نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: دیدگاه شما در مورد سال 2012 چیست !؟

رأی دهندگان
67. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
 • آیا یک واقعه طبیعی و جهانی (بدون دخالت بشر) رخ خواهد داد ؟

  5 7.46%
 • سال 2012 فقط تهدیدی است برای اتفاقاتی که قرار است قدرتمندان ظالم جهان صورت دهند ؟

  39 58.21%
 • این موضوع آیا با ظهور امام زمان (عج) میتواند مربوط باشد ؟

  23 34.33%
 • آیا بیداری اسلامی از علائم سال 2012 می تواند باشد ؟

  5 7.46%
 • آیا در سال 2012 اگر رویداد جهانی صورت گیرد ایران از نقش ویژه ای برخوردار خواهد بود ؟

  17 25.37%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 1 از 19 12311 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: سال 2012 و دیدگاه های مختلف نسبت به آن و موضوع مهم بیداری اسلامی درجهان!!!

 1. #1

  عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۹۰
  علاقه
  مطالعه
  نوشته
  185
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  4
  آپلود
  1
  گالری
  0
  صلوات
  883

  پرسش سال 2012 و دیدگاه های مختلف نسبت به آن و موضوع مهم بیداری اسلامی درجهان!!!
  بنام خدا

  با سلام و درود به محضر مقدس امام زمان حضرت مهدی عجل الله تعالی و فرجه الشریف و رهیر معظم انقلاب و شما کاربر گرامی و عزیز

  به یاری خدا این بحث رو آغاز می نمایم .

  دوستان گرامی
  با توجه به عنوان بحث که در مورد نزدیک شدن به سال 2012 است و دیدگاههای مختلفی که در مورد آن بیان شده است در این قسمت با کمک و یاری و مشارکت شما دوستان بزرگوار ان شاءالله در مورد سال 2012 گفتگویی مفید و علمی داشته باشیم . اما جدای عنوان بحث این گفتگو صرفا در مورد پیش گویی ها نخواهد بود بلکه با بررسی اتفاقات صورت گرفته در جهان و علل خصوص منطقه مهم و استراتژیکی خاورمیانه و همچنین اهمیت موضوع سال 2012 در بین مردم جهان که از سالها پیش افراد و تفکراتی برای آن برنامه ریزی های مختلفی طراحی و اجرا نموده اند ، خواهد بود .

  امیدوارم با حضور شما عزیزان و مطرح نمودن دیدگاه هاو نظرات خود به این بحث و موضوع ، این گفتگو به آگاهیمان نسبت به زمان کنونی و آینده ایی که در پیش داریم کمک شایانی بنماید . ان شاء الله

  موضوع اول کشور ایران 2. صلوات ها 22


 3. #2

  عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۹۰
  علاقه
  مطالعه
  نوشته
  185
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  4
  آپلود
  1
  گالری
  0
  صلوات
  883  اولین موضوع در مورد کشور ایران است و اینکه در سال 2011 در چه جایگاهی در جهان قرار گرفته است و با ورود به سال 2012 و بعد از آن چه آینده ای در انتظار کشور ایران خواهد بود.  با توجه به تمام مشکلاتی که در کشور ایران وجود داشته و دارد ، نادیده گرفتن پیشرفتها و ارتقا نمودن بیش از پیش اهمیت ایران در جهان ، عملی به دور از منطق و عقل خواهد بود.  در گذر سالهای پیش ، کشور ایران در هجوم بسیاری از تحریم ها و فشارهای ظالمانه دولتهای قدرتمند جهان بوده و هست . اما هر زمان که کشور ایران را در مخمصه ای نو و جدید قرار داده اند با یاری گرفتن از خداوند و توجه ویژه امام زمان عجل الله و رهنمودهای متفکرانه رهبر معظم و عزیز انقلاب و تلاش و پشتکار مسئولان و مردم غیور و مسلمان ایران ، این مخمصه و تنگنا خود به دریچه ایی بسوی موفقیت و پیروزی مبدل گردیده و باعث شده است که دشمنان علاوه بر شرمسار شدن از شکست خود در دیدگاه مردم جهان به ترس و هراس بیشتری از ایران پی ببرند و برای مقابله با این ترس و هراس نقشه و برنامه ایی تازه طراحی نمایند که ان شاء الله باز هم با شکست رو برو خواهند شد .

  امروزه با مطرح شدن بحث مهم و حیاتی بیداری اسلامی دیدگاه تمام مردم جهان علل خصوص مسلمانان به کشور ایران جلب شده است که با برگذاری اولین نشست بیداری اسلامی در کشور ایران آنهم با حضور متفکران و فعالان و برخی از مسئولان کشورهای مختلف اسلامی و جهان و با سخنرانی عالمانه و حکیمانه رهبر معظم انقلاب و توصیه های آینده نگر و کاربردی ایشان نام ایران و اهمیت حضور ایران در منطقه ی مهم خاورمیانه و جهان مهر تأییدی از سوی تمام جوامع دریافت نموده است .

  به چند سوال زیر لطفا توجه فرمایید :
  و با وجود الگو برداری ملل مسلمان از مردم ایران ، دولتهای قدرتمند جهان که اکنون خود در باتلاق مشکلاتهای مختلف از جمله مالی و اقتصادی فرو رفته اند و دچار سردرگمی شده اند ، با نزدیک شدن به سال 2012 که مطمئنا برنامه هایی برای آن طرح ریزی و برنامه ریزی نموده اند آیا توانایی اجرای این برنامه ها را خواهند داشت یا خیر !؟

  بسیاری از متفرکران جهان با بیان استدلالهای علمی مبنی بر رد نمودن پایان جهان ، پاسخی محکم برای آینده نگری های پوچ و غیر علمی مطرح نموده اند اما باید در مورد سال 2012 و اهمیت آن برای برخی از دولتهای قدرتمند جهان توجه نمود و دلیل این اهمیت را جویا شد !؟

  با وجود شکست صد درصدی تحریم ایران و پیشرفتهای مهم کشور چه رویدادی را میتوان برای منطقه خاورمیانه و کشور ایران در سال 2012 در نظر گرفت !؟

 4. صلوات ها 12


 5. #3

 6. صلوات ها 16


 7. #4

  عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۹۰
  نوشته
  624
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  1719  با سلام و احترام
  با توجه به حجم رسانه ای ساخت فیلم های هالیوودی که به 50 مستند پٰیرامون 2012 می پردازد و چندین فیلم سینمایی و دروغ های بزرگ درباره یافتن نقاشی های رنگی نوستر داموس در کتاب خانه مرکزی رم؛
  قرار بر این بود مسائلی در 21 دسامبر 2012 اتفاق بیفتد ٰ اما ظاهرا دست مشیت الهی با بیداری اسلامی یک سال زودتر از موعد آنان حیله آنان را ناکارامد کرده است که " ان کید الشیطان کان ضعیفا"
  یکی از اهداف پس از سال 2012 " دین واحد جهانی " است ٰ بدین معنا که هر کسی با هر دینی می تواند پیرو آن باشدٰ از اصول آن دین سکولاریسمٰ ٰ؛ پراگماتیسم و نسبی بودن حقایق در جهان هستی است.

  ویرایش توسط هادي : ۱۳۹۰/۰۶/۲۶ در ساعت ۲۱:۴۱

 8. صلوات ها 16


 9. #5

  عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۹۰
  علاقه
  مطالعه
  نوشته
  185
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  4
  آپلود
  1
  گالری
  0
  صلوات
  883  موضوع دوم کعبه

  موضوع دوم بحث در مورد کعبه قبله مسلمین است که از اهمیت خاص و ویژه ایی هم در بین مسلمانان جهان برخودار است و هم دشمنان مسلمانان و ابر قدرتهای جهان و همچنین شرح وضعیت کنونی آن میباشد .

  کعبه قبله مسلمانان جهان است و نقطه ای مهم برای تجمع تمام مسلمانان جهان و اگر این منطقه و نقطه مهم در اختیار قدرتهای ظالم جهان قرار بگیرد یکی از مهمترین ستونهای استوار بین مسلمانان جهان را برای پیشبرد اهداف خود در اختیار خواهند گرفت .

  اکنون با متمرکز شدن قدرتی دست نشانده بنام وهابیت در کشور عربستان و تمام اتفافات صورت گرفته برای مکه و زائرین خانه خدا می توان این موضوع را بصورت کاملا دقیق به زیر ذره بین بحث قرارداد تا به اهمیت هرچه بیشتر آن توجه نمود .

  از سالهای قبل قدرتهای ظالم جهان به این نتیجه رسیده اند که خود نباید مستقیما در منطقه خاورمیانه و ملتهای مسلمان منطقه بعنوان متجاوز مداخله نمایند و به کشت و کشتار مردم و تخریب کشورها و اماکن مقدس مسلمین بپردازند لذا با تربیت و مجهز نمودن افرادی کور دل و خائن و مشرک واقعی از بین خود مسلمانان ، برنامه های خود را توسط این دست نشانده ها در منطقه به اجرا دراوردند و به برخی از خواستهای خود نیز در منطقه دست یافتند اما با وجود شکستهای پی در پی در سالیان مختلف از سوی ملتهای مختلف مسلمان که با خون خود از دینشان و خاک کشورشان دفاع نمودند به این نتیجه رسیده اند که بجای جنگهای پر مخارج و سخت و هزینه های سنگین و تخریب کشورهای مسلمان و اماکن مذهبی و مرقدهای مطهر ائمه (ع) و کشتار مردم مسلمان ، قدرت و سرمایه خود را در رنگ و لوایی دیگر و در نقطه ایی خاص سرمایه گذاری نمایند .
  از این رو دست نشانده های خود که همانا وهابیون هستند را بر کشور و دولت عربستان قرار دادند و از این طریق اکنون تمام فعالیتهای مسلمانان جهان را که دیدگاهشان به سوی کعبه مسلمین است را زیر نظر داشته و با برنامه ریزی بر روی نقاط ضعف اعتقادی و مذهبی زائرین کعبه و با برنامه های مختلف رسانه ایی به تغییر اعتقادات مردم به سمت خواسته های خود برخواسته اند .

  همان طور که بسیاری از شما مطلع هستید برخی از ساختمانها در کعبه تخریب و برخی ساختمانهای جدید در کعبه در حال ساخت و ساز میباشد و تغییر در برخی از آداب و رسوم برای زائرین که با موضوع بحث ما کاملا همسو میباشد .

  لطفا به چند سوال زیر توجه فرمایید :

  با توجه به موضوع بیداری اسلامی و فعالیتهای مردم مسلمان منطقه بر عیله حاکمان فاسد کشورهای خود قدرتهای ظالم جهان چه استفاده های از کعبه (قبله مسلمانان جهان) و اهمیت ویژه آن برای دستیابی به اهداف خود خواهند نمود !؟

  چرا کشورها و دولتهای مسلمان بر علیه وضعیت کنونی کعبه به دولت عربستان اعتراضی نمیکنند و فعالیتی انجام نمی نمایند !؟

  آیا این جنگهای داخلی و بیداری اسلامی با برنامه های (مخفیانه ، به ظاهر عادی ، هم سو با دیدگاههای مسلمانان) زیر زمینی قدرتهای ظالم دنیا در ارتباط می باشد !؟

  آیا اگر بصورت کاملا آشکارا فعالیتهای قدرتهای ظالم و دست نشانده های آنها (وهابیون..) در وضعیت کنونی کعبه و آینده کعبه برای تمام مردم جهان و ملل مسلمان رو شود و مسلمانان کعبه را در خطری بسیار مهم ببینید آیا ملتهای مسلمان برای حفظ و دفاع از قبله خود و خانه خدا به پا خواهند شد و برعلیه دشمن حرکتی عظیم بنام اسلام انجام خواهند داد یا خیر !؟

  آیا تغییر رفتار وهابیون به روشی که بجای جنگ و خونریزی (اسناد جنایات آنها در طول تاریخ وجود دارد) به تغییر اعتقادات مسلمانان و دیگر مردم جهان بپردازند نیاز به یک بیداری اسلامی دیگر نخواهد داشت و آیا نباید مسلمان به این نکته مهم توجه ویژه داشته باشند !؟

 10. صلوات ها 10


 11. #6

  عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۹۰
  علاقه
  مطالعه
  نوشته
  185
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  4
  آپلود
  1
  گالری
  0
  صلوات
  883  دوستان عزیز و یزرگوار لطفا در بحث شرکت نمایید . و به موضوع اهمیت دهید .

  با تشکر


 12. صلوات ها 7


 13. #7

  عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۹۰
  علاقه
  مطالعه
  نوشته
  185
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  4
  آپلود
  1
  گالری
  0
  صلوات
  883  طراحی تصویری از آینده کعبه در سال 2012

  لطفا به نحوه قرار گرفتن ساختمان ها در تصویر زیر توجه کنید البته این تصویر با وضعیت کنونی تا حدودی متغیر میباشد اما این تنها ماکتی است که برای سال 2012 مکه طراحی نموده اند .

  سال 2012 و دیدگاه های مختلف نسبت به آن و موضوع مهم بیداری اسلامی درجهان!!!


  اگر از نمای پایین تصویری از کل ساختمان ها داشته باشیم نمادی از «رمی جمرات» یا همان ابلیسک (نماد شیطان) را خواهیم دید . که این موضوع باید مورد توجه قرار گرفته شود .
  ویرایش توسط quester : ۱۳۹۰/۰۶/۲۶ در ساعت ۲۲:۵۸ دلیل: تصحیح

 14. صلوات ها 14


 15. #8

  عضویت
  جنسیت آذر ۱۳۸۸
  نوشته
  1,146
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  5472  با درود
  به نظر بنده در سال 2012 هیچ اتفاق خاصی پیش نخواهد آمد و طرح این موضوع که در این سال حادثه ای بزرگ رخ می دهد تنها می تواند تا مدتی مردم را در شوک حلول این سال قرار دهد. اگر به یاد داشته باشید، در سال 2000 نیز سخنانی شبیه به این گفته شد. یکی می گفت همه کامپوترهای جهان به هم می ریزد. دیگری می گفت نظم جهان به هم می خورد و خلاصه هر کسی از ظن خود گمانه ای به سر سفره آراء می نشاند. دست آخر هم دیدیم که هیچ اتفاقی نیافتاد و تنها از قِبَل این شایعات پول هنگفتی نصیب عده ای شد. البت نباید فراموش کرد که این مساله از ذهن خیال پرداز و کودکانه غربی ها بر می آید و خیلی جالب است آنانی که شرقیان را انسانهای افسانه پرداز و خیالاتی می نامند خود به این مقدار درگیر مسائل ذهنی و تصوری اند. به هر حال سال 2012 هم می آید و می رود و خبری نخواهد شد فقط در این بین برخی با همین شایعات صاحب سرمایه خواهند شد. از سخن جا نماند اینکه، بنابر علم جفر امام علی(ع) نه سال 2012 که سال 2014 سال تغییر نظامهای حاکم بر جهان خواهد بود به این معنی که آمریکا و غرب ضعیف خواهند شد و جای خود را به چین می دهند و مسلمانان نیز قدرتمند شده و قطب بزرگی در جهان نو پایه ریزی خواهند نمود. البته با توجه به حوادث پیش آمده شاید باور این سخن و این نکته که از علم جفر امام علی(ع) گرفت شده است، خیلی هم دور از ذهن نباشد.
  بدرود

  ویرایش توسط کاوه : ۱۳۹۰/۰۶/۲۶ در ساعت ۲۲:۵۹
  اگر نور چشم شما بدلیل مطالعه زیاد و یا کار با اینترنت کم شده این آیه را زیاد بخوانید : فَجَعَلْناهُ سَميعاً بَصيراً (انسان2)
  اگر می خواهید پس از مطالعه آنچه را می خوانید در ذهنتان نقش ببندد، این آیه را پس از آن بخوانید: لَهُمْ دارُ السَّلامِ عِنْدَ رَبِّهِمْ وَ هُوَ وَلِيُّهُمْ بِما كانُوا يَعْمَلُونَ (انعام127)

 16. صلوات ها 12


 17. #9

  عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۸۹
  علاقه
  مطالعه بازی و دین و بحث
  نوشته
  6,354
  حضور
  99 روز 17 ساعت 59 دقیقه
  دریافت
  95
  آپلود
  0
  گالری
  33
  صلوات
  27245  نقل قول نوشته اصلی توسط کاوه نمایش پست ها
  این نکته که از علم جفر امام علی(ع) گرفت شده است، خیلی هم دور از ذهن نباشد. بدرود
  سلام

  می شه سند اش را و پیشگویی دقیق را قرار دهید؟(با سند معتبر اگر نبود ضعیفو قرار دهید)

  اسلام درخشانترین راه است
  غررالحکم امدی ترجمه ادیب فقید محمد علی انصاریحدیث505

  موسسه انتشاراتی امام عصر(عج)
  عقل آدمی را به گفتار نیک و نهاد پاکیزه و کردار نیکو دلیل آورند
  (همان ح-10811) 18. صلوات ها 7


 19. #10

  عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۹۰
  علاقه
  مطالعه
  نوشته
  185
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  4
  آپلود
  1
  گالری
  0
  صلوات
  883

  پرسش
  نقل قول نوشته اصلی توسط کاوه نمایش پست ها
  با درود
  به نظر بنده در سال 2012 هیچ اتفاق خاصی پیش نخواهد آمد و طرح این موضوع که در این سال حادثه ای بزرگ رخ می دهد تنها می تواند تا مدتی مردم را در شوک حلول این سال قرار دهد.


  دوست عزیز ضمن قدردانی از حضورتون در بحث ، طبق گفته شخص شما اگر هیچ اتفاقی هم صورت نگیرد ! و فقط مردم در شوک حلول سال 2012 باشند و بس ، بنظر شما دولتهای قدرتمند از این شوک و تغییرات سوء استفاده ایی نخواهند کرد . آیا نباید به تهدیدی که احتمال وقوع آن بیشتر از صورت نگرفتنش می باشد توجه ویژه نشان داد ، طبق سخنان معظم رهبری اکنون در زمان خاصی قرار داریم و هر حرکتی و هر تصمیمی می تواند خیلی از معادلات را بر هم بزند .
  اگر به یاد داشته باشید، در سال 2000 نیز سخنانی شبیه به این گفته شد. یکی می گفت همه کامپوترهای جهان به هم می ریزد. دیگری می گفت نظم جهان به هم می خورد و خلاصه هر کسی از ظن خود گمانه ای به سر سفره آراء می نشاند. دست آخر هم دیدیم که هیچ اتفاقی نیافتاد و تنها از قِبَل این شایعات پول هنگفتی نصیب عده ای شد.

  چرا شما فکر میکنید که هیچ اتفاقی صورت نگرفت . قضیه 11 سپتامبر سال 2001 برنامه ایی بود که سالها پیش طراحی شده بود و نقطه شروعی شد بنام مقابله با تروریسم و افتتاحی مجدد بود برای حمله قدرتهای ظالم جهان به کشورهای مظلوم .
  برخی از شیوع بیماری های میکروبی و ویروسی در جهان که حتی هنوز هم دلیل بوجود آمدن آن و همه گیر شدن آن در برخی از نقاط جهان برای کارشناسان و پزشکان مشخص نشده خود از مهمترین برنامه هایی است که از سال 2000 استرات خورده بودند

  اینها مختصری از اتفاقات صورت گرفته از سال 2000 به بعد میباشد .

  البته نباید فراموش کرد که این مساله از ذهن خیال پرداز و کودکانه غربی ها بر می آید و خیلی جالب است آنانی که شرقیان را انسانهای افسانه پرداز و خیالاتی می نامند خود به این مقدار درگیر مسائل ذهنی و تصوری اند.

  دوست عزیز غرب با کارشناسی دقیق و کاملا هوشمندانه بر روی افکار و دیدگاه تمام مردم جهان و علل خصوص مردم خاورمیانه بدنبال خیالپردازی های کودکانه و این گونه صحبتها برای خود نیست بلکه در حال زمینه چینی اجرای برنامه هایی است که برای آن زمان زیادی را صرف نموده و هزینه های سنگینی را متقبل شده است .

  به هر حال سال 2012 هم می آید و می رود و خبری نخواهد شد

  ان شاء الله که اینگونه باشد اما آگاهی داشتن از وضعیت دشمنان اسلام و منطقه و جهان و دستیابی به آمادگی همه جانبه از وظایف مهم یک کشور و مردم یک کشور است علل خصوص ملتهای مسلمان جهان .

  فقط در این بین برخی با همین شایعات صاحب سرمایه خواهند شد.

  از ناآگاهی مالباخته است که مالش را از دست میدهد و متضرر می شود .


  از سخن جا نماند اینکه، بنابر علم جفر امام علی(ع) نه سال 2012 که سال 2014 سال تغییر نظامهای حاکم بر جهان خواهد بود به این معنی که آمریکا و غرب ضعیف خواهند شد و جای خود را به چین می دهند و مسلمانان نیز قدرتمند شده و قطب بزرگی در جهان نو پایه ریزی خواهند نمود. البته با توجه به حوادث پیش آمده شاید باور این سخن و این نکته که از علم جفر امام علی(ع) گرفت شده است، خیلی هم دور از ذهن نباشد.
  بدرود
  دوست گرامی در مورد مطلب آخرتون لطفا برای آگاهی عزیزان سندش را بیان فرمایید


  با تشکر


 20. صلوات ها 8


صفحه 1 از 19 12311 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. نقد فیلم 2012
  توسط hamidreza در انجمن فیلم و فلش مذهبی
  پاسخ: 3
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۸/۰۴, ۱۷:۵۴
 2. آیا واقعا سال 2012 آخرالزمان است ؟
  توسط گمنام در انجمن جبر و اختیار
  پاسخ: 7
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۷/۱۰, ۰۰:۲۸
 3. شبهه قرآنی 2012: علت برتری قرآن بر دیگر آثار؟
  توسط حرم امن الهی در انجمن اعجاز
  پاسخ: 2
  آخرين نوشته: ۱۳۸۹/۰۸/۰۴, ۲۳:۰۷

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود