صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: دیدن سایت های مستهجن ------- فقهی

نوشته
    10
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    51
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    57

دیدن سایت های مستهجن ------- فقهی

با سلام. بنده چند روز پیش وارد یک سایت عکس مستهجن اینتر نتی شدم که در قسمتی از آن عکس های مستهجن و من ترسیدم و وارد آن قسمت سایت نشدم ولی به بازدید از بقیه قسمت های آن سایت پرداختم( که الان بسیار نادم و پشیمانم و از امام زمان عج عذر می خواهم) اما حالا می خواهم بدانم آیا من هم به خاطر ورود به آن سایت در گناه سازندگان آن سایت شریکم؟ و آیا اگر این بی تفاوتی من باعث شده باشد که مسئولان آن سایت به ادامه کار دلگرم شوند در تمامی جنایات آینده سایت شریکم و اگر هستم چه باید بکنم تو را به حضرت عباس کمکم کنید. مرجع من هم آیت الله خامنه ای است.استغفرالله ربی و اتوب الیه
    ویرایش توسط عرفان : ۱۳۹۰/۱۰/۰۵ در ساعت ۱۰:۳۹ دلیل: گفتن ریز جزئیات گناه و صحنه گناه خود تبلیغ گناه است

2. صلوات ها 17

3.  

نوشته
    1,787
    حضور
    6 روز 22 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    9230

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidahmadi نمایش پست ها
    با سلام. بنده چند روز پیش وارد یک سایت عکس مستهجن اینتر نتی شدم که در قسمتی از آن بخشی بود مخصوص عکس های آمیزش جنسی با کودکان بسیار خرد سال و من ترسیدم و وارد آن قسمت سایت نشدم ولی به بازدید از بقیه قسمت های آن سایت پرداختم( که الان بسیار نادم و پشیمانم و از امام زمان عج عذر می خواهم) اما حالا می خواهم بدانم که اگر در آن قسمت سایت به کودکی آسیب رسیده باشد که حتی منجر به قتل او شده باشد(که من نمی دانم) آیا من هم به خاطر ورود به آن سایت در قتل یا آسیب آن کودک یا هرکس دیگری که عکس او در آن سایت است شریکم؟ و آیا اگر این بی تفاوتی من باعث شده باشد که مسئولان آن سایت به ادامه کار دلگرم شوند در تمامی جنایات آینده سایت شریکم و اگر هستم چه باید بکنم تو را به حضرت عباس کمکم کنید. مرجع من هم آیت الله خامنه ای است.استغفرالله ربی و اتوب الیه

باسلام به شما کاربر محترم
    اگرنگاه به سایت یک نوع کمک یا تاییدویا دلگرمی وخلاصه تشویق انها شود شما هم گنهکارید ونگاهش حرام است
    مرکز ملی پاسخ گویی به سوالات دینی

5. صلوات ها 13

نوشته
    10
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    51
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    57

جواب کامل نگرفتم

یعنی آیا من حکم شراکت در قتل و قصاص دارم حتی اگر موجب موضوعی مانند قتل در این سایت در آبنده شوم؟ حکم من در حال قصاص است؟
    موضوع من در قسمت مسائل متفرقه با موضوع فقهی -اینترنت بود؟
    استغفرالله ربی و اتوب الیه

7. صلوات ها 12

گل ليلا آنلاین نیست. مدير نشريات الكترونيك و نرم افزارهاي ديني

علاقه
    برنامه نويسي - شناخت ائمه اطهار(ع) - تبليغ دين
    نوشته
    2,964
    حضور
    116 روز 11 ساعت 56 دقیقه
    دریافت
    262
    آپلود
    33
    گالری
    493
    صلوات
    37367

یعنی آیا من حکم شراکت در قتل و قصاص دارم حتی اگر موجب موضوعی مانند قتل در این سایت در آبنده شوم؟ حکم من در حال قصاص است؟ موضوع من در قسمت مسائل متفرقه با موضوع فقهی -اینترنت بود؟ استغفرالله ربی و اتوب الیه
    با اجازه از اساتید محترم این بخش
    نظر شخصیم رو میگم

دوست عزیز
    شما به صورت اتفاقی به چنین سایتی برخورده اید و لحظاتی را در آن بوده اید که اکنون به شدت احساس پشیمانی دارید.
    بنابراین حضور شما چون تداوم نداشته و در آنجا کمک ، تایید مطلب و یا تشویقی انجام نداده اید ، لذا مشمول حکم بالا نخواهید بود.
    بهترین کار توبه از گناه بزرگ آلوده کردن چشمها و روح به این تصاویره و تعهد دادن به خودتون که در صورت مواجهه مجدد با این چنین مطالبی سریعا به بستن صفحه آن اقدام کنید.
    یا علی

ویرایش توسط گل ليلا : ۱۳۹۰/۱۰/۰۵ در ساعت ۰۰:۱۸
    دیدن سایت های مستهجن ------- فقهی

9. صلوات ها 13

نوشته
    89
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    103

که الان بسیار نادم و پشیمانم و از امام زمان عج عذر می خواهم
    وَأَقِيمُوا الصَّلَاةَ وَآتُوا الزَّكَاةَ وَمَا تُقَدِّمُوا لِأَنْفُسِكُمْ مِنْ خَيْرٍ تَجِدُوهُ عِنْدَ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بِمَا تَعْمَلُونَ بَصِيرٌ

الله تو رو ببخشه برادرم...

چرا که اوست که:

يَعْلَمُ خَائِنَةَ الْأَعْيُنِ وَمَا تُخْفِي الصُّدُورُ

11. صلوات ها 9

نوشته
    219
    حضور
    2 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    3
    صلوات
    2316

با سلام. بنده چند روز پیش وارد یک سایت عکس مستهجن اینتر نتی شدم که در قسمتی از آن بخشی بود مخصوص عکس های آمیزش جنسی با کودکان بسیار خرد سال و من ترسیدم و وارد آن قسمت سایت نشدم ولی به بازدید از بقیه قسمت های آن سایت پرداختم( که الان بسیار نادم و پشیمانم و از امام زمان عج عذر می خواهم) اما حالا می خواهم بدانم که اگر در آن قسمت سایت به کودکی آسیب رسیده باشد که حتی منجر به قتل او شده باشد(که من نمی دانم) آیا من هم به خاطر ورود به آن سایت در قتل یا آسیب آن کودک یا هرکس دیگری که عکس او در آن سایت است شریکم؟ و آیا اگر این بی تفاوتی من باعث شده باشد که مسئولان آن سایت به ادامه کار دلگرم شوند در تمامی جنایات آینده سایت شریکم و اگر هستم چه باید بکنم تو را به حضرت عباس کمکم کنید. مرجع من هم آیت الله خامنه ای است

با سلام

نظر کارشناس بزرگوار اسراء اخلاقی است یا فقهی؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط اسراء نمایش پست ها
    اگرنگاه به سایت یک نوع کمک یا تاییدویا دلگرمی وخلاصه تشویق انها شود شما هم گنهکارید ونگاهش حرام است

هر چند به نظر مطب جناب گل لیلا اخلاقی است

نقل قول نوشته اصلی توسط گل ليلا نمایش پست ها
    شما به صورت اتفاقی به چنین سایتی برخورده اید و لحظاتی را در آن بوده اید که اکنون به شدت احساس پشیمانی دارید. بنابراین حضور شما چون تداوم نداشته و در آنجا کمک ، تایید مطلب و یا تشویقی انجام نداده اید ، لذا مشمول حکم بالا نخواهید بود. بهترین کار توبه از گناه بزرگ آلوده کردن چشمها و روح به این تصاویره و تعهد دادن به خودتون که در صورت مواجهه مجدد با این چنین مطالبی سریعا به بستن صفحه آن اقدام کنید.

در ضمن جناب اسرا

چگونه رفتن به سایت های مستهجن را کمک و یا تایید معنا می کنید؟؟؟ و یا می شود کمک و تایید معنا کرد؟؟؟

توضیح این که:
    بنده موافق رفتن به سایت های م/س/ت/ه/ج/ن نیستم
    فقط بحث علمی است

در ضمن بحث شدیدا با بحث اخلاققی جناب گل لیلا موافق ام

ما به تکلیف عمل می کنیم

چهره ها با اشک زیبا می شود
    عشق با تصویر معنا می شود

13. صلوات ها 9

نوشته
    10
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    51
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    57

آقا کسی نیست که به موضوع فقهی من جواب بده دارم می میرم هر جا استفتا فرستادم جوابش نیومده تو رو قر آن بک نفر جوب من رو بده

15. صلوات ها 9

نوشته
    219
    حضور
    2 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    3
    صلوات
    2316

آقا کسی نیست که به موضوع فقهی من جواب بده دارم می میرم هر جا استفتا فرستادم جوابش نیومده تو رو قر آن بک نفر جوب من رو بده
    با سلام

بزرگوار تا کارشناسا از راه برسن

شما عزیز
    یه سری به این تایپک بزن

http://www.askdin.com/showthread.php?t=3745
    ما به تکلیف عمل می کنیم

چهره ها با اشک زیبا می شود
    عشق با تصویر معنا می شود

17. صلوات ها 10

علاقه
    علوم اسلامي
    نوشته
    5,555
    حضور
    148 روز 3 ساعت 23 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    27
    صلوات
    31823

یعنی آیا من حکم شراکت در قتل و قصاص دارم حتی اگر موجب موضوعی مانند قتل در این سایت در آبنده شوم؟ حکم من در حال قصاص است؟
    با تشکر از سئوال شما جناب vahidahmadi گرامی

در فرض سئوال شما شراکتی در قتل احتمالی ندارید و قصاص لازم نمی شود چه در گذشته و چه در آینده و حکم شما قصاص نیست بلکه توبه واقعی و عزم جدی بر ترک این کار برای همیشه است.

در پناه حضرت حق باشید
    ویرایش توسط سجاد : ۱۳۹۰/۱۰/۰۵ در ساعت ۱۰:۴۶

19. صلوات ها 11

نوشته
    1,538
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    44
    آپلود
    0
    گالری
    8
    صلوات
    15415

نقل قول نوشته اصلی توسط طاها110 نمایش پست ها

با سلام

نظر کارشناس بزرگوار اسراء اخلاقی است یا فقهی؟؟؟

هر چند به نظر مطب جناب گل لیلا اخلاقی است

در ضمن جناب اسرا

چگونه رفتن به سایت های مستهجن را کمک و یا تایید معنا می کنید؟؟؟ و یا می شود کمک و تایید معنا کرد؟؟؟

توضیح این که:
    بنده موافق رفتن به سایت های م/س/ت/ه/ج/ن نیستم
    فقط بحث علمی است

در ضمن بحث شدیدا با بحث اخلاققی جناب گل لیلا موافق ام

سلامی گرم خدمت استاد طاهای گرامی
    سایت ها آمار دارند و اعلام آمار بازدید کننده هم در سایت هست و تعداد مراجعه یقینا مورد توجه دست اندر کاران سایت و دیگر مراجعین می باشد و بی شک رجوع به اینچنین سایت هایی در گرم کردن بازار فسق و فحشا موثر است.
    پس ...

21. صلوات ها 12

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 1

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری