دراویش گنابادی

تب‌های اولیه

6 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دراویش گنابادی

[=&quot]سلام[/]
[=&quot]در مورد مرام و مسلک و اعتقادات خاص فرقه دراویش گنابادی اطلاعاتی لازم دارم! دوستان کمک کنید!![/]
[=&quot]چرا دراویش گنابادی در زمره فرقه های ضاله قرارگرفته اند و با بی مهری حکومت روبرو شده اند؟!![/]
سپاس

با سلام
دوست گرامی میتوانید با مراجعه به این کتاب مطالب خوبی در مورد
دراویش گنابادی بدست آورید
كتاب «‌تصوف؛ رفتارها و باورها» به قلم حسن صادقي

abcdefg;148847 نوشت:
[=&quot]سلام[/]
[=&quot]در مورد مرام و مسلک و اعتقادات خاص فرقه دراویش گنابادی اطلاعاتی لازم دارم! دوستان کمک کنید!![/]
[=&quot]چرا دراویش گنابادی در زمره فرقه های ضاله قرارگرفته اند و با بی مهری حکومت روبرو شده اند؟!![/]
سپاس

سلام.

بهترین اطلاعات از ریشه و تصاویر علمای اولیه و چگونگی تشکیل و غیره را در کتاب مذکور بخوانید...

....فایل را ابتدا از فشرده بودن خارج کنید...

[=Times New Roman] * طریقت گمراهی _ صوفیه و دراویش
* زمان: 1:02:33دقیقه
* موضوع: صوفیه و دراویش
* شخصیت: مستند
* گروه: سینما،تلویزیون
* نوع فایل : تصویری avi
* دانلود مستقیم : مستند طریقت گمراهی درباره صوفی و درویش مسلک ها

، کاری از سهیل کریمی

البته این مستند نواقصی هم دارد ولی در کل مستند خوبی است/

erfan_alavi;148919 نوشت:
سلام.

بهترین اطلاعات از ریشه و تصاویر علمای اولیه و چگونگی تشکیل و غیره را در کتاب مذکور بخوانید...

....فایل را ابتدا از فشرده بودن خارج کنید...

با سلام
به عرفان علوی راستش بعد از این که این جمله را در اول این کتاب دیدم (نابغةعلم وعرفان درقرن چهاردهم)
دیدم این سوال در خاطرم نقش بست که نابغةعلم وعرفان درقرن چهاردهم چه کسی است؟
اگر در این مورد توضیح دهید تشکر میکنم
هر چند سخت است اگر هم صلاح میدانید در مورد مجدد قرن ۱۴ صحبت کنید که چه کسی بوده!
در كتب شيعه حديثي جالب از پيامبر (ص) نقل شده به اين مضمون كه : ( منتخب التواريخ )

ان الله يبعث لهذه الامه في راس كل ماة سنه من يجدد لها دينا

رضا;148977 نوشت:
با سلام
به عرفان علوی راستش بعد از این که این جمله را در اول این کتاب دیدم (نابغةعلم وعرفان درقرن چهاردهم)
دیدم این سوال در خاطرم نقش بست که نابغةعلم وعرفان درقرن چهاردهم چه کسی است؟
اگر در این مورد توضیح دهید تشکر میکنم
هر چند سخت است اگر هم صلاح میدانید در مورد مجدد قرن ۱۴ صحبت کنید که چه کسی بوده!
در كتب شيعه حديثي جالب از پيامبر (ص) نقل شده به اين مضمون كه : ( منتخب التواريخ )
ان الله يبعث لهذه الامه في راس كل ماة سنه من يجدد لها دينا

سلام.

جناب رضا.

erfan_alavi;148977 نوشت:

[/b][/][/][/][/center]

بنده حرفی از صحت تیتر کتاب زدم!!!
همانطور که توجه دارید مطالب در مورد صحت وسقم عرفان در این کتاب نیست بلکه کتاب را از جهت، اطلاعاتی در مورد انچه پرسش کننده خواهان ان است معرفی کردم ..
کتاب مربوطه از حیث اشنایی با این فرقه و سیر وجودی ان از تشکیل تا انتها مد نظر است نه چیزی دیگر...

یا حق

موضوع قفل شده است