نیرو های ماورا الطبیعه

تب‌های اولیه

17 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
نیرو های ماورا الطبیعه

به نام آن نوری که خاک و آب را آفرید و با ادغام این دو ماده و عنصر انسان را آفرید .

با سلام خدمت تمامی دوستان :hamdel:

راستش چند وقته این موضوع فکرمو مشغول کرده که چطور میشه کارایه عجیب غریب رو

انجام داد.......... منظورم کارای مثل ( پرواز جسم / حرکت اجسام بدون تماس عضوی از بدن / طی الارض / غیب شدن و ............... :Gig:

اگر ما از روح ( الله ) هستیم پس باید یک سری قابلیت های داشته باشیم

در ضمن من تو Google چند روز جستجو کردم اما هیچ چیز عایدم نشد ............ :Ghamgin:

میخوام هر کسی تو این موضوعات متخصص هستش خود خواهی نکنه و ما رو هم از این

علم بی نصیب نگذاره...........

ببخشید که نوشتم طولانی شد :Mohabbat:

یا آفریننده خاک

انجام اینکارها تقریبا مثل همه اعمال ما

فکر کن میخوایی خوشنویسی کنی یا نقاشی بکشی یا شوت زن خوبی بشی
و کاری رو ارایه بدی که مورد تحسین باشه ...

همه اینها نیاز به ارامش . پشتکار و تمرین مداوم داره .

اگر میخوایی بپری ببین مثل یک پرنده ارام هستی ؟ به ارامش رسیدی ؟
اگر ارام نیستی ! ببین میتونی اونقدر پاک بشی که به ارامش برسی ؟
ببین برای پاک شدن و حساب بی جساب شدن با مردم چند سال میتونی وقت بذاری؟
میتونی چند وقت از همه دل بکنی ؟ از مادیات ؟ از گناه ؟ از ریا ؟ و .... ؟

دیدن چند تا کلیپ و فیلم و عکس مرتبط . انگیزه اینکارها رو میده ! اما ایا عقلانیت و درایت هم میده ؟
شاید مجذوب کارهای اشخاصی مثل فیلد و انجل و حیله گرهای دیگری شدی ! ولی باید بدونی که اونا
شعبده بازند و با ریا اینکارو میکنند .

و اگر جایی شنیدی که فلان استاد فلان عرفان پرواز داشته ! باید بدونی که ابن همیشگی نیست و نبوده !

گذشته ازون
این اعمال نشان از قدرت ماست و نه عزت ما ...
بین عزیز خدا و انسان یا موجود قادر و صاحب قدرت خیلی فرق هست.

اما راهکار
نقشه ی این گنج نزد خداست و خدا در درون توست !
بگرد و پیدا کن و خدایی شو و خدایی کن ! بنام یک نماینده ی پاک و کامل ...

بپر . غیب شو . طی الارض کن و ...

یاعلی حیدر مددی

جسم انسان در ید اراده او ست هرچیز بخواهید اگر هم وغمش باشد پیدا می شود فقط دنبال چیزی باشید که تا ابد برای تمام عوالمتان بماند عمری تلاش کردی پرواز روح کسب کردی ، عالم قبر را چه می کنی ، هفتاد هزار منازل برزخ را چه می کنی ، قیامت را چه می کنید. خیلی از عرفا در این عالم چشم برزخی داشتند طی الارض داشتند ولی حالا در برزخ گرفتارند ....

ممنونم که جواب سوالم رو دادین............

در ضمن من در اصل دنبال مرجع درست در این زمینه هستم

دنبال کسی که این راه رو رفته و من ازش کمک بگیرم............

در ضمن ( دیوید کاپرفیلد ) یک شعبده بازه ولی ( کریسستوفر نیکولاس سارانتاکوس ) از علم جادو استفاده میکنه....

امیدوارم یک مرجع خوب بهم معرفی کنید.

یا الله

اگر منظورتون از مرجع خوب شخص خاصی است
بدانید آنها هر کسی که از راه برسد را راه نمیدهند و باید قبلش به قدر توانت و در موازای شرع قدم برداری و جایی که دیدین دیگه کار خودتان را انجام داده اید باید سراغ استاد الهی بگردید .

شما هر سوالی در این زمینه دارید را میتوانید در بخش اخلاق و عرفان مطرح کنید .

و شاید حکمت اول در این پست بتونه جرقه خوبی براتون باشه

http://www.askdin.com/showthread.php?t=13827&p=141896

مثلا این شخصی که در این تاپیک سخنانش نقل میشه یک مومن هست و من خودم ازش کارایی دیدم که به اصطلاح بهش کرامت میگن . سبک زندگیش مثل همه مردم هست .

یعنی میخورد و راه میرود و نماز میخواند و به بازار میرود و تفریح و ...

اما سلوکش اونو به جایی رسونده که میبینه برا خدا و میشنوه برا خدا و فکر میکنه برا خدا

خاک;141909 نوشت:
............... :gig: اگر ما از روح ( الله ) هستیم پس باید یک سری قابلیت های داشته باشیم در ضمن من تو google چند روز جستجو کردم اما هیچ چیز عایدم نشد ............ :ghamgin: میخوام هر کسی تو این موضوعات متخصص هستش خود خواهی نکنه و ما رو هم از این علم بی نصیب نگذاره........... ببخشید که نوشتم طولانی شد :mohabbat:

به نام خدا
سلام

معمولا این قابلیتها وقتی به دست می آیند که انسان دیگر چندان به "خود" اهمیت نمی دهد. باید دست از خودخواهی کشید. به حدیث "موتوا قبل ان تموتوا" هم باید عمل کرد.

خاک;141981 نوشت:
ممنونم که جواب سوالم رو دادین............

در ضمن من در اصل دنبال مرجع درست در این زمینه هستم

دنبال کسی که این راه رو رفته و من ازش کمک بگیرم............

در ضمن ( دیوید کاپرفیلد ) یک شعبده بازه ولی ( کریسستوفر نیکولاس سارانتاکوس ) از علم جادو استفاده میکنه....

امیدوارم یک مرجع خوب بهم معرفی کنید.

یا الله

جادوگر هم جادوگرهای قدیم !
مرد مومن تو دنیای مدرن امروزی بکارگیری علم شیمی هم شد جادوگری ؟؟؟؟

در مورد کریس اینرو از جای دیگری نقل میکنم :
نقل قول:
در بسیاری از برنامه های تلویزیونی اش اسرار چشم بندی و تردستی را افشا کرده است و در سال ۲۰۰۷ کتاب خود را به نام “mindfreak: Secret revelations ” منتشر کرد که پرفروشترین کتاب سال شد
اونوریا روی هر کار خارق العاده حتی شعبده بازی اسم ویزارد میذارند که ما بهش میگیم جادو ... اما تعریف ما از جادو و جادوگر بیشتر بخاطر تفاسیر دقیق قران همون تبدیل عصا به مار و اعمال امثال اینهاست ...

من هر وقت کریس و دیوید رو میبینم یاد یهودیا میفتم و همیشه حس میکنم یهودیان که اینها رو ساپورت میکنند و به این راحتی به مردم دروغ میگن و مرید جمع میکنند و بعد از ده سال اسیر کردن مردم!!! تو یه برنامه اسرار کار و حیله خودشونو افشا میکنند و اب از اب تکون نمیخوره .!!!
انقدر ساده نباش ! که اینا همه اش تبلیغاته برای منحرف کردن منو شما !

اما گفتی مرجع !
منم بهت گفتم کاملترین و سالمترین مرجع
در درون توست ...
خدا !

به خودت برس تا به خدا برسی!
به خودآ تا به خدا ...!

خاک;141909 نوشت:
به نام آن نوری که خاک و آب را آفرید و با ادغام این دو ماده و عنصر انسان را آفرید . با سلام خدمت تمامی دوستان :hamdel: راستش چند وقته این موضوع فکرمو مشغول کرده که چطور میشه کارایه عجیب غریب رو انجام داد.......... منظورم کارای مثل ( پرواز جسم / حرکت اجسام بدون تماس عضوی از بدن / طی الارض / غیب شدن و ............... :gig: اگر ما از روح ( الله ) هستیم پس باید یک سری قابلیت های داشته باشیم در ضمن من تو google چند روز جستجو کردم اما هیچ چیز عایدم نشد ............ :ghamgin: میخوام هر کسی تو این موضوعات متخصص هستش خود خواهی نکنه و ما رو هم از این علم بی نصیب نگذاره........... ببخشید که نوشتم طولانی شد :mohabbat: یا آفریننده خاک

سلام
عالم همش عجیبه الا اینکه خیلی از جنبه های اون برای ما عادی شده
اگر چند دانشمند فقط حرکت دست شما رو تشریح کنند می بینید چه عجایبی در این حرکت مختصر هست
نیازی به پیگیری این امور خاص نیست بلکه همه موجودات عالم عجایبی دارند بلکه تماما عجیبند به شرط تامل و تفکر
موفق باشید

خاک;141981 نوشت:

دیوید کاپرفیلد بعضی از کارهایش را به کمک اجنه انجام می دهد.
موفق باشید.

سلام

منم بدم نمی اید روحمو تقویت کنم

فکر کنم باید پیش معلم اخلاق و عرفان بریم

کسی سراغ داره؟

خاک;141909 نوشت:
راستش چند وقته این موضوع فکرمو مشغول کرده که چطور میشه کارایه عجیب غریب رو انجام داد.......... منظورم کارای مثل ( پرواز جسم / حرکت اجسام بدون تماس عضوی از بدن / طی الارض / غیب شدن و ............... :gig:

سلام علیکم

خیلی کوتاه سعی میکنم وظایف بنده بودن - کرامات داشتن - قدرت داشتن را توصیف کنم بعد ببینیم آیا بنده لازم است چنین قابلیتهائی داشته باشد ؟

حد اعلای بندگی خدا را کردن قبل از فنای فی الله تعالی بنده کامل است ( یا همان انسان کامل معروف ).

در بندگی بنده به اندازه توانائیهائی که خدا به او داده مسئول است.

این مسئولیت به حدی است که بندگان درجه یک الهی خواهان ناشناخته ماندن در میان خلایق میشوند.

لذا عادی عمل میکنند و انکار فضائل و مناقب و کرامات میکنند گاها جاهل به نظر میرسند.
دلیلش مسئولیت آن است.

فرض کنید کسی مثل آیت الله بهجت
اگر شما در خانه اش میرفتید و ایشان عصبی بود بنا به دلایلی و شما را نمیپذیرفت و شما ر شرایط خاصی بودید آن بنده خدا نزد خدا مسئول بود.

لذتی که در بندگی با اخلاص وجود دارد و بسیار لذت بخش تر از هرگونه لذات دنیوی است احساس قرابت و نزدیک شدن به کسی است که سراسر لذت است.
و کدام لذت دنیوی و یا کرامتی بدین اندازه لذت بخش است ؟

یاحق

خاک;141909 نوشت:
به نام آن نوری که خاک و آب را آفرید و با ادغام این دو ماده و عنصر انسان را آفرید .

انجام داد.......... منظورم کارای مثل ( پرواز جسم / حرکت اجسام بدون تماس عضوی از بدن / طی الارض / غیب شدن و ............... :Gig:

یا آفریننده خاک

با سلام:Gol:

در كتاب كيمياي محبت، اندر احوالات مرحوم شيخ رجبعلي خياط آمده است كه:

يكي از فرزندان شيخ نقل مي كند: روزي با پدرم به بي بي شهربانو رفته بوديم در راه با مرتاضي برخورد كرديم پدرم به او گفت: "نتيجه رياضت هاي تو چيست؟"

مرتاض خم شد، سنگي را از زمين برداشت، سنگ در دست او به گلابي تبديل شد و به پدرم تعارف كرد كه بفرماييد ميل كنيد.

شيخ نگاهي به او كرد و گفت: "اين كار را براي من كردي، بگو ببينم تا بحال براي خدا چه كرده اي؟؟".

مرتاض با شنيدن اين سخن تأمل برانگيز به گريه افتاد.

يكي از سخنان ارزنده و آموزنده شيخ، اين است كه مي فرمود: "همه چيز خوب است، اما براي خدا".

در مكتب تربيتي شيخ، سلك طريق الي الله و وادي كرامت، قبل از انجام هر كاري بايد در آن تأمل كند، اگر آن كار نامشروع است، براي خدا ان را ترك كند، و اگر مشروع است و انجام ان خوشايند تمايلات نفساني نيست، آن را براي خدا انجام دهد. و اگر مشروع است و خوشايند نفس، ابتدا از ميل نفساني خود استغفار كند، سپس ان كار را براي خدا انجام دهد.

لذا يادگيري اين طرق و شيوه هاي رسيدن به سحر و جادو و لوازمات آن، كه معمولاً علاوه بر نامشروع بودن، هواي نفس نيز در آن دخالت دارد، براي انساني كه حقيقت خود را بعنوان مسافر الي الله شناخته، نه تنها موضوعيت ندارد بلكه مانع سلوك و وزر و وبال محسوب مي شود.

پس چه بهتر كه عطايش به لقايش ببخشيم و اين وادي هولناك را به اهل دنيا و پيروان نفس، واگذاريم.

ملتمس دعا ...:Gol:

بسم الله الرحمن الرحيم

هميشه گفته و هزار بار ديگر هم

در طريق معنويات هدف اگر چيزي جز خداي رحمان و رحيم باشد قطعا و بلا شک شخص به دام شيطان خواهد افتاد

در طريق عشق هدف فقط يکي و آن حضرت احد است جل جلاله

**عبدالله**;150072 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحيم

هميشه گفته و هزار بار ديگر هم

در طريق معنويات هدف اگر چيزي جز خداي رحمان و رحيم باشد قطعا و بلا شک شخص به دام شيطان خواهد افتاد

در طريق عشق هدف فقط يکي و آن حضرت احد است جل جلاله

محال است کسی بدون ولایت ((ائمه معصوم سلام الله اجمعین )) بتوحید برسد.

خاک;141909 نوشت:

راستش چند وقته این موضوع فکرمو مشغول کرده که چطور میشه کارایه عجیب غریب رو

انجام داد.......... منظورم کارای مثل ( پرواز جسم / حرکت اجسام بدون تماس عضوی از بدن / طی الارض / غیب شدن و ............... :gig:

در ضمن من تو google چند روز جستجو کردم اما هیچ چیز عایدم نشد ............ :ghamgin:

میخوام هر کسی تو این موضوعات متخصص هستش خود خواهی نکنه و ما رو هم از این

علم بی نصیب نگذاره...........

ببخشید که نوشتم طولانی شد :mohabbat:

یا آفریننده خاک

سلام
راز همه این مسایل در قدرت درونی انسان نهفته است
این قدرت در همه انسانها بالقوه وجود داره و انسان می تونه با بعضی تمرینها
اونو بصورت بالفعل در بیاره
دقیقا همون کاری که مرتاضان هندی انجام می دهند

انسان اسیر بدن جسمانی خود است و زمانی که روح خود را قوی کند و بر امیال نفسانی خود چیره شود بدن اسیر روح او می شود .

البته روح انسان هرچقدر سختی بکشد قوی تر می شود و انسان می تواند کارهایی را انجام دهد که انسان های عادی از انجام آن عاجزند مانند مرتاض ها

فرق نیرویی که انسان های صالح دارند با مرتاض ها اینست که صالحین با چیرگی بر نفس خود و تقوا پیشگی به این مقام رسیده اند(منبع آنها الهی است)
بر خلاف مرتاض ها که بر اثر کاری غیر الهی به این قدرت ها رسیده اند.

خبر دادن از اسرار و امور پنهان و درون و ضمایر مردم که نمونه‏هایى از كرامت مى‏باشند البته اولیاى الهى و عارفان بالله به طور كلى جز در مواردى كه مورد رضاى خداوند است و براى اظهار قدرت الهى و اتمام حجت كردن ضرورت دارد، از اظهار كرامات دورى مى‏كردند و به كرامت خود توجهى نمى‏كردند چون در نزد آنها نظام آفرینش و عجایب آن خود بالاترین كرامت است و اظهار كرامت در برابر این كرامت الهى را نوع بى‏ادبى به حساب مى‏آوردند و در مورد اظهار كرامات از مكر و فریب نفس مى‏ترسیدند چون توجه به هر چیزى غیرخدا را نوعى شرک تلقى مى‏كردند.

البته توجّه شود که هر خرق عادتی را هم کرامت نمی گویند. کرامت آن خرق عادتی است که ناشی از قرب انسان به خداوند و به اذن او باشد.

لذا خرق عادتی که از یک مرتاض سر می زند کرامت نیست. لذا به صرف دیده شدن یک امر خارق العاده از یک شخص نمی توان او را ولی خدا یا امام یا پیامبر دانست.

براى رسیدن به قلّه بلند کرامت باید به سلاح پرهیز از گناه و دنیاطلبى و هوى و هوس، و در یک کلمه به سلاح تقوا مجهّز گشت.

به فرموده امیرالمؤمنین على (علیه السلام): کرامت بدون تقوا حاصل نمى‏شود.
خداوند در قرآن می فرماید: با کرامت‏ترین (گرامى‏ترین) شما نزد خداوند با تقواترین شماست.
و به فرموده امیرالمؤمنین على (علیه السلام): کلید کَرَم، تقوا است.

برای مطالعه بیشتر ر.ک جوادى آملى، عبداللَّه، کرامت در قرآن، ص 61

موضوع قفل شده است