***بین خودمون بمونه***

تب‌های اولیه

9 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
***بین خودمون بمونه***

سلام به همگی
راستی شما برا آروم کردن دیگران چیکار می کنین؟

[="teal"]سلام اگه عصبانی باشند هیچی...
اما اگه ناراحت یا دلشکسته باشند
پوست سرشونو میکنم تا لو بدند واسه چی دلشکسته اند
بعد میرمو میام اینقدر تو گوششون میخونم تا انشالله دگرگون بشند
[/]

سلام ، سعی میکنم به درد و دلشون گوش کنم...........

و تا جائی که میتونم کمکش کنم.......

من حوصله ی این کار رو عجییییییییییییییییییییییییییییییییب دارم .

اگه دوست داشته باشه بحرفه با كمال ميل ميشم ي گوش براش ... ميشم سنگ صبورش ... :deldari:
خيلي سخته با اينكه خودت ناراحتي بخواي يكي رو خوشحال كني و بخندونيش وقتي خودتم حس خنديدن نداري ... اما تحمل ناراحتي اونم نداري

خيلي سخته نتوني كمكي بكني ... ي حس بدي بهت دست ميده

:crying:

setare_20;165565 نوشت:
اگه دوست داشته باشه بحرفه با كمال ميل ميشم ي گوش براش ... ميشم سنگ صبورش ... :deldari:

خيلي سخته با اينكه خودت ناراحتي بخواي يكي رو خوشحال كني و بخندونيش وقتي خودتم حس خنديدن نداري ... اما تحمل ناراحتي اونم نداري

خيلي سخته نتوني كمكي بكني ... ي حس بدي بهت دست ميده :crying:

بله ، واقعا سخته....

ایشالا هیچکس هیچوقت دلش نگیره.........

سعی میکنم اذیتش کنم تا مشکلش یادش بره، یا شاکی بشه بگه من که این مشکلو دارم!!!!! تو چرا اینطوری میکنی! اونوقت فقط گوش میدم تا بگه و بگه و سبک شه، بعد اگه بتونم چند تا پیشنهادبهش میدم تا از بینشون انتخاب کنه!

سلام.

به همه حرفاش گوش میدم بعد با حکایت و تمثیل میگم که این مشکل فقط مختص اون نیست و گریبانگیر خیلیها هست.
بعد هم به توکل راهنماییش میکنم.

سلام

قطع یقین دنبال یک دارو برای درمان همه ی بیمارها نیستید !
من برای آشنا و دوست انقدر هزینه نمیکنم ولی برای رفیق و بالاتر ارزششو داره !
کلا هر کس را به نحوی
بعضی را باید تخلیه اطلاعاتی کرد تا آروم بشند ، برای اینجور افراد هزینه یه ناهار دونفره میره در پاچه مبارک !
بعضی ها راباید بخندونی ، اینجور افراد به صورت سطحی دلشون گرفته !
بعضی ها راباید ببری هیئت تا خودشون با خدا کنار بیایند !
و . . .

سلام
بستگی داره کی باشه،همسر آدم باشه؟ زن باشه مرد باشه؟خوهر باشه برادر باشه ،اگر دوستم باشه اخلاقش چطوری است ؟
به نظرم همه اینها مهمه.
به آقایون نباید خیلی گیر داد و باید محیط را آروم کرد و شرایط آرامششون را فراهم کنیم و مثلا وقتی میبینیم تو خودشون هستن باید تنهاشون گذاشت.
خانم ها از این که بهشون گیر بدی خوشحال هم میشن و حس میکنن بهشون اهمیت دادی،پس باید تنها شون نگذاشت.
حالا از بین دوستانم بعضی ها هستن که وقتی قدری گیر بدی باید از یک حد عبور نکنم چون دوست ندارن یک سری از مسائل خانوادگیشون مطرح بشه حتی اگر خیلی بهشون نزدیکیم در این حالت وقتی میفهمم نا آرومن میگم بریم جاهایی که دوست دارن و سکوت میکنم در اون زمان،بعضی دیگه که اهل حرف هستن اینقدر حرف میزنم تا اونها هم بگن و آروم بشن.
در مورد همسر هم باید با توجه به کلیت بالا و ریز رفتارهاشون انتخاب کنی که برای آرامششون چه باید کرد،بعضی ها اهل خوردن هستن و بعضی ها اهل تلویزیون ،بعضی دیگه اهل خاب.وقتی میبینیم نا آرومن اون شرایط مطلوب را براشون باید فراهم کرد و گیر نداد و حرف هم نزد

موضوع قفل شده است