آسمونی ها ، دستمو بگیرید!!

تب‌های اولیه

11 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
آسمونی ها ، دستمو بگیرید!!

الهم صل علی محمد و آل محمد

دوستان بزرگوار؛
جوونی هستم گنهکار درگاه باری تعالی ، و نادم و پشیمان
دوستان سالهایی رو در خواب غفلت بودم و چشمام کور و گوشام ناشنوا شده بود و امروز تو زندگیم یه تلنگوری خوده و عزم راسخ گرفتم که دیگه از گناهم توبه کنم دیگه آدم بشم، می دونم شما بزرگواران خدایی هستید ، اسمونی هستید و من .....!
اول از شما عزیزان می خوام تو جمع نورانی خودتون من نادم رو بپذیرید.
دوم اینکه برام دعا کنید که با همین اراده پیش برم.

اجر همه تون با ابا عبدالله حسین

با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز و گرامی :Gol:

به آسک دین خوشامدید. :hamdel: به نظرم ذکر مطالبی خالی از لطف نیست:

در بنی اسرائیل مردی پس از یک عمر گناه از کارهایش پشیمان شده و به فکر توبه افتاد. در نزدیکی خانه اش ، مرد عابدی زندگی می کرد و مشهور بود که وی عابدترین و زاهدترین مرد بنی اسرائیل است. خداوند از رحمت خود، ابری را مأمور کرده بود که همیشه بر سر وی سایه می افکند تا خورشید او را اذیت نکند. و او اگر دعا می کرد، خداوند خواسته اش را اجابت می نمود. مرد گنهکار تصمیم گرفت نزد مرد عابد رفته و از او بخواهد که برای وی دعا نماید، شاید خداوند گناهان بی شمارش را ببخشد اما وقتی عابد، مرد گناهکار را دید خود را کنار کشید و از صحبت کردن با او خودداری نمود و وی را با خشونت از خود دور کرد . دل مرد گنهکار شکست و اشک ریزان از خانه عابد بیرون رفت در این هنگام، ابری که بر روی عابد سایه افکنده بود به حرکت درآمد و بر سر گناهکار تائب سایه انداخت. به پیامبر آن زمان وحی رسید که: خداوند از بندگانش مهربان تر و آمرزیده تر است و چون عابد، مرد تائب را از خود راند، از نظر لطف الهی افتاد و مقام خود را از دست داد.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

به نقل ابوحمزه ثمالی ، امام سجاد (ع) فرمود: مردی با خانواده اش سوار بر كشتی شد كه به وطن برسند، كشتی در وسط دریا درهم شكست و همه سرنشینان كشتی غرق شده و به هلاكت رسیدند، جز یك زن ( كه همسر همان مرد بود) او روی تخته پاره كشتی چسبیده و امواج ملایم دریا آن تخته را حركت داد تا به ساحل جزیره ای آورد، و آن زن نجات یافت و به آن جزیره پناهنده شد. اتفاقا در آن جزیره راهزنی بود بسیار بی حیا و بی باك ، ناگاه زنی را بالای سرش دید و به او گفت : تو انسانی یا جنی ؟ آن زن جریان خود را بازگو كرد، آن مرد بی حیا با آن زن به گونه ای نشست كه با همسر خود می نشیند، و آماده شد كه با او زنا كند. زن لرزید و گریه كرد و پریشان شد. او گفت : چرا لرزان و پریشان هستی ؟ زن با دست اشاره به آسمان كرد و گفت افرق من هذا: از این (یعنی خدا) می ترسم . مرد گفت : آیا تاكنون چنین كاری كرده ای؟

زن گفت : نه به خدا سوگند. مرد گفت : تو كه چنین كاری نكرده ای ، و اكنون نیز من تو را مجبور می كنم ، این گونه از خدا می ترسی ، من سزاوارترم كه از خدا بترسم . همانجا برخاست و توبه كرد و به سوی خانواده اش رفت و همواره در حال توبه و پشیمانی بسر می برد. تا روزی در بیابان پیاده حركت می كرد، در راه به راهب ( عابد مسیحیان) برخورد كه او نیز به خانه اش می رفت ، آنها همسفر شدند، هوا بسیار داغ و سوزان بود، راهب به او گفت : دعا كن تا خدا ابری بر سر ما بیاورد تا در سایه آن ، به راه خود ادامه دهیم . گنهكار گفت : من در نزد خود كار نیكی ندارم تا جرئت به دعا و درخواست چیزی از خدا داشته باشم . راهب گفت : پس من دعا می كنم تو آمین بگو. گنهكار گفت : آری خوب است.

راهب دعا كرد و او آمین گفت ، اتفاقا دعا به استجابت رسید و ابری آمد و بالای سر آنها قرار گرفت و سایه ای برای آنها پدید آورد، هر دو زیر آن سایه قسمتی از روز را راه رفتند تا به دو راهی رسیدند و از همدیگر جدا شدند، ولی چیزی نگذشت كه معلوم شد ابر بالای سر آن جوان گنهكار قرار گرفت و از بالای سر راهب رد شد. راهب نزد آن جوان آمد و گفت : تو بهتر از من هستی ، و آمین تو به استجابت رسیده نه دعای من ، اكنون بگو بدانم چه كار نیكی كرده ای ؟ آن جوان ، جریان آن زن و توبه و خوف خود را بیان كرد، راهب به راز مطلب آگاه شد و به او گفت : غفرلك ما مضی حیث دخلك الخوف فانظر كیف تكون فیما تستقیل . گناهان گذشته ات به خاطر ترس از خدا آمرزیده شد، اكنون مواظب آینده باش.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

در حین جستجو به این صفحه هم برخوردم که حاوی مطالب مهمی است:

http://ketaab.iec-md.org/dar_aaghoosh_khodaa/dar_aaghoosh_khodaa_khorrami-moshgaani_02.html

ان شاء الله که همواره در صراط مستقیم حرکت کنید. :hamdel:
ما را از دعای خیر خود محروم نفرمایید. :Gol::Gol::Gol:
با تشکر فراوان
یا حق

نادم نادم;166911 نوشت:

خدامون انقدر مهربونه که از بکار بردن این الفاظ بنده های گنهکار خیلی خوشش میاد

نادم نادم;166911 نوشت:

می دونم شما بزرگواران خدایی هستید ، اسمونی هستید و من .....!

نه حاجی ما هم یکی هستیم مثل خودت

نادم نادم;166911 نوشت:

خیلی خیلی خوش آمدین مومن خدا
صاحبمون آقا صاحب زمان قبلا دعوتتون کرده بودن فقط شما یکم دیر لبیک گفتین

نادم نادم;166911 نوشت:

حتما
شما هم دیگران رو دعا کنید
که خداوند متعال توبه پذیر هستش

نادم نادم;166911 نوشت:
الهم صل علی محمد و آل محمد

دوستان بزرگوار؛
دوستان سالهایی رو در خواب غفلت بودم و چشمام کور و گوشام ناشنوا شده بود و امروز تو زندگیم یه تلنگوری خوده و عزم راسخ گرفتم که دیگه از گناهم توبه کنم دیگه آدم بشم، می دونم شما بزرگواران خدایی هستید ، اسمونی هستید و من .....!

سلام
خوش آمدید بزرگوار :Gol:
خداوند جوانان توبه کار را خیلی دوست دارد :hamdel:
بی تردید در میان خانواده اسک دین به شما خوش خواهد گذشت

بنام خداوند بخشاینده و مهربان.
سلام.
رسول خدا(ص)فرمودند:توبه کننده ی از گناه مانند کسی است که
هیچ گناهی ندارد.
حضرت علی (ع) فرمود ند: تو به دل ها را پاک می کند و گناه هان
را می شوید.
------------------------------
توفیق توبه از هزاران نماز شب بالاتر است.

عــــلی;167036 نوشت:
بنام خداوند بخشاینده و مهربان.

رسول خدا(ص)فرمودند:توبه کننده ی از گناه مانند کسی است که
هیچ گناهی ندارد.

توفیق توبه از هزاران نماز شب بالاتر است.

جناب علــــــی درست فرمودند.
شمایی که توبه کردین، به نظرم خیلی الآن مقربین. خوش به حالتون.
توی این حال خوشتون برای همه ی ما، برای همه دعا کنید.
خدا چقدر شمارو دوست داشته و چقدر اون نگاه زیباش روی شما بوده که امروز به این نقطه رسیدین.
این توبه از گناه خیـــــــــــــلی مهمه. خیلی با ارزشه.
این حالو نگه دارین.
امیدوارم دوستی با اسک دین بتونه به این امر کمک بکنه.

هو العلیم

دوستان من لیاقت این همه لطف شما رو نداشتم، فک نمی کردم شما بزرگواران پاسخ منه خجل رو با این همه الطاف به این زودی بدید ، حالا خیلی خوشحالم که تونستم قدم اول بردارم و با راهنماییهای شما عزیزان تو این راه مصمم تر و مصمم تر شدم.دسته تک تک تونو می بوسم.

فقط یه خواهشی داشتم اگه کسی از دوستان، دعا ، روضه ، مداحی ...سوز دار داره لطف کنه اینجا بذاره من بینهایت ممنون میشم.

نادم نادم;167131 نوشت:

فقط یه خواهشی داشتم اگه کسی از دوستان، دعا ، روضه ، مداحی ...سوز دار داره لطف کنه اینجا بذاره من بینهایت ممنون میشم.

برای دانلود و یا گوش دادن به این قبیل فایل ها، میتونین از انجمن فرهنگی سایت، قسمت صوتی(و یا تصویری) استفاده کنین.

نادم نادم;167131 نوشت:
هو العلیم

دوستان من لیاقت این همه لطف شما رو نداشتم، فک نمی کردم شما بزرگواران پاسخ منه خجل رو با این همه الطاف به این زودی بدید ، حالا خیلی خوشحالم که تونستم قدم اول بردارم و با راهنماییهای شما عزیزان تو این راه مصمم تر و مصمم تر شدم.دسته تک تک تونو می بوسم.

دوست عزیز درخواست مورد نظر در مورد نوحه ،مداحی یا غیره را میتونید در اینجا مطرح کنید
http://www.askdin.com/showthread.php?t=7119&page=19

سلام دوست عزیز:
شما مصداق این شعری:
آن کس که نداند و بداند که نداند، لنگان خَرَک خویش به مقصد برساند.
و من مصداق این شعر:
آن کس که نداند و نداند که نداند، در جهل مرکب ابد الدهر بماند.
شما خیلی آدم حسابی هستی که بالاخره به این نتیجه رسیدی که یک عمر گناه کردن، یک توبه درست و حسابی می طلبه که نیاز به یه اراده ی واقعیه. ولی ما چی؟؟؟؟!!! هی رفتیم مجلس عزاداری اباعبدالله علیه السلام و هنوز پامون از مجلسش نذاشتیم بیرون( چه بسا حین مجلس و گریه کردن هم) مشغول گناه بودیم . اونی که نیومد و به خاطر نیومدنش خودشو شرمنده حضرت ارباب می ذونه، هزاران بار بهتر از مایی که رفتیم و هیچی طَرفی هم نبستیم و امروز گردنکشی می کنیم که مام بچه هیئتی هستیم.
بازم گلی به جمال شما که این تکلیفتو با خودت یک سره کردی و دل آقایی رو که ما هزار بار شکستیم به دست آوردی.
آقا شما ما رو دعا کن، که بالاخره تکلیفمون رو با خودمون و با آقامون (عجل الله تعالی فرجه) یکسره کنیم.
یا علی

بنام خدا.
سلام.
من 37 تا کلیپ آسمونی قبلاً آپلود کردم.
اگه سرعتت بالاست دانلود کن:
http://www.4shared.com/file/YmzkeQvu/37_Clip.html
التماس دعا:Gol:

موضوع قفل شده است