•★*˚.ღ انجمن گفتگوی دینی حائز رتبه اول جشنواره رسانه های دیجیتال ღ.˚*★•

تب‌های اولیه

61 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
•★*˚.ღ انجمن گفتگوی دینی حائز رتبه اول جشنواره رسانه های دیجیتال ღ.˚*★•

سلام به اسک دین نشینان عزیز

به همت مدیران ؛ کارشناسان ، همکاران علمی و اجرایی و کاربران دوست

داشتنی و فرهیخته ، سایت گفتگوی دینی در میان رسانه ها، سایت ها و

فروم های دیجیتال فضای سایبر در پنجمین جشنواره رسانه های دیجیتال که

در تهران در حال بر گزاری می باشد حائز رتبه اول شد ، بدون تردید کسب

رتبه اول با وجود عمر جوان سایت و در آستانه دومین سالگرد تاسیس آن

جای تحسین و تقدیر دارد .

من این توفیق و موفقیت را به همه شما عزیزان تبریک و تهنیت می گویم و

تاکید میکنم این موفقیت نتیجه زحمات مدیران و کلیه همکاران و کاربران

فهیم و فرهیخته سایت گفتگوی دینی است .

امیدوارم هر روز شاهد پیشرفت و سر بلندی انجمن باشیم

:roz::roz::roz::roz::roz::roz:

:roz::roz:

سلام دوستان
عرض ادب و احترام
چه خبر خوبی
به همه عزیزان اسک دین تبریک می گم
مبـــــــــــــــــــــــارک مبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــارک مبـــــــــــــــــــــــــــــــــــارک باشد
:tavallod::shadi::tavallod::shadi::tavallod::shadi::tavallod:

:fireworks::fireworks::fireworks::fireworks:

[="DarkGreen"]به نام خدا
با سلام وتحیات
عجب پیامی
بابا تبریک:Gol:
جا دارد از زحمات دوست خوبم گل لیلا وتهیه و فرستادن اون فایل تبلیغی اسک دین هم تشکر کنم
[/]

اینجا
و
[="#0000ff"]دریافت فیلم تبلیغی اسک دین(حجم 13 مگابایت)[/]
اینجا
[="Blue"]دریافت صوتی فیلم:[/]
http://www.askdin.com/showpost.php?p=149111&postcount=118

اسک دین پرچم بالاست :hamdel::ok::Gol:

با سلام

بنده هم این موفقیت را تبریک عرض می کنم خدمت مدیران و کارشنان و کاربران و همکاران علمی و اجرایی اسک دین

ولی این نکته را فراموش نکنیم

:Gol:که این موفقیت وظیفه ما را در قبال جوانان سنگین تر می کند :Gol:

پرداختن به مسایل دینی و تبیین معارف و مبانی اسلام عزیز از اولویت ها و وظایف اسک دین بوده و است

امروز وظیفه همه جوانان اشنایی با معارف دین است و اسک دین در این راه کمک کار عزیزان هست

موفقیت های بیشتر اسک دین ارزوی قلبی بنده است

یا علی

سلام علیکم
به همه مدیران محترم کارشناسان وکاربران بزرگوار سایت تبریک عرض میکنم و خصوصا از زحمات شبانه روزی مدیر محترم سایت کمال تشکر را دارم.
با وجود این همه کاربر فهیم و صاحب فضل دست یافتن به این رتبه دور از دسترس نبود به امید موفقیت روز افزون برای همه شما عزیزان.
:Gol::Gol:

سلام
خوشحالیم از اینکه عضو این سایت شدم چند برابر شد
به همه ی دوستان تبریک میگم
مسلماً این موفقیت بدلیل زحمات خالصانه و عاشقانه زحمتکشان و عوامل اجرایی بوده ، خسته نباشید

با سلام

بنده هم از طرف خودم و همه دوستان کانون گفتگوی قرآنی کسب این مقام رو به دوستان سایت گفتگوی دینی مخصوصا دوست عزیزم آقای امیرخانی گرامی تبریک عرض می کنم

انشاء الله همگی در راستای پاسخگویی به سوالات و شبهات موفق باشیم

التماس دعا

مدیر انجمن کانون گفتگوی قرآنی ( خادم قرآن )

سخن آشنا;151406 نوشت:
با سلام

بنده هم از طرف خودم و همه دوستان کانون گفتگوی قرآنی کسب این مقام رو به دوستان سایت گفتگوی دینی مخصوصا دوست عزیزم آقای امیرخانی گرامی تبریک عرض می کنم

انشاء الله همگی در راستای پاسخگویی به سوالات و شبهات موفق باشیم

التماس دعا

سلام
خوش آمدید همسنگر
من هم از طرف خودم و تمامی دوستانم در انجمن گفتگوی دینی به شما بخاطر کسب رتبه اول به صورت مشترک با سایت اسک دین تبریک می گویم

[="arial"][="seagreen"]سلام علیکم
عرض تبریک به همه ی فعالان سایت اسک دین
و تشکر فراوان از جناب گل لیلای گرامی که زحمت ارسال مطلب رو برای این جشنواره کشیدند

هر وقت در سایت جشنواره خبر رتبه ها ثبت بشه در سایت قرار داده میشه[/][/]

سلام به همه دوستان

من هم تبریک عرض میکنم:Kaf::Kaf::Kaf:
- به مدیریت محترم و بزرگوار سایت:Gol:
-سایر مدیران محترم:Gol:
-اساتید پرکار و دلسوز و زحمتکش:Gol:
- خصوصا همکاران اجرایی و علمی محترم که واقعا بدون هیچ چشم داشتی شبانه روز زحمت میکشند :Gol:
-وهمچنین سایر کاربران گرامی...:Gol:
خسته نباشید و خدا قوت..به امید موفقیت های بیشتر...
:Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol:

با سلام

شنیدن این خبر مسرت بخش در آستانه دومین سالگرد انجمن گفتگوی دینی برای من که بسیار مسرت بخش و شادی آفرین بود و خستگی رو از تن بنده که بیرون کرد.

:goleroz:

این موفقیت و پیروزی بزرگ رو که با توجه به سن بسیار کم اسک دین واقعا جای شگفتی و تعجب دارد به همه اسک دین نشینان تبریک عرض می کنم.

:fireworks:

از همه اعضای شریف و محترم انجمن و به خصوص از همه همکاران خدوم و زحمتکش علمی و اجرایی انجمن که خالصانه و بدون هیچ چشم داشتی وقت شریف خودشون رو در اختیار کاربرن محترم این انجمن قرار داده اند سپاسگزاری می کنم.

:ghalb:

امیدوارم گروه نرم افزاری اسک دین هم تونسته باشه در این موفقیت سهم ناچیزی داشته باشه.

با آرزوی فرداهایی بهتر برای اسک دین و همه اسک دینیان

دست به دست من بده ، پا به پای من بیا
بخون امروز واسه عشق ، بگو فردا مال ما

:parvaneh:

به امید سپردن و رساندن این انجمن به دست امام زمان(عج) در دولت کریمه ظهور

:parvane:

[="blue"][="arial"][="arial"]سلام و عرض ادب
بنده هم کسب این موفقیت بزرگ را که حاصل تلاش همه عزیزان مخصوصا مدیر محترم سایت می باشد را تبریک عرض میکنم.
انشالله هر سال شاهد چنین موفقیت هایی در عرصه تبلیغ دین باشیم.
[/][/]

[/]

سلام
خیلی خیلی خبر خوشحال کننده ای بود.
من هم از همه ی زحمت کشان انجمن تشکر می کنم و امیدوارم این موفقیت ها مثل همیشه ادامه پیدا کند و هر بار چشمگیرتر از قبل باشد.

طاها110;151389 نوشت:

ولی این نکته را فراموش نکنیم

:Gol:که این موفقیت وظیفه ما را در قبال جوانان سنگین تر می کند :Gol:

به نام خدا
با سلام

بنده عرض جناب طاها رو با این عبارت تکمیل میکنم که:

این موفقیت وظیفه ما را در قبال کاربران سنگین تر می کند :Gol:

که ارزش بزرگترین سایت ها هم به کاربرانشه

پیوسته متعالی

با عرض سلام بچه ها مبارک باشه انشالله امیدوارم در پناه توجهات حضرت مهدی (عج) همیشه موفق و موید باشید

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
خبر خیلی خوبی بود
تبریک می گم به همه اسک دینی ها:tavallod:
و برای همه زحمتکشان اسک دین پرواز در آسمان آرزوها و فرود در فرودگاه موفقیت را آرزومندم .

یاعلی:Gol:

سلام
راستش تبريك من چون كمي ركم ممكنه برخي جاها را آباد كنه و برخي جاها را....
انتظار اول شدن براي من كه بيست شب تا صبح فقط براي نرم افزار نيشها و نوش ها بيدار بودم و تلاش دوستانم گل ليلا و آقا مهدي را مي ديدم دور از ذهن نيست
من اين درخشش را به همه دوستانم (مدير محترم سايت، و مديران انجمن ها و كارشناسان و همكاران و كاربران) تبريك ميگم بله حتي به شما مهمان عزيز كه حضورتون در سايت سبب دلگرمي ماست.
اما گله اي دارم از مسئولان ارشد مركز ملي كه كار ما را همه مي بينند و تعريف مي كنند ولي ......

اگر دردم يكي بودي چه بدي
اگر غم اندكي بودي چه بودي
به بالينم طبيبي يا حبيبي
از اين هر دو كي بودي چه بودي

بگذريم بياييم تو خودمون رفيق

گل همين پنج روز و شش باشد
وين گلستان هميشه خوش باشد

من يه درخواست دارم اگه دوستان موافق اند هورا نه ببخشيد صلوات بفرستند:Nishkhand:

از گل ليلا و مهدي عزيز درخواست داريم تشكر ويژه شود
والبته هركسي كه اين عزيزان مي دنند كه تو كارشون بال و پرشون بودند

و در آخر
حرف اسك ديني ها
اسك دين بود بهشت من در آن جا چه دلخوشم
كم مي خورم غذا تا باز ندارد ز سعي و كوششم

حق يارتون

سلام
منهم به نوبه خودم به مدیران و کارشناسان و کاربران تبریک می گم.
اما هر چی گشتم تو اینترنت اطلاع رسانی نشده بود؟ حتی خود جشنواره هم اعلام نکرده بود؟ یا من پیدا نکردم.
اگر ممکنه لینکی از اطلاع رسانی خود جشنواره رسانه های دیجیتال که این مطلب توشه را بذارید تا ببینیم.
ممنون

حامی;151553 نوشت:
سلام
راستش تبريك من چون كمي ركم ممكنه برخي جاها را آباد كنه و برخي جاها را....
انتظار اول شدن براي من كه بيست شب تا صبح فقط براي نرم افزار نيشها و نوش ها بيدار بودم و تلاش دوستانم گل ليلا و آقا مهدي را مي ديدم دور از ذهن نيست
من اين درخشش را به همه دوستانم (مدير محترم سايت، و مديران انجمن ها و كارشناسان و همكاران و كاربران) تبريك ميگم بله حتي به شما مهمان عزيز كه حضورتون در سايت سبب دلگرمي ماست.
اما گله اي دارم از مسئولان ارشد مركز ملي كه كار ما را همه مي بينند و تعريف مي كنند ولي ......
اگر دردم يكي بودي چه بدي
اگر غم اندكي بودي چه بودي
به بالينم طبيبي يا حبيبي
از اين هر دو كي بودي چه بودي

بگذريم بياييم تو خودمون رفيق

گل همين پنج روز و شش باشد
وين گلستان هميشه خوش باشد

من يه درخواست دارم اگه دوستان موافق اند هورا نه ببخشيد صلوات بفرستند:Nishkhand:

از گل ليلا و مهدي عزيز درخواست داريم تشكر ويژه شود
والبته هركسي كه اين عزيزان مي دنند كه تو كارشون بال و پرشون بودند

و در آخر
حرف اسك ديني ها
اسك دين بود بهشت من در آن جا چه دلخوشم
كم مي خورم غذا تا باز ندارد ز سعي و كوششم

حق يارتون

سلام دوستان
عرض ادب و احترام
استاد حامی عزیز اینی که می گم حرف دلم است بدون هیچ تعارفی:ok:
اگر قرار به تشکر ویژه باشد شما از همه بهتر هستید تلاش و فعالیت شما کجا و ما کجا!!!
استاد من واقعا از مطالب شما استفاده می کنم وجود شما برای سایت یک غنیمت بزرگ است سبک برخورد شما و شوخ طبعی شما باعث جذب کاربران زیادی شده است:Kaf:
من از مدیران ارشد تقاضا دارم از شما به عنوان یک کارشناس و مدیر نمونه تقدیر و تشکر ویژه شود:Narahat az:
به سهم خودم
1000 گل صلوات
100 آیت الکرسی
10 حمد
1 زیارت عاشوار
هدیه از طرف شما به امام عصر(عج)
ببخشید دیگه هدیه مادی راه دست کارمون نبود:khaneh:
با تشکر

با سلام

جناب حامی نظر لطف دارن.کاش این طور که می فرمایند باشیم...:ok:

مهدی جان این چیزا رو بی خیال:tashvigh!:

یادتونه مدیر سایت قول دادن اگه اول شدیم یه همایش بگیرن اونجا از همکارا و کاربرای برتر قدردانی بشه:vamonde:

پس
ما منتظر همایش هستیم
هیچ جا نمیریم همین جا نشستیم
یا علی:Gol:

:khoshali:

:moj:

گل ليلا;151569 نوشت:
یادتونه مدیر سایت قول دادن اگه اول شدیم یه همایش بگیرن اونجا از همکارا و کاربرای برتر قدردانی بشه

سلام و درود
کی ؟ کجا ؟ :Gig::Cheshmak:

یادم نمیاد همچین قولی داده باشم جناب گل لیلا :Nishkhand:
اگر مستند بفرمایید من قبول میکنم :Narahat az:
ولی ان شا الله یا در استانه 13 آبان و یا در پایانه آن مراسمی در مرکز ملی خواهیم گرفت و در آستانه عید قربان از کارشناسان و مدیران و همکاراه علمی و اجرایی تقدیر به عمل خواهیم اورد

من پیشنهاد همایش را به رییس محترم مرکز را دادم و در آینده ای نه چندان دور به فضل خدا قراره همایشی با شکوه را برگذار کنیم و همه همکاران و کاربران را دعوت کنیم و در خدمتشون باشیم:Gol:

مدیر سایت;151572 نوشت:
یادم نمیاد همچین قولی داده باشم جناب گل لیلا اگر مستند بفرمایید من قبول میکنم

اینم مستندات جناب رییس.(منتها در بخش ویژه پاسخگویان هست و عزیزان محترم دسترسی ندارن)

نقل قول:
بی تردید امور مهم سایت بر دوش مهربان کارشناسان و مدیران علمی و اجرایی انجمن ها و البته کاربران فرهیخته و فعال انجمن است و من همواره شرمنده این دوستان بوده و هستم و هیچ وقت توانایی تقدیر و تشکر از این عزیزان را ندارم و همیشه برای این عزیزان دعا می کنم .
ان شا الله برای سالگشت سایت که در 13 آبان انجام خواهد گرفت از کارشناسان و مدیران علمی و اجرایی فعال تقدیر و تشکر به عمل خواهیم آورد هر چند من معتقدم که تقدیر و تشکر واقعی را باید خداوند و اهل بیت عزیز از این بزرگواران به عمل آورند

من از همه کارشناسان و مدیران علمی و اجرایی و کاربران فعال و فرهیخته ای که همواره با دمیدن بر کالبد و روح انجمن بر پویایی و زنده بودن آن کمک می کنند تقدیر و تشکر فراوان می کنم

یادآور بشم اگر همایشی در کار نباشه مثل جنبش وال استریت میریزیم مرکز رو تصرف می کنیم.خودمون جشن می گیریم.:shadi::shadi::shadi:

مدیر سایت;151382 نوشت:

جای تحسین و تقدیر دارد .

من این توفیق و موفقیت را به همه شما عزیزان تبریک و تهنیت می گویم و

تاکید میکنم این موفقیت نتیجه زحمات مدیران و کلیه همکاران و کاربران

فهیم و فرهیخته سایت گفتگوی دینی است .

امیدوارم هر روز شاهد پیشرفت و سر بلندی انجمن باشیم

:roz::roz::roz::roz::roz::roz:

:roz::roz:

با سلام و تحيت:Gol:

با اين توصيف، حرفي براي گفتن باقي نمي ماند، جز اينكه بگوييم اين افتخار، ميوه و ثمره خلوص نيت و تلاش شبانه روزي همه دوستان اسك دين است. از دست اندركاران مركز ملي كه پشتيبانان دلسوز سايت هستند گرفته تا مدير محترم و فرهيخته سايت و ساير مديران، كارشناسان، همكاران علمي و اجرائي و همچنين كاربران فرهيخته و تلاشگري كه با جان و دل در جهت غناي مباحث و ارتقاء سطح كمي و كيفي آن، خالصانه كوشيدند.

در يك جمله بايد ضمن شكرگزاري خداي سبحان، تداوم و توسعه ي اين توفيق الهي را از درگاه خداي منان و تأييد و عنايت حضرت بقية الله الاعظم (ع) را خواستار باشيم.

همه با هم از عمق جان بگوييم: اللهم صل علي محمد و آل محمد و زد و بارك علي محمد و آل محمد و تحياته علي محمد و آل محمد وارحمنا و ايدنا بحق محمد و آل محمد ... آمين

التماس دعا ...:Gol:

الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی هَدَانَا لِهَذَا وَ مَا كُنَّا لِنَهْتَدِیَ لَوْ لاَ أَنْ هَدَانَا اللَّهُ‏

سپاس وستایش خداى را كه ما را به این مسیرهدایت كرد و اگر ما را خدا راهنمایى نمى‏كرد ما خود به آن هدایت نمى‏یافتیم ؛

با سلام و احترام

بنده هم به تمامی مدیران، کارشناسان و همکاران علمی و اجرایی و
کاربران و میهمانان گرامی تبریک عرض می کنم،
و از زحمات تمامی این بزرگواران خصوصا مدیریت پرتلاش و دلسوز
انجمن مشاوره و خانواده جناب حامی تشکر و تقدیر می کنم.

موفق باشید در پناه حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف؛

مدیر سایت;151382 نوشت:
سلام به اسک دین نشینان عزیز به همت مدیران ؛ کارشناسان ، همکاران علمی و اجرایی و کاربران دوست داشتنی و فرهیخته ، سایت گفتگوی دینی در میان رسانه ها، سایت ها و فروم های دیجیتال فضای سایبر در پنجمین جشنواره رسانه های دیجیتال که در تهران در حال بر گزاری می باشد حائز رتبه اول شد ، بدون تردید کسب رتبه اول با وجود عمر جوان سایت و در آستانه دومین سالگرد تاسیس آن جای تحسین و تقدیر دارد . من این توفیق و موفقیت را به همه شما عزیزان تبریک و تهنیت می گویم و تاکید میکنم این موفقیت نتیجه زحمات مدیران و کلیه همکاران و کاربران فهیم و فرهیخته سایت گفتگوی دینی است . امیدوارم هر روز شاهد پیشرفت و سر بلندی انجمن باشیم

:fireworks:من هم این موفقیت را به همه ی عزیزان اسک دینی تبریک میگم .:fireworks:
انشا ءلله شاهد موفقیت های روز افزون سایت باشیم .

:Graphic (63)::moj::moj::tashvigh!::tashvigh!::tavallod:

سلام علیکم
چقدر از دیدن این خبر خوشحال شدم
الحمدلله
انشالله که اسک دین هر روز و هر روز بیشتر در مسیر موفقیت قدم برداره
مدیر محترم سایت و اجرایی و سایران مدیران و همکاران تبریکات صمیمانه حقیر رو پذیرا باشید

با سلام و خسته نباشید

خدمت همه دوستانی که زحمت کشیدند تا چنین جایگاه بزرگی برای سایت به دست بیاد عرض تشکر دارم.

موفق و پیروز و سربلند باشید

سلام
واااااااااااای نمیدونین چقدر خوشحال شدم
به همه ی دوستانی که با زحمتشون باعث این موفقیت شدند صمیمانه تبریک میگم
از ته دلم

با سلام به همه ی دوستان

ایول ایول سایت خودمونو ایول....

واقعا آدم کیف میکنه وقتی می بینه هنوز هم عده ای هستند که به فکر آخرت هستند...
ان شاء الله که همیشه اینجوری باشیم...

حتی اگر اول نشیم...

یا علی:Sham:

مدیر سایت;151382 نوشت:

جای تحسین و تقدیر دارد .

سلام به همگی بزرگواران و عرض تبریک
واقعاً خبر خوشحال کننده ای بود!:Kaf::Kaf:
از تمام کسانی که سهمی در این مسیر داشتن (یک کلیک ساده و باز کردن لینک مطالب، یک فوروارد ساده ی مطالب اسک دین (پیام رسان) برای دیگر دوستان، یک سلام در پروفایل دوستان، یک خوش آمد گویی ساده، یک............ )
این کارها شاید به نظر کوچیک بیاد، اما همین بازدید هاست که مدیران این سایت رو پرشور تر می کنه و باعث می شه که به راحتی از خوابشون دست بکشن و بخاطر اسک دین از خیلی چیزا بگذرن!
پس من اول از کاربران بزرگوار سایت تشکر می کنم، از مهمانان تشکر می کنم!
چرا که خیلی اوقات آمار سایت، که باعث بالارفتن رنکینگ در بین سایت های داخلی و خارجیه نشون می ده که مهمانان عزیز سایت هم در به هدف رسیدن این سایت نقش مهمی دارند.
اما تشکر ویژه از تمامی مدیران عزیز بخصوص مدیر محترم سایت وتشکر از جناب گل لیلا که در کمترین زمان، فیلم تبلیغی رو ساختند و ارسال کردند.

سلام.
خبر خیلی خیلی خیلی خوشحال کننده ای بود:Gol:
منم به همه ی اعضا،مدیران و کارشناسان عزیز تبریک میگم:Kaf::Kaf:

با سلام
خدا رو صد هزار مرتبه شکر
البته نباید به این حد قانع بود...
به امید روزی که هیچ کسی نباشه که سوال وشبه دینی داشته باشه و ناامید از پیدا کردن پاسخش باشه

درج خبر برگزیده شدن انجمن گفتگوی دینی در پنجمین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال در سایت رسمی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی:

به گزارش خبرنگار ستاد خبری پنجمین نمایشگاه و جشنواره رسانه های دیجیتال، در بخش برترین پایگاه فرهنگ و اندیشه، "گفت و گوی دینی و کانون گفت و گوی قرآنی" عنوان رتبه اول و "گروه سایبری ترویج حجاب و عفاف" عنوان شایسته تقدیر کسب کردند.
در بخش برترین پایگاه مروج اسلام و معارف اهل بیت، از "پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی" به عنوان رتبه اول و سایت "راسخون" به عنوان رتبه دوم تقدیر شد.
در بخش برترین پایگاه اندیشه های انقلاب اسلامی و اندیشه های امام و ولایت فقیه، از "پایگاه جامع تبلیغات ذی طوی" به عنوان رتبه اول و از "پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی پاونا" و "شناخت رهبری" مشترکا به عنوان رتبه دوم قدردانی شد. در همین بخش، "مؤسسه فرهنگی و پژوهشی اندیشه و بصیرت" و "بسیج مازندران" به عنوان آثار شایسته تقدیر معرفی شدند.
جایزه رتبه دوم در بخش برترین پایگاه مبلغ و مروج فرهنگ ایثار، شهادت و دفاع مقدس، به "قافله شهدا" و جایزه رتبه سوم به "خین" اهدا شده و "مؤسسه شهیدان اهل قلم" و "امیران قافله شهادت" شایسته تقدیر اعلام شد. هیئت داوران در این بخش اثری را به عنوان رتبه اول معرفی نکرد.
در بخش برترین پایگاه مبلغ و مروج ایران شناسی، از "مرکز مطالعات خلیج فارس" به عنوان رتبه اول و "بیابان های ایران" به عنوان رتبه دوم و "نمای ایران" به عنوان رتبه سوم تقدیر شد.
در بخش برترین پایگاه هنری، از "نگارخانه ایران رسانه اجتماعی هنرمندان" به عنوان رتبه اول و "عزیزی هنر" به عنوان رتبه دوم و "پرشین گرافیک پورتال عکس و گرافیک ایرانیان" به عنوان رتبه سوم تقدیر شد.
رتبه های اول و سوم در بخش برترین پایگاه ادبی و مروج خط و زبان فارسی، به ترتیب، به "تارنمای رسمی گسترش زبان و ادبیات" و "تاریخ شفاهی" تعلق گرفت و "گنجوی" شایسته تقدیر اعلام شد.
در بخش برترین پایگاه مبلغ و مروج فرهنگ مهدویت، از "تارنمای رسمی مسجد مقدس جمکران" به عنوان رتبه اول و "پایگاه اطلاع رسانی شمس ولایت" به عنوان رتبه دوم تقدیر کردند.
"تارنمای تخصصی بانوان و دختران ایرانی" در بخش برترین پایگاه مبلغ و مروج سبک زندگی اسلامی ایرانی، شایسته تقدیر معرفی شد.
در بخش برترین پایگاه معرفی فرهنگ اسلامی ایرانی به مخاطب خارجی، هیات داوران "مجمع جهانی تقریب مذاهب" را به عنوان رتبه اول و "مجمع جهانی اتحاد دانشجویان جهان اسلام- رحماء" را به عنوان رتبه دوم معرفی و "راهنمای سفر و گردشگری در ایران" را شایسته تقدیر معرفی کردند.
جایزه رتبه اول در بخش برترین خدمات دهنده پست الکترونیک ایرانی، به "میهن میل" تعلق گرفت. دراین بخش، "ایمیل فارسی میل فا"، "پست الکترونیکی ایران"، "پست الکترونیک صبا" و "پست الکترونیک دانش آموزان اصفهان" شایسته تقدیر شدند.
همچنین هیات داوران از "پایگاه اطلاع رسانی کتابخانه های ایران" به عنوان رتبه اول و "موتور جستجوی دانلود راوک" به عنوان رتبه دوم در بخش برترین جستجوگر تقدیر کرده و "موتور جستجوی ریسمون" و "جستجوگر جسجو" را شایسته تقدیر شناختند.
هیئت داوران در بخش برترین خدمات دهنده وبلاگ و میکروبلاگ، "سرویس رایگان وبلاگ فارسی بلاگ اسکای" را به عنوان در رتبه اول و "سرویس وبلاگ دهی پلاکفا" را به عنوان رتبه دوم و "نی‌نی وبلاگ" را به عنوان رتبه سوم معرفی کردند. همچنین، "سامانه وبلاگ مدارس" و "سرویس وبلاگ دهی ایران بلاگ وب" و "سرویس دهنده فتوبلاگ فارسی پروپیک نت" را شایسته تقدیر اعلام کردند.
در بخش برترین خدمات دهنده گفت و گوی اینترنتی (چت و تالارهای گفت و گو)، عنوان رتبه دوم به"انجمن های ایران پردیس" و عنوان رتبه سوم به "انجمن اندیشمندان جوان" تعلق گرفت. "انجمن علمی و تخصصی زحل" و تالارهای گفت و گوی پی سی ورد" نیز شایسته تقدیر اعلام شد.
در بخش برترین خدمات دهنده شبکه های اجتماعی، از "جامعه مجازی کلوب" به عنوان رتبه اول و "جامعه مجازی هم‌میهن" به عنوان رتبه دوم و "افسران جنگ نرم" به عنوان رتبه سوم تقدیر شد.
"شبکه اجتماعی اندیشگر" نیز شایسته تقدیر معرفی شد.
عنوان رتبه اول در بخش برترین ارائه کننده آموزشی الکترونیک، به هیچ اثری تعلق نگرفت؛ اما هیئت داوران در این بخش، "تارنمای آموزش و اطلاع رسانی شیمی" را به عنوان رتبه دوم و "پایگاه اینترنتی نجاتگر" را به عنوان رتبه سوم معرفی کرد.
عناوین رتبه اول و دوم و سوم در بخش برترین پایگاه با مخاطب کودک و نوجوان، به ترتیب، به "تارنمای زنگوله" و "سرزمین مجازی کودکان تبیان" و "تارنمای فارسی کودکان" تعلق گرفت و "بچه مسلمون" شایسته تقدیر اعلام شد.
در بخش برترین پایگاه با مخاطب جوان، از "کانون اندیشه جوان" به عنوان رتبه دوم و "جوان امروز" به عنوان رتبه سوم تقدیر شد. هیئت داوران "انجمن صنفی گویندگان جوان تهران" را شایسته تقدیر اعلام کرد؛ اما رتبه اول را به هیچ اثری اختصاص نداد.
در بخش برترین پایگاه با مخاطب خانواده، "باشگاه همسران جوان" شایسته تقدیر اعلام شد.
از "شبکه رشد" به عنوان رتبه اول و "بانک اطلاعات نشریات کشور" به عنوان رتبه دوم در بخش برترین دایرة المعارف (دانش نامه) و فرهنگ لغت برخط تقدیر گردید. در این بخش، "فرهنگ واژگان فارسی به فارسی" شایسته تقدیر اعلام شد.
در بخش برترین پایگاه علمی و فناوری، جایزه رتبه اول را به "پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران" و جایزه رتبه سوم به "پورتال علمی دانشجویان ایران" اهدا گردید. "پایگاه فناوری هیتنا" نیز شایسته تقدیر معرفی شد.
هیئت داوران در بخش برترین پایگاه معرفی مناطق کشور (مفاخر، فرهنگ، گردشگری)، رتبه های اول و دوم را به "پایگاه تخصصی گردشگری خراسان رضوی" و "سامانه اینترنتی روستای بالاجاده" اختصاص دادند.
در آخر، در بخش برترین پایگاه در حوزه بهداشت و سلامت، از "بانک تخصصی ویدئوی سلامت" به عنوان رتبه دوم و "مؤسسه تحقیقات آموزشی و پیشگیری سرطان" به عنوان رتبه سوم تقدیر کرده و "پورتال پزشکی ورزشی ایران" را شایسته تقدیر اعلام کردند

گل ليلا;151580 نوشت:

اینم مستندات جناب رییس.(منتها در بخش ویژه پاسخگویان هست و عزیزان محترم دسترسی ندارن)

بی تردید امور مهم سایت بر دوش مهربان کارشناسان و مدیران علمی و اجرایی انجمن ها و البته کاربران فرهیخته و فعال انجمن است و من همواره شرمنده این دوستان بوده و هستم و هیچ وقت توانایی تقدیر و تشکر از این عزیزان را ندارم و همیشه برای این عزیزان دعا می کنم .
ان شا الله برای سالگشت سایت که در 13 آبان انجام خواهد گرفت از کارشناسان و مدیران علمی و اجرایی فعال تقدیر و تشکر به عمل خواهیم آورد هر چند من معتقدم که تقدیر و تشکر واقعی را باید خداوند و اهل بیت عزیز از این بزرگواران به عمل آورند

من از همه کارشناسان و مدیران علمی و اجرایی و کاربران فعال و فرهیخته ای که همواره با دمیدن بر کالبد و روح انجمن بر پویایی و زنده بودن آن کمک می کنند تقدیر و تشکر فراوان می کنم

یادآور بشم اگر همایشی در کار نباشه مثل جنبش وال استریت میریزیم مرکز رو تصرف می کنیم.خودمون جشن می گیریم.:shadi::shadi::shadi:

با سلام
اخه برادر من در این جملات کی از همایش صحبتی کردم:Gig::Moteajeb!:
همین الان هم میگم :Mohabbat:
ان شا الله در جلسه آینده کارشناسان و مدیران سایت از کارشناسان و مدیران نمونه و همکاران علمی و اجرایی تقدیر و تشکر میکنیم
اساسا من همیشه از این عزیزان تقدیر و تشکر میکنم :Cheshmak:

مدیر سایت;152008 نوشت:

ان شا الله در جلسه آینده کارشناسان و مدیران سایت از کارشناسان و مدیران نمونه و همکاران علمی و اجرایی تقدیر و تشکر میکنیم
اساسا من همیشه از این عزیزان تقدیر و تشکر میکنم :Cheshmak:

[="DarkSlateGray"]من هم از شما و همکاراتون متشکرم:Nishkhand:و این موفقیت تبریکمیگممم
[/]

:Gol::Kaf::Kaf::Kaf::Kaf::Gol:

سلام!
فکرمیکنم بازم من از همه دیرتر رسیدم.
من هم این موفقیت رو به همه اسک دینی ها ،مخصوصا مسئولین و کارشناسان عزیز تبزیک میگم؛و خوشحالم ازاین که با این سایت آشنا شدم.
خدا خیرتون بده!!!

در این فصل برگ ریزان این بار نیز نوید یک فیروزی نو، کامها را شیرین کرد. گرچه می رفت تا گوشها در پنجه صدای خش خش برگهای زرد پاییزی آرام آرام به خواب زمستانی بروند، اما به ناگاه بهاری در عرصه دل به پا شد و مژده ای رسید. آری این بار اسک دین بود که می درخشید. براستی چرا ندرخشد؟! او که مامن خوبان زمان و یادگار بهترین ها و خانه آباد پاکان است، اگر او ندرخشد پس که راست درخشش؟
اینجاست که این بنده بر خود می داند، به خواجه گان سایت این شیرین خبر را شادباش گفته و از خدای خواهان خبرهای شاد یکی پس از دیگری باشد.
:Gol: صاحب ملک و ملکوت ،حافظ ملک اسک دین باد:Gol:
آمین:Mohabbat:

سلام
چه بسیار مبارک است!:Kaf:
این نیز یک چشم روشنی از طرف بنده برای فعالان، دوستان و نیز دوستدارن سایت
:Hedye:

[="Blue"]چقده خوشحال شدم که این خبر رو شنیدم
به همه دست اندرکاران سایت تبریک می گم
انشاءالله همیشه اول بشید:Gol::Hedye:
[/]

هورراااااااااااااااا بچه های اسک دین تبریک میگم:pirooz::pirooz:

[=Microsoft Sans Serif]ببخشید کمی دیر شد

[=Microsoft Sans Serif]دست همه ی دوستان درد نکنه. بنده هم این موفقیت را به مدیریت سایت ،همکاران و همه بچه های مهربون اسک دین تبریک عرض می کنم.

[=Microsoft Sans Serif]پیشرفت وموفقیت هیچگاه تحقق نخواهد یافت مگر به همت انسان های سخت کوش و پرتلاش، و کسانی که بی آلایش، سختی های کار را به جان خریده اند.

[=Microsoft Sans Serif]امیدوارم این موفقیت نقطه عطفی باشد در مسیر پویایی اسک دین

[=Microsoft Sans Serif]پیشرفت همه دغدغه داران و سخت کوشان اسک دین را برای بالندگی و کسب دوباره ی رتبه های برتر وبالاتر،از خداوند آرزومندم.

[="DarkOrchid"]سلام
بنده هم خیلی خیلی تبریک عرض می کنم.
انشاءالله که همه ی تلاشگران سایت ، اجرشون رو به بهترین وجه از امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف بگیرند.
امیدوارم این موفقیت ها استمرار داشته باشه و هیچ گاه متوقف نشه.:ok:[/]

ضمن سلام و عرض ادب

اين موفقيت رو به همه ي دست اندركاران خوب و زحمت كش اسك دين تبريك ميگم.

البته اين خبر خوش يك جنبه ي ديگه هم داره و اون اينكه مسئوليت دوستان رو سنگين تر مي كنه .

براي همه ي عزيزان از خداوند بزرگ طلب موفقيت روز افزون دارم.

ای بابا، زن داداشم به من می گفت تو قدمت خیره، هی هرجا میری یه اتفاق خوب می افته، نگو بنده خدا راست می گفته...( انقد بدم میاد از اونایی که اعتماد به نفس کاذب دارن...)
به همه زحمت کشان سایت تبریک می گم، ان شاالله که هدیه بعدی رو از دستان مبارک خود حضرت صاحب (عج) بگیرن!
یا علی

[="Blue"][="DarkGreen"]كسب رتبه اول انجمن گفت و گوی دینی و کانون گفت و گوی قرآنی در جشنواره رسانه های دیجیتال[/]

[="Purple"]"انجمن گفت و گوی دینی و کانون گفت و گوی قرآنی" مركز ملی پاسخگویی به سوالات دینی، در پنجمین نمایشگاه و جشنواره رسانه های دیجیتال بعنوان برترین پایگاه انتخاب شدند.[/]
به گزارش پرس و جو به نقل از ستاد خبری پنجمین نمایشگاه و جشنواره رسانه های دیجیتال، در بخش برترین پایگاه فرهنگ و اندیشه، "انجمن گفت و گوی دینی و کانون گفت و گوی قرآنی" عنوان رتبه اول و "گروه سایبری ترویج حجاب و عفاف" عنوان شایسته تقدیر کسب کردند.
در بخش برترین پایگاه مروج اسلام و معارف اهل بیت، از "پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی" به عنوان رتبه اول و سایت "راسخون" به عنوان رتبه دوم تقدیر شد.

در بخش برترین پایگاه اندیشه های انقلاب اسلامی و اندیشه های امام و ولایت فقیه، از "پایگاه جامع تبلیغات ذی طوی" به عنوان رتبه اول و از "پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی پاونا" و "شناخت رهبری" مشترکا به عنوان رتبه دوم قدردانی شد. در همین بخش، "مؤسسه فرهنگی و پژوهشی اندیشه و بصیرت" و "بسیج مازندران" به عنوان آثار شایسته تقدیر معرفی شدند.

جایزه رتبه دوم در بخش برترین پایگاه مبلغ و مروج فرهنگ ایثار، شهادت و دفاع مقدس، به "قافله شهدا" و جایزه رتبه سوم به "خین" اهدا شده و "مؤسسه شهیدان اهل قلم" و "امیران قافله شهادت" شایسته تقدیر اعلام شد. هیئت داوران در این بخش اثری را به عنوان رتبه اول معرفی نکرد.

در بخش برترین پایگاه مبلغ و مروج ایران شناسی، از "مرکز مطالعات خلیج فارس" به عنوان رتبه اول و "بیابان های ایران" به عنوان رتبه دوم و "نمای ایران" به عنوان رتبه سوم تقدیر شد.

در بخش برترین پایگاه هنری، از "نگارخانه ایران رسانه اجتماعی هنرمندان" به عنوان رتبه اول و "عزیزی هنر" به عنوان رتبه دوم و "پرشین گرافیک پورتال عکس و گرافیک ایرانیان" به عنوان رتبه سوم تقدیر شد.

رتبه های اول و سوم در بخش برترین پایگاه ادبی و مروج خط و زبان فارسی، به ترتیب، به "تارنمای رسمی گسترش زبان و ادبیات" و "تاریخ شفاهی" تعلق گرفت و "گنجوی" شایسته تقدیر اعلام شد.

در بخش برترین پایگاه مبلغ و مروج فرهنگ مهدویت، از "تارنمای رسمی مسجد مقدس جمکران" به عنوان رتبه اول و "پایگاه اطلاع رسانی شمس ولایت" به عنوان رتبه دوم تقدیر کردند.

"تارنمای تخصصی بانوان و دختران ایرانی" در بخش برترین پایگاه مبلغ و مروج سبک زندگی اسلامی ایرانی، شایسته تقدیر معرفی شد.

در بخش برترین پایگاه معرفی فرهنگ اسلامی ایرانی به مخاطب خارجی، هیات داوران "مجمع جهانی تقریب مذاهب" را به عنوان رتبه اول و "مجمع جهانی اتحاد دانشجویان جهان اسلام- رحماء" را به عنوان رتبه دوم معرفی و "راهنمای سفر و گردشگری در ایران" را شایسته تقدیر معرفی کردند.

جایزه رتبه اول در بخش برترین خدمات دهنده پست الکترونیک ایرانی، به "میهن میل" تعلق گرفت. دراین بخش، "ایمیل فارسی میل فا"، "پست الکترونیکی ایران"، "پست الکترونیک صبا" و "پست الکترونیک دانش آموزان اصفهان" شایسته تقدیر شدند.

همچنین هیات داوران از "پایگاه اطلاع رسانی کتابخانه های ایران" به عنوان رتبه اول و "موتور جستجوی دانلود راوک" به عنوان رتبه دوم در بخش برترین جستجوگر تقدیر کرده و "موتور جستجوی ریسمون" و "جستجوگر جسجو" را شایسته تقدیر شناختند.

هیئت داوران در بخش برترین خدمات دهنده وبلاگ و میکروبلاگ، "سرویس رایگان وبلاگ فارسی بلاگ اسکای" را به عنوان در رتبه اول و "سرویس وبلاگ دهی پلاکفا" را به عنوان رتبه دوم و "نی‌نی وبلاگ" را به عنوان رتبه سوم معرفی کردند. همچنین، "سامانه وبلاگ مدارس" و "سرویس وبلاگ دهی ایران بلاگ وب" و "سرویس دهنده فتوبلاگ فارسی پروپیک نت" را شایسته تقدیر اعلام کردند.

در بخش برترین خدمات دهنده گفت و گوی اینترنتی (چت و تالارهای گفت و گو)، عنوان رتبه دوم به"انجمن های ایران پردیس" و عنوان رتبه سوم به "انجمن اندیشمندان جوان" تعلق گرفت. "انجمن علمی و تخصصی زحل" و تالارهای گفت و گوی پی سی ورد" نیز شایسته تقدیر اعلام شد.

در بخش برترین خدمات دهنده شبکه های اجتماعی، از "جامعه مجازی کلوب" به عنوان رتبه اول و "جامعه مجازی هم‌میهن" به عنوان رتبه دوم و "افسران جنگ نرم" به عنوان رتبه سوم تقدیر شد.

"شبکه اجتماعی اندیشگر" نیز شایسته تقدیر معرفی شد.

عنوان رتبه اول در بخش برترین ارائه کننده آموزشی الکترونیک، به هیچ اثری تعلق نگرفت؛ اما هیئت داوران در این بخش، "تارنمای آموزش و اطلاع رسانی شیمی" را به عنوان رتبه دوم و "پایگاه اینترنتی نجاتگر" را به عنوان رتبه سوم معرفی کرد.

عناوین رتبه اول و دوم و سوم در بخش برترین پایگاه با مخاطب کودک و نوجوان، به ترتیب، به "تارنمای زنگوله" و "سرزمین مجازی کودکان تبیان" و "تارنمای فارسی کودکان" تعلق گرفت و "بچه مسلمون" شایسته تقدیر اعلام شد.

در بخش برترین پایگاه با مخاطب جوان، از "کانون اندیشه جوان" به عنوان رتبه دوم و "جوان امروز" به عنوان رتبه سوم تقدیر شد. هیئت داوران "انجمن صنفی گویندگان جوان تهران" را شایسته تقدیر اعلام کرد؛ اما رتبه اول را به هیچ اثری اختصاص نداد.

در بخش برترین پایگاه با مخاطب خانواده، "باشگاه همسران جوان" شایسته تقدیر اعلام شد.

از "شبکه رشد" به عنوان رتبه اول و "بانک اطلاعات نشریات کشور" به عنوان رتبه دوم در بخش برترین دایرة المعارف (دانش نامه) و فرهنگ لغت برخط تقدیر گردید. در این بخش، "فرهنگ واژگان فارسی به فارسی" شایسته تقدیر اعلام شد.

در بخش برترین پایگاه علمی و فناوری، جایزه رتبه اول را به "پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران" و جایزه رتبه سوم به "پورتال علمی دانشجویان ایران" اهدا گردید. "پایگاه فناوری هیتنا" نیز شایسته تقدیر معرفی شد.

هیئت داوران در بخش برترین پایگاه معرفی مناطق کشور (مفاخر، فرهنگ، گردشگری)، رتبه های اول و دوم را به "پایگاه تخصصی گردشگری خراسان رضوی" و "سامانه اینترنتی روستای بالاجاده" اختصاص دادند.

در آخر، در بخش برترین پایگاه در حوزه بهداشت و سلامت، از "بانک تخصصی ویدئوی سلامت" به عنوان رتبه دوم و "مؤسسه تحقیقات آموزشی و پیشگیری سرطان" به عنوان رتبه سوم تقدیر کرده و "پورتال پزشکی ورزشی ایران" را شایسته تقدیر اعلام کردند.[/]
منبع

به نام یگانه هستی بخش

با سلام و تبریک کسب این موفقیت ارزشمند.

ان شاالله با تلاش و همت مضاعف مدیریت سایت و کارشناسان محترم و همه عوامل دست اندر کار، این موفقیت استمرار و افزایش یابد.

به امید سربلندی و توفیقات روز افروز تمامی سربازان امام زمان(عج).
:Gol::Sham:

من هم به نوبه خودم این پیروزی رو تبریک می گم.
خوب بی خود نیست که من این سایت رو انتخاب کردم دیگه. حتما یه چیزی می دونستم
البته باید بگم که با کسب این رتبه اعضای این سایت افزایش پیدا می کنن که این کار وظیفه کارشناسان محترم رو سنگینتر می کنه.

سلام و درود خدا بر محمد (ص) و خاندان پاکش
سلام بر شما و دوستانی که در این امر شما رو یاری کردند امید به روزی که تک تک دوستان مسائل دینی و اخلاقی و .... در این سایت عضو بشند و هر روز جمعمون گرم و گرمتر بشه به لطف خدا.
یا حق
خدا نگهدار:hamdel: