شما روزي چند ساعت تلويزيون نگاه مي كنيد؟ + نظرسنجي

تب‌های اولیه

191 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
شما روزي چند ساعت تلويزيون نگاه مي كنيد؟ + نظرسنجي

با سلام و احترام

به طور كلي شما روزي چند ساعت تلويزيون نگاه مي كنيد؟

و بيشتر چه برنامه هايي رو پيگيري مي كنيد؟

موفق باشيد :Gol:

[="DarkOrchid"]سلام به همه دوستان مخصوصا همکار گرامی مشاور :Gol:

نتیجه تحقیقو بعد از شرکت دوستان و بررسی پاسخ ها به ما هم بگید :ok:[/]

آذر بانو;164220 نوشت:

[="Indigo"]من روزی 10 دقیقه تا بیست دقیقه .[/]

آذر بانو;164220 نوشت:
بيشتر چه برنامه هايي رو پيگيري مي كنيد؟

[="Indigo"]موقع اذان تلویزیونو روشن میکنم برای اطلاع از وقت نماز . [/]

سلام.من بیشتر شب ها حدود یک ساعت،یک ساعت ونیم نگاه میکنم.
از این مدت زمان حدود45دقیقه سریال های شبکه1و بقیه را هم صرف اخبار و... میکنم.
در برخی موارد هم که کار کامپیوتری دارم.از طریق کارت تیوی که روی کامپیوتر نصبه برنامه ها را پیگیری میکنم و به کارم میرسم.

البته مواقع ویژه مثل برگزاری مسابقه مهم و سخنرانی های آقا کمی بیشتر تماشا میکنم

سلام

فقط خبر ورزشی و مسابقات فوتبال دیدن داره بقیه سرکاری است !

یاعلی

madanchi11;164253 نوشت:
سلام

فقط خبر ورزشی و مسابقات فوتبال دیدن داره بقیه سرکاری است !

یاعلی

من که موافق نیستم اخه کجای فوتبال ایران دیدن داره.ولی اگه منظورتون فوتبال اروپا باشه باز یک چیزی.که اونم من ترجیح میدم بیشتر اخبارشا نگاه کنم و فقط مسابقات مهم را تماشا کنم.

اصلا تلویزیون نگاه نمیکنم .

به نظر من تلویزیون باعث دور شدن افراد خانواده از هم میشه و روح شادی و شادابی و تفکر و تعقل رو از آدم میگیره .

افلاکیان;164254 نوشت:
من که موافق نیستم اخه کجای فوتبال ایران دیدن داره.ولی اگه منظورتون فوتبال اروپا باشه باز یک چیزی.که اونم من ترجیح میدم بیشتر اخبارشا نگاه کنم و فقط مسابقات مهم را تماشا کنم.

از تلویزیون ایران هیچی نگاه نمیکنم فقط مختارنامه میدیدم! چی بشه جای باشم ببینم!

اونم کانال اروپا اسپورت میبینم

یاعلی

سلام به همه بینندگان عزیز
منظورتون کدوم تلویزیون هست ؟ تلویزیون خودمون یا رسانه های بیگانه (لعنت الله علیه)؟!:khaneh:
من کلاً با تماشای تلویزیون مخالفم به خاطر آسیبی که به چشم و پوست و اعصاب و روان وارد می کنه -ولی برنامه هایی مثل خنده بازار:khaneh: یا دریافت شد :Nishkhand: و برنامه هایی این مدلی رو دوست دارم - :ok: تلویزیون بیگانه هم :Cheshmak::Narahat az: ...!!!

:hamdel::hamdel::Gol::hamdel::Gol::Gol:

بیشتر شبها اخبار رو می بینم و بعد سریالها رو نگاه می کنم البته اول سریال رو می بینم بعد خوابم می بره یه مرتبه از خواب می پرم می بینم آخر سریاله داره اسامی بازیگران رو می نویسه :Nishkhand:

هیچکس;164265 نوشت:
رسانه های بیگانه (لعنت الله علیه)؟!

مگه چشه؟

راستش تلویزیون ما 24ساعته روشنه، وقتی هم که روشن نیست من میرم روشن میکنم، بعدش میام توی اتاق. دیگه معروف شدم به اینکه میاد تلویزیون روشن میکنه واسه بقیه و میره :khaneh:

کلا تلویزیون نمی بینم. ولی چون دیگران میبینند من هم وقتی هدفون روی گوشم نباشه صداشو میشنوم. کلا تصویر ندارم هیچوقت :Cheshmak: هر دو هزار سال یک بار هم که از یه سریال خوشم میاد از طریق صدا دنبال میکنم :Cheshmak:

راستی این گزینه ی آخر ابهام داره:
همین که گفته: هر وقت بیکار باشم نگاه میکنم

یه وقت یکی خیلی بیکاره و زیاد نگاه میکنه
یه وقت مثل ما چی بشه، صد سال یه بار یه وقت بیکاری پیدا بشه و بنشینیم پای تلویزیون!!! اونم دیگه چی بشه!!!

من نفهمیدم منظور این گزینه "کم" بود یا "زیاد"

madanchi11;164268 نوشت:
مگه چشه؟

هیچ مشکلی نداره ، اتفاقاً بهتر هم هست !! اینجوری گفتم دل بعضیا شاد شه!:khaneh:

[="DarkSlateGray"]اگه اینترنتم قطع باشه tv می بینم

از فیلم ها .پلیسی . جنگی

فیلم نباشه مسابقات فوتبال .بسکت. والی.موتور همه کلاس هاش و ماشین و کلا ورزشی

[/]

مامان من به تلویزیون خیلی علاقه داره شبا 2تایی گاهی 10 تایی با هم میشینیم سریال نگاه میکنیم
صبح ها موقع صبحانه برنامه کودک نگاه میکنیم فکر کنم ما خیلی بیکاریم

سلام.
معمولا اخبار(ترجیحا بیست و سی) و اذان
میانگین حدود ده دقیقه یک ربع در شبانه روز
مگه برنامه قشنگ خاصی داشته باشه. مثل مختارنامه و ..

چند ساعت تلویزیون نگاه میکنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مگه وقت دارم 20:30 را گاهی اونم اگه وقت داشته باشم فقط صدایش را می شنوم
تلویزیون تو خونه موقعی که بچه ها تو خونه باشند مدام روشن هست و بچه هام هم معمولا بی محتوا ترین برنامه را انتخاب میکنند
اما مختار نامه را گاهی میدیدم

هیچکس;164265 نوشت:
منظورتون کدوم تلویزیون هست ؟ تلویزیون خودمون یا رسانه های بیگانه (لعنت الله علیه)؟!

خواهشا زودی جو نگیردتون
اصلا مساله خارجی و داخلی نیست .
بحث سر اصل مساله تلویزیونه.

و اینکه مردم چرا اصلا تلویزیون نگاه میکنن ؟

باور کنین اگه یه هفته فقط یه هفته تلویزیون نبینین ، تازه میفهمین که تا حالا چه اشتباه بزرگی میکردین که پای این هیولا مینشستین .
نمیدونین شام خوردن بدون تلویزیون چه لذتی داره .
سکوت خونه و گرمی خونه بدون تلویزیون بی نظیره .
خواهش میکنم امتحان کنین .

تلویزیون مثل اعتیاده و باید ترکش کرد.

با سلام و احترام

از تك تك نظرات دوستاني كه در نظرسنجي و پست ها شركت كردند بسيار متشكرم :Gol::Gol::Gol:

از ايجاد اين تاپيك هدفي دارم كه ان شاءالله بعدا عرض مي كنم. :ok:

منتظر نظرات باقي دوستان هستم.:Rose:

nakisa;164374 نوشت:
خواهشا زودی جو نگیردتون
اصلا مساله خارجی و داخلی نیست .
بحث سر اصل مساله تلویزیونه.

و اینکه مردم چرا اصلا تلویزیون نگاه میکنن ؟

[=teal]باور کنین اگه یه هفته فقط یه هفته تلویزیون نبینین ، تازه میفهمین که تا حالا چه اشتباه بزرگی میکردین که پای این [="Red"]هیولا [/]مینشستین .[/]
نمیدونین شام خوردن بدون تلویزیون چه لذتی داره .
سکوت خونه و گرمی خونه بدون تلویزیون بی نظیره .
خواهش میکنم امتحان کنین .

تلویزیون مثل اعتیاده و باید ترکش کرد.

:Kaf::Kaf::Kaf:

منظورتون از "هیولا" کی بود ؟!:Cheshmak:

آذر بانو;164426 نوشت:
با سلام و احترام

از تك تك نظرات دوستاني كه در نظرسنجي و پست ها شركت كردند بسيار متشكرم :Gol::Gol::Gol:

[="Red"]از ايجاد اين تاپيك هدفي دارم [/]كه ان شاءالله بعدا عرض مي كنم. :ok:

منتظر نظرات باقي دوستان هستم.:Rose:

نظر سنجی بررسی محبوبیت تلویزیون - تلویزیون داخلی یا تلویزیون خارجی - مخاطب کیست ؟ امشب ساعت 22.30 در گفتگوی ویژه خبری :khaneh:

آذر بانو;164220 نوشت:
روزي چند ساعت تلويزيون نگاه مي كنيد؟

صفر ساعت! الحمد لله!:ok:

سفیر;164521 نوشت:
صفر ساعت! الحمد لله!:ok:

آفرین به این اراده !!:Kaf:

منم هیچی تلویزیون نگاه نمی کنم. هیچی. البته چون هیچ جذابیتی برام نداره!

ما که دو سالی میشه اصلا تلوزیون نداریم

سرگشته;164578 نوشت:
منم هیچی تلویزیون نگاه نمی کنم. هیچی. البته چون هیچ جذابیتی برام نداره!

وا!!
جذابیت چی ؟ میشه بفرمایید دیگه چی می خواید ببینید ؟:Moteajeb!: این همه برنامه طنز : از بیسن و سی و ... گرفته تا میز گرد و برنامه اشپزی و ... تازه .... هم جای خودش !!:Nishkhand:

just.God;164580 نوشت:
ما که دو سالی میشه اصلا تلوزیون نداریم

احتمالاً فروشندگی لوازم صوت و تصویر سر کوچه به رحمت الهی رفته !!:khandeh!:

سلام
من تلویزیون در معنای عام نگاه بهش را دوست دارم،این میتونه فیلمی که تو کامپیوتر میبینم هم باشه.
پس هر موقع وقت کنم میرم سراغش و به قول مامانم که از کوچیکی به من میگفتن،شیره اش را کشیدی ولش کن!!!!!!!!!!
اما برنامه های تلویزیونی خاصی را دنبال نمیکنم،به قولی میچرخونم ببینم چیز خوب گیر بیاد میبینم،مثلا دارم کارهایم را انجام میدهم توی خونه برنامه مفید داشته باشه روشنش میگذارم.
رادیو را به تلویزیون ترجیح میدهم
اما میشه 1ماه اصلا روشن نشه و یا چند ماه پیش که آنتنمون وصل نبود یک دکور بود توی خونه به مدت چند ماه!!!!برای افطار و سحر هم از صدای مسجد استفاده میکریم.:khandeh!:

هیچکس;164585 نوشت:

احتمالاً فروشندگی لوازم صوت و تصویر سر کوچه به رحمت الهی رفته !!:khandeh!:

نه برادر.از اونجایی که بنده چند سالی میشه مجردی زندگی میکنم و اکثرا تو این خوابگاه های دانشجویی خانه به دوشم (پولم ندارم) حتی به فکر تلوزیون هم نمی یوفتم
انشائلاه اگه خدا توفیق داد و اون خانم عاقل،مومن ،محجبه،متین،سنگین ،قانع،بساز،انقلابی،امام زمانی خلاصه یه زن برای هر دو دنیا ما پیدا شد بهش میگم با جهازش برداره بیاره:khandeh!:

سلام علیکم منم بازی؟؟ خوب دستتون درد نکنه بچه های خوف اسک دین سلام مخصوص به همگیتون دارم

آذر بانو;164220 نوشت:

بنده تقریبا تلویزیون نگاه نمیکنم (اصلا ما تلویزیون نداریم) ولی گاهی که به خونه دیگران میریم اگه بیکار شم و کسی نباشه باهاش سر خودمو درد بیارم چرا نگاه میکنم

آذر بانو;164220 نوشت:
و بيشتر چه برنامه هايي رو پيگيري مي كنيد؟

هیچ برنامه ای رو پیگیری نمیکنم ولی اگه منظور اینه که همون سال دوازده ماه چی نیگاه میکنیم باید بگم چون عهد بستم با خدا که تا 5 سال (از تاریخ 1/11/1389 تا 1/11/1394) نه به زنهای نامحرم نگاه کنم نه فیلم(چه سینمایی و سریالی چه کارتونی به غیر مستند و تبلیغاتی) اصلا فیلم نگاه نمیکنم مگر مستند و زنده و تبلیغاتی که در این وقت ضیق معمولا ترجیح میدم اخبار نگاه کنم ولی اگه مثل این پنجشنبه و جمعه که پشت سر هم یه جا بودیم و .... این هفته مثلا راز بقا و ازینا هم نگاه کردم ولی فیلم هرگز!!

بي نام;164248 نوشت:
موقع اذان تلویزیونو روشن میکنم برای اطلاع از وقت نماز

من از 24 ساعت 12 ساعت حد اقل معمولا بیرونم و برای همین فقط نماز صبح خونه تشریف دارم و اونم چون منزل خیلی نزدیک مسجده صداش به راحتی میاد برای همین اصلا نیازی به تلویزیون ندارم

madanchi11;164253 نوشت:
فقط خبر ورزشی و مسابقات فوتبال دیدن داره بقیه سرکاری است

حتما:khandeh!:

خاتون مهر;164266 نوشت:
بیشتر شبها اخبار رو می بینم و بعد سریالها رو نگاه می کنم البته اول سریال رو می بینم بعد خوابم می بره یه مرتبه از خواب می پرم می بینم آخر سریاله داره اسامی بازیگران رو می نویسه

:Moteajeb!::Moteajeb!:

راستی ببخشید این یادم رفت

nakisa;164256 نوشت:
اصلا تلویزیون نگاه نمیکنم . به نظر من تلویزیون باعث دور شدن افراد خانواده از هم میشه و روح شادی و شادابی و تفکر و تعقل رو از آدم میگیره

شما که خودتون به ما میگفتید چرا تلویزیون نگاه نمیکنید!! مگه شما نبودید در کرسی های آزاد اندیشی میفرمودید ....

تلویزیون از صبح که بیدار میشیم واسه خودش روشنه اصن تلویزیون روشن نباشه انگار یه چیزی تو خونه کمه :Nishkhand:
دور هم که میشینیم ناهار میخوریم اخبار ساعت 2 میبینیم
بعدش تلویزیون واسه خودش صدا تولید میکنه تا یه سریالی خوشم بیاد ببینم
کلهم شاید شاید 45 دقیقه یا نیم ساعت اینا

سلام به همه
اگه اینترنت داشته باشم یکی دوساعت :ok:
اگه اینترنت نداشته باشم و خیلی بیکار باشم تلویزیون واسه خودش روشنه :vamonde:تا وقتی که عصبانی :cry::god:بشم که هیچی نمیده :ghati: اونوقته که تلویزیونو بشکنم :Cheshmak::Nishkhand:
ولی الان چون اینترنت ندارم 6ساعت در روز شایدم بیشتر :moteajeb:

بچه ها اذیت نمیشید؟؟
این همه تلویزیون نگاه کردن اعصاب آدمو خورد میکنه
اونم ....

با سلام و احترام
و تشكر از نظرات تمامي دوستان گرامي

آذین;164271 نوشت:

راستی این گزینه ی آخر ابهام داره:
همین که گفته: هر وقت بیکار باشم نگاه میکنم

من نفهمیدم منظور این گزینه "کم" بود یا "زیاد"

منظور بنده "زياد" بود به همين خاطر بعد از گزينه ي "6 ساعت" آوردم.

اگر ميخواين نظرسنجي تون رو تغيير بدين به مدير فني مراجعه كنيد.

با تشكر

مهدی عباس زاده;164609 نوشت:

بچه ها اذیت نمیشید؟؟
این همه تلویزیون نگاه کردن اعصاب آدمو خورد میکنه اونم ....

با سلام و احترام

اگر چند روزي صبر كنيد دوستان نظرات شون رو بدن و فعلا به تبادل نظر نپردازين ممنون ميشم.

ان شاءالله به موقع منتظر نظرات عالي تون هستيم.
موفق باشيد

:khandeh!:

من هم بیشتر برنامه های مثل سخنرانی های مذهبی رو تماشا میکنم(آموزنده) اگه برنامه ایی مثل سمت خدا هم داشته باشه دو ساعتم که باشه میشینم و نگاه میکنم

just.God;164592 نوشت:
نه برادر.از اونجایی که بنده چند سالی میشه مجردی زندگی میکنم و اکثرا تو این خوابگاه های دانشجویی خانه به دوشم (پولم ندارم) حتی به فکر تلوزیون هم نمی یوفتم
انشائلاه اگه خدا توفیق داد و اون خانم عاقل،مومن ،محجبه،متین،سنگین ،قانع،بساز،انقلابی،امام زمانی خلاصه یه زن برای هر دو دنیا ما پیدا شد بهش میگم با جهازش برداره بیاره:khandeh!:

ماشاالله
پس قصد دارید با یه تیر دو نشون بزنید :Nishkhand:
انشاالله که این توفیق نصیب شما و همه آرزومندان بشه :Mohabbat:

مهدی عباس زاده;164597 نوشت:
راستی ببخشید این یادم رفت

شما که خودتون به ما میگفتید چرا تلویزیون نگاه نمیکنید!! مگه شما نبودید در کرسی های آزاد اندیشی میفرمودید ....

درسته - قبلاً هم گفتم ، خواهرمون سیاست جالبی دارن - یکی به نعل یکی به میخ یکی هم رو انگشت !!:khandeh!:

بنام خدا.
سلام.
من اصلاً تلوزیون نگاه نمیکنم.مگر اینکه برم پیش پدر و مادرم بشینم و بخوام باهاشون حرف بزنم که چشم بیوفته به تلوزیون.اصلاً فیلم هم نمیبینم:khandeh!:.کلاً چیزی که سرگرمم کنه در حال حاضر انجام نمیدم:Moteajeb!:.
اوقات فراغت من اسک دین و سایت های علمی و داستان ها پند اموز و معمصومین و پیامبران و قرآن میباشد.بقیشم هم فقط کار....:ok:

سلام
عرض ادب و احترام
اولش فکر کردم من خیلی کم نگاه می کنم روزی سه ساعت خیلی کم است
بعد که دوستان پست زدند دیدم اخر خلاف این تاپیک ما هستیم کلی امیدوارم شدم :ok:

سلاممم

به نظرم فيلمهاي ايراني اصلا ارزش ديدن ندارند.

تنها فايدشون شايد وقت پركردن باشه ، باز هم به فيلمهاي خارجي.

وقتي از بازيگراش ادم چيزي ميشنوه انتظاري ازشون نداره ميگه بابا مسلمون نيستند كه.....

تازه فيلمهاي خارجي كه ميبينيم بعدش بد و بيراه نثار خودمون نميكنيم كه چه طور وقتمون رو گذاشتيم پاي اون،لااقل يه هيجاني ،لبخندي از اون فيلم قسمتمون ميشه.

ولي فيلمهاي خودمون قبلنا كه سريالها رو دنبال ميكردم اخرش ميگفتم چند ساعتم رو گذاشتم پاي اين سريال اخرشم هيچي؟!؟

ولي الان كه بعضي ها ميشينن دور هم يه سريال رو نقد ميكنند و ميگند ديدي چه فيلم مزخرفي بود ميگم خدا رو شكر من نديدممم.

حق نگهدارتون.

يا علي.

سلام.من عضو جديدي هستم .من خوابگاه دانشگاه هستم
ازبابت نگاه كردن تلويزيون خيلي كم نگاه كنم شايد روزي نيم ساعت وازسريال هاهم فقط شوف پرواز نگاه مي كنم
باتشكر.
عمادعبداللهي

سلام!من قبلاخیلی به تلویزیون وابسته بودم اما از وقتی دانشجو شدم یعنی حدود پنج ساله که ازش دور شدم.توی خوابگاه تلویزیون هست اما دیگه وقتش نیست.تابستان هم که،درگیر درسهای باقیمانده ایم.شاید در کنار خانواده و همراه با اونا ساعتی رو مقابل تلویزیون بنشینم،تا تنها نباشم.

اخبار و سریالهای شبانه رو نگاه میکنم بیشتر البته اگر سریال خوبی داشته باشه

با سلام
عزاداریهای همگی قبول

من فکر کنم هر چند سالی چند دقیقه پیش میاد که تلویزیون ببینم .اونم نه به اختیار خودم مثلا جایی باشم روشن باشه کار دیگه ای هم نشه انجام داد .
بیشتر با نت و رادیو و کتاب سرو کار دارم برای اطلاعاتی که دوست دارم .
سی دی کارتون هایی هم که این غربی ها برای بچه ها می سازنن طرفدار پر و پا قرصشم
چون هم جذابن هم آموزنده . البته برای بچه ها یه جاهاییش مضره . که باید سانسور کرد بهشون داد . ولی از جنبه های مثبتش هم نمیشه گذشت .

سلامت و سربلند باشید:Gol:

تقریبا هر وقت بیکار میشم:khandeh!:

گاهی فقط واسه اینکه یه صدایی تو خونه باشه روشنش میکنم
شب ها اخبار نگاه میکنم:مجله خبری.20:30.اخبار شبانگاهی:khandeh!:
گاهی هم سریالهای شبانه رو اگه نگاهم بیافته میبینم
بیشتر معتاد اینترنتم:Gig:
یه نظر سنجی هم واسه اینترنت بذارین:Gol:

bentolhodaa;164878 نوشت:
بیشتر معتاد اینترنتم یه نظر سنجی هم واسه اینترنت بذارین

سلام راست میگن.
این طوری گزینه هاتون هم تغییر میکنه.مثلا
24ساعت
12ساعت
6ساعت
25ساعت:Moteajeb!:

من تو نظرسنجی شرکت نکردم، الان می گم چرا!!!
آخه من از راه که می رسم خونه، اول از همه حتی شاید قبل از سلام کردن، اول تلویزیون رو روشن می کنم، بعدش می رم دنبال کارم...
حتی وقتی مثلا از اتاق میام بیرون، می بینم خاموشه، روشنش می کنم باز می رم پی کارم...
حتی شبا که مثلا گاهی تا آخر شب بیدارم و در فضای مجازی سیر می کنم، اون بدبخت باید همپای من بیدار باشه ...
فقط گاهی اوقات داداشم پیام میده که یه برنامه خیلی باحالی داره- معمولا سیاسی- اونو یه کم می بینم ، اگه خودم اونایی که دارن می گن رو می دونستم که بی خیال می شم می رم ولی اگه بحثی چیزی بشه یا جدید باشه یا آدماش فن بیان خوبی داشته باشن شااااااااااااید بشینم ببینم.
حالا یه نظرسنجی بذارین، ببینم من باید کدوم گزینه رو بزنم.:khandeh!:

با سلام و احترام
از تمامي كاربران عزيز و گرامي كه نظر دادند بسيار متشكرم :Gol:
تا الان بسيار عالي بوده و خيلي استفاده كردم.

بچه هیئتی;165000 نوشت:

حالا یه نظرسنجی بذارین، ببینم من باید کدوم گزینه رو بزنم.:khandeh!:

فكر كنم شما جزء گزينه ي آخر قرار ميگيرين :ok:

چون اگرچه مدام تلويزيون تماشا نمي كنيد ولي هر لحظه ذهن تون مشغول هست و كمي از حواس تون به تلويزيون هست كه تا برنامه اي مفيد داشت استفاده كنيد.

هرجور صلاح ميدونين راي بدين.

:Gol::Gol::Gol: منتظر نظرات باقي دوستان محترم هم هستيم. :Gol::Gol::Gol:

موضوع قفل شده است