صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: هشدار ***از خداجویی افراطی تا بی خدایی در هجوم به سایت های دینی

علاقه
    تدریس - تألیف - تحصیل
    نوشته
    1,916
    حضور
    34 روز 17 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    12300

هشدار ***از خداجویی افراطی تا بی خدایی در هجوم به سایت های دینی

سلام بر بقیةالله الاعظم ومنتظرانش

مدتها بود که قصد داشتم این مطلب را برای دوستان در اسک دین قرار دهم اما....

امروز از برنامه ی سیاسی شبکه ی خبرساعت 3 بعد از ظهر تحلیل مستند این موضوع را شنیدم و به نظرم رسید با این اطلاع رسانی از شبکه ی خبر سیما دیگر زمان افشا در سایت مرکز ملی پاسخگویی هم رسیده!!!

سایتهایی که فعلا" تا تکلیف آنها در مراجع قضایی روشن نشده نامی از آنها نمیبریم و سردسته ی آنها (آرش بی خدا ) با نامهای مستعار میثم بی خدا - جهانبخش و.... با ایجادفضا های مجازی به ظاهر مذهبی که از امنیت فوقالعاده ی هم برخوردار بوده ، با ایجاد شبهات و اغراق در احکام اسلامی سعی در انحراف فکری جوانان عزیز از اسلام راداشته اند و بعد از شستشوی فکری وتزریق شبهات در عقایداسلامی ، با انگیزه ی ضد مذهبی وظاهر تند رو با نام مذهب وارد سایتهای دینی ومذهبی شده وبا ایجاد یک سری شبهات و هیاهو و ایجاد ارتباطهای پیامی خصوصی با کاربران مستعد از ایشان برای ورود به سایت خود و ..... سوءاستفاده مینمودند .

هم اکنون سرپرستان ومدیران چند گروه از این سایتها دستگیر ومدیران ارشد آنها موفق به فرار شده اند .

از هرکدام از دوستان که تجربه ای در این زمینه دارند تقاضا دارم برای هشیاری سایر دوستان تجربه ی خود را در اختیار سایرین هم قرار دهند .

.................................................. .......................... حق یارتان .................................................. ...........................................
    ویرایش توسط ••ostad•• : ۱۳۹۰/۰۵/۲۸ در ساعت ۱۷:۴۳

2. صلوات ها 23

3.  

علاقه
    کتاب
    نوشته
    213
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    871

سلام
    چقدر خوب شد این موضوع را مطرح کردید،ولی دوست عزیز ما عادت کردیم که در مقابل خلاف دیگران گارد محکمی بگیریم ولی بهتر است از اشتباه دیگران برای خود درس بگیریم
    منظورم همین اسک دین پر طمطراق است
    ضعف همین سایت از سوی مسئولین آن اصلا دیده نمی شود و ما هم که تذکر می دهیم پاسخ نمی دهند و یا به بعد حواله می کنند،چند روز پیش در قسمت مدیریت محتوا بنده به همین منظور یک نظر سنجی ایجاد کردم که سریعا حذف شد.
    آیا به نظر شما درست است که به بهانه گفتگوی آزاد به طور مثال یک زرتشتی مدتها و با پستهای زیاد تبلیغ زرتشتی گری را می کند و جالب است که کارشناسان هم اصلا توجه نمی کنند
    خواهش می کنم حرف بنده را تعصبی رد نکنید می توانید به تاپیکهای مربوطه مراجعه کنید و تاریخ ورود کارشناسان را ملاحظه کنید،
    به علماء و بزرگان توهین می کنند کارشناسان هیچ. . . . . . (تاپیک-مولوی،ملاصدرا که البته بعد از مدتها حذف شد- اجازه استاد برای ذکر و نمونه های دیگر)
    خیلی از تاپیکها با سوالاتی شروع شده و بعد با پستهای کم یا زیاد بدون پاسخ دهی کارشناسی رها شده در حالی که مشخص است ورود کارشناس نیاز بوده(برای نمونه به انجمن مشاوره مراجعه کنید)
    صحبت زیاد دارم اما حوصله اش نیست
    إن شاء الله این پست را حذف نکنند،چون قصد بنده تذکر و توجه دادن است، تا چه در نظر آید. . . . . . . . . . .

شیخ محمود شبستری رحمة الله علیه:
    وهیچ بندی سالک را قویتر از حب جاه و قبول خلق نیست.

5. صلوات ها 16

نوشته
    1,858
    حضور
    55 روز 19 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    42
    آپلود
    2
    گالری
    344
    صلوات
    19556

نقل قول نوشته اصلی توسط tahora87 نمایش پست ها
    ضعف همین سایت از سوی مسئولین آن اصلا دیده نمی شود و ما هم که تذکر می دهیم پاسخ نمی دهند و یا به بعد حواله می کنند،چند روز پیش در قسمت مدیریت محتوا بنده به همین منظور یک نظر سنجی ایجاد کردم که سریعا حذف شد.
    سلام
    کاربر محترم موضوع ایجاد شده توسط شما پیش از این با عنوان نظرتون در مورد اسك دين چيه؟درج شده بود
    .

7. صلوات ها 10

نوشته
    711
    حضور
    17 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    57
    صلوات
    6004

بله توی بخش مشاوره که بنده هم شاهد بودم که کارشناسان محترم یا اصلا نیامدن یا به موقع نبوده
    شهــــــــــــدا را به یــــــــــــــــــاد بسپاریم نه به خاکـــــــــــــــــــ ...

9. صلوات ها 8

علاقه
    تدریس - تألیف - تحصیل
    نوشته
    1,916
    حضور
    34 روز 17 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    12300

نقل قول نوشته اصلی توسط گل مینا نمایش پست ها
    بله توی بخش مشاوره که بنده هم شاهد بودم که کارشناسان محترم یا اصلا نیامدن یا به موقع نبوده

بزرگواران دقت بفرمایید که در اینجا منظور بنده حضور کاربرانی است که با نام طرفداری از دین وبا تند روی ها وایجاد هیاهو های تند و برقراری ارتباط ها ی پیام خصوصی با کاربران قصد نفوذ والقاء عقاید خود در اعتقادات دینی ایشان را دارند

البته انجمن مشاوره یکی از بهترین انجمنها در سایت می باشد وجود استاد حامی مایه ی افتخار ما است .حالا شاید ایشان در مسافرت بودند .ویا... البته این نظر بنده است .

.................................................. .......................... حق یارتان .................................................. ...............................

11. صلوات ها 11

نوشته
    711
    حضور
    17 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    57
    صلوات
    6004

نقل قول نوشته اصلی توسط ••ostad•• نمایش پست ها

بزرگواران دقت بفرمایید که در اینجا منظور بنده حضور کاربرانی است که با نام طرفداری از دین وبا تند روی ها وایجاد هیاهو های تند و برقراری ارتباط ها ی پیام خصوصی با کاربران قصد نفوذ والقاء عقاید خود در اعتقادات دینی ایشان را دارند

البته انجمن مشاوره یکی از بهترین انجمنها در سایت می باشد وجود استاد حامی مایه ی افتخار ما است .حالا شاید ایشان در مسافرت بودند .ویا... البته این نظر بنده است .

.................................................. .......................... حق یارتان .................................................. ...............................
    ببخشید دیگه نزدیک افطاره از اثرات روزه است گیراییم اومده پایین!

ولی در زمینه ادیان مختلف من چندین تاپیک چه در مورد زرتشت و چه در مورد مسیحیت و کامل مطالعه کردم بعضا مشاهده کردم که کارشناسان در پاسخ دچار کمی عصبانیت شدن که خوب این خیلی قشنگ نیست وقتی حق با ماست لزومی نداره عصبی بشیم و چند مورد دیگر دیدم به ویژه در بخش زرتشت که دوستان دیگر به غیر از کارشناسان محترم پاسخگو بودن که در اون موارد هم بحث به جدال کشیده شده بود
    البته باید فضا برای طرح عقاید و شبهات مساعد باشد تا همه بتوانند از این سایت به درخور فهم و سوادشون استفاده کنن و قطعا جلوی افراط گرایی ها هم باید گرفته شود
    عذرخواهی بنده رو بابت اشتباهم پذیرا باشید
    شهــــــــــــدا را به یــــــــــــــــــاد بسپاریم نه به خاکـــــــــــــــــــ ...

13. صلوات ها 10

نوشته
    121
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1040

من توی یک سایتی چند سالی بود که فعالیت م یکردم
    دوستای خوبی هم پیدا کرده بودم
    میدیدم که بعضی از کاربرا وقتای که یه سوالات مذهبی می زاریم میان داخل تاپیک و همه چیز رو از اساس مسخره میکنن و زیر سوال میبرن
    تو اون سایت کسی به عنوان مشاور و کارشناس پاسخگو نبود که جوابشونو بده
    و تقریبا همه بین 13 تا 27 سنشون بود
    خدا می دونه چقدر افراد رو آدمای هرزه تو اون سایت به راه خلاف کشوندن
    بعدها فهمیدم اون کاربرا بهایی بودن
    " عازم یک سفرم سفری دور به جایی نزدیک
    سفری از خود من تا به خودم
    سفری تا به خدای خود من
    سفری از خود من تا به خدای خود من "

اللهم صل علی محمد وآل محمد

15. صلوات ها 15

نوشته
    121
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1040

توی همون سایت یه کاربری بود که میترسم اسمشو بگم
    27 سالیش بود
    روانشناس بود و سرشناس
    خدایی خیلی هم پر بود
    اطلاعات علمی و مذهبی بالایی داشت
    بعد که ازش چندتا سوال پرسیدم ازم خواست که شمارشو بهم بده و باهام صحبت کنه
    میگفت یا خودم میشم استادت یا از دوستانم بهت معرفی می کنم
    میگفت نباید اصلا ازدواج کنی
    ازدواج مانع راهت میشه
    یواشکی که مامانت متوجه نشه تماس بگیر
    خداروشکر من مادرم از وجود ایشون باخبر بود
    و من گول حرفاشو خدایی بود که نخوردم اون موقع 19 سالم بود
    ولی چون دیده بود من سوالاتی در مورد داشتن استاد و سیرسلوک پرسیدم می خواست از این طریق کار خودشو بکنه
    میگفت من یهو چند روز میرم یه جایی که اصلا کسی نمیدونه کجاست
    میگفت تو قبر میخوابم
    اسم حضرت علی هم خیلی میاورد
    ولی از اون طرفم یه رابطه ی یواشکی میخواست
    خداروشکر که گولشو نخوردم
    ویرایش توسط birang : ۱۳۹۰/۰۵/۲۸ در ساعت ۱۸:۵۰
    " عازم یک سفرم سفری دور به جایی نزدیک
    سفری از خود من تا به خودم
    سفری تا به خدای خود من
    سفری از خود من تا به خدای خود من "

اللهم صل علی محمد وآل محمد

17. صلوات ها 15

نوشته
    5,227
    حضور
    68 روز 6 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    253
    آپلود
    48
    گالری
    41
    صلوات
    22069

سلام علیکم

من درباره آرش و مطالبی که مینوشت و مطالبی که وبلاگ نویسهای مذهبی مینویسند توی دو بخش مطالبی رو عرض میکنم و مقایسه شون میکنم بعد میرم سراغ مذهب

خیلیها دوست ندارند نقد بشند.

ولی کسی که در عرصه دین داره فعالیت میکنه هم آنقدر باید باهوش باشه که عقایدش رو درست بشناسه که اگر مطلبی و توی سایت یا وبلاگی مطرح میکنه اولا با معنی و مفهوم و کارشناسانه باشه و هم جهت دار بطوریکه بتونه فکر مخاطب رو درگیر مباحثی کنه که مطرح میکنه و هرگز از اون خط خارج نشه مگر زمانیکه مطلبش تمام مقاصدش را توی ذهن طرف مقابل جا انداخته باشه.
    بعد قدرت تحلیل و نقد داشته باشه و
    از طرفی قدرت بیان قوی هم نیاز اساسی این مطلب هست بطوریکه حداقل توی تاریخ خوندین کسانی همچون ابوموسی اشعری که مخ نداشتند ولی قدرت بیان داشتند آمدند و خلیفه تعئین کردند یا سوفسطائیان یونان باستان که اراجیفشان را با بیانی رسا مانند وحی میکردند.
    ....

درمطالب آرش به این موضوع بر میخوریم

بشدن حریم شکن است. حرمتهای مذهبی و اعتقادی و حتی ارزشی را لگد مال میکند با کلماتی که شاید چند بار دستچین شده
    تمام مدتیکه مطالبش را میخوانید منتظر این هستید که یک ارزش دیگر را مطرح کند با بی حیائی کامل آنرا تحلیل کند و نهایتا با تمسخر ه این حرمت بخندند.
    مثلا اگر د مورد خدا مینویسد میگوید میخواهم اسم دخترم را خدا بگذارم و بعد زشتیها را با ناباوریهای قشر جوان در باب وجود یا عدم وجود خدا می آمیزد و نهایتا با تمسخر میگوید نه اسم خدا ( العیاذ بالله ) برای دخترم زشت است .

حضرت علی علیه السلام در بیانی این مفهوم را میفرماید که
    ای کاش به اندازه ای که این کفار به کفرشان اعتقاد و ابرام داشتند شما نیز به خدا و دینش معتقد بودید آنگاه کفر هرگز قدرت عرضه اندام نداشت.

در نوشته این شخص اگر از س ک س صحبت می کند خیلی راحت مطالبی کاملا شخصی را در مورد خودش مینویسد بطوریکه چشمهای حریص و احتمالا همنوعش کاملا با او همزاد پنداری میکنند و بعد از راستگوئی صحبت میکند و اینطور بیان میکند که حلال و حرام تنها مانع از انجام اعمال طبیعی بدن میشوند و...

و نهایتا افتخار میکند که راستگوست.

همه ما میدانیم بیان زشتی و پلیدی اعمال تنها باعث از بین رفتن حریمها و بی حیائی انسان میگردد و این به هیچ عنوان راستگوئی نیست.

و البته از چند ترفند استفاده میکند که مخاطبانش را زیاد کند و با این مطالبی که مینویسد مدعی خـــرد گرائی هم هست !!
    که اگر خرد را تعریف کنیم این شخص در حقیقت در قطب مخالف خرد قرار خواهد گرفت.

در ادامه میخواهم وبلاگهای مذهبی را نقد کنم تا وبلاگ نویسهای مذهبی متوجه بشوند چه دارند مینویسند که طالب ندارد هیچ تا هرکسی تا یک وبلاگ مذهبی میبیند سریع لینک دیگر را کلیک میکند.فقط قبلش دوستان اگر مطلبی دارند ذکر بفرمایند اگر نیست بنده ادامه بدهم

..

علی علیه السلام :
    خداوند، ملائكه را از نيروى عقل محض ، حيوانات را از غرائز و شهوات محض و انسان را تركيبى از هر دو آفريد. آن كس كه نيروى انديشه و فكرش ‍ بر شهوتش غلبه كند، از ملائكه برتر و آن كس كه نيروى شهوت و غريزه اش ‍ بر قوه عقل غالب شود از حيوانات پست تر است . ( بحارالانوار، ج 57، ص 299، حديث 5 )

19. صلوات ها 12

علاقه
    تدریس - تألیف - تحصیل
    نوشته
    1,916
    حضور
    34 روز 17 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    12300

با دستگیری اعضاء ردیف دوم از گروههای تشکیل شده جهت تخریب دین مبین اسلام توسط سربازان گمنام امام زمان(عج)نمونه هایی از طرفندهای این گروهها برای تخریب اعتقادی جوانان مسلمان بر ملا شد .

نوشتن نظر در تاریخ مرداد ۲۸م, ۱۳۹۰ بوسیله بصیرت شیعه
    هشدار ***از خداجویی افراطی تا بی خدایی در هجوم به سایت های دینی
    بر اساس اسناد درون گروهی به دست آمده، این جریان ضد دین در جهت سست کردن مبانی اعتقادی مردم به ویژه جوانان، ایجاد شبهه‌افکنی در افکار و اصول دین و تخریب چهره برخی از شخصیت‌های مذهبی کشورمان تلاش مذبوحانه داشته‌اند.
    لازم است بیشتر از اینها در مورد این اقدام مهم سربازان گمنام امام زمان (عج) و خبر دستگیری آرش بی خدا و طرفدارانش که خیلی در شبکه های مجازی و مسنجرهای بیلوکس و پالتاک و وبلاگش فعالیت می کرده و افکار جوانان را منحرف می کرده، اطلاع رسانی شود…
    ُدستگیری این سرباز شیطان در فضای مجازی را به همه همسنگران ارزشی و ولایی تبریک می گوییم.

به گزارش گرداب: یک شبکه از عناصر دین‌ستیز در فضای مجازی که با استفاده از شگردهای گوناگون نسبت به تخریب‌ باورها و اعتقادات دینی مردم فعالیت می‌کردند، با پیگیریها و اقدامات اطلاعاتی ـ عملیاتی سربازان گمنام امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف منهدم شد.
    وزارت اطلاعات امروز، پنجشنبه با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: گردانندگان و عوامل اصلی این سایت غیرقانونی با ایجاد شبکه‌ای گسترده از سایت‌ها، وبلاگ‌ها، تالارهای گفت‌وگو و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی با استفاده از هویت‌های جعلی، رمزنگاری های پیچیده و پشتیبانی فنی برخی از مرتبطین سفارتخانه‌های کشورهای غربی، اقدامات همه جانبه و سازمان یافته‌ای در راستای توهین به مقدسات و باورهای مذهبی و اعتقادی مردم پرداخته بودند که پس از رهگیری در فضای مجازی و شکستن لایه‌های متعدد حفاظتی و رمزشکنی پیچیده دیجیتالی از سوی نیروهای اطلاعاتی، اعضای این شبکه ضد دین شناسایی و دستگیر شدند.
    در تحقیقات انجام شده از دستگیر شدگان، نقش برخی از سفارتخانه‌های کشورهای اروپایی و عناصر صهیونیستی از جمله عوامل فرقه ضاله بهائیت در این اقدام دین‌ستیزانه کشف شده و متهمان نیز به داشتن ارتباط با عوامل بیگانه اعتراف کردند.
    وزارت اطلاعات در اطلاعیه خود با آرزوی قبولی طاعات و عبادات ملت شریف ایران به درگاه احدیت و ضمن قدردانی از همکاری موثر دستگاه قضایی از خانواده‌ها تقاضا کرد، نظارت و کنترل بیشتری بر فعالیت‌های اینترنتی فرزندان خود اعمال کرده و با توجه به شیوه‌های پیچیده و تحرکات مرموز دشمنان ایران و اسلام تدابیر لازم را اتخاذ کنند.
    بر اساس اسناد درون گروهی به دست آمده، این جریان ضد دین در جهت سست کردن مبانی اعتقادی مردم به ویژه جوانان، ایجاد شبهه‌افکنی در افکار و اصول دین و تخریب چهره برخی از شخصیت‌های مذهبی کشورمان تلاش مذبوحانه داشته‌اند.
    لازم است بیشتر از اینها در مورد این اقدام مهم سربازان گمنام امام زمان (عج) و خبر دستگیری آرش بی خدا و طرفدارانش که خیلی در شبکه های مجازی و مسنجرهای بیلوکس و پالتاک و وبلاگش فعالیت می کرده و افکار جوانان را منحرف می کرده، اطلاع رسانی شود…

منبع: http://basirat-shia.com/?p=439

.................................................. ........................ حق یارتان .................................................. ......................................

21. صلوات ها 14

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)