دعوت به همکاری در ساخت نرم افزار㋡فراخوان تست صدا ... کتاب خوانی

تب‌های اولیه

68 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دعوت به همکاری در ساخت نرم افزار㋡فراخوان تست صدا ... کتاب خوانی

سلام علیکم

حلول ماه ذی القعده و دهه ی مبارکه ی کرامت رو به تمام شما اسک دینی های محترم تبریک عرض مینماییم.
انشالله که عیدی همه ی ما ظهور هرچه سریع تر حضرت حجت(عج) باشد

مدیریت انجمن مشاوره برای ساخت نرم افزار جدید خود این بار دست همکاری به سوی آقایان سایت دراز کرده و امیدوار به یاری شماست

مجموعه ی داستان هاي واقعي در مشاوره ها رو که در خاطر دارید؟

از آقایان محترم سایت که تمایل و استعداد در خواندن با حس متون دارند دعوت به عمل می آید که در این پرژوه ما را یاری کنند.

در وهله ی نخست داستان هایی که به صورت ورد در فایل پیوست قرار داده می شود را دانلود کرده و دقیقا همان داستان را (به علت نکات ویرایشی)بخوانید و صدای خود را ضبط کرده و به آدرس ایمیلی که در ادامه خواهد آمد بفرستید

سلام
ممنونم از تلاش شما البته
روز دختر را به همه دختر خانم هاي سايت تبريك عرض مي كنم

دوستان داستان هاي روان شناختي كه يادتون هست
تست صدا براي صوتي كردن متن اين داستان ها هست.
ان شاالله آقاي مهدي كيفيت كار را بيشتر براتون توضيح مي دهند
راستي آقا مهدي چند روز پيش كلاسي داشتم نرم افزار نيشها و نوشهاتون مورد استقبال دوستان قرار گرفت و همگي بدون استثنا تعريف كردند ان شاالله اين هم همان گونه خواهد شد به بركت امروز روز ولادت حضرت معصومه سلام الله عليها
باشد كه مفيد واقع شود

1.جناب آقای مهدی زحمت میکشند و آموزش های لازم جهت ضبط صدا توسط نرم افزارهای رایانه ای رو خدمتتون ارایه می دهند

2. ایمیلی که در انتها کار رو با نام کاربریتون در اسک دین باید برای اون آدرس بفرستید:

3.بعد از انتخاب بهترین صدا توسط جناب استادحامی؛ فرد منتخب زحمت قرائت باقی داستانها را خواهند کشید

سلام
محلت دادن تست تا چه تاریخی است؟
آخه سرما خوردم:khandeh!:
خارج از شوخی مهلت شرکت در این تست را بفرمایید

سلام
بابا بين اين همه آقا پسر خوش خط و حال.
يه آدم خوش صدا نبود؟
تواضع هم حدي داره

[="Navy"]بنام خدا،

سلام:Gol:،

فایل پیوست را قرار دهید بعد از آقایان دعوت کنید:Cheshmak:،

من از همین الان استرس گرفتم یعنی کی برنده میشه:Nishkhand:،

یادم رفت اینم زود یاد بدید:

maryam;147910 نوشت:
1.جناب آقای مهدی زحمت میکشند و آموزش های لازم جهت ضبط صدا توسط نرم افزارهای رایانه ای رو خدمتتون ارایه می دهند
[/]

در پناه حق و با تشکر از دست اندر کاران:Sham:.

سلام علیکم

اولین داستان رو از فایل پیوست زیر دانلود نمایید و ادامه ی کار رو همانطور که در بالا توضیح داده شده انجام دهید.
انشاالله که استارت اصل این کار به زودی زده بشه با توکل برخدای منان و مشارکت شما بزرگواران

سلام دوستان
عرض ادب و احترام
به امید خدا با مشارکت انجمن مشاوره و انجمن نرم افزار قرار است یک نرم افزار از داستان های واقعی در مشاوره ها ساخته بشود
داستان به صورت صوتی بوده است به همین منظور از آقایون سایت دعوت به همکاری داریم
داستان ها باید توسط فردی خوانده بشود که این کار کمی با روخوانی عادی فرق دارد یک جور تعریف داستان است حتما دوستان داستان های صوتی را شندیده اند
خب دوستانی که علاقمند به شرکت هستند اعلام کنند
در پست های بعدی با آموزش ضبط صدا در خدمت شما عزیزان هستیم
با تشکر

مـهـدی;148288 نوشت:
داستان به صورت صوتی بوده است به همین منظور از آقایون سایت دعوت به همکاری داریم داستان ها باید توسط فردی خوانده بشود که این کار کمی با روخوانی عادی فرق دارد یک جور تعریف داستان است حتما دوستان داستان های صوتی را شندیده اند

:ok:

[=Microsoft Sans Serif]اعتماد به نفس زيادي
[=Microsoft Sans Serif]مي‌گويند در جهنم مارهايي هست كه اهالي محترم جهنم، از دست آنها به اژدها پناه مي‌برند! و حالا من هم دچار چنين وضعيتي شده بودم. آن هم از دست يك جغلۀ تخس ورپريده كه نام باشكوه فريبرز را بر خود يدك مي‌كشيد. يك نوجوان 15 سالۀ دراز بي‌نور كه به قول معروف به نردبان دزدها مي‌ماند. يادش به خير. در حوزه كه بوديم يك طلبه بود كه انگار از طرف شيطان مأمور شده بود بيايد و فضاي آرام و بي‌تنش آنجا را به جنجال بكشاند و او هم اسمش فريبرز بود كه به پيشنهاد استادمان شد: ابوالفضل! قربان آقا ابوالفضل بروم، آن بزرگوار كجا و اين ابوالفضل جعلي كجا؟ كاري نبود كه نكند. از راه انداختن مسابقۀ گل كوچك تا اذان گفتن در نيمه‌هاي شب و به راه انداختن نماز جماعت بدون وقت. بعد هم خودش مي‌رفت در حجره‌اش تخت مي‌خوابيد و ما تازه شصتمان خبردار مي‌شد كه هنوز دو ساعتي به اذان صبح مانده است! كاري نماند كه نكند. از ريختن مورچه‌هاي آتشي در عمامه‌مان تا انداختن عقرب و رتيل در سجادۀ نمازمان.

[=Microsoft Sans Serif]

[=Microsoft Sans Serif]در شيشۀ گلاب جوهر مي‌ريخت و وسط عزاداري و در خاموشي روي جمعيت مي‌پاشيد.
[=Microsoft Sans Serif]اما ابوالفضل جعلي در برابر كارهاي اين فريبرزخان يك طفل معصوم و بي‌دست و پا حساب مي‌شد!
[=Microsoft Sans Serif]كاري نبود كه فريبرز نكند. مورچه جنگ مي‌انداخت، به پاي بچه‌هاي نماز شب‌خوان زلم زيمبو مي‌بست تا نصفه‌شب كه مي‌خواهند بي‌سر و صدا از چادر بردند بيرون وضو بگيرند سر و صدا راه بيفتد، پتو را به آستر و دامن پيراهن بچه‌ها مي‌دوخت، توي نمكدان تايد مي‌ريخت و هزار شيطنت ديگر كه به عقل جن هم نمي‌رسيد. از آن بدتر مثل كنه به من چسبيده بود. خير سرمان بنده هم روحاني و پيش‌نماز گردان بودم و ديگران روي ما خيلي حساب مي‌كردند. اما مگر فريبرز مي‌گذاشت؟

[=Microsoft Sans Serif]اوايل سعي كردم با بي‌اعتنايي او را از سر باز كنم. اما خودم كم آوردم و او از رو نرفت. بعد سعي كردم با ترش‌رويي و قيافۀ عصباني گرفتن دورش كنم؛ اما كودكي را مي‌ماند كه هر بي‌اعتنايي و تنبيه كه از پدر و مادر مي‌بيند، به حساب مهر و محبت مي‌گذارد. در آخر در تنهايي افتادم به خواهش و تمنا كه تو را به مقدسات قسم ما را بي‌خيال شو و بگذار در دنياي خودمان باشيم.
[=Microsoft Sans Serif]اما با پررويي در آمد كه: حاج‌آقا، مگر امام نگفته پشتيبان روحانيت باشيد تا آسيبي نبينيد؟ خب من هم هواتونو دارم كه آسيبي نبينيد!
[=Microsoft Sans Serif]با خنده‌اي كه ترجمۀ نوعي از گريه بود، گفتم: برادرجان، امام فرموده‌اند پشتيبان ولايت فقيه باشيد نه من مادر مرده! تو رو جدت بگذار اين چند صباح مانده تا شهادت را مثل آدميزاد سر كنم.
[=Microsoft Sans Serif]اما نرود ميخ آهنين در سنگ!
[=Microsoft Sans Serif]در گردان يك بندۀ خدايي بود كه صدايي داشت جهنمي! به نام مصطفي! انگار كه صد تا شيپور زنگ‌زده را درسته قورت داده باشد. آرام و آهسته كه حرف مي‌زد پردۀ گوشمان پاره مي‌شد، بس‌كه صدايش كلفت و زمخت بود و فريبرز مصطفي را تشويق كرد كه الا و بالله بايد اذان مغرب را تو بگويي!
[=Microsoft Sans Serif]مصطفي هم نه گذاشت و نه برداشت و چنان اذاني گفت كه مسلماني نشنود كافر نبيند! از الف الله اكبر تا آخر اذان بند بند تن نمازگزاران مقيم سنگري كه حسينيه شده بود لرزيد! آن شب تا صبح دسته‌جمعي كابوسي ديديم وحشتناك و مخوف! تنها دو نفر اين وسط كيف كردند. آقا مصطفاي اذان‌گوي شيپور قورت داده و فريبرزخان!
[=Microsoft Sans Serif]از آن به بعد هركس كه به فريبرز مي‌خواست توپ و تشر بزند، فريبرز دست به كمر تهديدش مي‌كرد كه: اگر يك بار ديگر به پر و پايم بپيچي به مصطفي مي‌گويم اذان بگويد!
[=Microsoft Sans Serif]و طرف جانش را برمي‌داشت و الفرار!
[=Microsoft Sans Serif]مدتي بعد صبح و ظهر و غروب صداي رعب‌آور اذان آقاي شيپور قورت داده قطع نشد! پس از پرس‌وجو و بررسي‌هاي مخفيانه فهميدم كه فريبرز به او گفته كه حاج‌آقا از اذان گفتنت خيلي خوشش آمده و به من سپرده به شما بگويم كه بايد مؤذن هميشگي گردان باشيد!

[=Microsoft Sans Serif]

[=Microsoft Sans Serif]و اين يكي از بركات فريبرز بود كه دامن ما را گرفت. مدتي نگذشته بود كه فريبرز يك بلندگوي دستي از جايي كش رفت و آن را به مؤذن بد صدا داد كه بگذار عراقي‌ها هم از صدايت مستفيض شوند اين‌طوري حيفه! و از آن به بعد هر وقت كه صداي اذان از بلندگو بلند مي‌شد، آتش ديوانه‌وار دشمن هم شروع مي‌شد! نه‌تنها ما بلكه عراقي‌ها هم دچار جنون شده بودند!
[=Microsoft Sans Serif]گذشت و گذشت تا اينكه آن روز فرمانده لشكر به همراه چند مسئول نظامي ديگر به خط مقدم و پيش ما آمدند. قرار شد كه نماز جماعت را با هم بخوانيم. مصطفي شيپور قورت داده مشغول بود و رنگ از صورت فرمانده لشكر و همراهانش پريده بود! به ما كه كم‌كم داشتيم عادت مي‌كرديم، فقط كمي گوشمان سنگيني مي‌كرد و زنگ مي‌زد...!

[=Microsoft Sans Serif]عراقي‌ها هم مثل سابق ديگر جني نشده و فقط چند تا توپ و خمپاره روانۀ خط ما كردند!
[=Microsoft Sans Serif]عبا و عمامه را گوشۀ سنگر گذاشتم و رفتم وضو بگيرم. بيرون سنگر فريبرز را ديدم كه وضو گرفته و داشت به طرف حسينيه مي‌رفت. مرا كه ديد سلام كرد. جوابش را سر سنگين دادم. وضو گرفتم و برگشتم طرف سنگر. اما اي دل غافل. خبري ازعبا و عمامه‌ام نبود! هر جا را كه بگوييد گشتم. اما اثري از عبا و عمامه‌ام پيدا نكردم. يكهو يك صدايي به گوشم خورد: الله اكبر، سبحان‌الله!
[=Microsoft Sans Serif]براي لحظه‌اي خون در مغزم خشكيد. تنها امام جماعت آنجا من بودم! پس نماز جماعت چه‌طوري برگزار مي‌شد؟

[=Microsoft Sans Serif]شلنگ تخته‌زنان دويدم به طرف حسينيه. صفهاي نماز بسته و همه مشغول نماز بودند. اول فكري شدم كه بچه‌ها وقتي ديده‌اند من دير كرده‌ام، فرماندۀ لشكر را جلو انداخته‌اند و او امام جماعت شده. اما فرمانده كه آنجا در صف دوم بود! با كنجكاوي جلوتر رفتم و بعد چشمانم از حيرت گرد شده و نفسم از تعجب و وحشت بند آمد! بله، جناب فريبرزخان عمامۀ بنده بر سر و عباي نازنينم روي دوشش بود و جاي مرا غصب كرده بود!

[=Microsoft Sans Serif]خودتان را بگذاريد جاي من، چه مي‌توانستم بكنم؟ سري تكان دادم. در آخر صف ايستادم و الله اكبر گفتم و خودم را به ركعت سوم رساندم. لااقل نبايد نماز جماعت را از دست مي‌دادم. نماز جماعتي كه امام جماعتش عبا و عمامۀ مرا كش رفته بود!
[=Microsoft Sans Serif]
[=Microsoft Sans Serif]

دوستان اگر صداتون مثل مصطفي گرم و خوب يا علي منتظرمون نگذاريد:Nishkhand:

[=Times New Roman]کتاب صوتی «ترکشهای ولگرد» با موضوع طنز دفاع مقدس اثر"داوود امیریان" با صدای محمدرضا سرشار کاری از نشر الکترونیکی شاهد (10:21) بسیار بسیار شنیدنی است از دستش ندهید

[=Times New Roman]

[b]content[/b]

:kaf:دانلود با حجم 1.4 مگابایت:kaf:

سلام دوستان
عرض ادب و احترام
به امید خدا با مشارکت انجمن مشاوره و انجمن نرم افزار قرار است یک نرم افزار از داستان های واقعی در مشاوره ها ساخته بشود
تقریبا شبیهه داستانی که در بالا در حال پخش است
داستان به صورت صوتی بوده است به همین منظور از آقایون سایت دعوت به همکاری داریم
داستان ها باید توسط فردی خوانده بشود که این کار کمی با روخوانی عادی فرق دارد یک جور تعریف داستان است حتما دوستان داستان های صوتی را شندیده اند
خب دوستانی که علاقمند به شرکت هستند اعلام کنند
در پست های بعدی با آموزش ضبط صدا در خدمت شما عزیزان هستیم
با تشکر

سلام
ممنونم از اين كه به شكل كاربردي و نمونه شيوه كار را روشن مي كنيد

سلام دوستان
عرض ادب و احترام
با آموزش ضبط صدا در خدمت دوستان هستیم
برای این کار سه چیز لازم است
1- یک محیط آرام و بی صدا
2-یک عدد میکروفون
3-یک نرم افزار برای ضبط صدا
دو مورد اول که مشخص است اما نرم افزار
بهترین نرم افزار برای این کار نرم افزار جت ایدیو است

نرم افزار را می توانید از ادرس زیر دانلود کنید
http://p30download.com/fa/entry/495/

در پست های بعد با اموزش این برنامه در خدمت شما هستیم

سلام
عرض ادب و احترام
با آموزش ضبط صدا با برنامه جت ایدو در خدمت شما هستیم
به تصویر زیر دقت کنید

دکمه رکورد را که با فلش قرمز مشخص شده بزنید
یک منو که در تصویر زیر می بینید باز می شود

یک سری تنظیمات خیلی ساده دارد

شماره1 :نام فایل شما است اسم فایل را در اینجا وارد کنید

شماره 2: آدرس ذخیره شدن فایل شما است آدرسی را که می خواهید فایل در آنجا ذخیره شود وارد کنید

شماره 3: فرمت صوتی است که بهترین فرمت MP3 است

شماره 4: این را طبق تصویر روی گزینه میکروفن قرار بدهید

شماره5: باز زدن گزینه استارت شروع به ضبط صدا شروع می شود

سلام دوستان
عرض ادب و احترام
دوستان فرصت داره تمام می شود کسی تمایل به همکاری ندارد:Narahat az:

سلاممم

اقايون سايت عجب اعتماد به نفس بالاييي دارند!!!!

هنوز هيچ كس شركت نكرده؟!؟!

همچين بعضي ها اول كار اومدن اعلام امادگي كردن كه گفتيم ....

ولي خوب بنده خدا ها حق هم دارند شما برداشتين يه همچين صداي زيبا و دلنشيني گذاشتين ،كسي جزئت نميكنه رو دست بلندشه.

ولي اقايون با اون هم ادعاشون نبايد كه هيچ دودي ازشون بلند نشه!

همچنان منتظريم.:ok:

آقایون سایت نمی خواند ریا بشه
وگرنه امثال بنده که صداشون به درد این کارها نمی خوره با اون ضر ب المثل معروف گفتن سنگ مفت گنجیشک مفت شرکت کردیم(توجه کردید با لهجه اصفهانی بودا)
البته هدف نباید تست صدا باشه
باید برداشتن یک قدم به رسیدن به هدف اصلی دوستان عزیز یعنی همون تهیه این نرم افزار باشه
خدا خیرتون بده
بقیه دوستان هم اگر نیتشون این باشه با هر تن صدا و لهجه ای هم که باشه شرکت می کنند تا زودتر برادر مهدی با نظارت استاد حامی این نرم افزارو تهیه کنند و مثل بقیه نرم افزارهای سایت دوستان بتونند استفاده کنند
آقایون سایت لطفا کوتاهی نفرمایید

*!*طیب طاهر*!*;150569 نوشت:
ضر ب المثل معروف گفتن سنگ مفت گنجیشک مفت شرکت کردیم(توجه کردید با لهجه اصفهانی بودا)

سلام حيفسا:Moteajeb!:
عامو جون
نيم خاي خودتون امتحانش كنيد

حامی;150579 نوشت:
سلام حيفسا:Moteajeb!:
عامو جون

سلام استاد
من که عرض کردم شرکت کردم:khandeh!:

حامی;150579 نوشت:
سلام حيفسا:moteajeb!:
عامو جون

سلامم

همينه ديگهه

يه نفر كه يه مدت تو شهر خودش نباشه لهجه اصليشم يادش ميره!!!

جمله اخرتون كاملا اشتباه بوداااا

يعني لهجه ما نبود،حالا كجايي بود رو خدا ميدونه :Gig:

[="Indigo"]

مـهـدی;148411 نوشت:

برای این کار سه چیز لازم است
1- یک محیط آرام و بی صدا
2-یک عدد میکروفون
3-یک نرم افزار برای ضبط صدا

بنام خدا.

سلام،

سخت ترین مرحله یافتن گزینه 1 هست:Nishkhand:،

و یک سوال هم برام پیش اومد:
چه ارتباطی بین شرکت نکردن آقایان در این تست و اعتماد به نفسشون وجود داره:Gig:،

در پناه حق
و
التماس دعا:Sham:.[/]

الرحمن;150692 نوشت:
برای این کار سه چیز لازم است 1- یک محیط آرام و بی صدا 2-یک عدد میکروفون 3-یک نرم افزار برای ضبط صدا

والبته يه نمه استعداد و ذوق:Cheshmak:

سلام
چون داستان از زبان يه خانمه اين حس را بايد به شنونده منتقل كنيم
و شايد بايد تجديد نظر كنم و از خانم براي اين نوع داستان ها كمك بگيرم.
بشنويد داستان زير را:

درزهای تفاهم

در ضمیمه zip فایل صوتی و ورد اضافه گردید

ویرایش مجدد مورخه 9 /8 / 1389
دریافت از قفسه کتابخانه

http://www.askdin.com/./downloads.php?do=file&id=319

فایل های پیوست شدهدرز هاي تفاهم.pdf (55.2 کیلو بایت, 109 نمایش)

Darzhaye tafahom.zip (767.0 کیلو بایت, 117 نمایش)

حامی;151242 نوشت:

شايد بايد تجديد نظر كنم و از خانم براي اين نوع داستان ها كمك بگيرم.

با سلام و احترام

حالا که آقایون نمیان، فراخوان همکاری جهت تست صدا و داستان خوانی برای خانم ها بفرستید :Cheshmak: ببینید چجور استقبال می کنند!

ضمن اینکه استقبال کاربران از نرم افزار ساخته شده هم به شدت افزایش پیدا می کنه!!!

[b]content[/b]

حامی;150699 نوشت:
والبته يه نمه استعداد و ذوق

سلام
این مسئله خیلی مهم هست ، گوینده باید حس داشته باشه.
مثلا قسمت تاثربرانگیز رو با هیجان نگه ،
بین کلمات مکث های ناشیانه نداشته باشه ،
تصنعی حرف نزنه که متن حالت شعاری پیدا کنه ،
لحن کلامش در قسمت های مختلف متن تغییر کنه ، ...

مـــریم;151458 نوشت:

سلام
این مسئله خیلی مهم هست ، گوینده باید حس داشته باشه.
مثلا قسمت تاثربرانگیز رو با هیجان نگه ،
بین کلمات مکث های ناشیانه نداشته باشه ،
تصنعی حرف نزنه که متن حالت شعاری پیدا کنه ،
لحن کلامش در قسمت های مختلف متن تغییر کنه ، ...

سلام
تمام نکات درست است
ولی باید این نکته را مد نظر داشته باشیم که اینجا رادیو نیست که تمام دوستان صداهای خوب و با تمام ریزه کاری های این فن آشنا باشند
وقتی کسی اسم تست صدا میگذاره به هیچ چیز جز تکنیک صحبت ذاتی و جنس صدا نباید کاری داشته باشه
چون وقتی این 2 اصل درست باشه با کمی تمرین و استفاده از تجربیات بقیه میتونه اون کاستی ها را هم بر طرف کنه
اینکه دوستان شرکت نمیکنند شاید دلیلش همین باشه که فکر میکنند باید همانند گویندگان رادیو باشند
ولی در اصل اینجوری نیست
اولا اونا فن اینکارو بلدند و از فیلترهای زیادی برای گویندگی رد شدند
دوما امکانات اونا برای ضبط صدا فوق العاده تاثیر گذاره
از فیلترهای استفاده میکنند که عیب صدا را به کلی از بین میبره و خروجی مناسب داره
اما پیشنهاد تست خانمها نیز پیشنهاد خوبی ست
چون متن های انتخابی برای خوانده شدن همه به احساست بسیار بالایی نیاز داره
و هر چقدر هم یک مرد احساس به صداش بده در کمترین احساس یک خانم هیچی نیست
ولی خوب این دیگه به تصمیم استاد حامی بستگی داره

سلام دوستان
عرض ادب و احترام
از اونجایی که آقایون دعوت ما را اجابت نکردن ناچار باز دست به سوی خانم های فعال سایت دارز کردیم
از امروز تست برای همه آزاد است و خانم ها هم می توانند شرکت کنند

فایل داستانی که باید خواند شود

آموزش ضبط صدا

ایمیل ارسال صدا

[b]content[/b]

دانلود صوت

سلام

*!*طیب طاهر*!*;151503 نوشت:
ولی باید این نکته را مد نظر داشته باشیم که اینجا رادیو نیست که تمام دوستان صداهای خوب و با تمام ریزه کاری های این فن آشنا باشند وقتی کسی اسم تست صدا میگذاره به هیچ چیز جز تکنیک صحبت ذاتی و جنس صدا نباید کاری داشته باشه

بله ، قبول دارم ، برای بزرگوارانی گفتم که قصد تست دادن دارند که انشاءالله این موارد رو هم تمرین کنند.

سلام
من مورد چهارم آموزش ضبط صدا رو ندارم.
ممکنه راهنمایی کنید؟

مأوىٰ;151518 نوشت:

متوجه نشدم
اگر منظرتان میکروفن است که بدون آن نمی شود باید حتما یکی تهیه کنید

سلام

منم دوست دارم شركت كنم اولين كار تهيه ميكروفونه كه ندارم البته اگه زنده باشم و توفيق شركت نصيبم بشه :hey:

يه سوال : متن اگه موقع خوندن يه مقدار دچار تغيير تحول بشه ايراد نداره ؟!:Nishkhand:

آخه بعضي جاهاش يه جوريه موقع خوندن باعث ميشه مصنوعي بشه و اندرزها به دل نشينه :Gig:

سلام

مأوىٰ;151518 نوشت:
سلام
ممکنه راهنمایی کنید؟

مـهـدی;151523 نوشت:
متوجه نشدم

فكر كنم منظورشون تفاوت گزينه هاي انتخاب تو قسمت چهارم با اون چيزيه كه شما تو تصوير گذاشتيد :Gig:چي گفتم :Gig:

قسمت چهارمي كه تو تصوير قرار داديد سه تا گزينه داره و گفتيد ميكروفون انتخاب بشه ولي براي من زير قسمت source مثل تصوير شما اون سه گزينه نيست كه انتخاب كنم

گزينه هاش فرق داره
recording control
cd volume
line volume
front mic و ......
اول فكر كردم نسخه برنامه من قديمي تره unistal كردم از لينكي كه داديد برنامرو دانلود كردم باز ميبينم گزينه هاش همينا هستن :Gig:

همرو دونه دونه امتحان كردم هيچ صدايي ضبط نميشه :Gig:

صداتون در این حد هم باشه قبول داریم:ok:

[="Indigo"]بنام خدا.

سلام:Gol:،

مثل اینکه اصلا قرار نیست تو اسک دین کسی آب گرم کنه،
فکر کنم باید یه آبگرم کن سفارش بدیم:khandeh!:،

منتظریم این نرم افزار هم هر چه زودتر به تولیدات اسک دین اضافه بشه:ok:،

در پناه حق.[/]

نقل قول:
از آقایون سایت که آبی گرم نشد

:ok:

الرحمن;153093 نوشت:
مثل اینکه اصلا قرار نیست تو اسک دین کسی آب گرم کنه،

سلام
عرض ادب و احترام
اشتباه نکنید چند نفر ثبت نام کردن
دوستان فرصت زیادی دیگه ندارند
هر کس تمایل داره زودتر پیام بده و اعلام بکند

سلام :Gol:

من گفتم بعد از يه هفته كه شرايط مناسب جسمي براي سر زدن به سايت نداشتم بيام سايت ميبينم هزار تا راه حل براي مشكلي كه گفتم داده شده !!!:khaneh:

ما كه ميكروفونمون اجاره اي بود و بعد از تلاش هاي مكرر و گشتن براي پيدا كردن راه حل بيخيال شديم لااقل اگه كسي ميدونه اين تفاوتي كه گفتم از چيه و چه جوري حل ميشه بگه شايد به درد بقيه دوستاني كه دلو زدن به دريا و ميخوان شركت كنن بخوره .

التماس دعا :Gol:

بي نام;153982 نوشت:
سلام :gol:

من گفتم بعد از يه هفته كه شرايط مناسب جسمي براي سر زدن به سايت نداشتم بيام سايت ميبينم هزار تا راه حل براي مشكلي كه گفتم داده شده !!!:khaneh:

ما كه ميكروفونمون اجاره اي بود و بعد از تلاش هاي مكرر و گشتن براي پيدا كردن راه حل بيخيال شديم لااقل اگه كسي ميدونه اين تفاوتي كه گفتم از چيه و چه جوري حل ميشه بگه شايد به درد بقيه دوستاني كه دلو زدن به دريا و ميخوان شركت كنن بخوره .

التماس دعا :gol:

سلام من تازه عضو شدم مشکل چی بودش میشه توضیح بدید .

آقا مهدی من هستم داستان بده بخونم برات حال کنی

delete;154160 نوشت:
آقا مهدی من هستم داستان بده بخونم برات حال کنی

با سلام و احترام

داستان رو از پست هشتم دانلود کنید.

آذر بانو;154173 نوشت:
با سلام و احترام

داستان رو از پست هشتم دانلود کنید.

سلام منظورتون داستان چوب اعتماد هستش ؟
سعی میکنم تا فردا به دستتون برسونم
فقط یه سوال وسط خواندن یه دفعه تپق زدیم چجوری باید ویرایش کنیم؟:nevisandeh:

مریم دریا;154049 نوشت:
سلام من تازه عضو شدم مشکل چی بودش میشه توضیح بدید .

سلام :Gol:
به اسک دین خوش آمدید:Hedye:
مشکل یا سوالشون صفحه قبل بوده؛

بي نام;151595 نوشت:
قسمت چهارمي كه تو تصوير قرار داديد سه تا گزينه داره و گفتيد ميكروفون انتخاب بشه ولي براي من زير قسمت source مثل تصوير شما اون سه گزينه نيست كه انتخاب كنم

گزينه هاش فرق داره
recording control
cd volume
line volume
front mic و ......
اول فكر كردم نسخه برنامه من قديمي تره unistal كردم از لينكي كه داديد برنامرو دانلود كردم باز ميبينم گزينه هاش همينا هستن :Gig:

همرو دونه دونه امتحان كردم هيچ صدايي ضبط نميشه :Gig:

سلام بر خوش صدا های سایت:Gol:

مـهـدی;148411 نوشت:
-یک نرم افزار برای ضبط صدا دو مورد اول که مشخص است اما نرم افزار بهترین نرم افزار برای این کار نرم افزار جت ایدیو است

دوستانی که با جت ایدیو مشکل داشتند

می تونن از نرم افزار خود ویندوز (sound recorder) استفاده کنند

فکر نمیکنم فرقی داشته باشه:Gig:

علی یارتان:Gol:

[="Blue"]

نقل قول:
می تونن از نرم افزار خود ویندوز (sound recorder) استفاده کنند

با عرض سلام
تا آنجایی که من اطلاع دارم
نرم افزار خود ویندوز (البته در xp)
[="Red"]یک دقیقه بیشتر ضبط نمی کنه[/]
در فایل پیوست تنظیمات صحبت کردن رو گذاشتم
آنلاین طریقه تنظیمات[/]

سلام:Gol:

مدیر فرهنگی;154363 نوشت:
نرم افزار خود ویندوز (البته در xp)

تشکر از جناب مدیر فرهنگی:Gol:

بله حق با شماست
:Gol:

خودم در ویندوز 7 تست کرده بودم که ظاهرا محدودیت نداشت

علی یارتان:Gol:

دوستان چجوری باید صحبتها رو ویرایش کنم

delete;155523 نوشت:
دوستان چجوری باید صحبتها رو ویرایش کنم

سلام
عرض ادب و احترام
اخوی شما بفرست برای من اگر اوکی بود تو مرحله بعد دقیق بهت یادت می دیم چی کار کنید