این پیام رو برای بقیه بفرست حاجت میگیری *تلاش دشمنان اسلام در لوث کردن توسل

تب‌های اولیه

31 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
این پیام رو برای بقیه بفرست حاجت میگیری *تلاش دشمنان اسلام در لوث کردن توسل

سلام:Gol:

روش قدیمی (قرآن های حرم امام رضا ):

یکی از روحانیون امام رضا را در خواب دید که به او فرمود :
به زنان بگویید با جوراب نازک وارد حرم نشوید .

این پیام را در ده قرآن دیگر بنویس تا ده روز بعد حاجت میگیری و اگر ننویسی تا سه روز بعد بلای خانمان سوزی برایت میفتد .
کوتاهی نکن . پشیمان میشوی :khandeh!:

روش جدید :

زینگ زینگ
اس ام اس یا ایمیل :

سلام میخوام یه ماجرایی براتون تعریف کنم . خواهش میکنم تا اخرشو بخونین :
یه روزی ..........................................................
این پیامک رو برای 7 نفر بفرست . یک نفر تو تبریز این کار رو کرد صاحب خونه شد . یکی این کار رو نکرد خونش آتیش گرفت .

اس ام اس:
ده صلوات برای سلامتی امام زمان بفرست و این پیام رو برای 14 نفر بفرست . حاجت میگیری .
تورو خدا کوتاهی نکن و پاره کننده ی این زنجیره نباش.

اووووووووووووووووووف
بابا این چه وضعیه .
یعنی هنوز این ملت به این شعور نرسیدن که اینا خرافاته ؟

مطمنن از این پیامک ها هفته ای چند بار از طریق دوستانتون براتون فرستاده میشه.

ایا شما بهش عمل میکنین یا مثل من اعتنا نمیکنین ؟
به نظر شما واقعیت داره؟

به نظر من اینا فقط پول ریختن تو جیب مخابرات و ایرانسله.

همین

متاسفانه همین خرافات بازی ها هست که پدر مردم رو در آورده
و بعضیها با اینکه سنی ازشون گذشته ولی .....

الهم صل علی محمد و آل محمد
وصیت نامه پیامبر اكرم (ص)

از شهر مدینه حاج احمد این وصیت نامه را فرستاده است. در این وصیت نامه نوشته شده شب جمعه در مدینه قرآن شریف را مطالعه می كردم که به خواب رفتم و در خواب دیدم نبی اكرم حضرت محمد (ص) تشریف آوردند و فرمودند که این هفته شصت هزار نفر مرده اند ولی در میان آنها یك نفر با ایمان نبوده، خیلی دوران بدی شده كه زنها حجاب اسلامی را رعایت نمی كنند و خدمت به شوهرانشان نمی كنند. فرزندان حرف پدر و مادر را گوش نمی دهند . سرمایه داران به مستضعفان كمك نمی كنند و به حج نمی روند و خمس و ذكات نمی دهند. شما ای شیخ احمد به مردم این دنیا بفرمایید كه نیك و پرهیزگار باشند چون قیامت نزدیك است، در آسمان یك ستاره ظاهر خواهد شد، بعد از آن دروازه توبه به روی همه بسته خواهد شد. رسول اكرم (ص) فرمودند هر كس این وصیت نامه را بخواند و آن را چاپ كند و از جایی به جای دیگر برساند، در روز قیامت به حمایت آن شخص می آیم و خداوند خانواده آن را همراه بعثت نشان می دهد و باز فرمودند اما هر كس نیز وصیت را تقسیم نكند خداوند آن فرد را از رحمت خود محروم می كند و هر كس این وصیت را نقل كرده و به یاران برساند انشااله بدهی هایش تمام می شود و حاجتمند به مرادش می رسد.
شیخ احمد نقل كرده: و اگر این گفته ها دروغ باشد خداوند مرا لعنت كند و به جهنم بفرستد. بر ما لازم و واجب است بر محمد (ص) درود بفرستیم و در خواندن نماز و گرفتن روزه پابرجا باشیم. به فكر ضعیفان بوده و به راه راست برویم. هر كس 100 برگ از این نوشته را چاپ و بین مردم تقسیم كند، 12 روز بعد خوشحالی می بیند و ارزشمند می شود. شخصی 50 برگ از این نوشته را چاپ و بین مردم تقسیم كرد، چند روز بعد 1000 دینار استفاده برد. برادری که در این فكر بود كه فردا یا پس فردا چاپ كند، ولی نکرد پس از چندی فوت شد. از شما برادران و خواهران خواهش دارم كه:
این وصیت نامه را دروغ نشمارید كه به خدای محمد حقیقت است.
موقعی كه این نامه را دریافت كردید نام كسی را كه دوست دارید بنویسید و منتظر یك معجزه باشید. این نامه برای خوش شانسی شما فرستاده شده است. نسخه اصلی این نامه در ... میباشد. این نامه 9 بار در دنیا چرخیده است. شانس برای شما فرستاده شده است. ظرف مدت 4 روز پس از دریافت این نامه شما اخبار خوشی را دریافت خواهید كرد به شرط آنكه شما هم به نوبه خود آن را برای دیگران ارسال نمایید. این شوخی نیست با ارسال این نامه شما خوش شانسی خواهید آورد. پول نفرستید. كپی نامه را برای اشخاصی بفرستید كه فكر می كنید به شانس احتیاج دارند چون تقدیر قیمت ندارد.
این نامه را نگه ندارید باید ظرف 96 ساعت از دست شما خارج شود. مرد كافه داری به محض دریافت 20 كپی از آن تهیه و ارسال نمود و 70 هزار دلار دریافت نمود ولی چون این زنجیره را شكست، آن را از دست داد در همین حال در فیلیپین جینوانز به دلیل آنكه این نامه را به جریان نیانداخت 6 روز بعد همسر خود را از دست داد اگر چه قبل از از دست دادن همسرش 20 هزار دلار دریافت نمود شما 20 کپی بفرستید و ببینید بعد از 4 روز چه اتفاقی می افتد.
این نامه حقیقت دارد آن را نادیده نگیرید، حتی اگر اعتقاد ندارید این نامه بنا به دلایل خاص و عجیبی عمل می كند.

چند سال پيش اين متن پخش شد بعدمعلوم شد از طرف وهابيون براي تضعيف عقيده شيعيان بوده
اين وصيت نامه واين قبيل نامه ها هيچ سند وپشتوانه تاريخي ندارد و متاسفانه بين عوام بسيار زياد شده است

عماد;168673 نوشت:
اين وصيت نامه واين قبيل نامه ها هيچ سند وپشتوانه تاريخي ندارد و متاسفانه بين عوام بسيار زياد شده است

یادمه که رهبر معظم انقلاب توصیه اکید فرمودند که اینها همه خرافاتن و به این خرافات ابدا توجهی نباید کرد.

:ok::ok::ok::ok::ok:

متن های نوشتاری اش رو اولین بار توی همون زیارت نامه های حرم دیدم. اون موقع راهنمایی بودم. وقتی می خوندمش همش فک می کردم که اینا الکیه ولی باز چون کارهای درستی می دیدم توش نوشته شک می کردم. مدیر مدرسه م گفت:« این حرفا درسته ولی شما نخونین که بعد وظیفه(؟!! )براتون نشه که از روش بنویسین...
وقتی دانشجو شدم اوایل این پیامک ها برام می اومد، که منم به کسی که برام فرستاده بود پیامک می زدم و ابهامات پیامکش رو سوال می کردم. طرف هم که فقط فوروارد کرده بود، می دید یه جاهایی اش می لنگه، دیگه پیامک نمی داد.
الان مدتهاست که دیگه از این دست پیامک و ایمیل ها ندارم.

موج پیامکی جدید یادآور بروشورهای جریان ساختگی شیخ احمد است که غافلان و جاهلان مسلمان در ایران و کشورهای دیگر را به طمع پولدار شدن یا فرار از عقوبت عدم نشر آن وادار می کرد تا سربازی مفت برای شیطان و دشمنان حق و حقیقت شده با نشر آن به صورت دست نویس یا کپی در هر کوی و برزن مبلّغ نیرنگ یهود و وهابیت و سایر دشمنان باشند . امروزه به یمن وجود سیستم ارسال پیام کوتاه تلفن همراه ترویج این اباطیل علاوه بر آسانی وسعت بیشتری به خود گرفته است که هدف آن تنها تشکیک در مقدسات و اعتقاد صحیح توسل و دعا است . دو نمونه زیر از آن جمله است :

تا پیام رو دیدی 8 بار بگو یا الله و برای 8 نفر بفرست همین الان خبر خوشی می شنوی . به الله قسمت میدم بفرست سئوال نکن فقط امتحان کن خیلی عجیبه !

به امام زمان قسم این پیامو بخوان دختری از خوزستانم که پزشکان از معالجه ام ناامید شدند شبی خواب حضرت زینب (س) را دیدم در گلوم آب ریخت شفا پیدا کردم ازم خواست اینو به 7 نفر بگم این پیام به دست کارمندی افتاد اعتقاد نداشت کارشو از دست داد به دست دیگری رسید عمل نکرد پسرشو از دست داد یک نفر عمل کرد 20 میلیون به دست آورد اگر به زینب اعتقاد داری این پیام را واسه 7 نفر بفرست 7 روز دیگر منتظر معجزه باش اگر نرسید با این شماره تماس بگیر : .......0916!!!!!!!!!!!!!

منبع : www.elahana.com

همه اينا خرافاته و پول تو جيب مخابرات ريختنه

نكنيد اين كارا رو نكنيد!!!!!:geryeh:

[در همین حال در فیلیپین جینوانز به دلیل آنكه این نامه را به جریان نیانداخت 6 روز بعد همسر خود را از دست داد اگر چه قبل از از دست دادن همسرش 20 هزار دلار دریافت نمود شما 20 کپی بفرستید و ببینید بعد از 4 روز چه اتفاقی می ...

راه خوبیه واسه اونایی که از دست همسراشون خسته شدن،:khandeh!: مثل اون ضرب المثله شده ...

نکته قابل تامل که میشه بیان کرد تو این متن ها اینه که
ادبیات نوشتاریش طوریه که مو به تن ادم سیخ میشه که خوب این سیاست کاریشونه
مخصوصا متنی که جناب عماد زحمتشو کشیدن و اینجا بیان کردن یادمه اون موقع برای اولین بار که از این متن ها میدیم و همه واقعا باورشون شده بود و سعی میکردن انجام بدن
مامان من که میترسید تا یه چیز رو زمین میدید میگفت حق نداری بری نزدیکش :Nishkhand:

سلام علیکم
متاسفانه این مسله در بیان بیماری علمای عظام هم محقق شده.خبر اینکه برای فلان عالم ربانی دعا بفرمایید که در بستر بیماری هستند ولی ایشان در صحت کامل هستند و اگر هم کسالتی هست بخاطر کهولت سن و کاملا عادی برای خانواده شان هست.

در مورد اسمس های توسل به اهل بیت ضعیف کردن شخصیت آنان و ترساندن مردم از اهل بیت که اگر مروج آنها نباشیم بی کم و کاست اتفاق بدی خواهد افتاد و گمانم این هست که درباره بیماری مراجع و علمای دین، قضیه کمک طلبیدن چوپان دروغ خواهد شد.یعنی اینقدر به این عمل ادامه میدهند تا اگر روزی واقعا نیاز به دعای مردم برای شفای یک عالم روحانی و مرجع تقلید باشد ؛ دیگر کسی باور نخواهد کرد.

هرکس مسول هست به عنوان یک مسلمان و شیعه ی آگاه از انتشار این گونه پیام ها جلوگیری کند .

مطهره;168762 نوشت:

نكنيد اين كارا رو نكنيد!!!!!:geryeh:

خوب باشه انجام نمیدیم
حالا چرا خودتو ناراحت میکنی :deldari:

:Gol:

سلام
شب گذشته پیامکی از یکی از دوستان به دستم رسید با این مضمون : (( دختری اهل خوزستانم ، بیمار بودم و تمام پزشکان جوابم کرده بودند ، شبی حضرت زینب را در خواب دیدم که مقداری آب در دهان من ریخت و من شفا گرفتم و به من گفت که این مطلب را برای هفت نفر بگویم ، تو هم اگر به حضرت زینب اعتقاد داری این پیامک را به هفت نفر بفرست . یک کارمند نفرستاد و از کار بیکار شد و یکی فرستاد و بیست میلیون تومان پول به دست آورد . ))
من نصفه شبی موندم میون دو راهی بفرستم یا نفرستم ! به هر حال پس از کلی کلنجار رفتن و فکر کردن همون نصفه شب این پیامک رو به هفت نفر با عقاید متفاوت فرستادم تا ببینم برخورد اونها نصبت این موضوع چیه . با چند نفری که بعد از ارسال پیامک برخورد داشتم این قضیه رو رد کردند و ...
:Sham:
...

یادش بخیر
اون قبلاً ها که کوچکتر بودیم می رفتیم مسجد یا تکیه تو ماه محرم وقتی موقع زیارت عاشورا یا دعایی می رسید لای کتب ادعیه که به دستمون می رسید بعضاً یک برگه ای بود که یک سری متون به فارسی یا عربی نوشته بود و ما هم کنجکاو که چی نوشته شروع به خوندن می کردیم و در پایان می دیدم که نوشته : (( از خواننده این مطلب تقاضا می شود که این مطلب رو در 6-7-12-14 و ... نسخه منتشر فرمایند !! )) حالا ما بودیم دنبال کاغذ و قلم و ولو شدن رو فرش کف محل تا این مطلب و بنویسیم و ...
این کار برام خیلی سخت و تحمل ناپذیر بود تا اینکه یه بار یکی از این برگه ها رو به خونه بردم و قضیه رو به پدرم گفتم و اون کاغذ رو نشونش دادم ، پدرم برگه رو از من گرفت و بدون اینکه اعتنایی به مطلب داخلش بکنه برگه رو جلو چشمام پاره پاره کرد و گفت Sad اینا همش خرافاته و ... ) و بعد از اون وقتی منم به طبعیت از ایشون این کارو کردم خوشبختانه دیگه شاهد چنین چیزی نبودم تا همین شب گذشته .
...

از کلیه صاحب نظران و اعضای سایت می خوام تکلیف ما رو در مقابل این قبیل متون حالا چه مکتوب یا پیامک و ... روشن کنند
...

نمونه دیگر این پیامک :
[="SeaGreen"](( طرح ختم شش میلیون صلوات تقدیم به شیرخوار امام حسین (ع)
سهم شما شش صلوات و ارسال به شش عاشق حسینی
لطفاً قطع کننده زنجیر نباشید ! ))[/]

...

با تشکر
:hamdel::hamdel::Gol::hamdel::Gol::Gol:

سلام

ایمیل هم با همین موضوع میاد

بخاطر شفا بیمارن این ایمیل به ده نفر دیگه ارسال کنید!!

اللهم احفظني من الشبهات :Gol:

سلام

nakisa;168586 نوشت:

ده صلوات برای سلامتی امام زمان بفرست و این پیام رو برای 14 نفر بفرست . حاجت میگیری .
تورو خدا کوتاهی نکن و پاره کننده ی این زنجیره نباش

به باقیش کاری ندارم ولی این رو اگه حاجت میگیری حذف بشه به نظر بد نمیاد چون هم تذکر به یاد خدا و صلوات است هم صله ارحام و یادآوری دوستان

به نظر شما مشکل این چیست؟

اما باقی که مشخص است ....... است

مهدی عباس زاده;168948 نوشت:
سلام

به باقیش کاری ندارم ولی این رو اگه حاجت میگیری حذف بشه به نظر بد نمیاد چون هم تذکر به یاد خدا و صلوات است هم صله ارحام و یادآوری دوستان

به نظر شما مشکل این چیست؟

اما باقی که مشخص است ....... است

با این موافقم
کاملا درسته .
ولی دیگه اینو برای 7 نفر دیگه بفرست و از این حرفا رو دیگه قبول ندارم .
آخرشم میگن تو رو خدا قطع کننده ی زنجیره نباش.

چرا مردم ما هنوز به این درک نرسیدن ؟

مادرم تعریف میکرد که وقتی مکه بودن ، وهابی ها خیلی ایرانی ها رو زیر نظر داشتن .
و همش میخواستن آتو بگیرن .
قربون حجاج عزیزمون هم برم که روی ایرانی ها و شیعیان رو سفید کردن .

میگفت :
یه خانوم جنوبی رو دیدم که داشت یه پارچه ای رو میمالید به یه جایی و میزد به صورتش .
وهابیه ازش پرسید (فارسی هم خوب بلد بود !!!!!!!!):

چرا این کار رو میکنی؟
زن گفت : اینا شفاست .
وهابی (با پوزخند ): تو ایران خودتون شفا پیدا نمیشه ؟
زنه هم هاج و واج مونده بود چی جوابشو بده ...........

پی نوشت:
خب عزیز من !
آخه چرا کاری رو که دلیلشو نمیدونی انجام میدی که اینطور مارو ضایع کنی؟

اونا آماده هستن تا توسل ما رو به سخره بگیرن . بعد ما هم بهشون کمک میکنیم .

کسی که در خواب غفلت باشه با این حرفا بیدار میشه و بعد از این دنبال این خرافات نمیره و اگه حاجتی داره میره در خونه کریمش
اما کسی که خودشو به خواب زده اگه حضرت هم تشریف بیارن و بگن این حرفا خرافاته اون کار خودشو می کنه

آهان
این مدلیشو نگفتم . نمیدونم اون طرفها هم رسمه یا نه .

چند وقت پیش رفته بودم امامزاده قاسم واسه زیارت امامزاده و قبور شهدای گمنامی که اونجا دفن هستن . دیدم یه دختر جوونی یه بسته بهم داد .
یه تیکه حنا بود و با یه شکلات و یه کاغذ با این متن :
من مشکل بزرگی داشتم که با این نذر مشکلم حل شد . تو هم اگه میخوای حاجت بگیری همین الان نیت کن . اگه عمل نکنی بلا سرت میاد و فلان و چنان ...
بعذ نوشت که تو هم نذر کن که بیای اینجا و این بسته هارو درست کنی و فلان شب همین جا پخش کنی :Moteajeb!:
همونجا که اینو خوندم گفتم : برو بابا حال نداری و بسته رو انداختم یه گوشه .
چند تا خاله خان باجی یه گوشه امامزاده نشسته بودن که چپ چپ نگاه من کردنو با خودشومن گفتن این دختره یه بلایی سرش میاد .

به اطلاع کلیه دوستان و اشنایان و خاله خانباجی ها میرساند که این دختره (یعنی من ) هنوز سالمه و هنوز نمرده.:ok:

سلام . اي كاش از اهل بيت كمي هم خودشونو مي خواستيم نه اينكه تا يادشون مي افتيم مصيبت هاي خودمون تداعي بشه . تو امامزاده قاسم از اين اتفاقا مي افته . اي كاش از اون شهداي گمنامي كه مدفنشون اونجاس كمي ياد بگيريم آم معرفت بايسته را يا لااقل دعا كنيم كه آن را بر قلبمان بباراند . آمين
:Gol:امان از دست اين بد فهمي دين و.......

nakisa;168586 نوشت:
ایا شما بهش عمل میکنین یا مثل من اعتنا نمیکنین ؟ به نظر شما واقعیت داره؟

سلام.
منم مثل شما و خیلی از دوستان دیگه اصلا اهمیت نمیدم و فورا حذفش میکنم و بیشتر مواقع به اونی که پیامکا فرستاده میگم که اینا خرافاتن و حقیقت ندارن.برا همین خوشبختانه دوستام هم تا حدود زیادی به این باور رسیدن که این حرفا خرافاته و دیگه از این پیامکا نمیفرستن.

nakisa;169717 نوشت:

همونجا که اینو خوندم گفتم : برو بابا حال نداری و بسته رو انداختم یه گوشه .
چند تا خاله خان باجی یه گوشه امامزاده نشسته بودن که چپ چپ نگاه من کردنو با خودشومن گفتن این دختره یه بلایی سرش میاد .

ولی به نظر من بهتر بود اون دختر رو در مورد کارش راهنماییش میکردین:ok: تا او بسته رو پرت کنین یه طرف دیگه؟!
به نظر من کسی که از چیزی آگاهی نداره بهتره به جای سرزنش ، طرد کردن یا مسخره کردن ، فرد را راهنمایی کرد تا اون هم فردی را که از چیزی آگاهی نداره راهنمایی کنه تا این راهنماییها زنجیر وار ادامه پیدا کنه

delete;169785 نوشت:
ولی به نظر من بهتر بود اون دختر رو در مورد کارش راهنماییش میکردین:ok: تا او بسته رو پرت کنین یه طرف دیگه؟!
به نظر من کسی که از چیزی آگاهی نداره بهتره به جای سرزنش ، طرد کردن یا مسخره کردن ، فرد را راهنمایی کرد تا اون هم فردی را که از چیزی آگاهی نداره راهنمایی کنه تا این راهنماییها زنجیر وار ادامه پیدا کنه

بابا دختره حاجتشو گرفته بود (فکر کنم شوهر میخواست که خدا بهش داده بود:khandeh!: )
حالا من برم براش قصه حسین کرد تعریف کنم؟
چی بگم اخه ؟

یکی دیگه از این پیامک ها

به نیت124000 پیامبر صلوات بفرست و این پیام رو برای 124000 نفر بفرست انشاءالله تا آخر ماه خبر خوبی از مخابرات برات میاد......

حالا یه سوال از کارشناسان بخش احکام :

آیا عمل کردن به اینها اشکال داره یا نه؟

سلام خدمت همه ي دوستان . ديشب پيامي برام اومد به اين شرح :
8 ختم قرآن هديه به اقا امام رضا (ع) سهم شما صفحه ... لطفا 1 صفخه به آن اضافه كنيد و به 1 نفر ارسال كنيد . نفر آخر ختم به 0937....... اطلاع دهد .؟؟؟؟؟
البته من سعي مي كنم با خلوص نيت اين قرائت رو انجام بدم ولي نمي دونم چرا بايد ما اين كارو انجام بديم . يه حساب سرانگشتي ما رو به اين نتيجه مي رسونه كه اين ختم به احتمال زياد به بيش از هشت بار برسه و تازه اطلاع دادن ديگه برا چيه؟؟؟؟؟؟؟
خدايا ما را از شبهات نجات بده .:Gol:

كسي در اين مورد نظري نداره ؟؟؟؟

گلبهار;170372 نوشت:

nakisa;168587 نوشت:
به نظر من اینا فقط پول ریختن تو جیب مخابرات و ایرانسله.

همین

سلام دوستان
منم با دوستمون موافقم:Kaf:

گلبهار;171972 نوشت:
كسي در اين مورد نظري نداره ؟؟؟؟

اتفاقا برا منم اومد
من خوندم ولی نفرستادم

برام بی معنی بود:khaneh:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم

میگم چرا برای من از این پیامکا نمیاد کلا فکر کنم یه بار یه پیامک اومد همین اونم اینقدر غلیظ نبود

خلاصه توی این موارد آدم باید فکر کنه که فرستادن نفعش بیشتره یا نفرستادن هر موقع یه طرف غلبه کرد به اون طرف عمل کنه

اما باعقل نه با احساس و ترس

التماس دعا

موضوع قفل شده است