آيا ديدن خواب بد ميتونه باعث به هم زدن ازدواج بشه؟

تب‌های اولیه

11 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
آيا ديدن خواب بد ميتونه باعث به هم زدن ازدواج بشه؟

سلام من تازه عضو سایت شدم خیلی گفتگو های خوبی خوندم مرسی من 2 ماه با پسری که به خواستگاریم اومده بود آشنا شدم همه چی خوب بود تا اینکه خواب بدی درباره این ازدواج دیده شد و همه چی بهم خورد علی رغم میل 2 طرف می خواستم بدونم شما که این همه تجربه دارین در باره این قضیه چه نظری دارید؟؟؟ تقدیر؟؟ قسمت؟؟ نمیدونم خیلی بدم خیلی دعا کردم ولی .... Sad

بنظر شما خدا وقتی 2 تا جوون انقد علاقه د ارن بهم برسن و این همه دعا می کنن ممکنه خدا اگه اتفاق بدی تو سرنوشتشونه پاک نکنه؟؟؟ نمیدونم با کسایی که به خواستگاریم میان چیکار کنم دلم نیست بهشون ولی .... نمیدونم دارم دیونه میشم

سلام
عرض ادب و احترام
دوست گرامی به سایت اسک دین خوش امدید
مشکل شما برای کارشناسان سایت ارسال می شود تا به زودی پاسخگوی شما باشند
ضمن اینکه کاربران محترم سایت هم مثل همیشه در این موضوع شرکت می کنند و به امید خدا برای مشکلتون راه حل می دهند
با تشکر

با سلام و عرض ادب
1- خواب به خودی خود حجت نیست و به واسطه خواب به معارضه تحقیق و مشورت از روی علم نمی روند.
2- اگر با تحقیق و مشورت به صلاحیت فردی پی برده شود دلیلی بر رد آن وجود ندارد.
3- در مورد خوابهای صادقه نیز، خواب تاویل و تعبیر داردکه ممکن است با ظاهر آن کاملا متفاوت باشد.
4- تقادیر را خود ما حتمیت می بخشیم و اراده مادر تحقق آن قابل نفی نیست؛ البته این اراده در طول اراده خداست؛ چون خداوند متعال اراده نموده که ما کارهایمان را از روی اختیار انجام دهیم.
5- به نظر می رسد بعد از اینکه این مورد منتفی شده، خود را به واسطه آن ملامت نکنید و از تکرار چنین برخوردهایی پرهیز شود، و جهت تسهیل امر به سفارش مرحوم آیت الله العظمی بهجت رضوان الله تعالی علیه مراقبت بر نماز حضرت جعفر طیار علیه السلام درروزهای جمعه قبل از ظهر داشته باشید و در سجده آخر سعی بر این باشد که دلتان شکسته شود و قطره اشکی ریخته شود و دعای بعد از نماز نیز خوانده شود.
موفق باشید.

واقعا ممنونم از جواب هاتون ..
ولی این خواب توسط یک فرد کاملا معتمد و بسیار بسیار مومن دیده شده که زبان زد هستند
نمیدونم امیدواری تو این قضیه جایز هست یا نه؟ نمیدونم خدا می خواست نرسیم بهم؟
دعا ممکنه تقدیر و عوض کنه؟؟
چرا عنوان موضوع رو عوض کردین؟ نمی خواستم تابلو باشه خب Sad

mona89;168158 نوشت:
واقعا ممنونم از جواب هاتون ..
ولی این خواب توسط یک فرد کاملا معتمد و بسیار بسیار مومن دیده شده که زبان زد هستند
نمیدونم امیدواری تو این قضیه جایز هست یا نه؟ نمیدونم خدا می خواست نرسیم بهم؟
دعا ممکنه تقدیر و عوض کنه؟؟
چرا عنوان موضوع رو عوض کردین؟ نمی خواستم تابلو باشه خب :-(

با سلام و عرض ادب
عرض شد که خوابهای صادقه هم تعبیر دارند یعنی ممکن است ظاهر آنها اصلا مراد نباشد. ولی به هر حال حتی اگر مورد مناسبی برای شما بوده باشد امری است که گذشته به فکر حال و آینده خود باشید و تصمیم هایتان را درست بگیرید تا افسوسی به دنبال نداشته باشد.(در این مورد بهتر است با کارشناس مشاوره نیز صحبت نمائید).
با توجه و قطع امید از غیر خدا زیاد دعا کنید و در دعاهایتان زیاد دعای حضرت موسی علی نبینا و علیه السلام را تکرا ر نمائید«َ رَبِّ إِنِّي لِما أَنْزَلْتَ إِلَيَّ مِنْ خَيْرٍ فَقِيرٌ (24قصص)».
موفق باشید.

سلام
عرض ادب و احترام
دوست گرامی می شه بیشتر توضیح بدید
خواستگاری در چه مرحله ای بود؟
این شخصی که خواب دید کی بود؟ از طرف خانواده شما موضوع به هم خورده یا اونا؟
نظر خود اقا پسر چیه؟
چند مدت از این موضوع گذشته؟
هنوز با اون خانواده در ارتباط هستید؟
با تشکر

mona89;168083 نوشت:
سلام من تازه عضو سایت شدم خیلی گفتگو های خوبی خوندم مرسی من 2 ماه با پسری که به خواستگاریم اومده بود آشنا شدم همه چی خوب بود تا اینکه خواب بدی درباره این ازدواج دیده شد و همه چی بهم خورد علی رغم میل 2 طرف می خواستم بدونم شما که این همه تجربه دارین در باره این قضیه چه نظری دارید؟؟؟ تقدیر؟؟ قسمت؟؟ نمیدونم خیلی بدم خیلی دعا کردم ولی .... :-(

سلام بزرگوار.

مطمئن باش مصلحتی بوده.

بله دعا تقدیر حتمی را بر می گرداند.

انشاالله مورد بهتری پیش خواهد آمد.

با کسی هم که دلتان نیست اصلا ازدواج نکنید. خیری درش نیست.

مرسی از توجهاتتون

بله حتماً مصلحتی بوده اینو مطمئنم
دلمون بود هممون ولی ..
مادربزرگ آقای داماد که خیلیییییی با خدا هستند خواب دیدن
در مرحله آشنایی بیشتر و روبه نامزدی
خودشون راضی بودن
نه خیر ارتباط ندارم

mona89;168594 نوشت:

بله حتماً مصلحتی بوده اینو مطمئنم

با سلام و احترام

خيلي خوش اومدين به اسك دين :Gol:

مسلما خيلي سخته كه تا اين مرحله پيش رفتين و به واسطه ي يك خواب اين موضوع به هم بخوره.

منتهي الان قضيه تموم شده و سعي كنيد كاملا به فراموشي بسپرين و از خدا طلب خير كنيد.
اميدوارم به راحتي با اين مساله كنار اومده باشين و مشكلي براتون ايجاد نكرده باشه

با توجه به پاسخ هاي كارشناس محترم جناب صدرا اگر باز هم سوالي دارين بفرماييد كه در صورت نياز به كارشناسان انجمن مشاوره و خانواده جهت پاسخ گويي اطلاع رساني كنم.

موفق باشيد

مرسی از راهنمایی هاتون خدا اون بالا نشسته و دید همه چیو ازش می خوام بحق حسین (ع) همه رو عاقبت به خیر کنه نمی گم گناهی ندارم نمی گم دلی نشکستم چرا شکستم خیلی زیادم شکستم ولی نمی خواستم نمی گم انقد که الان خدا رو بالاسرم می بینم اون مو قع هم میدیدم ... نمی گم چرا؟ فقط همه چیو بخودش میسپرم همه رو ......

موضوع قفل شده است