حمایت از ولایت و رهبری با موسیقی رپ+نظر سنجی

تب‌های اولیه

72 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
حمایت از ولایت و رهبری با موسیقی رپ+نظر سنجی

به نام خدا

با در نظر گرفتن نظر امام خامنه ای در مورد موسیقی

موسیقی‌ ای‌ که انسان را به بیکارگی‌ و ابتذال و بی‌ حالی‌ و واخوردگی‌ از واقعیت های‌ زندگی‌ و امثال اینها
بکشاند، موسیقی‌ حلال نیست؛ موسیقی‌ حرام است. موسیقی‌ چنانچه انسان را از معنویت، از خدا و از ذکر غافل کند، حرام است. موسیقی‌ ای‌ که انسان را به گناه و شهوت رانی‌ تشویق کند، حرام است؛ از نظر اسلام این است.
موسیقی‌ اگر این خصوصیات مضر و موجب حرمت را نداشته باشد، البته آن وقت حرام نیست.
اینهایی‌ را که من گفتم، بعضیش در موسیقی‌ بی‌ کلام و در سازهاست؛ بعضی‌ هم حتی‌ در کلمات است. یعنی‌ ممکن است فرضاً یک موسیقی‌ ساده ی‌ بی‌ ضرری‌ را اجرا کنند، لیکن شعری‌ که در این موسیقی‌ خواندهمی‌ شود، شعر گمراه کننده ای‌ باشد؛ شعر تشویق کننده به بی‌ بندوباری‌، به ولنگاری‌، به شهوترانی‌، به غفلت واین طور چیزها باشد؛ آن وقت حرام می‌ شود. بنابراین، آن چیزی‌ که شاخص حرمت و حلیت در موسیقی‌است و نظر شریف امام هم در اواخر حیات مبارکشان - که آن نظریه را در باب موسیقی‌ دادند - به همینمطلب بود، این است. موسیقی‌ لهوی‌ داریم. ممکن است موسیقی‌ - به اصطلاح فقهی‌ اش - موسیقی‌ لهوی‌ یعنی‌ غفلت، یعنی‌ دور شدن از ذکر خدا، دور شدن از معنویت، دور شدن از واقعیت های‌ زندگی‌، « لهو » باشد.
دور شدن از کار و تلاش و فرو غلتیدن در ابتذال و بی‌ بندوباری‌. این موسیقی‌ می‌ شود حرام. اگر این با
کیفیت اجرا حاصل شود، اگر با کلام حاصل شود؛ فرقی‌ نمی‌ کند.
من نمی‌ توانم به طور مطلق بگویم که موسیقی‌ اصیل ایرانی‌، موسیقی‌ حلال است؛ نه، این طور نیست. بعضی‌
خیال می‌ کنند که مرز موسیقی‌ حلال و حرام، موسیقی‌ سنتی‌ ایرانی‌ و موسیقی‌ غیرسنتی‌ است؛ نه،
این طوری‌ نیست. آن موسیقی‌ ای‌ که منادیان دین و شرع همیشه در دوره های‌ گذشته با آن مقابله می‌ کردند
و می‌ گفتند حرام است، همان موسیقی‌ سنتی‌ ایرانی‌ خودمان است که به شکل حرامی‌ در دربارهای‌
سلاطین، در نزد افراد بی‌ بندوبار، در نزد افرادی‌ که به شهوات تمایل داشتند و خوض در شهوات می‌ کردند،اجرا می‌ شده است. این همان موسیقی‌ حرام است. بنابراین، مرز موسیقی‌ حرام و حلال، عبارت از ایرانی‌بودن، سنتی‌ بودن، قدیمی‌ بودن، کلاسیک بودن، غربی‌ بودن یا شرقی‌ بودن نیست؛ مرز آن چیزی‌ است کهمن عرض کردم. این ملاک را می‌ شود به دست شما بدهیم، اما این که آیا این نوار جزو کدام هاست، این را مننمی‌ توانم مشخص کنم.
به نظرم می‌ رسد که موسیقی‌ می‌ تواند گمراه کننده باشد، می‌ تواند انسان را به شهوات دچار کند، می‌ تواند انسان را غرق در ابتذال و فساد و پستی‌ کند؛ می‌ تواند هم این نباشد و می‌ تواند عکس این باشد. مرز حلال و حرام این جاست. من امیدوارم که شما جوانان با این زاد تقوا بتوانید وارد میدان شوید و تولیدهایی‌ داشته باشید که به معنای‌ حقیقی‌ کلمه هم خصوصیات موسیقی‌ خوب و بلیغ را داشته باشد و به معنای‌ حقیقی‌ تأثیرگذار مثبت باشد و حقیقتا جوانان و روحها را به صفا و به معنویت و به حقیقت رهنمون کند.

بدونه هیچ پیش زمینه فکری به یکی از ایده های دوست بسیجی می نشینیم

سرور دانلود

همه نظرات محترم

یا علی

به نام خدا
سلام علیکم

بله خوب احتمالا یه روز هم دست به تجاوز به بی حجاب ها میزنند تا تنبیه بشوند! و واقعا چه از خود گذشتگی!
بعله!

کاش بجای خود بزرگ بینی میدیدم خیلی از کسایی که یه روز راهو کج رفتن اولش نیتشون خیلی هم خیر بوده اما بخاطر تندروی ها، بخاطر خود بهتر دیدن، از سر عیب دیگران دیدن و در پی عیب و اصلاح خودشون نبودن یه روز به اینجا رسیدند

به نام خدا
دوستان لطف کنند دلیل موافق و مخالف بودن نظرشون رو بفرمایند
همچنین اگه نقدی بر این موسیقی مصداقی است
بنده از خواننده(هاشم تفکری بافقی) این موسیقی هم دعوت کردم که با ما همراه باشند
یا علی

سلام من موافقم چون.....
نسل جدید امروز این نوع خوندن رو میپسنده و اگه بخواهیم اطلاع رسانی ای شده باشه برای جوونا این راهکار مناسبه.
اما در عین حال مخالفم چون....
ممکنه بعضیا بگن خوب بسیجی که این باشه منو بی خیال هرکاری خواستم انجام میدم کی به کیه....یعنی نباید پیاز داغش زیاد باشه که خدای نکرده توهین به بسیجی ها بشه
یاعلی(ع) و التماس دعا

[[یا فاطمه زهرا(س) نوشت:
];154096] (بهتر بود نظر سنجی یه گزینه ی سومی هم داشته باشه)

به نام خدا
خب گزینه سوم میشه همین دلیل شما دیگه
با در نظر گرفتن شرایط با اصل موضوع موافقید
ولی با اما و اگر، درسته؟

یا علی

seyed;154114 نوشت:
به نام خدا
خب گزینه سوم میشه همین دلیل شما دیگه
با در نظر گرفتن شرایط با اصل موضوع موافقید
ولی با اما و اگر، درسته؟

یا علی

دقیقا همینطوره به نظرم همه ی جوانب باید سنجیده بشه بعد کار انجام بشه اینطور بهتره
در مورد متن شعر قسمت آخرشو خیلی خوشم اومد که میگفت میدونم ترسیدی خیلی جالب بود

به نام خدا
بنده هم با اصل موضوع(حمایت با شیوه های به روز دنیا موافقم)
ولی همون طور که هدف وسیله رو توجیه نمی کنه
باید با شناخت بیشتری به این موضوع پرداخت مثلا سبک موسیقی انتخابی به نقلی منصوب به شیطان پرستها است!

مستندی در همین مورد

یا در موارد شعر، اولین موردی که نظر منو جلب کرد "کوچه علی چپ" بود ، برای ما خیلی وقته که این کوچه به عمر چپ تغییر کرده
و...
بدونه شک چه بخواهیم یا نخواهیم این شیوه حمایتی داره وارد عرصه میشه پس ای کاش کاری تقلیدی و بدونه برنامه نباشه و ما بتونیم با پیشنهاد ها بهترین جهت دهی رو برای کسانی که در این عرصه فعالیت می کنند ایجاد کنیم

یا علی

با سلام.
شدیدا مخالفم. ذایقه ی دیندارها و ولایتی ها وهمه رو عوض میکنه.هرچیز باید سر جای خودش باشه.یه مثال میزنم.یه زن مانتویی برای حفظ شأن یه مکان مذهبی مثل حرم امام رضا باید چادر سر کنه.در مورد این هم همینطوره در شان ولایت نیست. این آهنگ ها ریششون غیر اسلامیه.مثل این که خرید وفروش وسایل قمار حرومه حتی اگه خودت قمار نکنی. چرا همه چیز داره خلط میشه. داریم به کجا میریم. همون سبک حاج محمود کریمی بیشتر در شأن ولایته.خیلی مخالفم. کلا با موسیقی مخالفم.دیگه از همه بدتر رپش.دیگه بدتر در باره ولایت.

seyed;155294 نوشت:
یا علی

خب اگر جاذبه و دافعه حضرت رو بر اساس موازین و معیارهای انحراف ببینیم و بسنجیم مشکلی پیش نمی آید .
ولی نه در باب هر موضوعی. بحث رهبری یا بزرگان دینی بحث جدائی است و موسیقی ( بطور کل ) هنوز در ابتدای راه
اگر ماهیت تبلیغی برای کپی برداری از تفکرات و معیارهای غربی مورد توجه قرار گیرد و بنوعی یک رپر برای خود یک ماهیت و هویت غیر غربی و دینی داشته باشد خب طبعا موضوع فرق میکند.( البته امکان چنین تیپ فکری ای قابل تصور نیست معمولا کپی برداری رواج دارد )

من یک رپی رو اینجا میگذارم که یکی از آنتی ماسونها خوانده حتما گوش کنید
شاید بتوان این رپ را از جمله رپهائی دانست که یک کار ارزشی انجام داده

یاحق

به نام خداوند بخشایشگر و مهربان

در یک کلام ... هنر از نظر اسلام حرام است مگر با شرط و شروط های سخت و پیچیده !
البته من این جمله بالا رو قبول ندارم و اینکه تبلیغ بشه از حکومت جمهوری اسلامی و ولایت رهبری و ... با موسیقی رپ که معمولا در ایران به نوع سیاسیش مردم گرایش دارن بر عکس امریکایی ها ، چیز ابتکاری ای است و خوب !

به نظر من این موسیقی ای که ایشون خواندن ، یک کار جالب و جدیده ! البته من اولین بارم بود ... شما رو نمی دونم. خب چه بدی داره که این حکومت رو با موسیقی روز .... با هنر های روز و فرهنگ روز تبلیغ کنیم ... این آقا نیومده که مثل ساسی مانکن و رپر های محترم دیگر درباره ی خوشگلی زن ها بخونه ! پس حرام قطعا نیست .... این آقا مثل رپ های هیچکس که درباره ی مشکلات می خونه ، خوانده است البته از نوع سیاسیش ...

در ضمن من یک اعتراضی دارم به اینکه موسیقی سنتی ایرانی حرام است ! یک سوال .... خدا زیباست و زیبایی را دوست دارد ... من یک هفته ی پیش در یک کنسرت موسیقی سنتی گیلانی شرکت کردم به نام عشاق .... خیلی موسیقی های زیبا که نه حس شهوت داد به من ..... نه حس بیهودگی و نه از خدا دور شدن بلکه به من فهماند که این موسیقی صد برابر موسیقی هایی همچون رپ ! قشنگ تره ! البته رپ جایگاه خاص خودش رو داره ....

بگذریم .... در آخر می گویم چه اشکالی داره که فرهنگ هنری ایران به روز باشه ... این آقا کارش خوب بود ... و به امید اینکه تبلیغات دین اسلام و ولایت فقیه و ... را با راه های مدرن و مختلف و ابتکاری وارد فرهنگ ایران و دیگر کشور ها بکنند
اگه نه ... دلیلش رو بگو

bina88;155312 نوشت:
من یک رپی رو اینجا میگذارم که یکی از آنتی ماسونها خوانده حتما گوش کنید شاید بتوان این رپ را از جمله رپهائی دانست که یک کار ارزشی انجام داده یاحق

به نام خدا
بیشتر در مورد آنتی ماسونها توضیح بدید
موسیقی ارسالی هم خیلی نامفهومه!
اگه محتوای شعر رو ارسال کنید ممنون میشم
یا علی

seyed;155352 نوشت:
به نام خدا بیشتر در مورد آنتی ماسونها توضیح بدید موسیقی ارسالی هم خیلی نامفهومه! اگه محتوای شعر رو ارسال کنید ممنون میشم یا علی

من تاپیکی به همراه دوستان جمع و جور کردیم در رابطه با فعالیتهای آنتی ماسونها

http://www.askdin.com/showthread.php?t=8938
http://www.askdin.com/showthread.php?t=8938&page=14
سایتهائی همچون

بیداری اندیشه

وعده صادق

وبلاگ استاد رائفی پور

و رئیس جمهور مجازی

را سری بزنید اخبار کاملتری آنجا هست.

در مورد آهنگی که گذاشتم چشم با کیفیت ترش رو

از اینجا با حجم 5.5 مگابایت دانلود کنید واضح است

یا برای استماع آنلاین به این صفحه بروید

یاحق

سلام
به نظر من هم برای رسیدن به یه هدف مطلوب نباید از هر وسیله ای استفاده کرد. گاهی خود وسیله هدف را زیر سوال میبره.
مثل اینه که آدم هدفش کمک به محرومان باشه اما برای کسب درآمد این کمک از یه راه غیر شرعی پول در بیاره.
من مخالف استفاده از هنر نیستم ولی میگم به کارگیری هنر خودش یه هنر بزرگه.

نقل قول:
در ضمن من یک اعتراضی دارم به اینکه موسیقی سنتی ایرانی حرام است !
اگه صحبت های آقا را دقیق بخونیم هیچ کجا مطلق حرام نکردند .برای حرام بودنش یه سری شرایط آوردند.

هست هستی;155299 نوشت:
با سلام.
چرا همه چیز داره خلط میشه. داریم به کجا میریم. همون سبک حاج محمود کریمی بیشتر در شأن ولایته.خیلی مخالفم. کلا با موسیقی مخالفم.دیگه از همه بدتر رپش.دیگه بدتر در باره ولایت.

ایشون هم راست میگن شنیدم که میگن دوره ی آخر الزمان گناه ها کتمان میشه ممکنه این کار هم از همین دسته باشه ممکن هم هست نباشه باید از مراجع پرسیده بشه که این کار صحیحه یا نه اون بزرگواران صلاح جامعه رو بهتر میدونن

به نام خدا

کارجدید تر از اقای هاشم تفکری بافقی با دیدی گسترده تر

دانلود(از بحر تا نهر)

فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد از نهر تا بحر و فلسطین...
http://sharif.sistany.net/?tag=%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D9%87%D8%B1-%D8%AA%D8%A7-%D8%A8%D8%AD%D8%B1

یا علی

سلام خدمت دوستان .
ببخشید جسارت نباشه اما یه بنده خدایی میگفت آفتابه و پارچ تو هر دو آب میریزند .اما اون برا چیزی مصرف میشه و اون یکی واسه چیز دیگه!!!! آخه هر چیزی جایی و هر کاری مکانی دارد.
بی خیال بابا میخواهیم ترویج معارف بدیم که نباید از منکرات استفاده بشه. امام سجاد (ع) می فرمایند: مایه ی زینت ما باشید نه مایه ی ننگ ما.

سلام

در مورد موسیقی رپ یعنی همون سبک رپ باید بگم سیاه پوست هایی امریکایی وقتی صدا شون به بزرگان دولت شون نمیرسید از این استفاده کردن و مرسوم شد

ولی رپ ایرانی از عشق . عرفان . سیاست . حرف ها 18 داخلش داره

درکل تاپیک موسیقی اخرش قفل میشه

یاعلی

kamran;155345 نوشت:
این آقا نیومده که مثل ساسی مانکن و رپر های محترم دیگر درباره ی خوشگلی زن ها بخونه ! پس حرام قطعا نیست

نکنه شما فکر می کنید یه آهنگ فقط و فقط به خاطر شعرش حرام میشه؟
موسیقی و آهنگش هم خیلی مهمه.چقدر راحت راجع به حکم خداوند می گید "قطعا"!!!!!!!!!
بله خداوند زیباست و زیبایی رو دوست داره، ولی شاید شما زیبایی رو نمی شناسید. به این هم فکر کردید؟

سها;158632 نوشت:
شما زیبایی رو نمی شناسید. به این هم فکر کردید؟

زيبايي؟؟!!!!

يك پسر مانكن هم زيباست !

يك لباس مجلسي هم زيباست !

يك گل هم زيباست !

مردن يك انسان زيبا ميشه !!!!

حالا كدومش؟

سلام
جناب معدنچی و سایر دوستان،به لحاظ آهنگ شناشی و غیره خبره هستید و حرف ما پا کردن تو کفش بزرگان اگر تلقی نشه و ان شاء الله قفل هم نشه.
درسته که آهنگ پاپ،راک و...را بتونیم جوری اجرا کنیم که مخالف موازین شرعی نباشه و همه ی مسائل را به فرض مثال رعایت کنیم که به قولی ایراد شرعی نداشته باشه،اما حرف اینجاست که این آهنگها توی فرهنگ ما چه جایگاهی دارند خیلی مهمه
عموما چه گروهی پاپ گوش میکنن؟
درسته که توی فرهنگ غرب برای بیان اعتراضاتشون از آهنگ استفاده میکنند و ما توی آمریکا در زمان تظاهراتشون میبینیم که گروه های موسیقی مهمترین حرف را میزنه و یا گروه های رقص خیابانی و سایر رقصها شون حرفهاشون را بیان میکنند.اما اینجا ایرانه،خوب یا بد ما فرهنگمون این شکلیه.تا حالا از رپ و راک و.. جزء مفاهیم بالای 18 سال و دختر پسر و.. چیزی نشنیدیم.
اگر هم قراره وارد عمل بشن به نظر یواش تر خیلی بهتره،اول بیاییم صلح و آشتی بین این آهنگها و فرهنگمون ایجاد کنیم اون هم به فرض اینکه بشه به لحاظ شرعی درست عمل بشه و بعد بریم سراغ دفاع از ولایت.
من تو اولین بار گوش دادن هیچ حسی نسبت به مفاهیم بیان شده در شعر نداشتم و تنها سبک آهنگ بود که من را یاد آهنگهای نه چندان جالب میانداخت.
به نظرم بهتره اگر قراره پاپ جایی تو فرهنگ اسلامی باز کنه قدری آروم تر وارد بشه و بعد سراغ مباحث ولایت بره،متاسفانه این حرکات زمینه را برای مسخره کردن فراهم میکنه و به لحاظ عقلی و روایی باید از عمل به کاری که زمینه مسخره را فراهم می آورد پرهیز کرد.

madanchi11;158715 نوشت:
يك پسر مانكن هم زيباست ! يك لباس مجلسي هم زيباست ! يك گل هم زيباست ! مردن يك انسان زيبا ميشه !!!!

اینا نظر شماست.
هرکسی یه دیدی داره.
منم همینو می گم، می گم ممکنه یه نفر موسیقی رو زیبا بدونه در حالی که نظر خداوند سبحان این نباشه.

سها;158796 نوشت:
نظر خداوند سبحان این نباشه.

عالیه

شما نظر خدا رو میدونی؟

به نام خدا

دوستانی که در مورد مصداق موسیقی حلال و حرام بحث می کنند بهتر به رساله مراجعه کنند!
تا اونجایی که بنده میدونم تشخیص موسیقی حلال و حرام(جدا از مسائل عرفی) به خود مکلف واگزار شده ، پس هر کس خودش بهتر میدونه چه موسیقی براش حرام چه موسیقی براش حلال

کار اخر این خواننده همراه با نظراتش:

بسیجی

أَلَمْ يَعْلَمُواْ أَنَّ اللّهَ يَعْلَمُ سِرَّهُمْ وَنَجْوَاهُمْ وَأَنَّ اللّهَ عَلاَّمُ الْغُيُوبِ ﴿۷۸﴾
الَّذِينَ يَلْمِزُونَ الْمُطَّوِّعِينَ مِنَ الْمُؤْمِنِينَ فِي الصَّدَقَاتِ وَالَّذِينَ لاَ يَجِدُونَ إِلاَّ جُهْدَهُمْ فَيَسْخَرُونَ مِنْهُمْ سَخِرَ اللّهُ مِنْهُمْ وَلَهُمْ عَذَابٌ أَلِيمٌ ﴿۷۹﴾
آيا ندانسته‏اند كه خدا راز آنان و نجواى ايشان را مى‏داند و خدا داناى رازهاى نهانى است (۷۸)
كسانى كه بر مؤمنانى كه [افزون بر صدقه واجب] از روى ميل صدقات [مستحب نيز] مى‏دهند عيب مى‏گيرند و [همچنين] از كسانى كه [در انفاق] جز به اندازه توانشان نمى‏يابند [عيبجويى مى‏كنند] و آنان را به ريشخند مى‏گيرند [بدانند كه] خدا آنان را به ريشخند مى‏گيرد و براى ايشان عذابى پر درد خواهد بود (۷۹)
سوره توبه
سلام
با آهنگ بسیجی آلبوم میخوام برگردم تموم شد.زیاد خوشم نمیاد که آلبومی به قضیه نگاه کنم اما واژه ای بهتر پیدا نکردم.از همه اونایی که لطف داشتن ممنونم.فرق نداره چه اونا که منتقد بودن چه اونا که تعریف کردن.
لازم دیدم بگم من هیچ وقت دوست نداشتم رپ خون باشم و اساسا به هیچ هنری حتی رشته خودم تعصب ندارم.به نظرم همه اینا رسانه هایی هستن که با پیام الهی دارای هویت میشن و هر هنری که در خدمت تبلیغ کلام خدا نباشه اساسا هنر نیست.رپ یک نوع موسیقی است مثل پاپ.ودر حالت اولیه هیچکدوم شیطانی نیستن.ولی وسیله ای هستند که میتونن هم شیطان پرستا ازش استفاده کنن هم حزب الله ای ها.مثل سی نما.تی آتر و...بگذریم
تو این راه مشکلاتی بود که گذشت و خواهد گذشت چون زندگی در حال گذشتنه.

با ذکر یک صلوات برای سلامتی امام خامنه ای برای دریافت کلیپ گزینه دانلود را کلیک کنید

دانلود

یا علی

seyed;160410 نوشت:
به نام خدا
با ذکر یک صلوات برای سلامتی امام خامنه ای برای دریافت کلیپ گزینه دانلود را کلیک کنید
دانلود
یا علی

شما ایشون رو میشناسید؟
ولی این یکی کارش زیاد پر مفهوم نبود مثل قبلیه
قبلیه خیلی بهتر کار شده بود
معلوم نشد حکم شرعیش چیه؟

madanchi11;158808 نوشت:
عالیه شما نظر خدا رو میدونی؟

سلام.
اون کسی که نظر خداوند رو دست کم در حد خودش ندونه گمراهه.

سها;160565 نوشت:
اون کسی که نظر خداوند رو دست کم در حد خودش ندونه گمراهه.

پس اين همه مردم جهان گمراه شدن جز چند نفر!

همه ميرن جهنم جا كم ميادددددددد!!!

عزيزم سبك رپ سبكي است كه اعتراضات مردم از جامعه ، سياست ؛ ....

به گوش مسئولين ميرسوند

بنام خدا.
سلام.
مخالفم.شما اگه معنی این کلمه "رپ" رو میدونستید حتی از آوردنش در این سایت مقدس خودداری میکردید چه برسه که بخواهید اونو به ولایت بچسبونید.
واقعاً که آخر و الزمانه.
یا علی:Gol:

عــــلی;162786 نوشت:
مخالفم.شما اگه معنی این کلمه "رپ" رو میدونستید حتی از آوردنش در این سایت مقدس خودداری میکردید چه برسه که بخواهید اونو به ولایت بچسبونید. واقعاً که آخر و الزمانه.

سلام علیکم

از نظر شما موسیقی دانان کافر هستن؟!

یاعلی

بنام خدا.
سلام.

نقل قول:
از نظر شما موسیقی دانان کافر هستن؟!

من همچین حرفی نزدم.موسیقی ای که دارند به رهبر می چسبانند در شأن و شعونات اسلام نیست و از بدترین موسیقی های غرب بوده.با این حال بجای اینکه ما روی آنها تاثیر بگذاریم آنها باید روی ما تاثیر بگذارند؟
اصلاً چرا ما باید از آنان تقلید کنیم؟آنها باید از موسیقی سنتی ما تقلید کنند.آیا اینکار را میکنند؟من با این حرفایم نمیتوانم جلوی آنان را بگیرم چون میدانم آخر زمان شده و فقط امام زمان میتواند جلویشان را بگیرد.و این افراد آنقدر همه چیز را حلال جلوه داده و به خورد ماها میدهند که باور میکنیم همه چیز حلال است آنگاه که آقا ظهور کند گویند دین جدید آورده.

سلام علیکم

عــــلی;163096 نوشت:
ن با این حرفایم نمیتوانم جلوی آنان را بگیرم چون میدانم آخر زمان شده

شما ازکجا میگویید اخر زمان شده؟

50 سال پیش اینترنت وجود نداشت. همون اقای کافی رو بیاریم میگه اخر زمان شده این چه چیزی است !!!

پس ربطی به اخر زمان ندارد. باید واقیعت را دید .

شما با چند خط میتوانید برنامه بسازید ؟!!! این کار که از غربی تقلید میکند؟!

حروف انگلیسی! دستور انگلیسی ! میشه غربی دیگه

یاعلی

بنام خدا.
سلام.

نقل قول:
50 سال پیش اینترنت وجود نداشت. همون اقای کافی رو بیاریم میگه اخر زمان شده این چه چیزی است !!!
حرف شما درست اما این حرف شما حرف تمامی علما رو رد میکنه دوست عزیزم.مگه آخر زمان ثانیه ای هست که بگیم همین لحظه آخر زمان شده؟شاید چند صد سال طول بکشه مگه اخبار را نمیبینید که کل دنیا به آشوب کشیده شده؟فقط مونده در ایران هم جنگ بشه تا شامل کل دنیا بشه.که ینطور هم خواهد شد.
نقل قول:
اول اینکه موسیقی را خواهشاً با برنامه نویسی قاطی نکنید.برنامه نویسی چیزی نیست که انسان را مست کند یا از خداوند اعلا قافل کند.من ندیدم کسی با برنامه نویسی بلند شود و زمین و زمان را فوحش بدهد یا در حال مستی برنامه نویسی کند یا در حالت رقص....
اگر شما دیدید به ما هم بگویید!
شما دیگر جوان هستید خوب و بد را باید تشخیص دهید و بدانید چه چیز در غرب بد بوده...آیا برنامه نویسی در غرب بد بوده؟آیا مردم را به کارهای حرام وادار کرده؟آیا مردم را جز اینکه پیشرفت کنند باعث پسرفت آنان شده؟پس با اینحال باید بگوییم ادیسون اشتباه بزرگی کرده که برق را اختراع کرده و همه مارا به گمراهی کشانده.
موسیقی چیزی است که از قدیم انسان ها را از یاد خدا قافل کرده و از بدست آوردن علم و تجربیات باعث سستی و ضعف انسان شده.آیا کسی با گوش کردن موسیقی عالم شده؟آیا جز این بوده که فقط لذت برده از گوش دادن آن؟آنهم لذتی که معلوم نیست چه بوده....خیلی کم افراد هستند که موسیقی را با یاد و عشق خداوند گوش میدهند.آن هم نه هر موسیقی ای.

سلام

من نقل قول نمیزنم کلی جواب میدم دوست عزیز

آخر زمان خود حضرت مهدی (عج) خودش هم خبر ندارد چه روزی است!

درمورد موسیقی عزیزم مگه این رپ خون ها در حالت مستی میخونن. نمیخوام بحث الکی کنم به شما تازه دارید برنامه نویسی دقیقا نمیدونم چه زبانی میخونید ولی من از سی تا برنامه تحت وب خوندم و درحال خوندن هستم. کمی تو سایت دوربزنی برنامه مس..ت..هجن که نوشته شده میبنید.
همون بازی ها برای موبایل و کامپیوتر نوشته میشه ! چه تو ایران چه تو کشور خارج
کمی با چشم باز حرکت کنیم.
ایران میاد یک سی دی توحه پخش میکنه همه مولتی مدیا است ! برنامه نویسی ندارد !

یاعلی

[="red"]من نميدونم موسيقي رپ چه با شما ها كرده اين طوري در موردش نضر ميدين؟!!
من خودم وقتي گوش ميدم و ميبينم كه مشكلات يك جامعه رو به صورت يك شعر و موسيقي داره بيان ميكنه اون مشكلو دركش ميكنم و سعي ميكنم اگه تونستم حلش هم بكنم.ولي حالا بيا شما 4 ساعت مستند ببين تا تموم ميشه همه چي از ياد رفته و روز از نو ..........
خواهشمندم كه يه ذره با فكر نظر بديد مثل تاپيكه 2012 نشه كه با يك سري عقايد علكي تاپيك خراب بشه[/]

punisher;163149 نوشت:
من نميدونم موسيقي رپ چه با شما ها كرده اين طوري در موردش نضر ميدين؟!!

سلام علیکم

دوست عزیز شما افراطی نکن با منطق بریم جلو :ok:

یاعلی

madanchi11;163152 نوشت:
سلام علیکم

دوست عزیز شما افراطی نکن با منطق بریم جلو :ok:

یاعلی

بريم ولي ......................:Ghamgin:

بنام خدا.
سلام.
ببخشید دیگه جاش نبود.ولی برای آگاهی...ببینید:
http://www.aparat.com/v/182be0c5cdcd5072bb1864cdee4d3d6e33

نقل قول:
آخر زمان خود حضرت مهدی (عج) خودش هم خبر ندارد چه روزی است!
اون زمان ظهور هست.آخرالزمان نشانه هایی داره که همه میدونند.

عــــلی;163158 نوشت:
ببخشید دیگه جاش نبود.ولی برای آگاهی...ببینید: http://www.aparat.com/v/182be0c5cdcd...64cdee4d3d6e33

اصلا تاييد نميشه:Narahat az:

عــــلی;163158 نوشت:
ببخشید دیگه جاش نبود.ولی برای آگاهی...ببینید: http://www.aparat.com/v/182be0c5cdcd...64cdee4d3d6e33

سلام

خنده دار است از یه برنامه نویس این حرف این اقا رو گوش کنه !

wc که میدونی یعنی چی !!!

تو مسنجر ها روم ها از این کلمات برای خوش آمدید استفاده میشه

پس حرف ایت اقا یه روانشناسی خوند فکر میکنه همه چی میدونه رد میشه !

یاعلی

سلام علکیم
با اجازه...
فکر میکنم گزینه های نظرسنجی کافی نیست
من خودم تو موسیقی خیلی سخت گیرم، ولی یه جمله هست که حتما همه شنیدین و برای یادآوری میگم:
اگه میخوای چیزی رو خراب کنی بهش حمله نکن، ازش بد دفاع کن.
میخواید بگید توهم توطئه یا هر چیز دیگه ای، این مدل طرفداری ها به شدت مشکوکن. در ضمن شما به یاد یه آقایی نمی افتید که قرآن خونده بود، خب قرآن خونده بود دیگه، ولی همراه با موسیقی و ...
خدا آخر عاقبتمونو بخیر کنه

سلام

frigg77;184399 نوشت:
در ضمن شما به یاد یه آقایی نمی افتید که قرآن خونده بود، خب قرآن خونده بود دیگه،

ما که ندیدم اقایی با موسیقی قران خوانده باشه !
تو ورزشگاه به احتمال قرآن سکوت میکنن !

madanchi11;184598 نوشت:
سلام
ما که ندیدم اقایی با موسیقی قران خوانده باشه !
تو ورزشگاه به احتمال قرآن سکوت میکنن !

سلام، واقعا نه دیدین و نه شنیدین؟!
جاش نیست اینجا آخه
از حق نگذریم، موسیقی خوبی داره، ولی ترانه یا شعرش چیه؟ نعوذ بالله، بر شیطون لعنت،

این بابا داره قرآن میخونه

بخوایم با بعضی طرز فکرا پیش بریم این میشه:
اولا خب موسیقش که خوبه تازه ایرانی هم هست،
ثانیا قرآن کلام خداست،
ثالثا جوونا رو الان چی جذب میکنه: موسیقی آقا موسیقی،
در نتیجه، خب خب با یه تیر دو نشون بزنیم، هم معارف والای قرآن رو رواج بدیم، هم موسیقی فاخر ایرانی رو.
استغفروا الله ربی و اتوب الیه

شرمنده اخلاق اسلامی-ورزشی دوستان، من لینک دانلودشو نمیذارم، چون احتمال میدم کاربریم حذف بشه، اجازمو از مدیرا بگیرین تا براتون بذارم.
هر کاری روش خودشو داره، "با در نظر گرفتن شرایط" که نشد. اگر شرایط اشتباه باشه چی؟ بجای اینکه شرایط اشتباه رو اصلاح کنیم، باهاش حرکت کنیم؟ اگر این جریان ما رو به گرداب برسونه و غرقمون کنه چی؟!

با سلام و احترام به تمام دوستان
به نظر بنده هم موسیقی اونم رپ اصلا چیز مناسبی نیست برای ولایت امام خامنه ای خیلی راه های بهتری است برای حمایت چرا اینگونه؟؟
بعد چرا به خاطر خود آقا کسی از آقا حمایت نکند بلکه به خاطر موسیقی باشد.
به نظر بنده اونطوری حمایت از موسیقی رپ است نه حضرت آقا.

سلام

ashr;184657 نوشت:
به نظر بنده هم موسیقی اونم رپ اصلا چیز مناسبی نیست

چرا چیز مناسبی نیست ! موسیقی یک هنر است !

بنده مخالف موسیقی به هیچ عنوان نیستم و بقول یکی از دوستان بعضی از وسیله ها هدف را ضایع میکند..

این بابا میخواسته طرفدار جمع کنه این بحثا اصلا نیست!
قبلا برای امام زمان میخوندن حالا امام خامنه ای!!!!!:khandeh!:

بادستمال کثیف نمی توان غبار را از روی شیشه زدود.

با روش منفی دفاع از ارزشهای اسلامی نادرست است و ضربه زدن به ان ارزشها است.

قال رسول الله (ص) :

« یُتَّخَذُ القرآنُ مَزامیرَ وَ یُوضَعُ علی الحانِ الاَغانی یُقرَاُ بِلاخَشیَةٍ لایاءجرهم الله علی قراءته بل یلعنهم »
پیامبر مکّرم اسلام (ص) می فرمایند:
در دوره آخرالزمان قرآن با نی و با لحن غنا خوانده می شود ، بدون آنکه این تلاوت با خوف و خشیت خداوند متعال توام باشد. خداوند بزرگ در سایه خواندن قرآن به آنها اجری نخواهد داد بلکه آنها را لعن می کند .

دین حرمت دارد.اگر قرار باشد ما با هر لحنی خدا را بخوانیم انسان نیستیم.از این موارد زیاد است.کسانی که این کارها را میکنند چوبشو هم در دنیا و هم در آخرت میخورند.این افراد خدا را نمیشناسند اگر میشناختند با کمال خضوع و فروتنی خدا را میخواندند.

من کلا از رپ بدم میاد
دیدم کسایی که سراغش میشن کلا رفتارشون فرق داره
ولی این که با موسیقی ها خوب و پاپ و اینا طرفداری بشه به نظرم خوبه
ولی رپ نه:Gig:

منم مخالفم.

نقل قول:
حروف انگلیسی! دستور انگلیسی ! میشه غربی دیگه

اونها هم قبل از برنامه نویسی، الگوریتم برنامه رو مشخّص می کنن و الگوریتم از آن خوارزمی است، پس قبل از اینکه ما از آنها تقلید کرده باشیم، آنها از ما تقلید کرده اند :khaneh:
امّا موسیقی رپ، مال خوشگذرانهای دنیاست و 100% موسیقی مطرب محسوب می شود پس نباید آن را قاطی اینجور کارها کرد
نقل قول:
چرا چیز مناسبی نیست ! موسیقی یک هنر است !

هنری که تحت سیطره ی قوه ی وهم و خیال باشد، هنر مورد تایید اسلام نیست، هنری مورد تایید اسلام است که قوه ی واهمه و مخیله ی آن هنرمند تحت سیطره ی عقل او باشد.

موسیقی هنره ولی رپ نه Smile
چیه مثل دیونه ها هی ور ور ور میکنن
این چجور هنریه

«بسم رب المهدی(عج)»

سلام علیکم جمیعا"

:Sokhan:من هم با موسیقی ای که یک مسلمون را از خدا دور کند و به حرف ها و کار های بی جهت و بی فایده بپردازد
{مثل همین رپ}،خیلی،خیلی مخالفم،مخالف!:pir:

حق نگهدارتون

:Bye::Gol:
التماس دعای فرج آقا،صاحب الزمان(عج)
موضوع قفل شده است