صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ■سرگذشت منو بخونید تا عبرت بگیرید■ (عاقبت خودارضايي)

نوشته
    2
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    132

■سرگذشت منو بخونید تا عبرت بگیرید■ (عاقبت خودارضايي)

سلام
    این مطلبو می نویسم واسه کسایی که فکر می کنن خودارضایی ضرر چندانی نداره این سرگذشت منه که نمیدونم آخرش چی میشه .. من دیشب بیشتر از تموم عمرم گریه کردم...... اینا رو دوست داشتم بنویسم باشه درس عبرتی واسه دیگران:
    حدود 10 سال هستش که به گناه خود ارضایی دچار شدم هر وقت خواستم ترکش کنم دوباره سراغم اومده ،در واقع من سراغش رفتم تنها مواقعی که تونستم مدتی ترکش کنم ماه رمضون بده ولی بعدش بازم شروع شده بدتر از قبل . من که از بچگی نماز خون بودم به خاطر این کار تنها مواقعی که تونستم نماز بخونم ماه رمضون بوده و چند روز بعدش ولی باز روز از نو... منی که تو نوجوونی تو مسابقات دینی مقام استانی آوردم منی که اگه میرفتم طلبه میشدم کسی تعجب نمیکرد...به این گناه معتاد شدم دیگه رمقی واسم نمونده فقط تو این دو سال اخیر تونستم کمش کنم اونم گمون کنم به خاطر ضعف جسمانی بوده . الان اثراتش تو ظاهرم هست لاغری مفرط ، ضعف جسمانی ،گودی زیر چشم ،لرزش دست ، .. الان که دیگه از نفس افتادم یه 5-6 ماهی هست که نمازهام را درست میخونم یک سالی هست با اندک درامدی که پیدا کردم به فکر ازدواج افتادم و چند ماه پیش خواستگاری رفتم اما منو به خاطر ظاهرم رد کردخب قیافم تابلو هست دیگه، من موندم و خدایی که تنها پناهگاهم بود. مشهد رفتم پیش امام رضا گریه کردم طلب استغفار کردم 2-3 هفته ای ترک کرده بودم که نمیدونم چی شد دوباره رفتم سراغش شاید به خاطر اینکه اطرافم خیلی سالم نیست ، ولی نا امید نشدم سعی کردم ورزش کنم به خاطربازیابی توان جسمی نمیتونستم روزه بگیرم ،کلی مطلب تو اینترنت درباره ترکش خوندم واسه خودم جریمه مالی گذاشتم دیگه این کار به هفته ای یک بار یا دو هفته ای یکبار رسیده سعی میکنم قبل از خواب با وضو باشم آیه الکرسی میخونم ولی بازم سراغم میاد اونم وسط خواب اولش حالت غیر ارادی داره ولی وقتی که شروع میشه دیگه تمومی نداره دو سه باردیگه تکرار میشه تا صبح برم غسل کنم کلی بعد نماز طلب استغفار می کنم از خدا میخوام توفیق ترک گناه بده ولی بازم تکرار میشه تا اینکه دو شب پیش دوباره سراغش رفتم ، دیروز به خاطر این کار تو محل کارم اتفاقی افتاد.........که الان از کار کردن تو اونجا که تو این وضعیت بازار کار با شرایط من به سختی و فقط به خاطر استعدادم جور شده بود بیزارم و هر لحظه هستش که منتظرم حکم اخراجمو بدن گمون کنم خداداره مجازاتم میکنه اون از زن گرفتنم اینم از آبروم خدایا مگه تو ستارالعیوب نبودی الان نیم ساعته این چند خطو به زور با گریه نوشتم. حتی دیگه نمی تونم به ازدواج فکر کنم، اون کسی هم که بخواد با من ازدواج میکنه به خاطر اثرات این کناه بدبخت می کنم، گمون کنم تا آخر عمر به خاطراین گناه بسوزم . اینم از کارم که دیگه باید با ترس ولرز اونجا برم.خدایا با من چی می کنی اگر میخوای منو عذاب بدی عذاب بده ولی آبرومو نبر .......
    آرزو میکنم خدا منو مثل حضرت یونس داخل نهنگی چیزی بندازه تا توبه کنم ...........
    واسه منم همش از کنکجکاوی و خوندن یه کتاب شیطانی قبل از انقلاب که هر چی فکر میکنم نمی دونم از کجا پیداش کردمو چطوری از دستش دادم شروع شد ..
    من که نوجوونیم حتی به دیدن کوچکتری تصاویر نامحرم حساس بودم چند سال بعد فیلم ها و تصاویری را هر از گاه میدیدم که فکر نمیکنم کسی از کارشناسا یا بچه های اسک دین تو عمرشون دیده باشن .....
    من هیچ وقت این حرف معلم دوران دبیرستانمون رو فراموش نمیکنم که با گفتن این جمله که کسایی که این کارو میکنن بچشون ناقص الخلقه میشه باعث شد من تصمیم احساسی بگیرم و نا امید بشم و به خودم بگم من اصلا ازدواج نمی کنم در حالی که اگه همون موقع ها ادامه نمیدادم وضعیتم اینجور نمیشد...
    ....
    ادامه داره

2. صلوات ها 72

3.  

نوشته
    2
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    132

گاهی وقتا به خودم میگم کاش با یه دختری دوست شده بودم حداقل از وضعیت الانم بهتر بود ....ولی نه من هرگز به خودم اجازه ندادم که با یه خانم دوست بشم با اینکه اطرافم پر بود از دخترایی که دوست داشتن با یه پسر دوست بشن حتی چند بار به خود من پیشنهاد غیرمستقیم دادن ولی من نمیتونستم به خودم بقبولونم با اینکه اونا خودشون طرف من میومدن چون اعتقاد داشتم اولا من هرگز با چنین دختری ازدواج نمیکنم پس واسه چی باهاش دوست بشم و ثانیا اون دختر مثل خواهر من میمونه من هم دوست ندارم کسی با خواهر من رابطه داشته باشه و ثالثا من به رابطه قبل ازدواج حتی به قصد آشنایی هیچ اعتقادی نداشتم و ندارم و به خودم میگفتم(اینم از وسوسه های شیطان بود) این گناهی که میکنم حق الله هستش و بعدا استغفار می کنم و خدا میدونه من چه عذابی میکشم و حتما منو میبخشه و راه دیگه ای ندارم و به کس دیگه ای صدمه ای نمیزنم ........ولی هیچ وقت نتونستم این گناهو کنار بذارم....

از خودم بدم میاد... خیلی حرفا تو دلم هست که می خوام بزنم ولی توانشو ندارم دیگه بیشتر از این نای نوشتن ندارم اگه تونستم بقیشو روزای دیگه مینویسم

فعلا تمام

5. صلوات ها 60

علاقه
    برنامه نویسی , هک , طراحی وب
    نوشته
    120
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    439

خداوند خیلی بزرگه خیلی بخشنده هست.
    به بخشندگی خداوند و بزرگی خداوند پی ببر طلب بخشش کن
    کمکت میکنه
    میشد با همون دخترهای که قصد دوستی داشت رابطه با هدف دار برقرار کرد یه عقدی میکردین یه کم تلاش میکردی پول جور میشد.
    میتونی با ورزش جبران کنی برو بدنسازی مکمل های تایید شده مصرف کن یه خرده به خودت برس کم کم سر حال میشی
    نمیدونم چرا بعضی ها فکر میکنن خود ارضایی خیلی گناش کمتره ارتباط با یه دختر
    2 تاش گناه داره ولی خدا دست و پا ادم رو که نبستیده

اینکه فیلم دیدم نمیدونم یه کتاب بد دیدم اینها یه تلقینه

من هر چی که فکرشو کنی دیدم یه فیلم غواصی بود واقعا مجبور بودم ببینمش خود شخص بازیگرش دختر بود اما هدف دیدن من یادگیری و علاقه به دنیای زیر اب بود.
    بعد از دیدن فیلم هم هیچ تاثیری رو من نداشت.

شما برو ورزش کن با یه دکتر مشورت کن همه چیزت حل میشه

و هر وقت این فکر سر زد یه نگاه به عواقبش کن پشیمون میشی

و اینو یادت نره بزرگان هم گفتن نا امیدی بدترین گناه است.

پس گناه دوم هم تکرار نکن کمکی هم خواستی حاضرم کمکت کنم .
    موفق باشید

7. صلوات ها 32

علاقه
    حضرت زهرا(س)،شهادت،شهدا،اهل بیت،هیئت
    نوشته
    1,018
    حضور
    4 روز 22 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    9134

دوست عزیز واقعا از این مطالبی که نوشتین دچار تاسف شدم و چون کاری از دستم براتون بر نمیاد براتون دعا میکنم امیدورام دوستان دیگر هم براتون دعا و طلب استغفار کنن

چند توصیه دوستانه:سعی کنید تصاویر وفیلمهایی که شما رو به این کار می اندازه نبینید
    و مکانهایی که شما به این گناه زشت و ناپسند سوق میده رو کمتر یا اصلا نروید
    تونستین حتما پیش یه روانشناس بروید

ولی دوست عزیز از یاد و ذکر خدا بازم غافل نشوید

خداوندا یه لحضه هم ما رو به حال خودمون وا مگذار
    ویرایش توسط حی علی المهدی : ۱۳۹۰/۰۹/۰۱ در ساعت ۱۲:۱۵
    امام زمان (عج) فرمودند: برای فرج زیاد دعا کنید ، چرا که این زیاد دعا کردن خود فرج و گشایش کار شماست
    حی علی المهدی (عج)
    خدایا به مادرانمان و خواهرانمان بصیرت ، عفت و حجاب فاطمی عنایت کن
    اشهد ان فاطمة الزهرا عصمة الله کبری و حجة الله الحجج

9. صلوات ها 45

علاقه
    مذهب، مطالعه، مباحثه
    نوشته
    747
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    22
    صلوات
    4714

سلام.
    متاسفم.
    من آدم خیلی خوبی نیستم، شاید حتی آدم نباشم. اما براتون دعا می کنم.
    هر صفا با علی صفا دارد
    هر کسی با علی خدا دارد
    روی قلب ستاره بنویسید
    مثل آقای ما کجا دارد ؟؟

یا کدامین بزرگ این دنیا

دور خود این همه گدا دارد ؟؟

11. صلوات ها 46

نوشته
    533
    حضور
    7 روز 4 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2119

سلام دوست گرامی
    خلاصه کنم: میخوای راهنمایی ات کنم تا از این گرایش سوء راحت بشی؟
    100% تضمینی.

کمی خرج داره...

آب نخور.
    به جاش، در طی روز ، چند لیوان عرق کاسنی بخور.
    سعی کن 10 - 12 لیوان کمتر نخوری. (با فاصله و در طی شبانه روز)

گرایش جنسی رو صفر صفر می کنه.
    غیر از اون، یک آرامش روحی روانی عجیبی به آدم میده که خیلی راحت میتونه ناملایمات رو تحمل کنه.
    تحمل؟ اصلاً حسشون نمیکنه).

خرجش هم همون پول عرق کاسنیه. اگر محاسبه کنیم، لیوانی 250 تومان در میاد. پس روزی 12 لیوان اگر بخورید، میشه روزانه 3 هزار تومان و میشه ماهی 90 هزار تومان. شاید در منطقه شما قیمتش کمتر یا بیشتر باشه.

سعی کن نوع مرغوبش رو تهیه کنی.
    فکر کن این پول رو داری در راه خدا و برای دفاع از اسلام هزینه می کنی که حقیقتش هم همینه.

دوست دارم مدتی (یک ماه حداقل) انجام بدی و بعد نتیجش رو اینجا بنویسی برای راهنمایی بقیه افرادی که (خدای نخواسته) به اون نیاز دارن.
    و ما النصر الا من عند الله
    ویرایش توسط میهمان خدا : ۱۳۹۰/۰۹/۰۱ در ساعت ۱۴:۲۲

13. صلوات ها 44

علاقه
    معنویت
    نوشته
    202
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1885

ان شالله خدا نصیب هیچکس نکنه

ببخشیدا

ماجرای این عرق کاسنی به خاطر طبع سردش هست؟

بلند بخوان؛ درشت بنويس؛ آويزه ي گوشت کن که : «تقوا» آن نيست؛ که با يک «تق»، وا برود ...

15. صلوات ها 37

علاقه
    اینترنت ، موسیقی
    نوشته
    1,453
    حضور
    20 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    21
    صلوات
    8532

سلام علیکم

داستان جناب دلشکسته برام خیلی جالب بود! که با خودارضایی اینقدر لاغر شد!

اولین انسانی دیدم تا این حد شهوت دارد. انشالله تحمل کنید.بهترین راه حلش ازدواج است.

درمورد مردها اینم بگم یک مرد تا اخر عمرش بچه دار شود.اونم هر روز هم بستر کسی شود.

به هرحال پیروز شوی در مقابل کارت

یاعلی
    -+- ما هم تهران رو آره -+-

سایت قرآن آنلاین + ترجمه فارسی
    wWw.Quran14.TK

17. صلوات ها 23

نوشته
    533
    حضور
    7 روز 4 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2119

نقل قول نوشته اصلی توسط آرام بذکر الله نمایش پست ها
    ماجرای این عرق کاسنی به خاطر طبع سردش هست؟
    فکر کنم بله.

نقل قول نوشته اصلی توسط madanchi11 نمایش پست ها
    بهترین راه حلش ازدواج است.
    این ظاهر قضیه است.
    ازدواج به شرطی باعث حل این مسایل می شود که زن، واقعاً خوب شوهرداری کند و طبق احکام اسلامی، در مقابل تمایلات غریزی مرد کاملاً تسلیم باشد.
    بنده فکر می کنم چنین زنی، خیلی خیلی کم یاب باشد. و النادر کالمعدوم.
    به همین دلیل (یعنی نبود فرهنگ خوب شوهرداری کردن دینی)، معمولاً ازدواج قضیه را کاملاً حل نمی کند.
    (لذا همچنان متأهل های ما هم باید عرق کاسنی بخورند!)

چیزی در مورد « گرسنگی پنهان » شنیده اید؟
    در حالت گرسنگی پنهان، فرد در هر وعده غذایی ، غذای ظاهراً کافی یا زیادی می خورد اما چون غذای مورد استفاده، فاقد عناصر و مواد ضروری و مورد نیاز سلولها است، « سلولها همچنان گرسنه اند ».

بر همین اساس، بنده معتقد به وجود حالت « مجردی پنهان » هستم.
    یعنی فرد ، ازدواج کرده و همسر دارد، اما تمایلاتش پاسخگویی نمی شود.

پس خیلی خوشبین نباشید که با ازدواج، قضیه حل بشود.خصوصاً در مورد آقایانی که غریزه قوی تری دارند. آن مال زنهای مومن صدر اسلام بود.

بنده فکر می کنم حذیث شریفی که می فرماید ازدواج نصف دین را حفظ میکند، چند پیش فرض دارد:
    1- ازدواجی نصف دین را حفظ می کند که به محض بلوغ انجام شود. نه ده پانزده سال بعد.
    2- ازدواجی نصب دین را حفظ می کند، که زن شوهر داری اسلامی کند (تسلیم کامل در برابر تمایلات مرد)

لذا بحث کنترل شهوت و تلاش برای یافتن راهکارهایی که انسان به حرام نیفتد، فقط مربوط به زمان مجردی نمی شود.
    متأسفانه.
    کل یوم عاشوراً ، کل ارض کربلا.
    ویرایش توسط میهمان خدا : ۱۳۹۰/۰۹/۰۱ در ساعت ۱۹:۲۷

19. صلوات ها 31

علاقه
    .
    نوشته
    456
    حضور
    4 روز 15 ساعت 29 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    23
    صلوات
    5871

نقل قول نوشته اصلی توسط شکسته نمایش پست ها
    واسه منم همش از کنکجکاوی و خوندن یه کتاب شیطانی قبل از انقلاب که هر چی فکر میکنم نمی دونم از کجا پیداش کردمو چطوری از دستش دادم شروع شد ..
    سلام علیکم
    این کلام عجیبی ست که من از چند نفر شنیدم
    استارت کارشون با یک کتاب جنسی زمان قبل انقلاب شروع شده و بعد از مدتی هم اون کتاب ناپدید شده.
    میگن شیطان اسباب و لوازم رو فراهم میکنه.حس میکنم این هم جزو اون اسبابیه که فراهم میشه.از بس که شنیدم

21. صلوات ها 32

صفحه 1 از 6 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)