>>> درخواست های نرم افزاری >>>

تب‌های اولیه

170 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
>>> درخواست های نرم افزاری >>>

سلام.
من در مورد اعتقادات اهل سنت تحقیق می کنم، بعضی اوقات در سایتها مسائلی می خونم که البته منبع دارن، ولی من مطمئن نیستم منبعشون درست باشه. فکر می کنم نرم افزار مکتبه الشامله شامل کتابهای مهم اهل سنته، اگر قابلیت جستجو داشته باشه میشه متن عربی رو جستجو کرد تا در مورد اون مطلب منبع صحیح و مطمئن رو بهم بده.درسته؟ این نرم افزار به درد این کار می خوره؟
نرم افزار دیگه ای برای این کار می شناسید؟
لینک نسخه اهل سنت نرم افزار مکتبه الشامله رو برای موبایل کسی داره؟ اصلا نسخه موبایلش هست؟
من هرچی گشتم نرم افزار موبایل رو در اینترنت پیدا نکردم و نرم افزار کامپیوتر رو برای خریدن در فروشگاه ها پیدا نکردم. اصلا برای اون مسئله ای که گفتم به دردم میخوره که بگردم؟
کسی این نرم افزار رو داره؟
اگر کسی لینک موبایل رو داره لطفا بزاره.
ممنون

سها;157682 نوشت:
و نرم افزار کامپیوتر رو برای خریدن در فروشگاه ها پیدا نکردم.

[="Blue"]به نام خدا
با عرض سلام وتحیات
از این آدرس دریافت نمایید:
[="DarkGreen"]کتابخانه های الکترونیکی و سوالات دیگر[/]
http://www.askdin.com/showthread.php?t=11236
موفق باشید[/]

سها;157682 نوشت:
سلام.
من در مورد اعتقادات اهل سنت تحقیق می کنم، بعضی اوقات در سایتها مسائلی می خونم که البته منبع دارن، ولی من مطمئن نیستم منبعشون درست باشه. فکر می کنم نرم افزار مکتبه الشامله شامل کتابهای مهم اهل سنته، اگر قابلیت جستجو داشته باشه میشه متن عربی رو جستجو کرد تا در مورد اون مطلب منبع صحیح و مطمئن رو بهم بده.درسته؟ این نرم افزار به درد این کار می خوره؟
نرم افزار دیگه ای برای این کار می شناسید؟

با سلام و عرض ادب
قبل از دسترسی به برنامه نرم افزار، آشنایی با آن علم و همچنین آشنایی با آن کتاب و ابواب آن امری ضروری به نظر می آید و کاربرد نرم افزار در فرایند جستجو در امر تحقیق است که البته در زمان ما هم تحقیق بدون نرم افزار معنایی ندارد.
متاسفانه منابعی که در اکثر سایتها موجود است قابل اعتماد نمی باشند و این به دو گونه است:
الف) یا اصلا چنین مطلبی در چنین کتابی نیست.
ب) یا این مطلب در کتاب آدرس داده شده موجود است اما آدرس درست نیست که ممکن است به خاطر اختلاف در نسخ چاپی باشد.
متاسفانه این امر نه تنها در سایتها بلکه در کتابهای چاپ شده نیز کثیرا مشاهده می شود.
در مورد نرم افزار مکتبة الشاملة عرض می شود:
1- در نسخه های موجود برنامه مکتبة الشامله«که البته نرم افزاری بسیار مفید است» در قسمت شناسنامه کتاب مختصات کتابها آمده است که اگر نام مرکز نشر آن آمده باشد می توان بدان اعتماد نمود و الا آدرس جلد و صفحه آن منطبق بر کتب چاپ شده نخواهد بود هرچند اصل آن در آن کتاب موجود است.
2- در برخی از نسخه ها اسم کتاب آمده اما تنها اسم کتاب در برنامه آمده و برنامه خالی از محتوا است که این امر در مورد کتب رجالی در برخی نسخه ها مشهود است؛ لذا ممکن است شما کلمه ای را جستجو نمائید و به نتیجه ای نرسید.
3- در جستجوی مطالب هم باید با کلمات متعدد این امر را انجام داد چون ممکن است شما با کلمه ای به نتیجه نرسید و لی با کلمه دیگر به نتیجه برسید.
4- به نظر حقیر که ساعاتی از روز معمولا بدنبال آدرس در منابع مختلف هستم برنامه مکتبة اهل البیت علیهم السلام برنامه ای متقن تر از مکتبة الشاملة است که دغدغۀ انطباق آدرس در آنجا موجود نیست و از این جهت بدون شک قابل اعتماد است هر چند که نقطه ضعف آن در کمتر بودن کتب است.
5- در نسخه های برنامه های مرکز کامپیوتری نور «که از لحاظ اعتبار فوق مکتبة الشامله است» نیز می توانید به کتب متعددی از اهل سنت دسترسی داشته باشید همچون جامع التفاسیر، دانشنامه نبوی(صلی الله علیه وآله)، کتابخانۀ کلام و...
موفق باشید.

صدرا;157815 نوشت:
برنامه مکتبة اهل البیت علیهم السلام برنامه ای متقن تر از مکتبة الشاملة است

سلام. این برنامه برای کتابهای شیعه است یا سنی؟ من به کتابهای سنی نیاز دارم.

صدرا;157815 نوشت:
در نسخه های برنامه های مرکز کامپیوتری نور «که از لحاظ اعتبار فوق مکتبة الشامله است» نیز می توانید به کتب متعددی از اهل سنت دسترسی داشته باشید

اسم این برنامه که گفتید همینه؟ قیمتش در چه حدودیه؟ اگه خواستم بخرم، بگم چه برنامه ای می خوام؟ اسم خاصی نداره؟
با تشکر فراوان از راهنماییتان

با سلام

نرم افزار مکتب شامله حدود 30 گیگا بایت حجم دارد و هنوز برای موبایل نسخه ای ندارد ضمنا کتب مرجع اهل سنت (همچنین برنامه مزبور) را میتوانید از سایتهای مختلف من جمله همین سایت شامله دریافت کنید :

http://islamport.com/index2.html

ضمنا اگر کسی طالب چگونگی اضافه و خارج کردن کتب شخصی اش را به این نرم افزار خواهان است اینجانب نحوه آنرا توضیح دهم.

[="blue"]

خیر البریه;157939 نوشت:
ضمنا اگر کسی طالب چگونگی اضافه و خارج کردن کتب شخصی اش را به این نرم افزار خواهان است اینجانب نحوه آنرا توضیح دهم.

ممنون از حضرتعالی
استقبال می شود
[="darkgreen"]لطفا طریقه اضافه کردن را بفرمایید.[/]
التماس دعا[/]

سها;157907 نوشت:
سلام. این برنامه برای کتابهای شیعه است یا سنی؟ من به کتابهای سنی نیاز دارم.
اسم این برنامه که گفتید همینه؟ قیمتش در چه حدودیه؟ اگه خواستم بخرم، بگم چه برنامه ای می خوام؟ اسم خاصی نداره؟
با تشکر فراوان از راهنماییتان

با سلام و عرض ادب
برنامۀ مکتبة اهل البیت مجموعه ای نفیس از کتب شیعه و سنی است. در ضمن همانطور که عرض شد قبل از استفاده از نرم افزار آشنایی اجمالی با کتب نویسندگان و میزان اعتبار آنها ضروری است.

در مورد برنامه های کامپیوتری نور به این آدرس مراجعه بفرمائید.

سلام بر همه عزیزان کتابخون:Gol:

بنده دنبال یک نرم افزار خوب برای آرشیو سازی کتابهای الکتریکی هستم توی چند سایت چند تا دانلود کردم ولی خیلی پیچیده بودند .دنبال نرم افزار ساده ی می گردم که روی اسم کتاب کلید می کنم اون رو مسیریابی کنه و خودش بازش کنه.

ممنون میشم اگه کمکم کنید.

یاعلی

با سلام خدمت دوستان

هرکس سریال و یا کرک نرم افزار EarthDesk_4.5.2 رو داره برام بفرسته خیلی ممنون میشم....

اگه ورژن های بالاتر هم بود بهتر...

با تشکر

یا علی:Sham:

omidyari;198188 نوشت:
هرکس سریال و یا کرک نرم افزار earthdesk_4.5.2 رو داره برام بفرسته خیلی ممنون میشم....

سلام
برای سیستم عامل مکینتش میخواهید یا ویندوز؟

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم جمیعا

1- اضافه کردن کتابهای غیر فشرده ای که اکثرا همراه با نرم افزار اصلی است با انتخاب این گزینه بطور خودکار همه کتابها نصب میشوند.

2- در این گزینه کتابهائی که فهرستبندی نشده اند را نرم افزار بطور خودکار فهرست میکند.

3- اضافه کردن یا حذف کردن کتابها از نرم افزار با انتخاب کاربر
این زمانی مورد استفاده است که نخواهیم هر کتابی را به نرم افزار معرفی کنیم یا بعضی کتابها را میخواهیم از گردونه خارج نمائیم.

4- اضافه کردن کتاب از درایو و یا پوشه ای دیگر با 6 فرمت مختلف

یاحق

سلام و عرض احترام
من دنبال چند تا تم پاورپوينت كه متناسب با متون فني و مهندسي باشه ،هستم .از دوستان اگه كسي داره لطفا در اختيار ما هم بذارن.
با تشكر:Gol::Gol::Gol:

گلبهار;209572 نوشت:
سلام و عرض احترام
من دنبال چند تا تم پاورپوينت كه متناسب با متون فني و مهندسي باشه ،هستم .از دوستان اگه كسي داره لطفا در اختيار ما هم بذارن.
با تشكر

یه چند تا در پیوست گذاشتم.
از سایت خود آفیس هم می تونید تم های خوبی را دانلود کنید.
http://office.microsoft.com/en-us/templates/results.aspx?qu=presentation&av=zpp

کشتی نجات;198048 نوشت:

بنده دنبال یک نرم افزار خوب برای آرشیو سازی کتابهای الکتریکی هستم توی چند سایت چند تا دانلود کردم ولی خیلی پیچیده بودند .دنبال نرم افزار ساده ی می گردم که روی اسم کتاب کلید می کنم اون رو مسیریابی کنه و خودش بازش کنه.

یاعلی

سلام

پیشنهاد من برنامه آزاد, رایگان و خوب eLibrary هست.

کار باهاش ساده است.

مخصوصا اگر کتاب هاتون انگلیسی هست برنامه مناسبی خواهد بود.

امکان اضافه کردن اتوماتیک فایل و استخراج ISBN و دانلود اطلاعات از آمازون و .... بسیار خوبه.

سایت برنامه:
http://openelibrary.org

التماس دعا

کشتی نجات;198048 نوشت:

یاعلی

bina88 نوشت:
سلام علیکم

یکی از کاربرها نرم افزاری را برای ساختن بانک اطلاعات کتابها یا کتابخانه ساختن نیاز داشت.

من تاپیکش رو پیدا نمیکنم اگر شما یافتید این نرم افزار را معرفی نمایید.

http://www.askquran.ir/post540867.html

یاحق

به نام خدا
عرض سلام ودرود
و قبولی طاعات و عبادات و عزاداری ها
و تشکر از جناب بینای عزیز
لینک مستقیم دانلود فایل مزبور:
اینجا
توضیحات:
اين برنامه براي ساختن بانك اطلاعات از كتابها و همچنين فهرست نويسي در بخش توضيحات آن بسيار مفيد است، در ضمن مي توان با ذخيره ي يك فايل متني از اطلاعات كتابها، درباره ي موضوعات اصلي و فرعي كتابها در فايلهاي متني از امكانات جستجو برخوردار شد،
موفق باشيد، التماس دعا

با سلام
ضمن عرض پوزش از دوستان اگه مطلبمو در جای مناسب درج نکرده ام میخواستم بدونم آیا نرم افزاری برای محاسبه خمس وجود داره یا به فکر تهیه آن هستید ممنون میشم در اینمورد منو راهنمائی کنین.
باتشکر

freeandazad;212753 نوشت:
با سلام
ضمن عرض پوزش از دوستان اگه مطلبمو در جای مناسب درج نکرده ام میخواستم بدونم آیا نرم افزاری برای محاسبه خمس وجود داره یا به فکر تهیه آن هستید ممنون میشم در اینمورد منو راهنمائی کنین.
باتشکر

نرم افزار حسابداری بازرگانی چهارباغ (نسخۀ 1)

نرم افزار حسابداری ، بازرگانی، اسلامی چهارباغ (نسخۀ 1)
نرم افزار حسابداری – بازرگانی، اسلامی "چهارباغ" نرم افزاری جامع برای اداره امور انواع واحدهای صنفی ، شرکت‌ها و مؤسسات تجاری و سایر مراکزی می‌باشد که به دنبال هرچه دقیق‌تر شدن حساب‌های روزانه خود می‌باشند.

نرم افزار حسابداری ، بازرگانی، اسلامی چهارباغ شامل :

حسابداری، چک، خرید، فروش، انبارداری، تولید،محاسبات وجوهات شرعی

خصوصیّات:
1- افزایش سودآوری
2- پایین آمدن هزینه‌های حسابداری
3- تصمیم گیری هوشمندانه
4- ایجاد اعداد و ارقام دقیق در حسابداری
5- نهایت سادگی در عین کار آیی بالا برای کاربر
6- داشتن سال مالی جهت وجوهات شرعی

امکانات:
* امکان استفاده در محیط‌های شبکه‌ای با محدودیّت و بدون محدودیّت
* سهولت در ثبت، حذف و ویرایش اسناد و دسترسی راحت به مانده حساب‌ها در هر سطح، هنگام ثبت سند و فاکتور.
*امکان انتقال مانده‌ی یک سرفصل به سر فصل دیگر به صورت اتوماتیک
* انواع گزارشات، دفاتر، ترازنامه‌ها، و توزیع مانده
* خروجی گزارشات با فرمت های مختلف (..... و غیره)
*صدور کلیه‌ی اسناد حسابداری خرید، فروش، انبارداری و چک، به صورت اتوماتیک به حسابداری.
*امکان استفاده‌ی چند کار بره (Multi User) و تعیین محدوده‌ی مجاز عملیّات کاربر.
*ساخت فایل پشتیبان و بازیابی ساده‌ی اطلاعات* نصب سریع و آسان
*امکان ارسال (SMS) مانده حساب ها به مشتریان
*درج و ثبت سال خمسی جهت پرداخت وجوهات شرعی
* حدیث روزانه جهت چاپ در زیر فاکتور ها در رابطه با کسب حلال
* ثبت فاکتور با "بارکد خوان" و امکان چاپ لیبل (برچسب) بارکدها روی پرینتر و امكانات متنوع ديگر...

freeandazad;212753 نوشت:
ممنون میشم در اینمورد منو راهنمائی کنین.

به نام خدا
عرض سلام ودرود
نکته حائز اهمیت
نرم افزار فوق فقط در سرچ گوگلی یافت شد
آشنایی با آن نداشتم
فقط حسب خالی نبودن عریضه
واینکه بدانید چنین نرم افزاری هم ساخته شده
اما جهت اطلاع:
برای محاسبه خمس به افراد مطلع نظیر
دفاتر مراجع معظم تقلید
نمایندگان آنها
یا:
امام جمعه شهر،
امام جماعت های محل و افراد آشنا به محاسبه
این بخش اسک دین (شیوه محاسبه خمس) هم جالبه
http://www.askdin.com/forum264.html
و نکته آخر:
برای محاسبه خمس کتابهایی هم بنا به نظریات مراجع عظام انتشار یافته
نظیر:

منبع
این صفحه هم راهنمای خوبی است:
http://hajj.ir/hadjwebui/library/wfViewBookPage.aspx?bookId=1680&pageNumber=40

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
دوستان بزرگوار دنبال فونتی شبیه تصویر زیر هستم اگر کسی داره حتما اینجا قرار بده
اگر احیانا خطاطی هم سراغ دارید که به شکل زیر بتونه متنی بنویسه ممنون میشم بگید

ببخشید کیفیت تصویر خوب نیست

سلام
این چند تا فونت کوفی است. ببین بدردت میخوه.

بسم الله الرحمن الرحیم

زیتون;213610 نوشت:
سلام این چند تا فونت کوفی است. ببین بدردت میخوه.

سلام
ممنون فونت های خوبی بودن ولی شبیه اونی که خواستم نبودند.

باسلام
دوستان اگه كتاب آموزش cms كه كاربردي باشه سراغ داريد بهم معرفي كنيد.ممنون:Gol:

منظورتون سیستم های مدیریت محتوا (سایت سازها) هستند ؟
کدوم cms را می خواهید؟

زیتون;216848 نوشت:
منظورتون سیستم های مدیریت محتوا (سایت سازها) هستند ؟

بله اگه كتاب يا نرم افزار آموزشي سراغ داريد بهم معرفي كنيد .ممنون:Gol:

parvaz;216873 نوشت:
بله اگه كتاب يا نرم افزار آموزشي سراغ داريد بهم معرفي كنيد .ممنون

نگفتید کدوم یکی را میخواهید.

سه مدیریت محتوای محبوب را براتون گذاشتم
وردپرس
دروپال
جوملا

البته تو ایران وردپرس و جوملا بیشتر جا افتاده اند.

دروپال:
http://soroori.com/Full-Download-Easy-Web-Design-book-with-Drupal-v1

جوملا:
http://mihandownload.com/tag/آموزش%20جوملا

وردپرس هم پیوست هست.

سركار زيتون متشكرم:Gol:.

نقل قول:
نگفتید کدوم یکی را میخواهید.

چون فقط تا حدودي با جوملا آشنايي دارم و الان مي تونم يك مقايسه اي بين هرسه بكنم.ممنون.

بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام
در بسیاری از نوشته های دوستان و سایت های دیگر،مانند مقالات سایت راسخون،مطالب طوری نوشته شده که در جلوی بعضی جملات عددی درج شده که نشان دهنده منبع مطلب میباشد.
ایا نرم افزاری هست که اتوماتیک این کار را انجام دهد و شما منابع را قبلا برای هر متن مشخض کنید و هنگام چیدن مطالب پشت سر هم،در آخر برگه همراه با درج شماره در متن ،منابع را معرفی کند؟
با تشکر

a_rezahu;223846 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام
در بسیاری از نوشته های دوستان و سایت های دیگر،مانند مقالات سایت راسخون،مطالب طوری نوشته شده که در جلوی بعضی جملات عددی درج شده که نشان دهنده منبع مطلب میباشد.
ایا نرم افزاری هست که اتوماتیک این کار را انجام دهد و شما منابع را قبلا برای هر متن مشخض کنید و هنگام چیدن مطالب پشت سر هم،در آخر برگه همراه با درج شماره در متن ،منابع را معرفی کند؟
با تشکر

با سلام ودرود
ببخشید متوجه نشدم
اگه دوستان کسی متوجه شد
نمونه عملی سخنان دوستمون رو با لینک برامون توضیح بده
متشکرم

a_rezahu;223846 نوشت:

برای نمونه برنامه ی فیشنگار که برنامه خوبی است که البته بنده امکانات بیشتری میخواهم

a_rezahu;223920 نوشت:
برنامه ی فیشنگار

لینک بدید لطفا

http://www.noorshop.ir/product.php?id_product=107

این لینک برنامه فیش نگار هست که بنده در حال حاظر از این نرم افزار استفاده میکنم.
اما همونطور که عرض کردم میخوام در آخر متنی که ایجاد کردم،فهرستی از منابع رو درج کنه.
مثل:
1.شهید مطهری-آزادی معنوی-انتشارات صدرا ص 133
2-قلب عارف ص233
3-همان ص253
4-بیانات رهبر سال 1388
5-شرح چهل حدیث-چاپ دوم ص 100

a_rezahu;223987 نوشت:
اما همونطور که عرض کردم میخوام در آخر متنی که ایجاد کردم،فهرستی از منابع رو درج کنه.
مثل:
1.شهید مطهری-آزادی معنوی-انتشارات صدرا ص 133

با سلام و درود
به نظر من که با برنامه نیست
این منابع مثل خود متن دستی وارد می شه

کشتی نجات;198048 نوشت:

یاعلی

http://www.askdin.com/thread19451.html#post226011

a_rezahu;223987 نوشت:
در آخر متنی که ایجاد کردم،فهرستی از منابع رو درج کنه.

روش تحقیق کتابخانه‌ای بوریحان BouReyhan v1.0
یکی از مشکلات پژوهشگرانی که در صدد تهیه یک تحقیق دانشگاهی هستند، نحوه جمع‌آوری و بازیابی داده‌ها در طول فرآیند پژوهش است. این معضل به ویژه هنگامی که پژوهشگر دست به تحقیقی گسترده می‌زند و با انبوه اطلاعات جمع‌آوری شده مواجه است نمود بیشتری می‌یابد. جستجو در فیش‌ها و یادداشت‌های تهیه شده زمان زیادی از پژوهشگر گرفته و ساماندهی و مرتب‌سازی برگه‌های تحقیق همواره قسمتی از ذهن محقق را درگیر می‌سازد.
بوریحان نرم‌افزاری بسیار ساده برای نویسندگان و پژوهشگرانی است که قصد تهیه پژوهشی به روش «کتابخانه‌ای» را دارند. برگه‌های کتابشناسی، فیش‌های مستند و یادداشت‌های شخصی خود را در این نرم‌افزار وارد کرده و با پوشه‌های فربه از کاغذ خداحافظی کنید.
بوریحان در جهت خدمت به دانش و فرهنگ ایران زمین به صورت رایگان در اختیار همه پژوهشگران فارسی‌زبان قرار می‌گیرد، نام «ابوریحان بیرونی»، اندیشمند گرانمایه و پژوهشگر فرهیخته ایران، زیبنده این نرم‌افزار است.
قابلیت های کلیدی نرم افزار بوریحان:
- ثبت برگه‌های پژوهش، پدیدآورنده، کتاب‌شناسی، فیش و یادداشت
- معرفی یک پدیدآورنده اثر برای چندین کتاب و منبع
- معرفی یک برگ کتاب‌شناسی و استفاده در چندین پژوهش
- اختصاص شناسه خودکار توسط نرم‌افزار به هر برگه
- اختصاص شماره دلخواه به برگه‌های کتاب‌شناسی، فیش و یادداشت
- نمایش منبع بر اساس شیوه‌نامه ارجاع‌دهی به روش APA در فیش‌ها
- معرفی چندین پروژه تحقیقاتی در یک پرونده
- امکان جستجو در همه قسمت‌های ثبت شده
- تغییر ابعاد نمایش برگه‌ها
- امکات مرتب‌سازی برگه‌های ثبت شده
- امکان تبدیل همه برگه‌ها به قالب XPS
- خروجی برگه‌های اصلی به Word مطابق استاندارد روش تحقیق
- چاپ تکی و دسته‌ای برگه‌ها
- امکان ارسال چاپ به چاپگر‌های مجازی PDF
- درج فاصله مجازی (نیم‌فاصله) با فشردن Shift + Space
- نصب خودکار نرم‌افزار با اولین اجرا
- محیط کاربر پسند شبیه مجموعه نرم‌افزارهای Microsoft Office
- و ...

پسورد فايل فشرده : www.rasekhoon.net

← پیش‌نیاز نصب: بوریحان مانند بسیاری از نرم‌افزارهای دیگر تحت ویندوز با تکنولوژی NET. کار می‌کند. برای استفاده از این نرم‌افزار بایستی مجموعه Microsoft .Net Framework بر روی رایانه شما قبلا نصب شده باشد. این مجموعه بر روی سیستم عامل‌های Windows 7 به‌روز شده موجود است و شما نیازی به نصب آن ندارید. برای سیستم عامل‌های قدیمی XP و 7 به‌روز نشده شما باید این مجموعه را از سایت راسخون دریافت و نصب کنید. برای این منظور به اینجا را کلیک نمایید.
Microsoft .NET Framework 3.5 Service pack 1 (Full Package)
← روش نصب بوریحان: بوریحان یک نرم‌افزار قابل حمل (Portable) است بدین معنی که آن را می‌توانید در هر مسیری که مایل هستید (حتی بر روی حافظه قابل حمل) ذخیره و اجرا نمایید.

دریافت فایل برنامه (5.52 مگابایت )
منبع

نرم افزاری در مورد دفاع مقدس می خواهم

victoryone;229754 نوشت:

نرم افزار حديث حماسه
http://www.askdin.com/post51054-29.html
,
نرم افزار حدیث عاشقی
http://www.askdin.com/post58501-33.html
,
دانلود نرم افزار پلاک هشت(دفتر خاطرات دفاع مقدس و راهیان نور)
http://www.askdin.com/post146952-67.html
,
بیشتر اینجا رو ببینید
http://www.askdin.com/thread8852.html

victoryone;229754 نوشت:

نرم افزار حديث حماسه
http://www.askdin.com/post51054-29.html
,
نرم افزار حدیث عاشقی
http://www.askdin.com/post58501-33.html
,
دانلود نرم افزار پلاک هشت(دفتر خاطرات دفاع مقدس و راهیان نور)
http://www.askdin.com/post146952-67.html
,
بیشتر اینجا رو ببینید
http://www.askdin.com/thread8852.html

ممنون به خاطر برنامه ها ولی وقتی در نرم افزار پلاک 8 بر روی مرور خاطرات می زنم هیچی باز نمیشه این صحفه میاد

این کار زیبا از سرکار افلاکیان سایت خودمونه
جوابگو هستند
در ضمن
الان ایام درسی اشونه
ولی قطعا در ایام غیر با برنامه های زیبا ما و شما رو بی نصیب نمی گذارند
التماس دعا

victoryone;229832 نوشت:
ممنون به خاطر برنامه ها ولی وقتی در نرم افزار پلاک 8 بر روی مرور خاطرات می زنم هیچی باز نمیشه این صحفه میاد

سلام.توضیحات نرم افزار را کامل نخوندید...
این نرم افزار دفتر ثبت خاطرات دفاع مقدس و راهیان نور هست.در بخش راهنما توضیحات کامل داده شده
اما در مورد زبان نرم افزار که به هم ریخته است مشکل از ویندوز شما است که زبان فارسی به صورت کامل نصب نشده.
برای تنظیم زبان ویندوز از اینجا کمک بگیرید.

سلام
می خواستم بدانم آیا نرم افزاری وجود دارد که با بالا امدن ویندوز به طور خودکار یک آیه قران را به زبان عربی نشان دهد.یا نرم افزای که به طور خودکار هر چند دقیقه یک ایه را به زبان عربی رو صفحه دسکتاپ به جای تصویر دسکتاپ نشان دهد؟ممنون:Computer:

[="Tahoma"][="DarkRed"]لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

http://www.askdin.com/post24758-9.html

این یه نرم افزاره که ترجمه رو نشون میده

ببین به کارت میاد؟:ok:[/]

تقویم اسلامی با قابلیت روز و ماه شمار-مخصوص آیفون

نرم افزار تقویم اسلامی با قابلیت روز شمار و ماه شمار , تبدیل ماه قمری و مشخص کردن اعیاد و روز های مذهبی برای گوشی آیفون آماده شده است .

دريافت رايگان از آيتونز

نرم افزار پیدا کردن جهت قبله و مکان خورشید توسط گوشی اپل آیفون آماده دانلود می باشد .

لينک دريافت از آيتونز ( اين برنامه رايگان نيست)

سلام
دوستان یه نرم افزار واسه موبایل میخواستم ممنون میشم کمکم کنین
نرم افزار محدودیت تماس برای سونی اریکسون ویواز
:Gol:

بوی یاس;265193 نوشت:
سلام
دوستان یه نرم افزار واسه موبایل میخواستم ممنون میشم کمکم کنین
نرم افزار محدودیت تماس برای سونی اریکسون ویواز
:Gol:

سلام این نرم افزار امتحان شده است و خیلی خوب جواب میده فقط باید گوشیتون هک شده باشه چون فکر کنم ساین نیست:Hedye:

بسم الله

سلام

نرم افزاری میخواستم که متون را به صدا تبدیل کند البته با صدای یه خورده از معمولی بهتر

با تشکر

cwar;279830 نوشت:
بسم الله

سلام

نرم افزاری میخواستم که متون را به صدا تبدیل کند البته با صدای یه خورده از معمولی بهتر

با تشکر

تبدیل متن به صدای فارسی یا انگلیسی در هر صورت کیفیت مطلوب را ندارد.

نرم افزار فارسی ای که در سطح نت موجود است و با نام پارسی خوان رو از اینجا میتوانید دانلود و استفاده کنید

این نرم افزار با سرویس پکیج یک ویندوز سازگاری نشان میدهد و نت فریم ورک 3.1 که با این سرویس پکیج سازگار است

ولی در توضیحات این صفحه نوشته شده که با نت فریم ورک 3.5 نیز کار میکند .

البته بنده آنرا تست کردم و چنین نبود.

فاتح;279837 نوشت:
در هر صورت کیفیت مطلوب را ندارد.

اره اصلا کیفیت مطلوب نداره

یه سوال دیگه :

حالا مثلا من صدای خودم را ضبط میکنم و میخواهم کمی ویرایش رو صدایم انجام دهم تا کمی فرکانسهای صدایم را تغییر دهم مثلا یه مقدار کشیده تر و اکوئی بشه از این جور کارها !!

ایا این امکان است؟

کبوتر حرم الزهرا;254453 نوشت:
لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

http://www.askdin.com/post24758-9.html

این یه نرم افزاره که ترجمه رو نشون میده

ببین به کارت میاد؟:ok:

با سلام

می خواستم بدونم نرم افزار مشابهی وجود داره که علاوه بر ترجمه، تفسیر آیه رو هم نشون بده ؟

با تشکر