دعوت به همکاری در بخش روابط عمومی

تب‌های اولیه

8 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دعوت به همکاری در بخش روابط عمومی

سلام علیکم

زندگی اجتماعی ما انسان ها ایجاب میکنه که از قدرت ها و توانایی های همدیگر برای پیشبرد اهدافمون استفاده کنیم.

مسلما هر کدام از کاربران این سایت تخصص و توانایی های خاصی دارند.

هدف از ایجاد این تاپیک استفاده از استعدادها و توانایی های شما دوستان بزرگوار هست.

[=arial black]سلام و عرض ادب خدمت کاربران محترم اسک دین

این تاپیک سال ها پیش ایجاد شده بود تا کسانی که در موارد ذکر شده توانایی همکاری دارند ، اعلام آمادگی کنند.

[=impact]در حال حاضر بخش روابط عمومی نیازمند چند نیرو برای همکاری در بخش های مختلف هست. در صورتی که شما دوست عزیز در خودتون توانایی حضور و همیاری در این بخش ها رو می بینید لطفا در پیام خصوصی به بنده اطلاع بدهید:

[=arial narrow]1. همکار اجرایی روابط عمومی :hadyeh:

2. همکار بخش تلگرام

3. همکار در گوگل پلاس و کلوب

4. همکار در اینستگرام

5. همکار در شبکه افسران

مدیر روابط عمومی;789633 نوشت:
سلام و عرض ادب خدمت کاربران محترم اسک دین

با سلام

اگر ممکنه شرح وظایف هر بخش رو بفرمایید و بفرمایید چه میزان روزانه ، زمان باید صرف کرد؟

مولکول 68;790069 نوشت:
با سلام

اگر ممکنه شرح وظایف هر بخش رو بفرمایید و بفرمایید چه میزان روزانه ، زمان باید صرف کرد؟

سلام. از تاخیر در پاسخ دهی عذرخواهی میکنم

همکار اجرایی روابط عمومی روزانه چهار ساعت رو باید وقت داشته باشه. چون در کنار هم خواهیم بود و وظیفه ی اصلی ایشون سرکشی به بخش هایی هست که زیر نظر روابط عمومی کار میکنند. و همچنین بررسی تبلیغات های سفارش داده شده است. البته باید تاکید کنم که ایشون در کنار من کار میکنند و این وظایف رو دست تنها انجام نمیدند. وحشت برش ندارهههه :ghaza:

2. همکار بخش تلگرام : این همکار محترم زحمت می کشند و مطالب تایید شده توسط مدیران انجمن ها رو با همکاری یک همکار اجرایی انجمن مربوطه، به صورت منظم در تلگرام قرار می دهند. میزان ساعت کاری با توجه به حجم کار بین 2 تا 3 ساعت هست.

3. همکار در گوگل پلاس و کلوب : این بخش هم دقیقا مانند تلگرام عمل می کنند ولی نکته ی اصلی این هست که این دو بخش دچار رکود بالایی هست و کسی که می خواد در این بخش ( حالا به صورت منفک یا هر دو) کار کنه، باید وقت و انرژی بیشتری بگذاره.

4. همکار در اینستگرام : همکار فعال در این بخش باید کمی به کار فتوشاپ وارد باشه و وظیفه اش هم مانند دو بخش قبل هست.

5. همکار در شبکه افسران : و افسران هم همچون گوگل پلاس و کلوب نیاز به عزم جزم دارد.

هر که دارد سودای کمک به دین بسم الله

حتی اگر فکر می کنید نمی تونید در این چند بخش ذکر شده همکاری کنید ولی علاقمند به کار اجرایی جهت هماهنگی امور این بخش ها هستید، روابط عمومی پذیرای شماست

با سلام
من می تونم توی بخش 2-4 می تونم همکاری کنم فتوشاپ هم بلدم
نمیشه توی بخش جوابگویی اعتقادی فعالیت کرد؟
ممنون

سلام
پول هم می دید یا صلواتیه؟

javad_joon;792617 نوشت:
با سلام
من می تونم توی بخش 2-4 می تونم همکاری کنم فتوشاپ هم بلدم
نمیشه توی بخش جوابگویی اعتقادی فعالیت کرد؟
ممنون

سلام. ممنون از حضورتون. برای ادامه همکاری خصوصی با هم صحبت میکنیم

انتخاب اول;792625 نوشت:
سلام
پول هم می دید یا صلواتیه؟

سلام بر انتخاب اول

:please:

تمام نیروهای اجرایی به صورت صلواتی و فقط با اندیشه ی کار در راه دین خدمت می کنند. کاری که خود من سال ها در همین اسک دین انجام دادم. البته هزینه ای هم که الان میگیرم کم از صلواتی نداره :khaneh: