دکتر محمد معین

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دکتر محمد معین

با سلام خدمت دوستان عزیز:Gol:
ببخشید چند وقت پیش بحثی پیش اومد درباره ی اینکه دکتر معین فراماسون بوده!
من اطلاعی از این حرف ها ندارم فقط میخواستم بپرسم که کسی در این باره چیزی شنیده و یا این حرف صحت داره؟
یا اگر در حد دروغ و شایعه است چه چیزی باعث شده این شایعات پخش بشه؟

پیشاپیش با تشکر از پاسخ دوستان و اساتید عزیز:Gol:

نقل قول:
2 روز پیش

:Moshtagh:

عبد الزهرا;158635 نوشت:
با سلام خدمت دوستان عزیز:Gol:
ببخشید چند وقت پیش بحثی پیش اومد درباره ی اینکه دکتر معین فراماسون بوده!
من اطلاعی از این حرف ها ندارم فقط میخواستم بپرسم که کسی در این باره چیزی شنیده و یا این حرف صحت داره؟
یا اگر در حد دروغ و شایعه است چه چیزی باعث شده این شایعات پخش بشه؟

پیشاپیش با تشکر از پاسخ دوستان و اساتید عزیز:Gol:

عبد الزهرا;159544 نوشت:
:Moshtagh:

با سلام
یک مطلبی به نظرم اومد که باید در موارد این چنینی خیلی رعایت بشه . اگر در مورد زندگی همه دانشمندان هم مطالعه کنیم بواسطه شرایط اجتماعی، رقابت ها، حسادت ها و جایگاه اینگونه افراد که مورد توجه جامعه هستند، مطالبی گفته و نوشته می شه که هیچ سند و مدرکی ندارند. اساسا کسانی که عمر خودشون رو صرف کارهای علمی میکنند برای پیشرفت و حفظ خود در شرائط اجتماعی که دارای فراز و فرود فراوان است، تلاش میکنند تا از مسائلی که سبب حسایت و ایجاد مشکلات برای اینگونه افراد باشد دوری گزینند.
به همین دلیل فکر میکنم اگر این گونه سوالها همراه با مدرک و سند باشند جواب بسیاری از شبهات گفته و برطرف میشود. خصوصا اگر در تاریخ خاور میانه و حتی کشور خودمان مطاله کنیم به موارد فراوانی برمیخوریم که
در همه دوران ها، اشخاص برجسته و اندیشمندی همچون امیرکبیر با سعایت برخی افراد با مشکلات جدی روبه رو شده اند و گاه همچون خاندان برمکی جان خود و حتی جان اقوامشان را به مخاطره انداخته اند.

جناب استاد صدر عزیز
لطفا این بحث را تکمیل بفرمایید که بیش از پیش مورد استفاده باشد

موضوع قفل شده است