جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: با خدا باش و پادشاهی کن...

علاقه
    مسائل تربیتی و مشاوره ایی
    نوشته
    334
    حضور
    9 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    28
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2539

با خدا باش و پادشاهی کن...

با خدا باش و پادشاهی کن--- بی خدا باش و هر چه خواهی کن
    همه مشکلات ما از این آب میخوره، که با خدا نیستیم.
    ما به رسم ادب ...ببخشید ...به رسم بی ادبی، آخرین کسی که برا حل مشکلمون بهش سر میزنیم همون سازندمونه؛منظورم خالقمونه.
    اینکه سارزنده یه دستگاه بهتر درد ومرض اون دستگاه رو بدونه یه چیزیه که هر آدم عاقلی حتی اگه خیلی هم عاقل نباشه، قبول داره؛ ولی نمیدونم ما چیمون شده که این قاعده رو در مورد خودمون قبول نداریم یا اگه هم قبول داشته باشیم بهش عمل نمیکنیم
    خب اینم یه جورشه دیگه....
    من گاهی اوقات به زندگی بعضی آدمها که نگاه میکنم میبینم که هیچی غیر خدا ندارن ولی با این وجود شاد ومسرورن وبرعکسشم، آدمهایی رو دیدم که از هر چی که فکرشم کنی توی زندگیشون داشتند ،الا خدا ؛وبه اعتراف خودشون هیچکدوم از اونا نتونستند راضیش کنند.
    خدا خوبه وحتی خیلی هم خوبه...
    باهاش باش وخودت رو تنها نذار ؛چون تو فقط با خداست که تنها نیستی حتی اگه هیچ چیز دیگه ایی هم نداشته باشی.
    من از تنهایی میترسم شما چی؟
    ما را به جز خیالت فکری دگر نباشد
    در هیچ سر خیالی زین خوب تر نباشد...

2. صلوات ها 9

3.  

علاقه
    خسرو شکیبائی ، سهراب سپهری ، حمید فرخ نژاد ، علی کریمی
    نوشته
    438
    حضور
    17 روز 10 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    72
    صلوات
    2940

سلام منم خیلی دلم واسه خدا تنگ شده ، چون چیزی جز گناه تو کوله بارم نمیبینم ، ای کاش اینقدر که همه رو پادشاه میدونم فقط یک ذره از خدا حساب میبردم ، خیلی حرفها است که واقعا نمیشه بزبون بیارم ، فقط میگم خدایا بخاطر همه اشتباهاتم : غلط کردم و من و ببخش

تــــــــــــــــــــــــ ـــــــــو جّـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ه

زود بـــاش

کلیک کن یک غذا هم به روحتـــــ بده

دـ ر س هائــــی دـ ر بابـــــــ معرفتـــــــــــــ نـفس

5. صلوات ها 6

نوشته
    5,227
    حضور
    68 روز 6 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    253
    آپلود
    48
    گالری
    41
    صلوات
    22069

نقل قول نوشته اصلی توسط راهی نمایش پست ها
    با خدا باش و پادشاهی کن--- بی خدا باش و هر چه خواهی کن همه مشکلات ما از این آب میخوره، که با خدا نیستیم. ما به رسم ادب ...ببخشید ...به رسم بی ادبی، آخرین کسی که برا حل مشکلمون بهش سر میزنیم همون سازندمونه؛منظورم خالقمونه. اینکه سارزنده یه دستگاه بهتر درد ومرض اون دستگاه رو بدونه یه چیزیه که هر آدم عاقلی حتی اگه خیلی هم عاقل نباشه، قبول داره؛ ولی نمیدونم ما چیمون شده که این قاعده رو در مورد خودمون قبول نداریم یا اگه هم قبول داشته باشیم بهش عمل نمیکنیم خب اینم یه جورشه دیگه.... من گاهی اوقات به زندگی بعضی آدمها که نگاه میکنم میبینم که هیچی غیر خدا ندارن ولی با این وجود شاد ومسرورن وبرعکسشم، آدمهایی رو دیدم که از هر چی که فکرشم کنی توی زندگیشون داشتند ،الا خدا ؛وبه اعتراف خودشون هیچکدوم از اونا نتونستند راضیش کنند. خدا خوبه وحتی خیلی هم خوبه... باهاش باش وخودت رو تنها نذار ؛چون تو فقط با خداست که تنها نیستی حتی اگه هیچ چیز دیگه ایی هم نداشته باشی. من از تنهایی میترسم شما چی؟

ماشاء الله به این نفس آگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط اندیشه نمایش پست ها
    سلام منم خیلی دلم واسه خدا تنگ شده ، چون چیزی جز گناه تو کوله بارم نمیبینم ، ای کاش اینقدر که همه رو پادشاه میدونم فقط یک ذره از خدا حساب میبردم ، خیلی حرفها است که واقعا نمیشه بزبون بیارم ، فقط میگم خدایا بخاطر همه اشتباهاتم : غلط کردم و من و ببخش
    ماشاء الله

ولله الاسماء الحسنی .

ذکر اسماء الهی دوای درد تنهائی و از بین برنده گناهان از درون قلب است . به شرط صدق و الاخلاص.

جوشن کبیر دعای عظیمی است . هر روز تا جائیکه قلبتان آرام بشود از این دعا بخوانید. اسماء الحسنی را ذکر کرده.

الا بذکر الله تطمئن القلوب .

یک دعای دیگر که بعد از نماز و یا بینهم خیلی قلب انسان را جلی می بخشد دعای مجیر است.
    اول معانایش را یک نگاهی بیاندازید بعد بخوانیدش

و نهایتا دعای صبح جمعه امیرالمومنین علی علیه السلام(مولای یا مولای ..)

التماس دعا

یاحق
    ویرایش توسط bina88 : ۱۳۹۰/۰۷/۲۹ در ساعت ۰۲:۵۶
    علی علیه السلام :
    خداوند، ملائكه را از نيروى عقل محض ، حيوانات را از غرائز و شهوات محض و انسان را تركيبى از هر دو آفريد. آن كس كه نيروى انديشه و فكرش ‍ بر شهوتش غلبه كند، از ملائكه برتر و آن كس كه نيروى شهوت و غريزه اش ‍ بر قوه عقل غالب شود از حيوانات پست تر است . ( بحارالانوار، ج 57، ص 299، حديث 5 )

7. صلوات ها 7

علاقه
    معنویت
    نوشته
    202
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1885

واقعا همینجوره

با خدا باش و بادشاهی کن بی خدا باش و هر چه خواهی کن

من از وقتی تصمیم به اصلاح خودم گرفتم و سعی کردم خودمو به خدا نزدیک کنم دیگه دیگران رو گذاشتم کنار دیگه کاری به کسی نداشتم که چی بشت سرم میگن یا نمیگن فقط و فقط خداوندرو ر نظر گرفتم
    الحق و النصاف هم کارام خوب بیشرفت و خداوند هم دستمو گرفت و واقعا بلندم کرد

بلند بخوان؛ درشت بنويس؛ آويزه ي گوشت کن که : «تقوا» آن نيست؛ که با يک «تق»، وا برود ...

9. صلوات ها 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری