    10 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    749

آرایش برخي دختران و جلب نظر پسران براي ازدواج!!!

الان یک دوره ای شده که پسرا به دختری که زیر ابرو برنداره و آرایش نکنه ، عشوه نیاد توجه نمیکنن. منظورم توجه با هوس نیست معمولا چون آرایش نمیکنه زشت دیده میشه این درحالیه که خیلیها علاوه بر آرایش زیاد دماغ عمل میکنن و .... حالا فکر کن یک دختر بخواد ازدواج کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خودش بره به پسرا پیشنهاد بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    حتی وقتی برا خرید میری بیرون گاهی صاحب مغازه آنچنان شیفته فلان دختره که اصلا یک خانم باحجاب و سنگین روجواب نمیده.
    دوستان میخوام ببینم شما راهکارهایی دارید که به جامعه کمک بشه ؟ نمیدونم بایک سرعت زیاد داریم به طرف زیبایی ظاهری میریم.
    واقعا چه باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

2. صلوات ها 31

3.  

علاقه
    دین و موضوعات دینی
    نوشته
    5,952
    حضور
    80 روز 5 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    131
    آپلود
    0
    گالری
    1505
    صلوات
    54604

سلام
    عرض ادب و احترام
    یه خاطره بگم امیدوارن نظم تاپیکتون به هم نخوره ولی جالبه
    تو منطقه ای که زندیگی می کنیم یه خانواده هستند که چهار تا دختر داره و همه محجبه و با حجاب ولی دیگر همسایه ها اکثرا با حجاب خیلی خوب نیستند یعنی همینجوری که شما گفتید دختراشون بیرون می ایند
    نکته اش اینجا است اون خانواده هر چهار تا دخترش ازدواج کردند و زندگی خوبی دارند ولی بقیه همسایه ها دختراشون هنوز نتوانسته اند ازدواج کنند
    نمی دونم شاید یه حساب کتابی است ما بی خبریم

3000 مداحی محرم +5000 صوت مذهبی
    دریایی از امکانات پیش روی شماست

5. صلوات ها 22

نوشته
    35
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    163

نقل قول نوشته اصلی توسط مـهـدی نمایش پست ها
    سلام
    عرض ادب و احترام
    تو منطقه ای که زندیگی می کنیم یه خانواده هستند که چهار تا دختر داره و همه محجبه و با حجاب ولی دیگر همسایه ها اکثرا با حجاب خیلی خوب نیستند یعنی همینجوری که شما گفتید دختراشون بیرون می ایند
    نکته اش اینجا است اون خانواده هر چهار تا دخترش ازدواج کردند و زندگی خوبی دارند ولی بقیه همسایه ها دختراشون هنوز نتوانسته اند ازدواج کنند :gig:
    نمی دونم شاید یه حساب کتابی است ما بی خبریم:gig::gig:
    تاپيك رو به انحراف ببرم
    داستاني رو كه شما گفتيد من كاملا بهش اعتقاد دارم
    يه جور ديگه هم ميشه مخالفت كرد از داستان شما سو استفاده ميكنم
    -----------------------
    نکته اش اینجا است اون خانواده هر چهار تا دخترش ماست شدند و زندگی خوبی دارند ولی بقیه همسایه ها دختراشون همشون به خوبي ازدواج كردند
    ------------------
    اينجاشم بازم يه حساب كتابي هست

7. صلوات ها 6

نوشته
    58
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    426

سلام

من خودم اصلاً علاقه اي با ازدواج با يه دختر بد حجاب ندارم .

اكثر پسر ها هم همين طور هستند .
    داستان پسر هند مگر نشنيدي كه از او بر سر اولاد پيمبر چه رسيد پدر او لب و دندان پيمبر بشكست مادر او جگر عم پيمبر بمكيد خود به نا حق حق داماد پيمبر بگرفت پسر او سر فرزند پيمبر ببريد بر چنين قوم چرا لعنت و نفرين نكنيم لعنة الله يزيداً و علي حب يزيد

9. صلوات ها 12

نوشته
    300
    حضور
    14 ساعت 5 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    776

نقل قول نوشته اصلی توسط مـهـدی نمایش پست ها
    سلام
    عرض ادب و احترام
    نکته اش اینجا است اون خانواده هر چهار تا دخترش ازدواج کردند و زندگی خوبی دارند ولی بقیه همسایه ها دختراشون هنوز نتوانسته اند ازدواج کنند :gig:
    نمی دونم شاید یه حساب کتابی است ما بی خبریم:gig::gig:
    والله دقیقا بر عکس فرمایشات شما من چند تا خانواده رو میشناسم که دخترهای زیاد هم دارند و همگی هم از لحاظ ظاهری خیلی آراسته و ارایش کرده هستند و اتفاقا هم دامادهای خیلی پولدار و باکلاس و خوبی هم دارند اما چند تا خانواده رو میشناسم که دخترهای فوقالعاده مذهبی و چادری دارند و تا الان هیچ خواستگار هم ندارند و همینجوری بیچاره ها موندند

11. صلوات ها 14

نوشته
    65
    حضور
    1 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    392

نقل قول نوشته اصلی توسط safir sabz نمایش پست ها
    الان یک دوره ای شده که پسرا به دختری که زیر ابرو برنداره و آرایش نکنه ، عشوه نیاد توجه نمیکنن
    منظورتون کدوم پسراس؟
    پسرا هم عقاید مختلف دارن، همه که مثله هم فکر نمی کنن
    بعضیا، فقط به ظاهر توجه می کنن، و براشون خیلی مهمه، شما میخواید این عده رو جذب کنید؟؟
    بعضیا، ملاک اصلیشون ایمان و حجابه، این عده جذب کسانی می شن که حجاب کاملی داشته باشن
    البته این وسط یه عده ای هم هستن که، با این که اعتقاد دارن خانوما باید محجبه باشن، اما براشون غیر قابل درکه که یه خانوم محجبه تو خونه شیک بگرده، من که سر از کار این عده در نیاوردم ، ولی چیزی که مسلمه، این ها هم جذب خانوم های با حجاب میشن

این ا
    حتی وقتی برا خرید میری بیرون گاهی صاحب مغازه آنچنان شیفته فلان دختره که اصلا یک خانم باحجاب و سنگین روجواب نمیده.
    اتفاقا حجاب واسه همینه ، که هرکسی به آدم توجه نکنه، همون بهتر که همچین آدمی اصلا توجهی به شما نکنه، اون آقا حقشه که شما هم ازش خرید نکنید
    حالا فکر کن یک دختر بخواد ازدواج کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خودش بره به پسرا پیشنهاد بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    با توجه به انواع طرز تفکر، که اول پستم گفتم، ازدواج ربطی به این چیزا نداره
    من دوستی داشتم، که حجاب خیلی سفت و سختی داشت، اگه بگم صورتش به سختی دیده میشد، اغراق نکردم. اتفاقا این دختر انقدر خواستگار داشت که نگو، همین امسال، عید هم ازدواج کرد، به هیچکس هم خودش پیشنهاد نداد
    دوستان میخوام ببینم شما راهکارهایی دارید که به جامعه کمک بشه ؟
    در مورد جامعه، نمیتونم نظر بدم، ولی اینو میدونم که ، نباید بذاریم، بی حجابی و آرایش برای ما هم عادی بشه
    حداقل خودمون با آرایش کردن، دامن نزنیم به این طرز تفکر
    یه بار دوستی تو همین سایت به من گفت:
    شما به خاطر خدا، امرشو اطاعت کن، بعد ببین، چطور خدا خواستتو اجابت می کنه
    حتی اگه تو این دنیا به چیزی که میخوای نرسی، تو آخرت حتما بهش میرسی
    ویرایش توسط عندلیب : ۱۳۹۰/۱۰/۰۵ در ساعت ۲۳:۲۰
    بگو: «ای بندگان من که بر خود اسراف و ستم کرده‌اید! از رحمت خداوند نومید نشوید که خدا همه گناهان را می‌آمرزد، زیرا او بسیار آمرزنده و مهربان است.(53، زمر)

13. صلوات ها 20

نوشته
    35
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    163

نقل قول نوشته اصلی توسط hadihama1360 نمایش پست ها
    والله دقیقا بر عکس فرمایشات شما من چند تا خانواده رو میشناسم که دخترهای زیاد هم دارند و همگی هم از لحاظ ظاهری خیلی آراسته و ارایش کرده هستند و اتفاقا هم دامادهای خیلی پولدار و باکلاس و خوبی هم دارند اما چند تا خانواده رو میشناسم که دخترهای فوقالعاده مذهبی و چادری دارند و تا الان هیچ خواستگار هم ندارند و همینجوری بیچاره ها موندند
    جناب مهدي
    شاهد رسيد
    منظور من دقيقا همين بود كه اين آقا گفتند
    يعني يكي هم بر عكس اين موضوع رو ميتونه مطرح كنه
    اگه ميدونستم ايشون مطرح ميكنند ديگه پست نميزديم

15. صلوات ها 10

علاقه
    دین و موضوعات دینی
    نوشته
    5,952
    حضور
    80 روز 5 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    131
    آپلود
    0
    گالری
    1505
    صلوات
    54604

نقل قول نوشته اصلی توسط omidid نمایش پست ها
    جناب مهدي شاهد رسيد منظور من دقيقا همين بود كه اين آقا گفتند يعني يكي هم بر عكس اين موضوع رو ميتونه مطرح كنه اگه ميدونستم ايشون مطرح ميكنند ديگه پست نميز
    سلام
    عرض ادب و احترام
    دوست گرامی دقت نکردید منظورم چی بود
    من یه اصل کلی در زندگی را که نگفتم یه خاطره گفتم
    منظورم این است
    وقتی شما حجاب را انتخاب می کنید خودبخود در میدان انتخاب یک سری انسان که ملاک انتخاب همسرشون دینداری است قرار می گیرد و از میدان انتخاب یک سری انسان که ملاکشون زیبایی و ظاهر است خارج می شوید و بر عکس وقتی بی حجابی را انتخاب می کنید باز در میدان انتخاب یک سری انسان قرار می گیرید.
    نتیجه اینکه نمی شود گفت چون شما حجاب دارید از میدان انتخاب همه خارج شده اید و در ازدواج حتما دچار مشکل می شوید.
    با تشکر

3000 مداحی محرم +5000 صوت مذهبی
    دریایی از امکانات پیش روی شماست

17. صلوات ها 17

نوشته
    711
    حضور
    17 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    57
    صلوات
    6004

سلام
    به نظر من اگه پسري به خاطر زيبايي ظاهري من منو به همسري انتخاب كنه هيچ تضميني نداره كه فردا يكي زيباتر از منو نپسنده!
    متاسفانه الان بيشتر دخترا خودشون هم ميدونن با اون وضع بيرون رفتن صحيح نيست ولي صرفا به خاطر توجه عده اي از پسرا با اون شكل و شمايل در انظار عمومي ظاهر ميشن
    اگه پوشش ما به خاطر خدا و پيروي از دستور دين باشه با همون پوشش به ظاهر ساده در چشم افراد زيبا به نظر ميرسيم

شما ظاهر زندگي اون افرادو ميبينين كه به ظاهر خوشبخت و پولدار و باكلاس اند! ولي از درون زندگي اونا و مشكلاتشون كه خبر ندارين
    اما در مورد اينكه دخترهاي چادري موندن! من كاملا با نظر شما مخالف ام چون دختري كه چادر سرش به انتخاب خودش باشه نه اجبار خانواده! خدا خودش هواشو داره
    شهــــــــــــدا را به یــــــــــــــــــاد بسپاریم نه به خاکـــــــــــــــــــ ...

19. صلوات ها 16

علاقه
    حضرت زهرا(س)،شهادت،شهدا،اهل بیت،هیئت
    نوشته
    1,018
    حضور
    4 روز 22 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    9134

متاسفانه بعضی از دخترانی هم مشاهده میکنیم که با آرایشهای .... ، دارند وجحه چادر رو خراب میکنن
    ویرایش توسط حی علی المهدی : ۱۳۹۰/۱۰/۰۶ در ساعت ۱۱:۳۹
    امام زمان (عج) فرمودند: برای فرج زیاد دعا کنید ، چرا که این زیاد دعا کردن خود فرج و گشایش کار شماست
    حی علی المهدی (عج)
    خدایا به مادرانمان و خواهرانمان بصیرت ، عفت و حجاب فاطمی عنایت کن
    اشهد ان فاطمة الزهرا عصمة الله کبری و حجة الله الحجج

21. صلوات ها 14

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری