تقدیر نامه جدید و پنجم وزارت ارشاد از انجمن گفتگوی دینی

تب‌های اولیه

14 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
تقدیر نامه جدید و پنجم وزارت ارشاد از انجمن گفتگوی دینی

[="Blue"]وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي به جهت استقبال گسترده مخاطبان و كاربران اينترنتي از سايت كانون گفتگوي قرآني وابسته به مركز ملي پاسخگويي تقدير و تشكر كرد.
به مناسبت هشتم شوال سالروز تخريب قبور ائمه بقيع (ع)كانون گفتگوي قرآني ضمن انتشار مقاله‌ايي به نقد انديشه وهابيت در تخريب قبور و زيارتگهاي ائمه بقيع پرداخت.

مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پي انتشار و قرارگرفتن مقاله‌ مركز بر روي سايت طي دو مرحله مراتب تقدير و تشكر خود را به شرح ذيل اعلام نمود.
من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
مدیر محترم پاسخگويي فضاي سايبر مركز ملي
درود و احترام
بدینوسیله از جنابعالی و همکارانتان بدلیل انتشار مطلب زیر تقدیر میگردد. بدیهی است این تقدیرنامه به درخواست کاربران تارنمای شما و با بررسی های صورت گرفته مطابق با بند 4و3 راهبردهای محتوایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال شده و در پرونده حمایتی تارنمای شما لحاظ خواهد شد. در سال جهاد اقتصادی توفیقاتتان افزون باد.

مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی[/]
[="Red"]منبع:پاسخگو[/]

[="Blue"][="Red"]تشکر از انجمن گفتگوی دینی :[/]
تشکر 1:
http://www.askdin.com/showpost.php?p=139598&postcount=13
تشکر 2:
http://www.askdin.com/showpost.php?p=143309&postcount=18[/]

مدیر فرهنگی;146520 نوشت:
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي به جهت استقبال گسترده مخاطبان و كاربران اينترنتي از سايت كانون گفتگوي قرآني وابسته به مركز ملي پاسخگويي تقدير و تشكر كرد. به مناسبت هشتم شوال سالروز تخريب قبور ائمه بقيع (ع)كانون گفتگوي قرآني ضمن انتشار مقاله‌ايي به نقد انديشه وهابيت در تخريب قبور و زيارتگهاي ائمه بقيع پرداخت. مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پي انتشار و قرارگرفتن مقاله‌ مركز بر روي سايت طي دو مرحله مراتب تقدير و تشكر خود را به شرح ذيل اعلام نمود. من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق مدیر محترم پاسخگويي فضاي سايبر مركز ملي درود و احترام بدینوسیله از جنابعالی و همکارانتان بدلیل انتشار مطلب زیر تقدیر میگردد. بدیهی است این تقدیرنامه به درخواست کاربران تارنمای شما و با بررسی های صورت گرفته مطابق با بند 4و3 راهبردهای محتوایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال شده و در پرونده حمایتی تارنمای شما لحاظ خواهد شد. در سال جهاد اقتصادی توفیقاتتان افزون باد. مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منبع:پاسخگو

ما هم از توجه ايشان به قسمتي كوچك از تلاش هاي دوستانم تشكر مي كنيم
و از حضرت باري تعالي درخواست مي كنيم كه از بليات حفظشان كند
اما
بهتر نبود
ارشاد محترم تشكرهاي مادي هم ضميمه اين تشكر مي كردند.
من شرمنده كاربراني مي شوم كه وقت مي گذارند و ساعت ها در اين سايت مشغول هستند و مطالعه مي كنندو حتي برخي به ارشاد ديگران مي پردازند و وبلاگ دارند
چه خوب بود
آنها از مدير محترم سايت مي خواستند كه فهرستي از كاربران و كارشناسان فعال بدهند و آنها لا اقل با بن كتابي ايشان را نوازشي مي كردند.
اما به هرحال
چه كنيم كه كفش پاره در بيابان هم نعمتي است.
صدا و سيماي ما يه سئوال طرح مي كنه از سه گزينه دو گزينه را رد مي كنه و بعد ربع سكه مي دهند آيا جاندارد كاربري كه دغدغه دين دارد و و بلاگ هم دارد تشويق شود.
البته ارشاد هم به شرح ايضا

حامی;146655 نوشت:
ارشاد محترم تشكرهاي مادي هم ضميمه اين تشكر مي كردند.
من شرمنده كاربراني مي شوم كه وقت مي گذارند و ساعت ها در اين سايت مشغول هستند و مطالعه مي كنندو حتي برخي به ارشاد ديگران مي پردازند و وبلاگ دارند
چه خوب بود
آنها از مدير محترم سايت مي خواستند كه فهرستي از كاربران و كارشناسان فعال بدهند و آنها لا اقل با بن كتابي ايشان را نوازشي مي كردند.

[="blue"]متشکرم
[="purple"]جانا سخن از زبان ما می گویی...[/][/]

mkk1369;146666 نوشت:
یعنی تا حالا تقدیر مالی از شما نکرده اند؟

این مساله لازم است انشاالله که به این فکر هم می افتند چون بغیر از تقدیر از زحمتکشان و مدیران سایت خود این سایت نیز نیاز به کمک دارد .

ولی منت خدایراست عز و جل و طاعتش موجب قربت است و به شکر اندرش مزید نعمت.

که واقعا من و شما سایتهائی را سراغ داریم که با هزینه های هنگفتی راه اندازی میشوند ولی چنین رشدی را سالها بعد باید در انتظارش باشد.

پس باز هم باید گفت و باور کرد که :

منت خدایراست عز وجل که ....

یاحق

هو الاکرم

1390-09-07 16:55:30 تشکر شماره 3

جناب آقای علی امیرخانی

مدیر تارنمای www.askdin.com

درود و احترام
بدینوسیله از جنابعالی و همکارانتان بدلیل انتشار مطلب زیر تقدیر میگردد :

http://www.askdin.com/showthread.php?p=160742
بدیهی است این تقدیرنامه به درخواست کاربران تارنمای شما و با بررسی های صورت گرفته مطابق بابند 8, راهبردهای محتوایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال شده و در پرونده حمایتی تارنمای شما لحاظ خواهد شد . در سال جهاد اقتصادی توفیقاتتان افزون باد.

بخش امربه معروف دیجیتال / واحد اینترنت
مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

شماره تماس 88846963 - 021 داخلی 177

هو الاکرم

1390-09-07 17:16:10 تشکر شماره 4

جناب آقای علی امیرخانی
مدیر محترم تارنمای www.askdin.com

درود و احترام

http://www.askdin.com/showthread.php?t=1548 بدیهی است این تقدیرنامه به درخواست کاربران تارنمای شما و با بررسی های صورت گرفته مطابق بابند 8, راهبردهای محتوایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال شده و در پرونده حمایتی تارنمای شما لحاظ خواهد شد . در سال جهاد اقتصادی توفیقاتتان افزون باد.

هر دوتا تقدیر از انجمن تاریخ بود.:pirooz:

به نام خدا
الحمدلله رب العالمین

خداوند را بر این نعمت شاکر و سپاسگذاریم.:Gol:

سلام

مبارکه انشاء الله به پای هم پیر شید :Cheshmak:

واقعا سایت خوبی دارید ازتون متشکریم

با اسک دین بر بام رفیع علم و شناخت و دانائی

هو الاکرم

1390-09-29
تشکر شماره5

آقای علي اميرخاني
مدیر محترم تارنمای

درود و احترام

http://www.askdin.com/showthread.php?t=9347 بدیهی است این تقدیرنامه به درخواست کاربران تارنمای شما و با بررسی های صورت گرفته مطابق بابند 5, راهبردهای محتوایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال شده و در پرونده حمایتی تارنمای شما لحاظ خواهد شد . در سال جهاد اقتصادی توفیقاتتان افزون باد.

به نام خدا
عرض سلام ودرود
من هم در این شب عزیز شهادت زین العابدین سیدالساجدین -امام سجاد علیه السلام-
از خدمات خوب همکار علمی سرکار سلیلة الزهراء و همچنینبه خاطر درج محتوای زیبا
تشکر می کنم
انشاءالله همیشه موفق باشند

سلام علیکم

من هم به نوبه خود و بعنوان کاربر تازه وارد . از زحمات کلیه برادران و خواهران خصوصا از کلیه مدیران این سایت کمال تشکر و سپاس را دارم .
امیدوارم انشاالله همگی تقدیر نامه اصلی را از دست بقیه الله الاعظم (عج) ارواحنا فداه دریافت کنیم . و همواره مورد تائیدات آن بزرگوار باشیم. :Gol: