همسرم از لحاظ مهر و محبت سرده چيكار كنم؟

تب‌های اولیه

18 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
همسرم از لحاظ مهر و محبت سرده چيكار كنم؟

سلام دوستان
خوشحالم كه با شما ها آشنا ميشم نماز و روزه هاتون قبول باشه.
راستش چند ساله يه مشكل مهم در زندگي مشتركم اذيتم ميكنه و اون بي مهري و سردي عاطفي خانمم هست با اينكه من خيلي دوستش داشتم و بهش محبت مي كردم .چند سالي سعي كردم كه خودمو بهش باور كنم ولي نشد .اول فكر كردم به خاطر زندگي ناموفق مادرش به همه مردها بدبينه حتي بچه دار شديم ولي عجيب اينكه اون حتي به بچه هم علاقه نداره و از دردسرهاش گاهي داد ميزنه . حتي هفته اي يكبار هم بچه رو بوس نمي كنه !! خيلي برام عجيبه!!! بعد از مدتي نوميد شدم و به فكر جدايي افتادم ولي دلم نيومد. اما خودم داشتم بهم مي ريختم بعد گفتم بهتره با كس ديگه اي ازدواج مجدد يا موقت كنم چون از طلاق بهتره . فعلا كه تنهايي رو ترجيح دادم .حالا نظر شما چيه؟ مرسي اگه نظر بدين

به نام خالق عشق و محبت

سلام

چند وقت است که ازدواج نموده اید؟

چند تا بچه دارید؟
چند وقت است که بچه دارشده اید؟

به بچه تون محبت می کنید؟

فرزندتون چه طور؟

با سلام و احترام

خیلی خوش اومدین به اسک دین؛

معمولا این مشکلات باید ریشه یابی بشه اگر تمایل داشتید به سوالات زیر پاسخ بدهید تا کارشناسان بهتر بتوانند راهنمایی کنند ان شاءالله:

همسرتون بیماری خاصی از جمله افسردگی یا بیماری های عصبی ندارند؟

از اول ازدواج همین طور بودند یا بعد از ازدواج به مرور زمان سرد و کم عاطفه شدند؟

ضمنا با میل و رغبت خودشون ازدواج کردند؟

با دوستان و اطرافیان شون هم همین رفتار رو دارند یا فقط با خانواده؟

با تشکر
موفق باشید

با سلام فکر میکنم همسرتون افسرده شده اگه هم از دردسرهای بچه میناله حق داره چون واقعا بچه داری سخته بعضی از خانم ها هم بعد از بارداری اینجوری میشن درکش کنید این مشکل میتونه برای همه باشه چرا مردا تا یه چیزی میشه به فکر ازدواج میفتن اذیتش نکنید میتوانید از مشاوره هم کمک بگیرید

با سلام:Gol:

اميرعباس;131954 نوشت:
با اينكه من خيلي دوستش داشتم و بهش محبت مي كردم .چند سالي سعي كردم كه خودمو بهش باور كنم ولي نشد .اول فكر كردم به خاطر زندگي ناموفق مادرش به همه مردها بدبينه

به نظر من حتی اگه بدبین بوده باشه هم بخاطر محبتی که شما بهشون میکردین حداقل نسبت به شما خوش بین میشد
فکر نمیکنید شاید از نظر شما محبت بوده نه از نظر ایشون؟:Gig:

اميرعباس;131954 نوشت:
حتي بچه دار شديم ولي عجيب اينكه اون حتي به بچه هم علاقه نداره و از دردسرهاش گاهي داد ميزنه . حتي هفته اي يكبار هم بچه رو بوس نمي كنه !! خيلي برام عجيبه!!!

شاید ایشون آمادگی بچه دار شدن نداشتن و شاید به قول دوستان افسردگی گرفتن:Gig:

اميرعباس;131954 نوشت:
بعد از مدتي نوميد شدم و به فكر جدايي افتادم ولي دلم نيومد.

از مشاور کمک گرفتین و نا امید شدین یا با دیدن رفتار همسرتون و بدون کمک به ایشون نا امید شدید؟؟!!

اميرعباس;131954 نوشت:
اما خودم داشتم بهم مي ريختم بعد گفتم بهتره با كس ديگه اي ازدواج مجدد يا موقت كنم چون از طلاق بهتره

fargol;132066 نوشت:
چرا مردا تا یه چیزی میشه به فکر ازدواج میفتن

:ok:

به نظر من خانمتون واقعا احتیاج به کمک دارن و بهتره به یک مشاور مراجعه کنید

آذر بانو;132004 نوشت:
با سلام و احترام

خیلی خوش اومدین به اسک دین؛

معمولا این مشکلات باید ریشه یابی بشه اگر تمایل داشتید به سوالات زیر پاسخ بدهید تا کارشناسان بهتر بتوانند راهنمایی کنند ان شاءالله:

همسرتون بیماری خاصی از جمله افسردگی یا بیماری های عصبی ندارند؟ نه بيماري خاصي نداره

از اول ازدواج همین طور بودند یا بعد از ازدواج به مرور زمان سرد و کم عاطفه شدند؟ از اول اينجوري بود

ضمنا با میل و رغبت خودشون ازدواج کردند؟ بله

با دوستان و اطرافیان شون هم همین رفتار رو دارند یا فقط با خانواده؟ با دوستان و فاميل اينجوري نيست حتي با فاميلهاي خود من!

با تشکر
موفق باشید

مرسي از لطفتون

mkk1369;132002 نوشت:
به نام خالق عشق و محبت

سلام

چند وقت است که ازدواج نموده اید؟ حدود 8 سال

چند تا بچه دارید؟ يه دونه
چند وقت است که بچه دارشده اید؟ 6 سال

به بچه تون محبت می کنید؟ آره به من وابسته شده چون از مادر محبت زيادي نمي بينه حتي به جاي مادرش از من مي خواد پيشش بخوابم!

فرزندتون چه طور؟

آره
ممنونم

hedi;132072 نوشت:
با سلام:gol:

به نظر من حتی اگه بدبین بوده باشه هم بخاطر محبتی که شما بهشون میکردین حداقل نسبت به شما خوش بین میشد
فکر نمیکنید شاید از نظر شما محبت بوده نه از نظر ایشون؟:gig:نمي دونم. منم مثل بقيه محبت مي كردم

شاید ایشون آمادگی بچه دار شدن نداشتن و شاید به قول دوستان افسردگی گرفتن:gig: نه آماده بود ولي افسرگي نداره

از مشاور کمک گرفتین و نا امید شدین یا با دیدن رفتار همسرتون و بدون کمک به ایشون نا امید شدید؟؟!!

:ok:

به نظر من خانمتون واقعا احتیاج به کمک دارن و بهتره به یک مشاور مراجعه کنید

آره دو بار رفته مشاوره تا چند وقت كمي تغيير داشت ولي فقط كمي! در حد 10%

سلام
امیر عباس بزرگوار
این مدت خیلی طولانیه و این که محبت فرزندی در مادر یک خاستگاه درونیه و کمتر نیاز به آموزش داره.
به نظر خودتون چرا از شما دلخوره؟چرا شما را دوست نداره؟چه اتفاقی افتاده توی این فاصله؟
امیر عباس بزرگوار
خودتون هم مشاوره رفتید؟یا در جلساتی که ایشون مشاوره میرفتن همراهیشون کردید؟

سلام

ببخشید شاید خصوصیه

در روز های اول ازدواج و جدا شدن از خانواده رفتارشون شروع شد؟

چه طور با ایشان رفتار کردید؟

دوستان اینقدر بذل محبت نکنند،مگر شما مشاورید که اینقدر از این بنده خدا سوال می کنید در حالی که نمی توانید راهکاری ارائه کنید.
لطفا سر کار خانم آذر بانو موضوع را با پیام به جناب حامی که مشاوره قابلی هستند اطلاع دهند.
دوستان دیگر هم کمی کنجکاوی خود را کنترل کنند.

tahora87;132182 نوشت:
دوستان اینقدر بذل محبت نکنند،مگر شما مشاورید که اینقدر از این بنده خدا سوال می کنید در حالی که نمی توانید راهکاری ارائه کنید.
لطفا سر کار خانم آذر بانو موضوع را با پیام به جناب حامی که مشاوره قابلی هستند اطلاع دهند.

ایشون اگر نیاز به نظر خصوصی داشتن قطعا بحث عمومی نمیگذاشتند.
ما قصد فضولی نداریم و زندگی هیچ شخصی به ما ربطی نداره و این سوالها به این دلیل است که اگر قراره بسته به دانسته ها و تجربیات و مطالعاتمون نظری بخواهیم بدهیم از سر نادانی نباشه.
شاید بدون سوال پرسیدن همه فکر کردن که خانمشون مشکل افسردگی دارن یا اینکه یک شخصی بودن که مشکل رفتاری داشتن که اصلا نمیتونن با بقیه ارتباط برقرار کنن یا مشکل افسردگی بعد زایمانه و یا تازه ازدواج کردن و هنوز به اخلاق هم آشنا نیستندو سوالهای جواب نداده همشون مسیری از زندگی یک شخص را معلوم میکنند.
بنده ادعا نمیکنم که میدونم مشکل و روش حلش چیه اما قطعا سوالات برای مشاور محترم هم راهگشاست.
شاید برای بعضی ها این مسائل کنجکاوی آقرین باشه که این حس را به بقیه هم دارند اما واقعیت اینه که زندگی آدمها چیزی نداره که بخاهد کنجکاوی را برانگیزه چون قطعا هر کسی توی زندگیش مسائل و مشکلات خاص خودش را داره.

يا خير حبيب و محبوب

شما بايد ببينيد خانموتن معناي محبت رو چه چيزي مي دونه
نه اينکه شما چطور محبت مي کنيد
در حقيقت محبت از نظر هر شخص يک معناي کاملا متفاوت داره که حتي ممکنه از نظر ديگران نفرت معنا بشه
پس بايد اونطور که اون دوست داره و معيارهاي اونه بهش محبت کنيد
البته هر از چند گاهي بايد ارزيابي هم بشه و اگر روش موثره ادامه داده بشه
ضمنا بعضيها محبتشون رو بروز نمي دن و به اصطلاح بيش از حد تو دار هستن که اشتباها بي محبت قلمداد ميشن در حالي که محبت اين افراد به مراتب از ديگران بيشتره

مسیحا;132135 نوشت:
سلام

امیر عباس بزرگوار
این مدت خیلی طولانیه و این که محبت فرزندی در مادر یک خاستگاه درونیه و کمتر نیاز به آموزش داره.
به نظر خودتون چرا از شما دلخوره؟چرا شما را دوست نداره؟چه اتفاقی افتاده توی این فاصله؟
امیر عباس بزرگوار
خودتون هم مشاوره رفتید؟یا در جلساتی که ایشون مشاوره میرفتن همراهیشون کردید؟

سلام
شروع نداره ،از همون اول اينطور بود اخلاق هميشگيش بوده. نه اينكه منو دوست نداره داره ولي يه سطح پايين. وقتي بچه اش براش اينقدر اهميت داره خوب تكليف من معلومه!! پس مشاوره براي چي؟:Gig:
مرسي

**عبدالله**;132191 نوشت:
يا خير حبيب و محبوب

شما بايد ببينيد خانموتن معناي محبت رو چه چيزي مي دونه
نه اينکه شما چطور محبت مي کنيد
در حقيقت محبت از نظر هر شخص يک معناي کاملا متفاوت داره که حتي ممکنه از نظر ديگران نفرت معنا بشه
پس بايد اونطور که اون دوست داره و معيارهاي اونه بهش محبت کنيد
مشكل اين نيست خانم من محبت منو بد ميبينه چون به مرد بدبينه. همون محبت رو و حتي كمترش از مادرش براش مهمتره تا من.
البته هر از چند گاهي بايد ارزيابي هم بشه و اگر روش موثره ادامه داده بشه
ضمنا بعضيها محبتشون رو بروز نمي دن و به اصطلاح بيش از حد تو دار هستن که اشتباها بي محبت قلمداد ميشن در حالي که محبت اين افراد به مراتب از ديگران بيشتره

سلام ممنون

شما واقعا دوستاي خوبي هستين كه براي راهنمايي يه نفر وقت مي ذارين
مرسي ازتون
به نظر من دوست داشتن و يكدل بودن ياد دادني نيست فرضا مشكل من قابل حل باشه ولي بوس كردن بچه هم ياد دادنيه؟ آخه كدوم مادرو ديدين بچشو روي پاش نذاره !!!

tahora87;132182 نوشت:

با سلام و احترام

همکاران اجرایی تمامی سوالات کاربران گرامی و محترم رو به کارشناسان ارجاع میدهند، اما کاربران گرامی هم حق اظهار نظر و راه حل دادن مفید را دارند.

سوالات دوستان اگر خیلی زیاد نباشه و وارد حریم خصوصی افراد نشه تا حدودی راه گشا و کمک کننده ی کارشناسان جهت پاسخ گویی ست.

با تشکر
موفق باشید؛

شما خودتون هم الان رگه هاي بدبيني دروجودتون ايجاد شده ظاهرا شما محبت کنيد خالصانه
بي شک اثر ميذاره
بازهم عرض ميکنم ببينيد تعريف ايشون از محبت چيه اونطور بهشون محبت کنيد
بوسيدن بچه دليل محبت هست و الزما نمي تونه علامت دوست داشتن يا نداشتن باشه
بعضيها بچه رو از محبت گاز ميگيرن در حالي که شايد بچه هم اذيت بشه

موضوع قفل شده است