قیافه و ظاهر خواستگار چقدر مهمه؟!!

تب‌های اولیه

8 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
قیافه و ظاهر خواستگار چقدر مهمه؟!!

با عرض سلام و ادب خدمت همۀ دوستان عزیز و کارشناسان محترم
خواستم بدونم به نظر شما قیافه و ظاهر یک خواستگار (پسر) چقدر اهمیت داره؟ اصلا چقدر مهمه که شما قبل از ازدواج از قیافۀ طرف خوشتون بیاد؟ آیا واقعا این حرف درسته که اگه یک نفر سیرت زیبا داشته باشه، بعد از یه مدت صورتش هم به نظر شما زیبا میاد و شما از ظاهرش هم خوشتون میاد؟
خواستگاری دارم که تقریبا بقیه شرایطش مناسبه، اما من از قیافۀ ظاهری اش خوشم نیومده، بعد از چند جلسه گفتگو و صحبت هنوز هم ظاهرش به دلم ننشسته، چی کار باید بکنم؟

بنام خدا

سلام

یعنی حتی یه ذره هم به دلت ننشسته؟؟؟
بستگی به معیارهای شما داره واسه ازدواج

من به شخصه همین قدر که به دلم بشینه بسه برام
و راست میگن که اگر خیلی خوب باشه قیافش هم دوست داشتنی می شه برا من ثابت شده
و.لی بازم بستگی به شخصیت شما داره

همه که مثل هم نیستن

با عرض پوزش از کارشناسان محترم از بابت دخالت چون شرایطش شبیه من بود خواستم نظرمو بدم

خوب این مشکل منم بود و بنده ید طولانی در این زمینه دارم!! منتها من شرایطم فرق میکنه علت داره که به دلم نمیشینن
:Nishkhand:
من مشاوره که رفتم بهم گفتن چهره بعد از یه مدت واسه خانم ها عادی میشه ولی باید توی مرحله اول از طرف بدت نیاد و بتونی به چشم همسر بهش نگاه کنی اگه تونستی که خوب حل میشه بعدا
بعدشم زیبایی یه چیزه نسبیه هیچ تضمینی نیست که چهره ای که الان من و شما داریم و خدا به ما لطف داشته تا آخر عمر همین جوری بمونه پس به نظر من اگه شرایطش خوبه و توی صحبت هم به نکته منفی برنخوردی بیشتر فکر کن

نقل قول:
[=Times New Roman]از قیافۀ ظاهری اش خوشم نیومده،
پس باید بدونید خیلی های دیگه هم نظر شما رو دارن آیا در آینده تحمل شنیدن حرف و نقل ها رو دارید یا نه زود از کوره در میرید و تقاضای طلاق میدین؟ آیا خواستگارتونم تحت تاثیر این حرفا قرار نمی گیرن که نه بابا دختره حتما یه چیزیش بوده که زن من شده :Moteajeb!:

خاتون جان، عیب و ایرادی تو صورتش نداره بنده خدا، حتی پدر و مادرم میگن: قیافه اش بد نیست، معمولیه. اما به دل من نمی شینه!

mehrzandi;137164 نوشت:

[=times new roman]من از قیافۀ ظاهری اش خوشم نیومده

با سلام و احترام

خيلي خوش اومدين به اسك دين :Gol:

اگر به هيچ عنوان به دلتون ننشسته ولي شرايط بسيار خوبي داره بيشتر صبر كنيد و فكر كنيد ، بيشتر باروحيات و اخلاقيات شون آشنا بشين، شايد كم كم به دلتون نشست و خوشتون اومد ازشون.

گاهي برخي افراد اونقدر سيرت زيبايي دارند كه صورت شون رو هم زيبا جلوه ميده.
اما اگر به هيــــــــــــچ عنوان به دلتون نميشينه ازدواج نكنيد.

اما يك نكته رو خيلي جدي بگيرين اگر خوشتون هم نيومده فعلا تا زماني كه شرايط تون نامعلوم هست كه ازدواج مي كنيد با ايشون يا نه ، به هيــــــــــــــــــــــچ كس نگين كه از قيافش خوشم نيومده. (شايد كم كم به دلتون نشست و ازدواج كردين ولي اين حرف در ذهن اطرافيان ميمونه.)

خود طرف كه اصلا نفهمه چون اگر ازدواج صورت بگيره اين حرف به صورت يك ناراحتي در وجود مرد ميمونه.

موفق باشيد در پناه حق؛

mehrzandi;137182 نوشت:

خاتون جان، عیب و ایرادی تو صورتش نداره بنده خدا، حتی پدر و مادرم میگن: قیافه اش بد نیست، معمولیه. اما به دل من نمی شینه!

خب پس بحمدالله ايراد خاصي نداره و فعلا به دل شما ننشسته.

به نظرم در مورد ايشون بيشتر تحقيق كنيد و بيشتر با روحيات شون آشنا بشين دو جلسه بيشتر صحبت كنيد و فاصله بين جلسه ها خيلي نزديك نباشه تا بتونين بيشتر فكر كنيد و بسنجيد.

اما باز هم ميگم اگر همه ي راه ها رو رفتين اما اصلا به دلتون ننشست ازدواج نكنيد.

يعني به هيچ عنوان به دلتون ننشسته يا اونجور كه بايد و بين جوونا مرسومه عاشقش نشدين! (بعضيا ميگن بايد عاشقش بشم بعد ازدواج كنم!!!)

موفق باشيد

با سلام

این مشکل برای من هم به عنوان یک پسر در خواستگاری پیش آمده و قیافه و ظاهر من به دل دختری که می خواستم ننشسته چون خواستگاری به صورت سنتی بود قبلش همدیگه رو ندیده بودیم البته این قضیه را خودم در جلسه دوم ازش پرسیدم و من حتی به او گفتم اگر واقعا مطمئن هستی که از من خوشت نمیاد من اصراری ندارم و با اینکه علاقه فراوانی به او دارم حاضرم دیگه ادامه ندم ولی اصرار می کنه که گفتگو ادامه داشته باشه چون در مسائل اصلی با هم تفاهم داریم و میگه امکان داره بعدا نظرش عوض بشه واز من هم یک ماه فرصت خواست تا بیشتر فکر کنه اما بنظرم اگر از قیافه و ظاهر من خوشش نمیاد باید رک و راست بگه چون بنظرم ممکنه در آینده مشکلات زیادی را پیش بیاره و من بیشتر از اون از این قضیه رنج می برم.:Ghamgin:

موضوع قفل شده است