برترین جادو

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
برترین جادو

به نام آفریننده خاک.

سلام میکنم به روفقای گلم :hamdel:

راستش من یه بنده خدایی رو پیدا کردم که تو عالم جادو و جادوگری حرف اول رو تو کشور ایران میزنه.

بعد از میهمان نوازی خوبش ................. خب, من رفتم شر اصل مطلب و گفتم : استاد امکانش هست من جادو یاد بگیرم.........

بهم گفت که : چه هدفی برای یادگیری جادو داری.......... بهش گفتم: میخوام با جادو خدا رو بهتر بشناسم.................... یکم فکر کرد و گفت: پسر جون شما نماز بلدی

گفتم : خب آره بلدم .چطور مگه......................... گفت : شما برترین جادو رو بلدی

و بعدش گفت : پسر جون اگر هدفت اینه که خدا رو بشناسی نماز برترین جادو برای شناختن خداست

و بعد گفتش که :میدونی مشکل ما انسان ها چیه مشکل ما اینه که هیج وقت به ساده ترین ها توجه نمی کنیم منم این مشکل رو داشتم که 14 سال از عمرم رو دور ریختم

گفتش : الان که داری میری از این به بعد به کلمه ( نماز ) خیلی بیشتر فکر کن.

بچه ها حرفاش خیلی تکونم داد ................ و اون به این باور رسیده بود که ( نماز )برترین جادوست

یا علی

خاک;142635 نوشت:
و اون به این باور رسیده بود که ( نماز )برترین جادوست

سلام
جادو خالی از واقعیت و در مسیر هوای نفسه اما نماز معراج بلند انسانی در فضای لایتناهی حقیقته
موفق باشید

سلام آقا [="red"]حامد[/]

منم با نوشته شما موافقم ولی ایشونم نظر خودشونو دارن

ببینید ما انسان ها داریم برای خودمون باور های رو میسازیم که برای ما قابل درک باشه.............

و ایشون هم این باور رو برای خودشون ساختن که ( نماز برترین جادو هاست ).

با تشکر از بازخورد خوبتون.......

یا علی

خاک;142635 نوشت:
به نام آفریننده خاک.

سلام میکنم به روفقای گلم :hamdel:

و بعدش گفت : پسر جون اگر هدفت اینه که خدا رو بشناسی نماز برترین جادو برای شناختن خداست

یا علی

سلام و درود:Gol:

همانطور كه جناب حامد فرمودند بر اساس اصطلاح رايج سحر و جادو يك رشته اموري است كه فاقد حقيقت و باطن بوده و معمولاً برخاسته از هواي نفس و از جمله تعليمات و دسيسه هاي شيطان پليد است اما نماز داراي حقيقتي الهي و رباني و وسيله ارتباطي بين عبد و معبود و باصطلاح معراج مومن است.

پس شايسته است كه در باره آن، از تعابيري شايسته و درخور استفاده كنيم، مثلاً بجاي آنكه بگوييم نماز برترين جادوست بگوييم نماز سراسر معجزه و كرامت است. در اصطلاح نماز، در زندگي انسان معجزه مي كند. نماز خود انسان را كن فيكون مي كند و امثالهم ...

موفق باشيد ...:Gol:

با سلام
البته منظور آن شخص این بوده که نماز اثر عظیمی روی انسان می گذارد که هیچ چیزی قابل مقایسه با آن نیست وگرنه طبیعی است که نماز اصلا از سنخ جادو نیست.

پیامبر گرامى اسلام صلى الله علیه و آله حقیقت نماز را چنین بیان مى‏كند: مثل الصلاة مثل عمود القسطاط اذا ثبت العمود ثبتت الاطناب و الاوتاد و الغشاء و اذا انكسر العمود لم ینفع وتد و لاطناب و لا غشاء

«نماز مانند ستون خیمه است; هرگاه ستون ثابت‏ باشد، طنابها و میخها و پرده‏ها ثابت و سودمند خواهند بود و هرگاه ستون بشكند و در هم فرو ریزد، نه میخ نافع است، نه ریسمان سودى دارد و نه پرده اثرى خواهد داشت‏»
من لا یحضره الفقیه، شیخ صدوق، ج 1، حدیث 639

آری دوست عزیز

چه جادویی بزرگتر و عظیم تر از رابطه معنوی میان عبد و خدای خود

چه جادویی بزرگتر از معرفت انسان نسبت به آفریدگار خویش

چه جادویی بزرگتر از حقیقت عبودیت و بندگی

چه جادویی بزرگتر از تسلیم نفس در برابر خالق

چه جادویی بزرگتر از عروج روح انسانی به سوی حقیقت مطلق

موضوع قفل شده است