◊╠⋱ Ngo معتـــــادین اسـک دیــــــــن!!! ⋰╣◊ به شرط ثبت مطلب ،باز کنید

تب‌های اولیه

313 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
◊╠⋱ Ngo معتـــــادین اسـک دیــــــــن!!! ⋰╣◊ به شرط ثبت مطلب ،باز کنید

سلام:Gol:

ایام به کامتون :Gol:

خب از عنوان تاپیک معلومه موضوع چیه

یه سره می ریم سر اصل مطلب

شما چگونه با اسك دين آشنا شديد؟؟؟

:1: راهنمایی یه معتاد دیگه!(اسک دینی ه دیگه!)

:2: وب و سايت گردي

:3: استاد

:4:
تبليغات

:5: نرم افزارها و تولیدات سایت

:!!::!!::!!:

دوستـــان هم در نظر سنجی شرکت کنید

:Ealam: هم کتبا به صورت مفصل اعتراف کنید!!! :Ealam:

علی یارتان:Gol:

سلام مجدد:Gol:

خوب اول خودم بگم:Kaf:

یه آشنایی داشتیم

که تنها فایدش آشنایی من با این جا بود.....

که واقعا خیلی خیلی خیلی احتیاج داشتم در اون مقطع زمانی

بعد هم شدم معتاد به اسک دین دات کام!:ok:

که دعا کنید خدا شفایم بده!!!:Narahat az:

حالا نوبت شماست:Moshtagh:

علی یارتان:Gol:

داشتم سرچ می کردم اینجا رو دیدم:khandeh!:

po0neh;150781 نوشت:
معتاد به اسک دین دات کام! که دعا کنید خدا شفایم بده!!!

مي كنم هر شب دعايي كز دلم بيرون رود مهرت

وليكن زير لب آهسته مي گويم خدايا بي اثر گردد

:ok:

سلام:Gol:

من به شکلی کاملا خود جوش به اسک دین اومدم!:ok:
دنبال جواب یه سوالم بودم که گفتم تو نت شاید بهش رسیدم ؛ بعد کنجکاوی و گشتن نت برای رسیدن به جوابم ، رسیدم به سایت پاسخگو و سوالمو مطرح کردم و بعد از اینکه جوابمو اینجا گرفتم ، اونجا هم جوابش رسید:Cheshmak:
دیدم کنار سایت نوشته گپ و گفتگوی دینی ، پاسخ به سوالات دینی کلیک کردم که اسک دین باز شد. منم فکر میکردم تو پاسخگو که عضوم با همون نام کاربری و رمز عبور باید وارد اینجا شد!:Nishkhand:
چند بار امتحان کردم دیدم نمیشه! بعد یکی دو روز که برای جوابم به پاسخگو سر میزدم به اسک دین هم سر زدم و از قضا ثبت نام رو بالای سایت دیدم و تازه فهمیدم اینجوریه!

سوالی که منو به اینجا کشوند و موندگارم (میگم موندگار چون من اصلا معتاد نیستماااااااا:Nishkhand:) کرد این بود:

نقش دعا در تغییر قضا و قدر

تشکر از اساتید بزرگوار و اسک دینی های مهربون:Gol:

با سلام راستش بقول دانشجوها داشتم توی سایت های مختلف ولولوژی میکردم :ok:
دنبال مطلب در مورد همت مضاعف بودم توی سایت پرس و جو وقتی مطالبمو دریافت کردم آرم مرکز توجهمو جلب کرد به اینجا سر زدم دیدم عالیه خیلی خوشحال شدم از اون موقع تا حالا هم من به جمع معتادان اسک دین پیوستم :Kaf:

سلام دوستان
عرض ادب و احترام
یه سوال در مورد نماز ایات داشتم سرچ کردم اومدم اسک دین جواب که گرفتم می خواستم خارج بشوم که تاپیک خنده حکیمانه استاد حامی را دیدم خیلی خوشم امد برام جالب بود یه سایت مذهبی از این موضوعات داشته باشد یه چند ساعت چرخ زدم پاتوق را که دیدم ثبت نام کرد بعد از 20 روز هم با جناب گل لیلا اشنا شدم و همکار شدیم من هم به اسک معتادم هم به گل لیلا:ok:

منو چه به این کارا !! یه دوستی (از اعضای این سایت) منو به این سایت دعوت کرد ! البته قبلش با هم تو یه انجمن دیگه بودیم .

:hamdel::hamdel::Gol::hamdel::Gol::Gol:

سلام
منم خیلی اتفاقی اومدم یه سوال داشتم راجب احکام بود که جوابمو گرفتم فکر کنم اوایل تیرماه بود یادم اومد سوالم راجب تقلب بود! چون موقع امتحانات بود! تاپیک مربوطه رو خوندم و رفتم منتها از سایت خوشم اومد خصوصا اینکه هرچی میخواستی میشد دانلود کنی و عضویت اجباری نبود هی اومدم و اتفاقا مولودی ها و مداحی هایی که هیچ جای نت نبود اینجا پیدا کردم تا بالاخره 5 مرداد عضو شدم تنها فرومی که عضویتم توش آگاهانه و کاملا اختیاری بود از اون به بعد هم که معتاد شدم شدید! یه روز که سایت باز نمیشد داشتن سرورشو عوض میکردن کلی بهم ریخته بودم!:Ghamgin:
خلاصه که پشیمون نشدم تاحالا و 4 نفرو معرفی کردم :ok:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
یه شب از شبهای ماه محرم سال 88 بود که یه سوالی توی گوگل سرچ کردم و اسک دین رو باز کردم یادمه اون موقع ها قالب سایت رو برای محرم تغییر داده بودن و اون بالای سایت یه محــــرم بزرگ نوشته شده بود:Moshtagh: از جو مذهبی اش خیلی خوشم اومد اون شب قرار بود به یه مجلس روضه برم که فرصت نکردم توی سایت عضو بشم و فقط آدرس سایت رو روی یه کاغذ نوشتم و فرداش اولین کارم عضویت در این سایت بود.

با سلام و احترام

هر چقدر فکر می کنم یادم نمیاد چجوری با اسک دین آشنا شدم!!! :Gig:
خیلی هم دوست دارم بدونم چجوری با اسک دین آشنا شدم!!!

بی خیال، همه مون خوش اومدیم :Gol:

هوالحق

سلام به دوستان اسک دینی:Gol:

اولش با سایتaskquran.irآشنا شدم؛یه مدت اونجا بودم تا اینکه از طریق اون سایت با اسک دین آشنا شدم و از جو اینجا خیلی خوشم اومد دیگه شدم مهمون همیشگی اسک دین:ok:

مرکز ترک اعتیاد نداره اینجا؟:Khandidan!:

خدا قوت دوستان

سلام
مدتی بود توی برزخ کلی سوال بودم و به یک محیط و جو فرهنگی و مذهبی نیاز داشتم و همیشه توی فضای واقعی دنبالش میگشتم که جور نمیشد.
تا این که دنبال جواب یک سوال بودم و توی سایت های مختلف سرچ میکردم و میخوندم تا رسیدم به این سایت و جوابم را گرفتم.
اصلا از عضویت در محیط های مجازی خوشم نمیاد و در نتیجه مدتی میومدم مطالب را میخوندم و میرفتم تا اینکه کم کم از جو اینجا خوشم اومد و موندگار شدم و حالا اسک دین شده برام یک اعتیاد صبح که میام سر کار دل دل میکنم که کی وقت آزاد پیدا کنم و سر بزن و روح تشنم را از مطالب مفید سیراب کنم.

بسمک یا الله

استاد :ok:

و خوشحالم.

با سلام و تشکر از ایجاد این تاپیک

با اجازه سرکار پونه یک نظر سنجی به بالای تاپیک اضافه کردم تا از جمع نظرات بشود برای پیشرفت اسک دین استفاده کرد.

بنده جزو معتاد اولیهای اسک دینم یعنی عضو 35 ام !!!:ok:
البته 34 تا قبلیاش رزرو شده بود برا VIP :Cheshmak:

یه گروپی داشتیم و هفته ای دو تا ویژه نامه مذهبی یکی کلی و یکی مختص امام زمان(ع) :Mohabbat: برای اعضای گروپ ایمیل می شد.

اونجا یه قسمتی داشت که من همیشه از بانک سوالات سایت پاسخگو برای اون قسمت استفاده می کردم.
که ناگهان دل غافل:khandeh!: با فرومهای مرکز ملی آشنا شدم و بعدشم خدا توفیق داد در خدمت دوستان باشم.
خداییش روزایی که اسک بالا نمیاد نمی دونم چه سایتی برم!!!:Gig:

شاد و سلامت باشید
یا علی:Gol:

من یه سوالی از یه طلبه تو وبلاگش پرسیدم .
یه سوال اعتقادی بود . اون گفت که داره میره طرح ولایت و سایت پاسخگو رو بهم معرفی کرد .

رفتم اونجا و سوالمو مطرح کردم .
بعد یه ماه جوابمو داد و خیلی زیاد که بازم بیشتر سوال برام پیش اومد .

این شد که رفتم دوباره اونجا که لینک اسک دین رو اونجا دیدم .
روز اول که اومدم اینجا خیلی هیجانزده بودم .

چون جایی که مدتها بود دنبالش میگشتمو پیدا کرده بودم .

سلام به همه اسک دینی های از جان عزیزتر

به نظرم اومد بد نیست من هم بگم:
یه روز تو مشاوره تلفنی مرکز ملی یه عزیزی گفت این مرکز سایتی داره به نام اسک دین که به صورت فارومه و احتیاج به کار شناس داره. معرفیتون کنم که اونجا هم پاسخگو باشید؟
خیلی خوشحال شدم، چون / زیرا / به علتی که (تعدادشون زیاده) ،جواب مثبت دادم و به جمع دوستان صمیمیه اسک دینی وارد شدم.

هیچکس;150844 نوشت:
منو چه به این کارا !! یه دوستی (از اعضای این سایت) منو به این سایت دعوت کرد ! البته قبلش با هم تو یه انجمن دیگه بودیم

منم همین طور !!!

قبلاش تبلیغات شو تو سایت گیگفا دیدم !

هر موقع پی سی رو روشن میکنم باید یک سری بیام اسک دین بعدش برم دنبال کار دیگه!

◊╠⋱ Ngo معتـــــادین اســـک دیــــــــن!!! ⋰╣◊ به شرط ثبت مطلب ،باز کنید

دوستانی که از این تاپیک بازدید می کنن و مطلب نمی زنن مدیون نشن یه وقت:ok:

:Gol:

پست رزرو شده لطفا به صفحه بعدی مراجعه کنید:Gol:

سلام علیکم
بنده از زمانی که حافظه ام یاری میده تو اسک دین هستم:pir: یه آیدی داشتم به نام عبدالله که تبدیل شد به مدیر اجرایی. باور کنید بعضی مواقع که میومدم سایت من بودم وخودم ومدیر اجرایی:khaneh: پست نبود که حذف کنیم
اما الحمدلله روز به روز وضعیت سایت بهتر شد و جنس ما هم جور شنیده بودم بعضی سیگاری ها شبها هم که از خواب بیدار میشن سیگارشون رو روشن میکنن باورش برام سخت بود اما حالا که خودم لپ تاپ رو کنارم میزارم تا اگه از خواب بیدار شدم به اسک دین سر بزنم دیگه به راحتی باور کردم. شما از این کارا نکنید :ok:
انشاء الله هر روز به عظمت افتخارات و همچنین معتادین:Nishkhand: اسک دین افزوده بشه موفق باشید.

مدیر اجرایی;150980 نوشت:
سلام علیکم بنده از زمانی که حافظه ام یاری میده تو اسک دین هستم یه آیدی داشتم به نام عبدالله که تبدیل شد به مدیر اجرایی. باور کنید بعضی مواقع که میومدم سایت من بودم وخودم ومدیر اجرایی پست نبود که حذف کنیم

رییس بزرگ
اینا که شما میگی واسه ما خاطره اس:chakeretim:
می خواین بگین از من معتاد ترین به اسک.:shookhi:
عمرن اگه بذارم جون داداش.:samt:

گل لیلا عضو 35
مدیر اجرایی عضو 80
:yes:

یا علی:Gol:

po0neh;150777 نوشت:
سلام ایام به کامتون خب از عنوان تاپیک معلومه موضوع چیه یه سره می ریم سر اصل مطلب شما چگونه با اسك دين آشنا شديد؟؟؟ راهنمایی یه معتاد دیگه!(اسک دینی ه دیگه!) وب و سايت گردي استاد تبليغات نرم افزارها و تولیدات سایت

سلام
ما بدین درگه از سر اتفاق آمده ایم
موفق باشید

[="Indigo"]سلام به همه دوستان :Gol:[/]

[="Purple"]دو دل بودم كه پست بزنم يا نه اين مطلب باعث شد تصميم بگيرم كه پست بزنم و نحوه اشناييمو با سايت بگم .[/]

گل ليلا;150944 نوشت:
دوستانی که از این تاپیک بازدید می کنن و مطلب نمی زنن مدیون نشن یه وقت

[="Indigo"]مهموناي معتادم ميتونن نحوه اشناييشونو بگن ؟!!:khaneh:[/]

[="DarkOrchid"]من عضو معتاد بودم الان مهمان معتادم مهم داشتنه اعتياده :ok:[/]

[="Indigo"]من تو هيچ سايت مذهبي عضو نبودم فقط دنبال بحثاي سياسي و عضويت تو سايتاي سياسي بودم تابستون پارسال تو سايت يكي از مراجع يه مطلب خوندم خيلي ناراحت شدم سريع رفتم سايت پاسخگو به يكي از كارشناسان آنلاين پيام دادم و سوالمو كه مخلوطي از سياست و فرهنگ و .. بود پرسيدم :khaneh:

اون روحاني بزرگوار سوالمو جواب دادن و اين سايت و سايت اسك قرآنو بهم معرفي كردن منم تو سايت اسك دين عضو شدم و بعدشم اعتياد و ...[/]

[="DarkOrchid"]ولي فكر كنم الان اون بنده خدا پشيمونه و با خودش ميگه كاش گذاشته بودم همون تو سياست و بحثاي سياسي مونده بود ولي پشيموني ديگه سودي نداره :Cheshmak: [/]

[="Indigo"]التماس دعا :Sham:[/]

سلااااام به همه دوستان :Gol:

منــــــــــم عضویتم برمیگرده به سوالی که داشتم

یه تاپیک رو دیدم و واردش شدم ولی خوب جواب سوالم توش نبود واسه همین عضو شدم که سوالمو بپرسم

روز اول سوال پرسیدم ، روز دوم اومدم جوابمو بگیرم

روز سوم سوال بعدی ، روز چهارم جواب سوال

و به همین ترتیب ، سوالام تموم شد

ولی خوب

دیگه کار از کار گذشته بود

و منم نتونستم ترک کنم

ولی الان بــــــــــــی نهایت خوشحالم که عضو سایت شدم

و اگه یه روز نیام سایت ، هیچی دیگه ، خدا بیامرز میشم :Nishkhand:

شاد و پیروز باشید همیشه و همه جا :ok:

با عرض سلام خدمت همه بزرگواران :Gol:

حقیر هم از طریق یکی از اساتید اسک دین با اینجا آشنا شدم ایشون توصیه کرده بودند که یه آیدی اینجا بسازم و شروع به کار کنم منم آیدی عاشق رو ساختم و شروع کردم ....

الان هم که در خدمت همه دوستان هستم البته به اسک دین عادت کردم اما هنوز خدا رو شکر معتاد نشدم ! :ok:

در پناه حضرت حق باشید

مدیر اجرایی;150980 نوشت:
میومدم سایت من بودم وخودم ومدیر اجرایی:khaneh: پست نبود که حذف کنیم

به نام خدا
با سلام
چه زجری میکشیدید واقعا!

در پناه حق

سلام

یه روز که تو سایت سمت خدا داشتم گشت و گذار میکردم،یه دفه دیدم سر از اینجا درآوردم.:Moteajeb!::Gig:
(البته الان که نگاه میکنم لینک اسکدین رو تو سایت سمت خدا پیدا نمیکنم)
اون موقع یه بحث داغ بود،منم خواستم نظرمو بگم اما نشد،دیگه مجبور شدم عضو بشم تا بتونم منم تو اون بحث شرکت کنم.
اتفاقا یادمه تو فرجه ی امتحانا بود که من معتاد شدم و بعضی وقتا خماری میکشیدم تا بتونم
درسمو تموم کنم دوباره بیام اسکدین.:Kaf:

[="Arial"][="SeaGreen"]سلام علیکم
الله اکبر این همه آدم خمار این وسط اند؟:Narahat az:
خدا به داد برسه
ما که اسممون رومونه.خدمتگزار روابط عمومی
توی عمومیات جامعه بودیم که یهو مدیرسایت ما رو کشف کرد و فریاد زد: یافتم! یافتم! (نه بابا بنده ی خدا در کمال سکوت ازم دعوت به همکاری کردند)

بعد یهو دیدیم ای دل غافل همه بهمون میگن مدیر مدیره اوه اوه آق مدیره اوه اوه:khaneh:
البته به نصیحت یک مدیر ارشدتر کجکی روی این صندلی نشستیم که هروقت گفتند برپا ، پاشیم
البته هر وقت بلندمون کنند ما همچنان خدمتگزار دین خداییم ان شالله.
جهت قبولی این قلیل ریا صلوات[/]

سلام به معتادین اسک دین
داستان معتاد شدن من نه ببخشید عادت کردن به فضای انجمن برای من هم رشته ای دراز و داستانی مفصل و عبرت اموز داره
به سال های 85 بر میگرده ولی نمیگم ممکنه بد آموزی داشته باشه
:Cheshmak:

مدیر سایت;151050 نوشت:
سلام به معتادین اسک دین
داستان معتاد شدن من نه ببخشید عادت کردن به فضای انجمن برای من هم رشته ای دراز و داستانی مفصل و عبرت اموز داره
:cheshmak:

سلام به علاقه مندان دين

راستي جناب مدير يا سر صحبت را باز نكنيد يا تا آخرش بگيد .....

البته با عرض پوزش

به نام خدا
با عرض سلام
بنده هم از طریق یکی از دوستان با اینجا آشنا شدم
اوائل به صورت مهمان سر میزدم تا اینکه از ایشون عنوان و مطالب مربوط به یکی از گروههای دسته جمعی رو شنیدم و از اونجاییکه من به مطالب اون گروه معتاد بودم توی اسک ثبت نام کردم
که البته شکر خدا به پاقدم بنده بعد از یک هفته دیگه توی اون گروه مگس هم پر نزد:khaneh: و من موندم و اسک بدون گروه !!!

[="DarkRed"]سلام.
منم7،8 ماه پیش از طریق جستجوگر گوگل تو انجمن عضو شدم و تا مرداد ماه امسال هم گاه گداری از طریق جستجوگر میومدم تا این که به مناسبت میلاد امام زمان(عج) فراخوان مسابقه آسک دین را دیدم و با برادرم تصمیم به شرکت در مسابقه را گرفتیم.
بعدشم جناب مهدی دعوت به همکاری و فعالیت بیشتر کردند و این داستان ادامه دارد:Kaf::Kaf:
[/]

مدیر سایت;151050 نوشت:
سلام به معتادین اسک دین

[="blue"]سلام جناب مدیر
این بنده خدا ها (یکیشم خودم)معتادن شما دیگه تو خماری نزارینشون...
[/]

سلام علیکم
یک همچین تاپیکی قبلا از استاد اعظم و مهربان سایت جناب طاها داشتیم. یادم نمیاد اونجا رفتم یا نه ولی خوب اینجا مینویسیم تا بماند یادگاری
دو مسله باعث شد پام به اینجا باز بشه:
1.یک مشکل کلامی(عقیدتی) توی زندگیم داشتم که جوابی براش پیدا نمیکردم.اسم مرکز ملی پاسخگویی رو از اساتیدم شنیده بودم.براشون ایمیل زدم و سوالم رو پرسیدم و زیباترین جواب رو با دلنشین ترین کلمات دریافت کردم

2.مدتی بعد تصمیم به عدول از مرجعم گرفتم ولی برای این مسله باید قوانینش رو میدونستم که باز هم ایمیل زدم و پاسخ بسیار کاملی گرفتم
یادمه در انتهای ایمیل لینک هایی داده شده بود روی یکی از اونها کلیک کردم و وارد اینجا شدم

ثبت نام و عضویت و سرزدن هرازگاهی و پیدا کردن رفیق و زدن تاپیک و پست و دعوت به همکاری از سمت انجمن مشاوره و خدمت بیش از یک سال در محضر استاد حامی و دوستان اسک دینی و بعد درخواست بی رنگی.

با تمام این دورهای سخت و عجیبی که در اسک گذروندم ولی باز دلم نمیاد ازش بگذرم چون دنیای متفاوتی رو بهم نشون داد
انشالله این سایتهای دینی هر روز قوی تر بشند:Gol:

Ngo معتـــــادین اســـک دیــــــــن!!!

ببخشید اینجا معتادین به اشک دین رو ترک میدن ؟

:ok:

خوبه یک ngo هم اینجا باز شد.

حالا مبتلایان به انجیو رو چیکار کنیم ؟

:khaneh:

[="blue"]به نام خدا
با سلام ودرود
[="darkgreen"]کمتر از یک ماه به جشن دو سالگی سایت مونده(13 آبان)[/]
داستان پیوستن من هم به اسک دین مفصله
در یه فارم (انجمن )با مدیر محترم سایت آشنا شدم
ازم دعوت کردند
وقتی می اومدم فضای سایت یه جورایی بود
تا اینکه کم کم آشنا شدم
وبه قول دوستان موتاد
انشاءالله همیشه موفق باشید
التماس دعا
[/]

یه دوستی داشتم،زیاد می اومد مشهد و خونه ما، اینجام باز دست از سر اسک دین برنمی داشت، یکی دوبار باهاش نشستم پای اسک دین،بعدم بچه های اسک دین که میومدن مشهد و با این دوستم حرم قرار می ذاشتن،منم می برد، دیدم خیلی باحالن و اینجا با هم خیلی صمیمی شدن،و اون دوستم تغییراتی هم کرده بود، دیگه اومدم عضو شدم!!!

سلام علیکم

من هم یک روز یک سوالی پرسیدم . بنده خدا پاسخگوی سایت پرسمان قرآنی گفت از این به بعد از این سوال ها داری برو اینجا :

askdin.com

بله . اولش با یک سوال شروع شد .رفیق نا باب به این میگن.

یاحق

bina88;151184 نوشت:
رفیق نا باب به این میگن.
خدایا از این رفقای ناباب نصیب همه بگردان الهی آمین :Doaa:

خلاصه اومدیم اسک دین . ایمیل رو هم تائید کرده نکرده دیدم یک پیغام بازدید کننده دارم.

استاد طاها بود . نوشته بود خوش آمد عرض میکنم و...

خلاصه این خوش آمدگوئی گرم استاد طاها حسابی به دل ما نشست

این دومین رفیق نا باب ما .

ادامه نمیدم والا پای همتون گیره

منم یه روز یه کتابی خوندم تهش آدرس سایت پرسمان رو داده بود بعد لینک کرده بود اسک دین، منم خیلی خوشم اومد اومدم و ...:khab:

:looti:

سلام به بچه های اسک دین :hamdel:

خیلی وقته نیومدم سایت از اینجا معلوم میشه من بر خلاف شما اصلا معتاد نیستم ! :khaneh:

سامیه سلطانی;151293 نوشت:
خیلی وقته نیومدم سایت از اینجا معلوم میشه من بر خلاف شما اصلا معتاد نیستم !

همه معتادها اولش همین رو میگن :ok:

:khaneh:

یه مدت بود با خودم درگیری داشتم،اینور و اونور سوال میپرسیدم، اول تلفنی با اینجا آشنا شدم، حدود دو سال قبل عضویتم.یکی از دوستام شماره 09640 روبهم داد و گفت مکالمش رایگانه.:Kaf:
با اینترنت کاری نداشتم الا درمواقع ضروری مث سرچ های(خرده نگیرین) علمی. یه روز که دیگه با خودم خیلی درگیر شدم و جوابی برا سوالم پیدا نکردم:_loool: شانسی اومدم اینجا از اون روز هر وقت نبودم، اینجا بودم.:khaneh:
بعد جواب گرفتنم این بار با خودم سراومدن به اسک دین دعوام شد:Cheshmak: که آخریش احتمالا خاطرتون هست: یه ماه (خداییش پشتکارو ببین برا معتادی مث من که مث پست توپاتوق)خودمو جریمه کردم: روزی نیم ساعت اون هم بدون ورود :Ghamgin:تا اجازه زدن پست نداشته باشم،خلاصه اینکه از اومدن و موندنم خیلی خوشحالم. فعلا با هم کنار اومدیم تابعد....

[="Indigo"]بنام خدا.

سلام:Gol:،

من قبلا تو یه تایپیک دیگه گفتم که چجوری با اسک دین آشنا شدم:ok:،

هر کی گفت جایزه داره(راهنمایی اینکه توی نظر سنجی گزینه 1 رو زدم!!!):Nishkhand:،

التماس دعا دارم شدید:Sham:.[/]

سلام

من چند روز که عضو شدم، ولی بصورت مهمان چند ماهی بود که مطالب اسک دین رو می خوندم وچون از

فضای سایت که هم معنوی وهم صمیمانه بود خوشم اومد عضو شدم البته هنوز معتاد نشدم ولی وقتی

مطالب همه ی دوستان رو خوندم متوجه شدم بزودی معتاد میشم

سلام
بعد از تحولی دردناک و بهبود یافتن از بیماری! چند سالی گذشت در دوگانگی بین اینکه چی درسته چی غلطه اصلا مذهب چیه و بر چه اساسیه؟ کتابای متعددی خوندم ولی بعضی هاشونو نفهمیدم و بعضی هم نا خود اگاه من رو به بیراهه میبرد یه روز خوب اومدم تو فضای مجازی وشانسی گفتگوی دینی رو سرچ کردم وارد شدم دیدم عجب جاییه همه چی داره در هر مورد که میخواستم منم دنبال همین بودم کور از خدا چی میخواد .......:Gol:

الرحمن;151317 نوشت:
هر کی گفت جایزه داره(راهنمایی اینکه توی نظر سنجی گزینه 1 رو زدم!!!)،

فکر کنم موضوع حجاب اجباری است یا خیر گزینه 1 رو زدید بعد معتاد شدید درست است جناب الرحمن ؟

*رهگذر*;151381 نوشت:
مطالب همه ی دوستان رو خوندم متوجه شدم بزودی معتاد میشم

آره اخوی الان داغی متوجه نمی شی. :khaneh:

یاحق

[="Indigo"]

bina88;151727 نوشت:
فکر کنم موضوع حجاب اجباری است یا خیر گزینه 1 رو زدید بعد معتاد شدید درست است جناب الرحمن ؟

بنام خدا.

سلام:Gol:،

"گر بر سر خاشاک یکی پشه بجنبد........ جنبیدن آن پشه عیان در نظر ماست"

ماشااالله از چشمان تیز بین دوستان!!

بله تا حدودی درسته جناب بینا :Cheshmak:،

در جمع دوستان اسک دینی از معتادی خویش استفاده ها بردیم!!!

یا علی.[/]

سلام به همه

از چی بگم از معتاد بودن بله بنده هم معتاد شدم که شب قبل عروسی همه استرس دارن من میام اسک دین تا استرسم کم بشه تا راحت بخوابم بیشتر خانوما از استرس صبحانه نمیخورن من صبحه عروسیم میام اسک دین انرزی بگیرم تا صبحانه بخورم وبا انرزی برم
خلاصه اسک دین توی تمومه غمو شادیم همیشه باعث شد من دوباره بلند بشمو با یه انرزی دوباره بگم من میتونم من میتونم
دیگه چی بگم ولی خدایش اسک دینو خیلی دوس دارم و وقتی دلم میگیره میامو یه سری میزنم و دیگه یادم میره چی بودو چی شد چرا اومدم
یکی از دوستای گلم اسک دینو بهم معرفی کرد :Gol: