درخواست زن شوهردار

تب‌های اولیه

13 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
درخواست زن شوهردار

با سلام خدمت دوستان عزیز
چند وقت پیش با خانومی آشنا شدم که اولش میگفت مجرده.بعد از چند وقت متوجه شدم متاهل هست.شوهر این خانوم اصلا به زندگی و زنش اهمیتی نمیده و به هرزه بازیاش و عملش به مواد مخدر اهمیت میده.یعنی طوری هست که انگار زن نداره.حتی این آقا با زن های دیگه در ارتباطه.امکان طلاق هم برای این خانوم نیست.حالا این خانوم از من رابطه نزدیک و صمیمی میخاد.لطفا راهنماییم کنید

[=century gothic]با سلام
اولا شما از زمانی که فهمیدید این خانم متاهل هستند نباید ادامه می دادید که کار به اینجا برسد !
ثانیا ارتباط با زن شوهر
[=Century Gothic]دار[=century gothic] که دیگه راهنمایی نمیخواهد دوست گرامی !!
فکر نکنم دیگه کسی وجود داشته باشه که از بدیهای این عمل زشت چیزی نداند !:Sham:
عواقبی دارد که خانمان سوز است و به شما هم توصیه می شود هرچه زودتر این ارتباط را قطع کنید!

[=Century Gothic]قل انما حرم ربى الفواحش ما ظهر منها وما بطن
((بگو اى پيغمبر كه خداى من هرگونه اعمال زشت را، چه در آشكار و چه در پنهان حرام كرده است )).

[=Century Gothic]ولا تقربوا الفواحش ما ظهر منها و ما بطن
((به كارهاى زشت آشكار و نهان ، نزديك نشويد)).

[=century gothic] یا علی ع

رضا;135071 نوشت:
کر نکنم دیگه کسی وجود داشته باشه که از بدیهای این عمل زشت چیزی نداند

سلام

بهترین راه است اگر فکر کنیم مرد هستیم و مثل مردها زندگی میکنیم

به قول دوستمون آقا رضا عواقب خانمان سوزی دارد راحت تر بگم کم کم داری بدبخت میشی یعدش شما میگید هرزه پس به غیرشما شاید به کسی دیگه باشدودوستی که اولش با دروغ باشه تا ....

بهتره تموم کنید و به شوهرش اطلاع دهید تا جلوی زنشو بگیره.

یاعلی

منهم کاملا با ادامه ی این رابطه مخالفم.
فرض کنیم همه چی رو بذاریم کنار و بگیم اشکال نداره! وقتی می فرمایید امکان طلاق وجود نداره رو چه حسابی میخواید باهاش صمیمی تر بشید؟! ازدواج که نمی تونید بکنید! پس میخواید به یه رابطه که هم از نظر شرع و هم منطق درست نیست ادامه بدید؟
به نظر من قدری از حس دلسوزیتون کم کنید و مطمئن باشید هم شرع و منطق این رو میگه که ادامه ی چنین رابطه ای هر دوتون رو نابود میکنه...

با سلام و احترام

جهت آگاهي بيشتر در اين مورد مي توانيد به تاپيك زير مراجعه نماييد:

==» ارتباط با نامحرم---رابطه با زن شوهر دار «==

.

ممنونم از تک تک دوستان.حقیقتش خودم بهش جواب رد دادم و این رابطه رو تموم کردم.ولی این خانوم خودش زنگ میزنه.قبلا فکر میکردم که تو این جور موارد راهی وجود داره.ولی الان به جوابم رسیدم.بازم ازتون تشکر میکنم

nemidonam;135290 نوشت:
این رابطه رو تموم کردم.ولی این خانوم خودش زنگ میزنه.

سلام.
شما به وظیفتون به طور کامل عمل نکرده اید.
وظیفه شما فقط قطع ارتباط از سوی خودتان نیست. که بعد در مورد تلاش این خانوم برای برقراری ارتباط، بی تفاوت بمانید.
شما وظیفه دارید علاوه بر اینکه خودتان هیچ ارتباطی برقرار نمی کنید، زمینه برقرار ارتباط از سوی آن فرد را هم از بین ببرید. یعنی تمام تلاشهای او را نافرجام بگذارید. کاری کنید که از هر دری برای برقراری ارتباط با شما وارد شود، به شکست بینجامد.

اصلاً کاری کنید که از شما متنفر شود.
همانطوری که آدم بلد است خودش را نزد دیگران، محبوب کند؛ گاهی باید کارهایی کرد که خودمان را نزد دیگران منفور کنیم. (ماجرای این سیرین).

[="darkorange"]سلام.
تجرباتی که اکثرا از دیگران به من رسیده میگه که بهتر بیخیال بشید هرچه زودتر. به چند دلیل

این خانمها معمولا چیزی برای از دست دادن ندارن پس خطرناکن

این خانمها از شوهرشون آسیب سختی دیدن پس خطرناکن

این خانمها چون قبلا در عشق شکست خوردن اگه عاشق شما بشن همه کار میکنن(همه کـــار)که این عشق مثل قبلی (ها )نشه پس خطرناکن

بعضی دلیلها هم دوستان اضافه کردن.

پیشنهاد برادرانه من اینه که سعی نکنی که اصلاحش کنی و از این حرفا... ممکنه عصبانی بشه اونوقت خطرناک میشه.

ویا فک میکنه خیلی دوسش داری که میخای باکسی ارتباط نداشته باشه و در راه راست باشه و شاید عاشقت بشه و دوباره..
خطرناک بشه

کلا خطرناک حسن
[/]

به نظر منم سعی در اصلاحش نکنید. چون ممکنه تو دلش کینه بذارید و بعد به حساب عقده ای که از شما تو دلش مونده بخواد هم به شما ضربه بزنه و هم سر ارتباط با کس دیگه باز کنه و بخواد همین بلا رو سر اون بیاره! این چیزیه که من در خیلی ها دیدم. نمیتونم بفهمم چرا چنین فکری در اونها پرورش داده میشه اما فکر میکنن اگر یه نفر ضربه ای به اونا زد تا آخر دنیا باید از اون قشر آدم تنفر بشن و یه جاهایی دلشون رو خنک کنن!

nemidonam;135068 نوشت:
چند وقت پیش با خانومی آشنا شدم که اولش میگفت مجرده.بعد از چند وقت متوجه شدم متاهل هست.شوهر این خانوم اصلا به زندگی و زنش اهمیتی نمیده و به هرزه بازیاش و عملش به مواد مخدر اهمیت میده.یعنی طوری هست که انگار زن نداره.حتی این آقا با زن های دیگه در ارتباطه.امکان طلاق هم برای این خانوم نیست.حالا این خانوم از من رابطه نزدیک و صمیمی میخاد.لطفا راهنماییم کنید

با سلام

از ابتدا رابطه داشتن با زن و دختر نامحرم گناه است و نباید باشد

زشتی این عمل زمانی بدتر می شود که خانم شوهر هم داشته باشد

دوستان حق مطلب را ادا کردند و مطالب خوبی فرمودند

بنده تاکیدم روی این نکته است که:

رابطه دختر و چسر و خانم و اقا و کلا رابطه دوجنس مخالف خطا است و اشتباه

و باید که جلوی کار از اینجا گرفته شود

nemidonam;135068 نوشت:
با سلام خدمت دوستان عزیز

با سلام اگه شما قصدتون اينه كه به اين خانم كمك كنيد رابطتون را باهاش قطع كنيد چون اين دوستي نه تنها كمك نيست بلكه زندگيش خرابتر ميكنه و براي هردو گناه بزرگيه

با تشکر از راهنماییهای همتون.
مهندس a دلایل جالب و قابل توجهی بیان کردند که از این بابت ممنونم.

سلام.

nemidonam;136479 نوشت:
مهندس a دلایل جالب و قابل توجهی بیان کردند که از این بابت ممنونم.

ناقابل بود.
خوش باشی عزیز :Black (9):

موضوع قفل شده است