ارتش سایبری اسک دین(تا دیر نشده بجنبید)

تب‌های اولیه

1 پست / 0 جدید
ارتش سایبری اسک دین(تا دیر نشده بجنبید)

با سلام خدمت همه ی دوستان
هفته گذشته تصمیم گرفتم سری به اطاق های گفتگوی یاهو مسنجر بزنم با ساختن یک آیدی غیر واقعی وارد اطاق ها شدم تا ببینم وضعیت فرهنگی و تهاجم دشمن در این حوزه به چه شکل است.
در کمال تاسف باید عرض کنم فضای اطاق های گفتگو خیلی خراب است و متاسفانه این فضا آنگونه که هست به درستی معرفی نشده است وهمین عامل سبب می شود که نوجوان ها و جوان ها با هدف چت و گفتگو به این فضا وارد شده و در دام شیاطین گرفتار شوند.
مواردی را که بنده به محض ورود به هرکدام از این اطاق ها مشاهده کردم به این شکل است :

1. قرار گذاشتن و رد و بدل کردن کامل اطلاعات شخصی و درخواست های بی شمار از سوی افراد حاضر در اطاق ها برای آشنایی و انجام ... در فضای واقعی.
  2. پیشنهاد های بی شمار برای مشاهده ی وب کم یا تصویر طرف مقابل که تصاویری که در وبکم نمایش داده می شود صرفا تصویر چهره نیست بلکه عموما تصاویر اعضای ... می باشد.
  3. فروش vpn و همچنین انتشار و توزیع فیلترشکن
  4. پیشنهاد دریافت فایلهایی تصویری و ویدیویی مستهجن
  5. تن فروشی در ازای دریافت پول
و ...

شاید باورتان نشود ولی در آن فضا به راحتی می شود به یک نفر برای ... قرار گذاشت که خودم برای اطمینان از واقعی بودن این قرارها با 3 نفر قرار گذاشتم به طوری که تمام اطلاعات شخصی خود را بدون اینکه از من اطلاعات بخواهند(البته خواستند اما با روشهایی از دادن اطلاعات حتی دروغین هم پرهیز کردم) دادند و قرار شد که به آنها زنگ بزنم تا قرار دیدار در فضای واقعی و ... را تنظیم کنیم.

در تمام عمرم فضایی به این آلودگی ندیده بودم گویا فقط برای فساد و اغوا ساخته شده و استفاده دیگری ندارد و آنقدر وسوسه زیاد است که مقاومت در برابر آنها جز با آگاهی بالا و یا خروج از فضای اطاق امکان پذیر نیست.
در ضمن افرادی به صورت سازمان یافته در این فضاها برای گسترش فساد تبلیغ می کنند یک نمونه اش دولت آمریکا نیروهای مسلط به زبان فارسی را وارد این فضا کرده که علاوه بر اطاق گفتگو در جاهای دیگر مانند کامنت گذاشتن در سایت های فارسی زبان و... هم فعال هستند.
از بین افرادی که با آنها گفتگو کردم توانستم دو نفر را با بحث دینی و سیاسی درگیر کنم و با مطح کردن شبهات به همراه پاسخ برای آنها و همچنین جواب دادن به سوالاتشون تعدادی از مشکلات عقدیتی آنها را رفع کنم اما این کار حدود روزانه 4 ساعت وقت می گرفت و بدیهی است تک نفری نمی توان با این جریان مقابله کرد.

متاسفانه باید عرض کنم حضور جریان حزب الله که حالت سالمی به این فضا بدهد و جو را از این آلودگی دور کند صفر مطلق است.
می خواهم عرض کنم اگر همین کاربران اسک دین و بچه های حزب الله وارد این فضا شوند همانگونه که در زمینه های وبلاگ نویسی،کلیپ سازی و ... وارد شدند و نشان دادند که "فان حزب الله هم الغالبون" و جلوی بسیاری از انحرافات را گرفتند، وارد فضای اطاق های چت یاهو شوند با یقین قول می دهم با کمی پشتکار بتوانیم علاوه بر اینکه فضا را تغییر دهیم بلکه افراد زیادی را از انحراف و گرفتار شدن در دام شیاطین نجات دهند.

از همه ی دوستان تقاضا می کنم که اگر ایده ای دارند در همینجا مطرح کنند تا پس از یک نتیجه گیری نهایی گروهی را در همین انجمن ایجاد کنیم و با یک حرکت منسجم و سازمان یافته وارد فضای چت شویم.

با تشکر