جن ها می گن خدا وجود نداره ؟

تب‌های اولیه

7 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
جن ها می گن خدا وجود نداره ؟

جن ها من رو اذیت می کنند و می گن حالا که ما می تونیم هر بلایی سرت بیاریم و هر چقدر دلمون خواست اذیتت کنیم پس خدا وجود نداره

سلام.

اگر خود به این وادی وارد نشده اید امکان دارد جنی وجود نداشته باشد و اینها که فرمودید خیالات تان باشند...

با این حال فرض می کنم که واقعا متوجه جن ها هستید.

اینکه می گویند خدا وجود ندارد اصلا اهمیتی ندارد, از بس که دروغ می گویند.

امام حسین (ع) را نیز دشمنانشان بسیار اذیت کرده اند ولی دلیل بر عدم وجود خدا نشد.

در مورد اذیتهایشان, اگر جدی می فرمایید و چنین هست با علمای ربانی تماس بگیرید تا کمک کنند تا از شرشان رهایی یابید, ان شاء الله.

بسته به اینکه این جن ها از چه طایفه ای هستند و ... یا رابطه تان با آنها چگونه شکل گرفته است به فردی مراجعه کنید که توانایی مقابله با آنها و کمک به شما را داشته باشد.

اگر هیچ فردی را نمی شناسید به مراجع تقلید در قم(که البته الان فکر کنم برخی در مسافرت و شهرهای دیگر مثل مشهد هستند) مراجعه بفرمایید.

در غیر اینصورت بهتر هست از روانشناسان و مشاورین کمک بگیرید.

التماس دعا.
در پناه حق.
یا علی.

[="darkgreen"]سلام

بهترین مشاور خدا است

اگر خودتون دریچه را باز کردید و با آنها ارتباط برقرار کردید ببینید چه گناهایی انجام داده اید

توبه کنید

الان ماه رحمت است و دستشان کوتاه و ضعیف اند

کی با شما ارتباط برقرار کرده اند؟(در صورت اوهام نبود و خیال نبودن گفتارتان)[/]

بسم الله الرحمن الرحیم

اولا اجنه بیخودی کسی را مورد آزار و اذیت قرار نمیدهند.
احتمالا عملی مرتکب شده اید که آن ها را اذیت کرده باشد.
مثلا آب جوش ریختید و بسم الله نگفتید که در این صورت اون ها سوخته اند.
یا در جایی زندگی میکنید که آن ها هم زندگی میکنند.
و دلایل دیگر

اما اینکه اون ها چه حرف بیخودی زدن، شما کاری باهاش نداشته باشید. به قول معروف چرت میگن.( در این تاپیک نیازی به اثبات خدا نداریم، چون احتمالا با سرچ توی همین سایت بتونید مطالبی تحت عنوان یاد شده پیدا کنید یا از کارشناسان بزرگوار سوال بفرمایید.)

اما اگر آزار و اذیت آن ها شدید است، شما میتونید از اون ها شکایت کنید.
شخصی در قم زندگی میکند که با دادگاه آن ها ارتباط دارد، میتونید با اون شخص صحبت کنید که با دادگاه اجنه هماهنگ کند برای محاکمه آن جن.
در خصوص این آقا که در قم زندگی میکند من اطلاعی ندارم. لطفا اگر کارشناسان سایت چیزی میدونن یا آدرس و شماره ای از ایشون دارند در اختیار این بزرگوار که مورد آزار و اذیت اجنه قرار گرفته است قرار بدن.

در ضمن شما که توانایی آمدن به اینترنت دارید و ... مورد آزار و اذیت شدید آن ها قرار نگرفته اید. اما کسانی هستند که وضعشان بسیار خراب است.

[="darkgreen"]سلام

آخه چرا؟!!!!!!!!

ارتباط که به خودی خود صورت نمی گیره

یک گناهی چیزی باید باشد

آخه اجنه مومن که سراغ ادم به راحتی نمی آیند؟

فکر کنم اول ریشه پیدا بشه بعد شکایت کنند بهتره

چون این طوری رابطه ممکنه بیشتر بشه و مشکل ساز!!!
[/]

h4227015;134124 نوشت:
جن ها من رو اذیت می کنند و می گن حالا که ما می تونیم هر بلایی سرت بیاریم و هر چقدر دلمون خواست اذیتت کنیم پس خدا وجود نداره

با سلام

این که اجنه شما را اذیت می کنند یه مطلب است که دوستان به برخی راهکارهای ان اشاره فرمودند که می توانید با مراجعه به عالمان شیعه ---البته مراقب برخی افراد سودجو باشید ---- مشکلتان را حل کنید

ولی این که انها مطالبی به شما می گویند مطلب دیگری است
شما برای اثبات خداوند دلایل و استدلالهای عقلی و نقلی زیادی می توانید با مطالعه به دست اورید و از عمق وجود انها را پذیرفته و بدانها معتقد باشید

ایمان شما در خیلی مسایل می تواند راه چاره تان باشد

ایمان به موجودی لایتناهی و متعالی که خالق انسان است و محب انسان
خودش می فرماید :
در هر زمان و مکانی ادعونی استجب لکم
ایمان به موجودی که خالق اجنه و ملائک است
ایمان به موجودی که خالق اسممانها و زمین است

همین خدای خالق عالم و ما فیها است که
انسان و اجنه را مختار افریده است
و این اجازه را به انسان و اجنه داده است که در برخی عوالم باهم تلاقی داشته باشند

این که موجودی نفی خالق کند هم با سوء استفاده از قدرتی است که خالق به ایشان داده است
و در این موارد هم باز:
ایمان و استحکام ایمان راهگشاست

h4227015;134124 نوشت:

سلام
1- انجام بعضی کارها موجب سلطه ایشان بر افراد می شود توبه از اعمال ناشایست به نحو جدی ، مانع خواهد بود
2- گاهی اماکن خاص محل حضور و اجتماع آنان است لذا باید از این اماکن که ممکن است بعضی خانه ها باشد دوری کرد
3- زیاد قرآن بخوانید آن هم با صدایی که شنیده شود و از تعویذات ائمه علهیم السلام و دعاهای ماثور در این خصوص استفاده کنید
4- گاهی انسان به دردی مبتلا می شود و درمان هم نمی شود آیا عدم درمان نشانه نبودن خداست ؟
والحمد لله
موضوع قفل شده است