جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: پیام مقام معظم رهبری در حج 1390

 1. #1

  عضویت
  جنسیت شهريور ۱۳۸۹
  علاقه
  موضوعات دینی
  نوشته
  1,428
  حضور
  1 روز 1 ساعت 6 دقیقه
  دریافت
  7
  آپلود
  8
  گالری
  407
  صلوات
  9247

  پیام مقام معظم رهبری در حج 1390
  آيت الله العظمی خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در پيامي به مناسبت کنگره عظيم حج، قيام و انقلاب در برخي کشورهاي اسلامي را از مهمترين مسائل جهان اسلام و حقايق نهفته در آن را، آيات بينات الهي برشمردند و با اشاره به وظيفه بس خطير نسل بيدار جوان و روشنفکران و عالمان ديني در اين مقطع سرنوشت ساز، تاکيد کردند: امت اسلامي به ويژه ملتهاي بپا خاسته، براي ادامه مسير نيازمند دو عنصر "تداوم ايستادگي" و "هوشياري در برابر حيله هاي قدرتهاي بين المللي" هستند و نجات کشورهاي اسلامي از خطرهاي پيش رو جز با همدلي و اتحاد و تشکيل قطب قدرتمند جهان اسلام ، امکان پذير نيست. 2. صلوات ها 5


 3. #2

  عضویت
  جنسیت شهريور ۱۳۸۹
  علاقه
  موضوعات دینی
  نوشته
  1,428
  حضور
  1 روز 1 ساعت 6 دقیقه
  دریافت
  7
  آپلود
  8
  گالری
  407
  صلوات
  9247  بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

  الحمدلله رب العالمین و صلوات الله و تحیاته علی سیدالانام محمدٍ المصطفی و آله الطیبین و صحبه المنتجبین.

  اکنون بهار حج، با طراوت و صفای معنوی و شکوه و حشمت خداداد، فرا رسیده و دلهای مؤمن و مشتاق را پروانه وار بر گرد کعبه‌ی توحید و وحدت، به پرواز درآورده است. مکه و منا و مشعر و عرفات، منزلگاه انسانهای خوشبختی است که به ندای: " و اذّن فی الناس بالحج .. " پاسخ گفته و به حضور در میهمانی خدای غفور و کریم سرافراز گشته‌اند. اینجا همان خانه‌ی مبارک و کانون هدایتی است که آیاتٍ بیّنات الهی از آن ساطع و چتر امان برفراز سر همگان در آن گسترده است.

  دل را در زمزم صفا و ذکر و خشوع، شستشو دهید؛ چشم باطن را به آیات روشن حضرت حق بگشائید؛ به اخلاص و تسلیم که نشانه‌ی عبودیت حقیقی است روی آورید؛ خاطره‌ی آن پدری را که با طوع و تسليم، اسماعيلش را به قربانگاه برد بارها و بارها در دل زنده كنيد، و بدينگونه راه روشن و آشكاري را كه براي رسيدن به دوستي ربّ جليل در برابر ما گشوده است، بشناسيد و قدم نهادن در آن را به همّت مؤمنانه و نيت صادقانه‌ي خود، بسپاريد.

  مقام ابراهيم يكي از همان آيات بيّنات است. جاي پاي ابراهيم عليه‌السلام در كنار كعبه‌ي شريف، تنها نمادي از مقام ابراهيم است. مقام ابراهيم، مقام اخلاص و گذشت و ايثار اوست؛ مقام ايستادگي او در برابر خواست نفساني و عواطف پدرانه و نيز در برابر سيطره‌ي كفر و شرك و سلطه‌ي نمرود زمانه است.

  اين هر دو راه نجات هم اكنون در برابر يكايك ما آحاد امت اسلامي، گشوده است. همت و شجاعت و عزم راسخ هريك از ما ميتواند ما را روانه به سوي همان هدفهائي سازد كه پيام‌آوران رسالت الهي از آدم تا خاتم، بشر را به سوي آن فراخوانده و وعده‌ي عزت و سعادت در دنيا وآخرت را به رهپويان آن داده‌اند.

  در اين محضر عظيمِ امت اسلامي، شايسته است كه حج‌گزاران به مهمترين مسائل جهان اسلام بپردازند. اكنون در رأس همه‌ي اين مسائل، قيام و انقلاب در برخي كشورهاي مهم اسلامي است. در ميانه‌ي حجّ سال گذشته و حج امسال، حوادثي در دنياي اسلام پديد آمده است كه ميتواند سرنوشت امت اسلامي را دگرگون ساخته و آينده‌ئي درخشان و سرشار از عزت و پيشرفت مادي و معنوي را نويد دهد. در مصر و تونس و ليبي طاغوتهاي ديكتاتور و فاسد و وابسته، از سرير قدرت سرنگون شده‌اند و در برخي کشورهای ديگر امواج پرخروش قيام مردمي، كاخهاي زر و زور را به ويراني و نابودي تهديد ميكند.

  اين صفحه‌ي تازه گشوده از تاريخ امت ما، حقايقي را آشكار مي‌سازد كه همه از آيات بينات الهي است و به ما درسهاي حيات‌بخش ميدهد. اين حقايق بايد در همه‌ي محاسبات ملتهاي مسلمان به كار گرفته شود.
  ادامه دارد......


 4. صلوات ها 5


 5. #3

  عضویت
  جنسیت شهريور ۱۳۸۹
  علاقه
  موضوعات دینی
  نوشته
  1,428
  حضور
  1 روز 1 ساعت 6 دقیقه
  دریافت
  7
  آپلود
  8
  گالری
  407
  صلوات
  9247  نخست آنكه اكنون از دل ملتهائي كه دهها سال در سيطره‌ي سياسي بيگانگان بوده‌اند، نسل جواني سربرآورده است كه با اعتماد به نفس تحسين برانگيز به استقبال خطر رفته و به روياروئي با قدرتهاي مسلّط برخاسته و همت به دگرگونسازيِ وضعيت گماشته است.

  ديگر آنكه به رغم تسلط و تلاش حاكمان سكولار و تلاشهاي پيدا و پنهان آنان براي دين‌زدائي در اين كشورها، اسلام، با نفوذ و حضوري نمايان و پرشكوه، هدايتگر دل‌ها و زبانها گشته و چون چشمه‌اي جوشان در گفتار و كردار توده‌هاي ميليوني، به اجتماعات و رفتارهاي آنان طراوت و حيات بخشيده است. ماذنه‌ها و مصلاّها و تكبيرها و شعارهاي اسلامي، نشانه‌ي آشكاري از اين حقيقت و انتخابات اخير تونس برهان قاطعي بر اين مدعا است. بي‌گمان انتخابات آزاد در هر كشور اسلامي ديگر هم نتيجه‌ئي جز آنچه در تونس پيش آمد، نخواهد داشت.

  ديگر آنكه در حوادث اين يك سال، به همه نشان داده شد كه خداوند عزيز و قدير، در عزم و اراده‌ي ملتها، آن چنان قدرتي تعبيه كرده است كه هيچ قدرت دیگر را ياراي مقاومت در برابر آن نيست. ملتها با اين نيروي خداداد، قادرند سرنوشت خويش را تغيير دهند و نصرت الهي را نصيب خود سازند.

  ديگر آنكه دولتهاي مستكبر و در رأس آنان امريكا، كه در طول دهها سال با ترفندهاي سياسي و امنيتي، دولتهاي منطقه را سر به فرمان خود ساخته و به پندار خود، جاده‌ي بي مانعي براي سيطره‌ي روزافزون اقتصادي و فرهنگي و سياسي بر اين بخش حساس جهان، پديد آورده بودند، اكنون نخستين آماج بيزاري و نفرت ملتهاي اين منطقه‌اند. اطمينان بايد داشت كه نظامهاي برآمده از اين انقلابها هرگز به نامعادله‌ي خفتبار پيشين تن نخواهند داد و جغرافياي سياسي اين منطقه به دست ملتها و در جهت عزت و استقلال كامل آنان رقم خواهد خورد.

  ديگر آنكه طبيعت مزوّر و منافقِ قدرتهاي غربي، براي مردم اين كشورها آشكار شد. در مصر و تونس و ليبي – هركدام به نوعي- آمريكا و اروپا تا توانستند در نگهداري از مهره‌هاي خود كوشيدند و هنگامي كه عزم ملتها برخواست آنان فائق آمد، به روي مردم پيروز لبخند مزورانه‌ي دوستي زدند.
  ادامه دارد.........


 6. صلوات ها 5


 7. #4

  عضویت
  جنسیت شهريور ۱۳۸۹
  علاقه
  موضوعات دینی
  نوشته
  1,428
  حضور
  1 روز 1 ساعت 6 دقیقه
  دریافت
  7
  آپلود
  8
  گالری
  407
  صلوات
  9247  حقايق گرانبها و آيات بينات الهي در حوادث يكسال اخير در اين منطقه بيش از اينها است و براي اهل تدبر، ديدن و شناختن آن دشوار نيست.

  ليكن با اين همه، امروز همه‌ي امت اسلامي و بويژه ملتهاي به پاخاسته، نيازمند دو عنصر اساسي‌اند:

  نخست: تداوم ايستادگي و پرهيز شديد از سست شدن عزم راسخ. فرمان الهي به پيامبر اعظم صلي‌الله‌عليه‌وآله‌وسلم در قرآن چنين است: " فاستقم كما امرت و من تاب معك و لاتطغوا " و " فلذلك فادع و استقم كما امرت" و نيز از زبان حضرت موسي عليه‌السلام : " قال موسي لقومه استعينوا بالله و اصبروا، ان الارض لله يورثها من يشاء من عباده و العاقبه للمتقين"

  مصداق بزرگ تقوا در اين دوره براي ملتهاي به پاخاسته، آن است كه حركت مبارك خود را متوقف نسازند و خود را سرگرم دست‌آوردهاي اين مقطع نكنند. اين است بخش مهم از تقوائي كه دارندگان آن، به وعده‌ي " عاقبتِ نيك" سرافراز گشته‌اند.

  دوم: هشياري در برابر حيله‌هاي مستكبران بين‌المللي و قدرتهائي كه از اين قيامها و انقلابها لطمه ديده‌اند. آنها بي‌كار نمي‌مانند و با همه‌ي توان سياسي و امنيتی و مالي، براي برقراريِ دوباره‌ي نفوذ و قدرت خود در اين كشورها به ميدان مي‌آيند. ابزار آنان، تطميع و تهديد و فريب است. تجربه‌ها نشان داده است كه درميان خواص، هستند كساني كه اين ابزارها در آنان كارگر مي‌شود و ترس و طمع و غفلت، آنان را دانسته يا ندانسته به خدمت دشمن در‌ميآورد. چشم بيدار جوانان و روشنفكران و عالمان ديني بايد به دقت مراقبت كند.

  مهمترين خطر، دخالت و تأثيرگذاريِ جبهه‌ي كفر و استكبار در ساخت نظام جديد سياسي در اين كشورها است. آنان همه‌ي كوشش خود را به كار خواهند برد تا نظامهاي جديد، هويت اسلامي و مردمي نيابد. همه‌ي دلسوزان در اين كشورها و همه آنان كه به عزت و كرامت و پيشرفت كشور خود دلبسته‌اند بايد تلاش كنند تا اسلاميت و مردمي بودن نظام نوين، به تمام و كمال تامين شود. نقش قانون اساسي‌ها در اين ميان، برجسته است. اتحاد ملي و به رسميت شناختنِ دگرسانيهاي مذهبي، قبيله‌ئي و نژادي، شرط پيروزي‌هاي آينده است.

  ملتهاي شجاع و به پاخاسته در مصر و تونس و ليبي و ديگر ملتهاي بيدار و مبارز بدانند، نجات آنان از ظلم و كيد آمريكا و ديگر مستكبران غربي تنها و تنها در آن است كه تعادل قوا در جهان به نفع آنان برقرار شود. مسلمانان براي اينكه بتوانند مسائل خود را به صورت جدّي با جهانخواران حل كنند بايد خود را به مرز قدرت بزرگ جهانی برسانند، و اين جز با همكاري و همدلي و اتحاد كشورهاي اسلامي به دست نخواهد آمد. اين وصيت فراموش نشدني امام خميني عظيم است.

  ادامه دارد............

 8. صلوات ها 4


 9. #5

  عضویت
  جنسیت شهريور ۱۳۸۹
  علاقه
  موضوعات دینی
  نوشته
  1,428
  حضور
  1 روز 1 ساعت 6 دقیقه
  دریافت
  7
  آپلود
  8
  گالری
  407
  صلوات
  9247  امريكا و ناتو به بهانه‌ي قذافي خبيث و ديكتاتور، ماهها بر سر ليبي و مردم آن آتش ريختند. و قذافي همان كسي بود كه پيش از قيام شجاعانه‌ي ملت ليبي درشمار دوستان نزديك آنان بشمار می رفت، او را در آغوش مي‌گرفتند؛ با دست او از ثروت ليبي ميدزديدند و براي خام كردن او دستش را مي‌فشردند يا مي‌بوسيدند .. پس از قيام مردم، همين او را بهانه كردند و تمام زيرساختهاي ليبي را به ويراني كشاندند. كدام دولت توانست از فاجعه‌ي كشتار مردم و ويراني كشور ليبي به دست ناتو جلوگيري كند؟ تا چنگ و دندان قدرتهاي خونخوار و وحشي غربي شكسته نشود هميشه چنين خطرهائي براي كشورهاي اسلامي متصور است و نجات از آن جز با تشكيل قطب قدرتمند جهان اسلام، ميسر نيست.

  غرب و امريكا و صهيونيزم امروز از هميشه ضعيفترند. گرفتاريهاي اقتصادي، ناكامي‌هاي پي‌درپي در افغانستان و عراق، اعتراضهاي عميق مردمي در امريكا و ديگر كشورهاي غربي كه دامنه‌ي آن روز بروز گسترده‌تر شده است، مبارزات و جانفشانيهاي مردم فلسطين و لبنان، قيامهاي دليرانه‌ي مردم در يمن و بحرين و برخي ديگر از كشورهاي زير نفوذ امريكا، همه و همه حامل بشارتهاي بزرگي براي امت اسلامي و بويژه كشورهاي انقلابي جديد است. مردان و زنان مؤمن در سراسر جهان اسلام و بويژه در مصر و تونس و ليبي از اين فرصت براي تشكيل قدرت بين‌الملل اسلامي بيشترين بهره را ببرند. خواص و پيشروان نهضتها به خداي بزرگ توكل و به وعده‌ي نصرت او اعتماد كنند و صفحه‌ي تازه گشوده‌ي تاريخ امت اسلامي را با افتخارات ماندگار خود كه مايه‌ي رضاي الهي و زمينه‌ساز نصرت اوست مزين سازند.

  والسلام علي عباد الله الصالحين

  سيدعلي حسيني‌خامنه‌اي

  5/آبان/1390

  29 ذيقعده 1432 10. صلوات ها 4


 11. #6

  عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۸۹
  نوشته
  10,905
  حضور
  85 روز 19 ساعت 23 دقیقه
  دریافت
  7
  آپلود
  0
  گالری
  18
  صلوات
  40425  مروری بر محورهای اساسی پیام ولی امر مسلمین به کنگره عظیم حج 1390  رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای روز شنبه و در پیامی به مناسبت کنگره عظیم حج ، به تبین شرایط موجود جهان و بخصوص دنیای اسلام پرداختند ، و حقایق نهفته در آنرا از " آیات بینات الهی " برشمردند. ...

  هبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای روز شنبه و در پیامی به مناسبت کنگره عظیم حج ، به تبین شرایط موجود جهان و بخصوص دنیای اسلام پرداختند ، و حقایق نهفته در آنرا از " آیات بینات الهی " برشمردند.
  به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج وابسته به بعثه مقام معظم رهبري، ایشان در این پیام همچنین به تشریح و تذکر وظایف بس خطیر " نسل بیدار جوان و روشنفکران و عالمان دینی " در این " مقطع سرنوشت ساز " تاکید فرمودند و گفتند : امت اسلامي بويژه ملت هاي بپا خاسته ، براي ادامه مسير نيازمند دو عنصر 'تداوم ايستادگي' و 'هوشياري در برابر حيله هاي قدرتهاي بين المللي' هستند و نجات كشورهاي اسلامي از خطرهاي پيش رو ، جز با همدلي و اتحاد و تشكيل قطب قدرتمند جهان اسلام ، امكان پذير نيست.
  ایشان در پیامشان همچنین به تشریح نقشه راه کشورهای اسلامی برای عبور از شرایط کنونی و تبدیل شدن به قدرتهایی بزرگ جهان پرداختند .
  محورهای زیر از پیام معظم له به مناسبت کنگره عظیم حج سال 1390 استخراج و موضوع بندی شده است :
  بهار حج فرارسیده است
  ===============
  * اكنون بهار حج، با طراوت و صفاي معنوي و شكوه و حشمت خداداد، فرا رسيده و دلهاي مؤمن و مشتاق را پروانه وار بر گرد كعبه‌ي توحيد و وحدت، به پرواز درآورده است.
  * مكه و منا و مشعر و عرفات، منزلگاه انسانهاي خوشبختي است كه به نداي: ' و اذّن في الناس بالحج .. ' پاسخ گفته و به حضور در ميهماني خداي غفور و كريم سرافراز گشته‌اند. اينجا همان خانه‌ي مبارك و كانون هدايتي است كه آياتٍ بيّنات الهي از آن ساطع و چتر امان برفراز سر همگان در آن گسترده است.
  تکالیف معنوی حجاج
  ============
  * دل را در زمزم صفا و ذكر و خشوع، شستشو دهيد؛ چشم باطن را به آيات روشن حضرت حق بگشائيد؛ به اخلاص و تسليم كه نشانه‌ي عبوديت حقيقي است روي آوريد.
  * ( در حج به بیانات الهی دقت کنید ) مقام ابراهيم يكي از همان آيات بيّنات است. جاي پاي ابراهيم عليه‌السلام در كنار كعبه‌ي شريف، تنها نمادي از مقام ابراهيم است. مقام ابراهيم، مقام اخلاص و گذشت و ايثار اوست؛ مقام ايستادگي او در برابر خواست نفساني و عواطف پدرانه و نيز در برابر سيطره‌ي كفر و شرك و سلطه‌ي نمرود زمانه است.
  نقشه راه و راه نجات
  ==============
  * راه نجات هم اكنون در برابر يكايك ما آحاد امت اسلامي، گشوده است. همت و شجاعت و عزم راسخ هريك از ما مي تواند ما را روانه به سوي همان هدفهائي سازد كه پيام‌آوران رسالت الهي از آدم تا خاتم، بشر را به سوي آن فراخوانده و وعده‌ي عزت و سعادت در دنيا وآخرت را به رهپويان آن داده‌اند.
  مسایل اساسی جهان اسلام و تکالیف امت اسلامی
  ==================
  * اكنون در رأس همه‌ي اين مسائل، قيام و انقلاب در برخي كشورهاي مهم اسلامي است.
  * در ميانه‌ي حجّ سال گذشته و حج امسال، حوادثي در دنياي اسلام پديد آمده است كه مي تواند سرنوشت امت اسلامي را دگرگون ساخته و آينده‌ئي درخشان و سرشار از عزت و پيشرفت مادي و معنوي را نويد دهد.
  * سقوط طاغوتهای دیکتاتور، وابسته و فاسد در مصر و تونس و ليبي و در برخي كشورهاي ديگر امواج پرخروش قيام مردمي، که كاخهاي زر و زور را به ويراني و نابودي تهديد مي كند... حقايقي را آشكار مي‌سازد كه همه از آيات بينات الهي است و به ما درسهاي حيات‌بخش مي دهد. اين حقايق بايد در همه‌ي محاسبات ملتهاي مسلمان به كار گرفته شود.
  قدرت خداوند تعبیه در عزم و اراده ملت ها
  ============================
  * در حوادث اين يك سال، به همه نشان داده شد كه خداوند عزيز و قدير، در عزم و اراده‌ي ملتها، آن چنان قدرتي تعبيه كرده است كه هيچ قدرت ديگر را ياراي مقاومت در برابر آن نيست.
  * اكنون از دل ملتهائي كه دهها سال در سيطره‌ي سياسي بيگانگان بوده‌اند، نسل جواني سربرآورده است كه با اعتماد به نفس تحسين برانگيز به استقبال خطر رفته و به روياروئي با قدرتهاي مسلّط برخاسته و همت به دگرگونسازيِ وضعيت گماشته است.
  * اطمينان بايد داشت كه نظامهاي برآمده از اين انقلابها (ی منطقه ) هرگز به نامعادله‌ي خفتبار پيشين تن نخواهند داد و جغرافياي سياسي اين منطقه به دست ملتها و در جهت عزت و استقلال كامل آنان رقم خواهد خورد.
  * طبيعت مزوّر و منافقِ قدرتهاي غربي، براي مردم اين كشورها آشكار شد. در مصر و تونس و ليبي – هركدام به نوعي- آمريكا و اروپا تا توانستند در نگهداري از مهره‌هاي خود كوشيدند و هنگامي كه عزم ملتها برخواست آنان فائق آمد، به روي مردم پيروز لبخند مزورانه‌ي دوستي زدند.
  هدایتگری اسلام به رغم دین زدایی
  ====================
  * به رغم تسلط و تلاش حاكمان سكولار و تلاشهاي پيدا و پنهان آنان براي دين‌زدائي در اين كشورها(ی اسلامی )، اسلام، با نفوذ و حضوري نمايان و پرشكوه، هدايتگر دل‌ها و زبانها گشته و چون چشمه‌اي جوشان در گفتار و كردار توده‌هاي ميليوني، به اجتماعات و رفتارهاي آنان طراوت و حيات بخشيده است.
  آمریکا و دولتهای مستکبر ، نخستین آماج بیزاری و نفرت ملتهای منطقه
  ============================
  * دولتهاي مستكبر و در رأس آنان آمريكا، كه در طول دهها سال با ترفندهاي سياسي و امنيتي، دولتهاي منطقه را سر به فرمان خود ساخته و به پندار خود، جاده‌ي بي مانعي براي سيطره‌ي روزافزون اقتصادي و فرهنگي و سياسي بر اين بخش حساس جهان، پديد آورده بودند، اكنون نخستين آماج بيزاري و نفرت ملتهاي اين منطقه‌اند.


  "تداوم ایستادگی " و "هشیاری در برابر حیله ها " ، دو عنصر اساسی
  ================================
  * امروز همه‌ي امت اسلامي و بويژه ملتهاي به پاخاسته، نيازمند دو عنصر اساسي‌اند:
  نخست: تداوم ايستادگي و پرهيز شديد از سست شدن عزم راسخ.
  دوم: هشياري در برابر حيله‌هاي مستكبران بين‌المللي و قدرتهائي كه از اين قيامها و انقلابها لطمه ديده‌اند.
  مهمترین خطر ؛ دخالت جبهه ی کفر در ساخت نظام جدید سیاسی کشورهای رها شده از دیکتاتوری
  ================================
  * مهمترين خطر، دخالت و تأثيرگذاريِ جبهه‌ي كفر و استكبار در ساخت نظام جديد سياسي در اين كشورها است.
  * ( کفر و استکبار ) همه‌ي كوشش خود را به كار خواهند برد تا نظامهاي جديد، هويت اسلامي و مردمي نيابد. همه‌ي دلسوزان در اين كشورها و همه آنان كه به عزت و كرامت و پيشرفت كشور خود دلبسته‌اند بايد تلاش كنند تا اسلاميت و مردمي بودن نظام نوين، به تمام و كمال تامين شود. نقش قانون اساسي‌ها در اين ميان، برجسته است. اتحاد ملي و به رسميت شناختنِ دگرسانيهاي مذهبي، قبيله‌ئي و نژادي، شرط پيروزي‌هاي آينده است.
  تعادل قوا به نفع ملتهای منطقه ، راه نجات از ظلم و کید مستکبران
  ===================================
  * ملتهاي شجاع و به پاخاسته در مصر و تونس و ليبي و ديگر ملتهاي بيدار و مبارز بدانند، نجات آنان از ظلم و كيد آمريكا و ديگر مستكبران غربي تنها و تنها در آن است كه تعادل قوا در جهان به نفع آنان برقرار شود. مسلمانان براي اينكه بتوانند مسائل خود را به صورت جدّي با جهانخواران حل كنند بايد خود را به مرز قدرت بزرگ جهاني برسانند، و اين جز با همكاري و همدلي و اتحاد كشورهاي اسلامي به دست نخواهد آمد. اين وصيت فراموش نشدني امام خميني عظيم است.
  * امريكا و ناتو به بهانه‌ي قذافي خبيث و ديكتاتور، ماهها بر سر ليبي و مردم آن آتش ريختند. و قذافي همان كسي بود كه پيش از قيام شجاعانه‌ي ملت ليبي درشمار دوستان نزديك آنان بشمار مي رفت، او را در آغوش مي‌گرفتند؛ با دست او از ثروت ليبي ميدزديدند و براي خام كردن او دستش را مي‌فشردند يا مي‌بوسيدند .. پس از قيام مردم، همين او را بهانه كردند و تمام زيرساختهاي ليبي را به ويراني كشاندند. كدام دولت توانست از فاجعه‌ي كشتار مردم و ويراني كشور ليبي به دست ناتو جلوگيري كند؟ تا چنگ و دندان قدرتهاي خونخوار و وحشي غربي شكسته نشود هميشه چنين خطرهائي براي كشورهاي اسلامي متصور است و نجات از آن جز با تشكيل قطب قدرتمند جهان اسلام، ميسر نيست.
  استکبار و صهیونیسم ضعیف تر از هر زمانی ، فرصت برای تشکیل قدرت بین الملل اسلامی
  ===========================
  * غرب و امريكا و صهيونيزم امروز از هميشه ضعيفترند. گرفتاريهاي اقتصادي، ناكامي‌هاي پي‌درپي در افغانستان و عراق، اعتراضهاي عميق مردمي در امريكا و ديگر كشورهاي غربي كه دامنه‌ي آن روز بروز گسترده‌تر شده است، مبارزات و جانفشانيهاي مردم فلسطين و لبنان، قيامهاي دليرانه‌ي مردم در يمن و بحرين و برخي ديگر از كشورهاي زير نفوذ امريكا، همه و همه حامل بشارتهاي بزرگي براي امت اسلامي و بويژه كشورهاي انقلابي جديد است.
  * مردان و زنان مؤمن در سراسر جهان اسلام و بويژه در مصر و تونس و ليبي از اين فرصت براي تشكيل قدرت بين‌الملل اسلامي بيشترين بهره را ببرند. خواص و پيشروان نهضتها به خداي بزرگ توكل و به وعده‌ي نصرت او اعتماد كنند و صفحه‌ي تازه گشوده‌ي تاريخ امت اسلامي را با افتخارات ماندگار خود كه مايه‌ي رضاي الهي و زمينه‌ساز نصرت اوست مزين سازند.  http://hajj.ir/hadjwebui/news/wfShow...6898&searchStr
  ویرایش توسط رضا : ۱۳۹۰/۰۸/۱۵ در ساعت ۱۵:۲۲
  حسن خزّاز گفت:از امام رضا ( عليه السّلام ) شنيدم كه فرمود:
  بعضى از كسانى كه ادّعاى محبّت و دوستى ما را دارند،ضررشان براى شيعيان ما از دجّال بيشتر است.
  حسن گفت: عرض كردم اى پسر رسول خدا( صلّى اللَّه عليه و آله و سلّم ) به چه علّت؟فرمود: به خاطر دوستى‏شان با دشمنان ما و دشمنى‏شان با دوستان ما. و هر گاه چنين شود، حقّ و باطل به هم در آميزد و امر مشتبه گردد و مؤمن از منافق باز شناخته نشود.
  ( صفات الشيعه ص 8 )

 12. صلوات ها 3


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. عناوین ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی 1390+عکس
  توسط مدیر اجرایی_فرهنگی در انجمن انقلاب اسلامی ایران
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۱/۱۷, ۰۶:۵۰
 2. نشست کارشناسان اسک دین مورخه 15 دی ماه 1390
  توسط مدیر اجرایی_فرهنگی در انجمن اخبار و پژوهشهای مذهبی
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۰/۱۵, ۰۶:۵۴
 3. ۩╠آلاله های عطشان ╣۩ ویژه نامه محرم 1390
  توسط گل ليلا در انجمن ویژه نامه
  پاسخ: 16
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۰/۱۴, ۲۰:۵۳
 4. llı.✿.ıll ضیافت رضوان llı.✿.ıll ویژه نامه حلول ماه مبارک رمضان سال 1390
  توسط مدیر اجرایی_فرهنگی در انجمن ویژه نامه
  پاسخ: 37
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۶/۰۷, ۰۹:۳۴
 5. دانلود سر رسید1390 هجری شمسی- پی دی اف - ویژه اسک دینان
  توسط مدیر اجرایی_فرهنگی در انجمن نرم افزارهای کاربردی
  پاسخ: 6
  آخرين نوشته: ۱۳۸۹/۱۲/۲۱, ۱۶:۰۷

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود