شیوه ی جشن عروسی اسلامی

تب‌های اولیه

8 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
شیوه ی جشن عروسی اسلامی

سلام.از دوستان عزیز میخواهم برای چگونه برگذار شدن جشن عروسی اسلامی راهنماییم کنید.امروزه اکثر جشن های عروسی با موسیقی های حرام ورقص و بی حجابی عروس ها همراه است. حالا اگر کسی نخواهد که جشن عروسیش با این گناه ها همراه نباشد چگونه باید جشن عروسی بگیرد؟لطفا نظراتتان را بنویسید.ممنون

محب الحسین;157484 نوشت:
الا اگر کسی نخواهد که جشن عروسیش با این گناه ها همراه نباشد چگونه باید جشن عروسی بگیرد

سلام

میتونید یک گروه تواشیح دعوت کنید بهتره ! ولی خیلی مهم مهموناتون خوش شون بیاد از این چیزاااا!

یاعلی

با سلام و احترام

در تاپیک زیر به صورت مفصل به این موضوع پرداخته شده، اگر نظر یا سوالی دارین در تاپیک زیر ادامه بدین. با تشکر؛

مهمونا خوششون بیاد ولی نه به قیمت این که خدا خوشش نیاد......مراقب باشیم.....خدا،خدا،خدا....

عروسی نگیریم یا مهمنونی خیلی ساده!!!!!

همه آهنگا که حروم نیس
من که در نظر دارن بعدا ها:khandeh!: آهنگ بذارم اهنگ شاد ولی غیر لهوی:Kaf:...مثل خیلی از اهنگای شادی که توی تی وی میذاره و لهوی هم نیست...حالا اگه یکی هم پاشه باهاش برقصه:paridan::shadi: مشکل خودشه نه مشکل اهنگ...حتی ممکنه این رقص هم بد نباشه طبق بعضی فتواوا اگه خیلی حرفه ای نباشه!!!! مجلس شادیه:khoshali:....عزا و یا یه مجلس کنفرانس که نیس که دوستمون میگه تواشیح بذاریم:khaneh: 3-4 ساعت عروسی سر مردم میره همش تواشیح بخونن

البته من که اخر نفهمیدم لهوی و مطرب و غنا ترجیع و اینا چیه و چرا مثلا عروسی رو مجلس لهو و عیشو نوش میدونن و آهنگ هایی که مناسب عروسی که بازم میگم نمیدونم چرا مجلس فساده حروم میشه؟!:Gig:
یا مثلا ترجیع که انداختن صدا تو گلو پیچوندنشو از این حرفاست چرا مثلا برای اذان موذن زاده حروم نیست؟:Gig:

نمیدونم به خدا نمیخوام گناه کنم از طرفی هم نمیخوام مجلسم بی مهمون باشه یا اگه مهمونی هم هست حوصلشون سر بره و بگن چه عروسی بی مزه ای!
ینی اهنگای شاد خواجه امیری مثل آهنگ دارم میام پیشت..... یا اهنگ مجید اخشابی با عنوان جشن پرندگان اینا حرومن؟یا اهنگای لری و کردی که بعضا شادن به خصوص کردی حرومن؟
توی استفتا رهبری میگه رقصی که مترتب فساد نباشه و باعث تهییج شهوت نشه حروم نیست الان با کارشناس پرسیدم میگن بعدا دفتر ایشون اعلام کردن که رقص هرچی هم باشه چون اسمش رقصه حرومه:moteajeb:

دیوونه شدم....:please:
آخه ینی چی میگن گروه رزمیکار بیاد تو مجلس عروسیت یا گروه نمایش یا تواشیح!!!!!:Nashnidan:مگه همایش یا برنامه فرهنگی راه انداختم...عروسیه...یه مجلس فقط واسه مهمونا....لااقل تو فامیل ما نمیپسنده
ینی حاضرن خودشون بخونن و بزنن رو میزو برقصن اما نشینن مثل ماست برنامه رزمی کارا رو ببینن:khandidani:

لطفا شعار ندید ...کارای عملی رو بگین....

سلام
ميشه مراسم را هر طور كه دوست داريد برگزار كنيد اما اگر ميخواهيد اسلامي باشه سركار آذر بانو لينكش را گذاشته اند لطفا اونجا سوالاتتون را مطرح كنيد و البته مطالعه مباحث خيلي از سوالاتتون را ميتونه جواب بده كه مجلس شادي داشته باشيد و البته گناه هم توش نباشه.
در پناه حق باشيد

موضوع قفل شده است