جمع بندی من دختری در آستانه 40 سالگی هستم كه به بسته شدن بخت مظنون هستم

تب‌های اولیه

18 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
من دختری در آستانه 40 سالگی هستم كه به بسته شدن بخت مظنون هستم

با سلام
شما هميشه در پاسخهايتان مي گوييد انجام سحر و جادو گناه كبيره است و... ولي هيچوقت به صراحت نگفتيد آيا افرادي هستند كه اين توانايي را داشته باشند و اگر باشند حتما در بين آنها از خدا بيخبراني هم پيدا مي شود كه براي مردم سحر و جادو كنند و اين گناه را مرتكب شوند حال اگر من يا من نوعي از همه جا بيخبر وحتي روحمان نيز خبر ندارد به هردليلي قرباني اين افراد شويم و از طريق آنها مثلا بستگي بخت و ... داشته باشيم , ما كه قرباني هستيم براي رهايي به كدام مرجع واقعي و معتبر مراجعه كنيم تا اين سحر وجادو باطل شود
سوال من در مورد صحت بستن و گشودن بخت است و اينكه آيا انسان يا اجنه مي توانند بخت كسي را ببندند و اگر بستند چگونه مطمئن شويم و توسط چه كساني باز مي شود .با توجه به اينكه اكنون دست در اين بازار بسيار است و شياداني نيز وجود دارند كه راه تشخيص آنها وجود ندارد.لطفا راهنمايي بفرماييد راه درست چيست .من دختري در آستانه 40 سالگي هستم كه به بسته شدن بخت مظنون هستم من ديگر از زندگي نا اميد شده ام و فكر ميكنم حداقل از دست خودم ديگر كاري بر نمي آيد چون تمام راه ها را رفته ام و نتيجه اي نداشته.قابل ذكر است كه از نظر زيبايي ظاهري تحصيلات خانواده و... داراي موقعيت مناسب و معقولي هستم اما متاسفانه مثل اينكه واقعا عوامل ديگري دخيل است.خواهشمندم من را راهنمايي كنيد كه بتوانم جواب صحيح و قابل استنادي بگيرم من بايد كجا مراجعه كنم و آيا از دست كسي كاري ساخته است باتشكر

همکاران عزیز کارشناسان بخش مشاوره پاسخ بفرمایند . سپاسگزارم

با سلام و احترام

خدا هر دردی رو که آفریده درمانش رو هم خلق کرده.

ظاهرا سحر و جادو اگر چه کم هست ولی وجود داره ، ولی تو مفاتیح چند تا دعا برای برطرف شدن سحر و جادو و حتی باز شدن بخت دیدم.

به نظرم از خود خدا و امام زمان ارواحنا له الفداه به طور جدی درخواست کمک کنید.

امیدوارم بهترین مقدرات براتون رقم بخوره ان شاالله :Gol:

موفق باشید.

maryam;19415 نوشت:
بنده یک دعایی از خانم فاطمه زهرا دارم که بسیار معتبره و به کلام مبارک خودشون بخت چهل ساله رو باز میکنه.
من امتحانش نکردم ولی به 2نفر دادم که جواب گرفتن.اگر هم کسی ازم بپرسه این دعا رو بهش معرفی میکنم.

با سلام

ظاهرا همکارم مریم یک دعایی دارند که ان شاالله براشون مفید باشه.^^^^

می تونن به ایشون هم مراجعه کنند.

برگرفته از تاپیک زیر پست 9 :

http://www.askdin.com/showthread.php?t=4328

با سلام

البته نظرات کارشناسی شده استاد دهنوی در کلبرگ هم می تواند گره گشا باشد

http://www.askdin.com/showthread.php?t=3983

پست دوم موضوعات 11تا 14

چقدر یه آدم میتونه رذل باشه که اقدام به همچین کاری(بستن بخت جوانان) بکنه هیچ دلیل عقلی ای برای اینکار نمیبینم واقعا اوج رذالت اخلاقی باعث یه همچین حالتی میشه
التماس دعا

سلیم;131651 نوشت:
بخت مظنون هستم من ديگر از زندگي نا اميد شده ام و فكر ميكنم حداقل از دست خودم ديگر كاري بر نمي آيد چون تمام راه ها را رفته ام و نتيجه اي نداشته.قابل ذكر است كه از نظر زيبايي ظاهري تحصيلات خانواده و... داراي موقعيت مناسب و معقولي هستم اما متاسفانه مثل اينكه واقعا عوامل ديگري دخيل است

سلام
تو زندگی خود هیچ نیرویی قوی تر از اراده انسان ندیدم!!
من کاری به نفی یا اثبات این مقوله ندارم ! اگرچه شخصا قبول ندارم!
بر فرض صحت هم! خدا تفویض اختیار به اینچنین افرادی نکرده است!(یعنی بیکار ننشسته که کاری از دستش برنیاد!)
پس احتمال زیاد امتحانی است از سوی خدا! ناامید نباشید!
یک سوال ! اراده شما به کار( که من یقین دارم اراده و تمرکز شما خود مکفی است)
ایا قدرت خدا بیشتر است یا قدرت آنها!؟
قدرت خالق سحر بیشتر است یا عامل سحر!؟
شنیدم نماز شب با توجه و تمرکز خیلی موثر است!!

نوشتن سوره طه

عن الصادق علیه‌السلام: من کتبها ... و اذا استحم بمائها من طالت عزبتها؛ خطبت و سهل الله خطبتها بامر الله و قدرته.
... و زنی که دوران مجردی‌اش طولانی شده، وقتی که آن را بنویسد و با آب گرم آن استحمام کند، از او خواستگاری شود! و خدا با تدبیرو قدرتش آن خواستگاری را آسان می‌کند.

عن النبی صلی‌الله‌علیه‌وآله: من کتبها ... و اذا اغتسلت بمائها التی طالت عزولتها؛ تزوجت سریعا و سهل الله تعالی علیها ذلک.
... و خانمی که دوران تنها ماندنش طولانی شده، هنگامی که آن را بنویسد و با آب آن صورت خود را بشوید، سریعا ازدواج می‌کند و خدای بلندمرتبه آن را بر او آسان می‌کند.

«فضائل القرآن الحکیم» آقای عبدالله صالحی نجف‌آبادی

پیامبر (صلی‌الله‌علیه‌وآله) به امیرالمومنین فرمودند: ای علی! سوره یاسین را بخوان چرا که در قرائت آن 10 برکت هست:

گرسنه‌ای آن را نمی‌خواند مگر آنکه سیر می‌شود و تشنه‌ای نمی‌خواند مگر آنکه سیراب شود و برهنه‌ای نمی‌خواند مگر آنکه پوشانده می‌شود و مجردی نمی‌خواند مگر آنکه ازدواج می‌کند و کسی که ترسیده نمی‌خواند مگر آنکه ایمنی می‌یابد و گرفتاری نمی‌خواند مگر آنکه آزاد شود و مسافری آن را نمی‌خواند مگر آنکه ... و مردی که گمشده‌ای دارد آن را نمی‌خواند مگر آنکه خدا گمشده‌اش را به او برمی‌گرداند و زندانی نمی‌خواند مگر آنکه آزاد شود و مقروضی نمی‌خواند مگر آنکه قرضش ادا می‌شود.
و این سوره نزد میت خوانده نمی‌شود مگر آنکه در همان ساعت از عذابش کم می‌شود.

با تشکر از اسک دین دوستان حاضر و غایب، دیدن این لینک خالی از لطف نیست.http://www.askdin.com/showthread.php?t=4328

سوره طه هم خواندنش ماثر هم نوشتن وشستن با آب آن و سوره یس نیز ماثر است انشاا... به زودی ازدواج موفقی خواهید داشت

هوالعالم

سلام علیکم
من مشاور یا کارشناس سایت نیستم

اما با توجه به تجربیات و معلومات در خصوص این ابهامات از روی میل و گاها به اجبار انجام وظیفه میکنم و نظر میدم

نقل قول:
شما هميشه در پاسخهايتان مي گوييد انجام سحر و جادو گناه كبيره است و...

بله بدخواهی برای دیگران با نیت نابود ساختن شخص میتونه گناه کبیره باشه
اما این سحر جادو بیشتر به نجس کردن محیط زندگی و حیطه انسانی شخص شباهت داره ! و باید بگیم سحر و جادو فقط یک اصطلاحه که متاسفانه در ذهن ما مسلمانان ریشه کرده ! و بیخودی بزرگ شده !

نقل قول:

ولي هيچوقت به صراحت نگفتيد آيا افرادي هستند كه اين توانايي را داشته باشند و اگر باشند حتما در بين آنها از خدا بيخبراني هم پيدا مي شود كه براي مردم سحر و جادو كنند و اين گناه را مرتكب شوند حال اگر من يا من نوعي از همه جا بيخبر وحتي روحمان نيز خبر ندارد به هردليلي قرباني اين افراد شويم و از طريق آنها مثلا بستگي بخت و ... داشته باشيم , ما كه قرباني هستيم براي رهايي به كدام مرجع واقعي و معتبر مراجعه كنيم تا اين سحر وجادو باطل شود

تقریبا همه ما میتونیم به دو صورت دست به این اعمال بزنیم !
ربانی و رحمانی
شیطانی و ظلمانی

اولی با تقدیس وجود از طریق دعا کردن صورت میگیره و برای حل مشکل !
دومی با از بین بردن قداست و ارزش ها با نفرین کردن انجام میشه و برای ایجاد مشکل !

به جرات میشه گفت 90 درصد مدعیان حل مشکل خود مشکل دار و مشکل سازند ! و برای چاپیدن پول و شرافت و قداست وجود انسان مار خورده های افعی شده هستند که به خواسته دشمن انسان عمل می کنند .اکثرا در خواب غفلت به سر میبرند!!

نقل قول:
سوال من در مورد صحت بستن و گشودن بخت است و اينكه آيا انسان يا اجنه مي توانند بخت كسي را ببندند و اگر بستند چگونه مطمئن شويم و توسط چه كساني باز مي شود .با توجه به اينكه اكنون دست در اين بازار بسيار است و شياداني نيز وجود دارند كه راه تشخيص آنها وجود ندارد

اول توکل به خدا و توسل به بزرگان !
با راهنمایی قران و حضرت محمد ص
به اندازه خوبی کنید ! خوشرو باشید ! خوش خو باشید خوش بو باشید
مردم دار باشید !
نیت کنید که روزی فلان ساعت یا دقیقه قران و تفسیر بخوونید تا تموم بشه .
ورزش کنید ! قداست و حرمت محیط منزل رو با پاکسازی و نوسازی وسایل و یاد بزرگان و معصومین بیشتر کنید !! مثلا ولادت حضرت امیر یا ... مولودی کم خرج اما با صفا برگزار کنید و ... !!
نماز به جماعت فراموش نشه!
دوستی سوره مبارکه یس رو پیشنهاد کرده
که برای حل این مشکل بهتره تا چهل روز قبل یا بعد از نماز صبح تلاوت بشه و هفته ای چند بار به زیارت امام یا امامزاده ای مشرف بشید و اونجا ذکر لااله الاالله و یا حی و یا قیوم بگید !!
نقل قول:

.لطفا راهنمايي بفرماييد راه درست چيست .من دختري در آستانه 40 سالگي هستم كه به بسته شدن بخت مظنون هستم من ديگر از زندگي نا اميد شده ام و فكر ميكنم حداقل از دست خودم ديگر كاري بر نمي آيد چون تمام راه ها را رفته ام و نتيجه اي نداشته

قبل ازینکه راهی رو پیش بگیرید مشورت کنید !!
تا با تلقین شیادان گرفتار دام شیطان نشید .

راه درست از نظر منه حقیر
اگر مسلمان هستید عمل به واجبات اسلام و فرمایشات پیامبران و امامان !
پاک ساختن وجود از افکار منفی . پاکسازی منزل از نجاسات و کراهات احتمالی ! که خودش باعث دوری ملایکه از انسان و منزل میشه !
نماز جماعت و ذکر و ورزش سبک

نقل قول:

.قابل ذكر است كه از نظر زيبايي ظاهري تحصيلات خانواده و... داراي موقعيت مناسب و معقولي هستم اما متاسفانه مثل اينكه واقعا عوامل ديگري دخيل است.خواهشمندم من را راهنمايي كنيد كه بتوانم جواب صحيح و قابل استنادي بگيرم من بايد كجا مراجعه كنم و آيا از دست كسي كاري ساخته است باتشكر

همکاران عزیز کارشناسان بخش مشاوره پاسخ بفرمایند . سپاسگزارم

خواهرا ! خانما قبول کنید جو فعلی با جو دوستانه و صمیمانه زمان جنگ و قبل از جنگ خیلی فرق کرده الانه کمتر کسی با همسایه ها و فامیل صمیمی میشه و کمتر خانمی پیدا میشه که واقعا به فکر خوشبختی همسایه باشه!
باید مردمدار باشید ! باید تو دار باشید ! باید متین باشید ! که بتونید اعتماد فلان اقای خوش نیت رو جلب کنید !!

البته تا تشخیص دقیق نباشه تجویز کامل نیست
برای تشخیص و تجویز بهتر به توضیحات بیشتر نیاز هست .

کم کاری میکنیم و اثر منفی کم کاری رو به سحر و غیره ربط میدیم ! صد البته که هر سحری برگشت داره و اگر از نظر معنوی سالم و کامل باشید اثر منفی مشاهده نمیشه که هیچ ! نفرین کننده هم به زودی به زمین گرم میشینه !!
هر چند دیر یا زود بدخت تر ازینی که هست میشه ولی خب اگر از نظر معنوی و دینداری متعادل باشید و ارتباط با خدا برقرار و قوی باشه خیلی زود چشم دشمن کور و نظر بد دور میشه و ما با سرعت بالاتری پیشرفت میکنیم ...

نقل قول:
به جرات میشه گفت 90 درصد مدعیان حل مشکل خود مشکل دار و مشکل سازند ! و برای چاپیدن پول و شرافت و قداست وجود انسان مار خورده های افعی شده هستند که به خواسته دشمن انسان عمل می کنند .اکثرا در خواب غفلت به سر میبرند!!

لااقل براي بستن راه چنين مارخورده ها و شيادها کسي رو به خصوصي دعوت نکنيد !!!
و راه حل قراني رو بصورت عمومي ارسال کنيد تا همگان بهرمند بشند !!!

توي دادگاه و روزنامه ها کم ميخونيم و ميبينيم ؟؟؟؟ که
فلان دعانويس يا رمال شياد با وعده ي باز شدن بخت اونهم با نوشتن دعا روي شکم شخص دست به .....
و فلاني رو فريب داد و بدبخت کرد .!!! يا فلان جنگير با ادعاي رفع بيماري طرف اونهم با ماساژ !!!! دست به کثيف ترين کار زد و ...

براي بخت باز هم ميگم .
مردم دار باشيد و در جماعت حاضر بشيد !! خوشرو و متين باشيد .
نظرتون به فرد خوش نيت باشه و نه به خوش تيپ و خوش مو و ....

سلام

ماه رمضون بچسبید به نماز جعفر

ان شاءالله مشکلاتتون حل میشه

اگه از خدا از صمیم قلبت بخوایی ازش.مشکلت حل میشه

اصل مشکل نفس ماست !
و دوای درد مسلمان قران !

نقل قول:
خیلی از کسانی که بختشان با سحر یا همزاد یا .... بسته شده و ازدواجشان به تاخیر افتاده، علت آنرا سحر نمیدانند! چون یا سحر را خرافه میدانند یا دعانویس های واقعی را نمی شناسند و میترسند گرفتار ساحران که عامه به آنها دعانویس میگویند شوند! یا ......
عرض ادب
انسان در حیطه و حریم انسانی ست .
تا زمانیکه این حریم رو با گناه مثلا دروغ زیاد ! تهمت به مردم ! مواد ! الکل ! و خودخوری و خودزنی و ... ضعیف و نفوذپذیر نکنیم ! هیچ موجود نادانی حق و قدرت ورود و نفوذ به وجود و حریم انسان را نداشته و نخواهد داشت .
حالا جن یا همزاد یا نظر و وجود فلان موجود خبیث و غیره ...

ورود و حضوربعد از گناه هم همیشگی نیست و میتوان با
استغفار و دوری از گناه و خودسازی به راه کمال و سعادت و حس ازادی از بند بردگی دست یافت .

خود و خدا !

وقتی میگیم دعانویس
فلان انسان ساده دل به خیال خودش میگه با یکبار مراجعه و حضور و پرداخت وجه کم از بند تمام گناهان و شیاطین و گیر و گرفتاریها رها میشم !!! در صورتی که ما خوب میدونیم اینطور نبوده و نخواهد بود

هرکس مسئول گناهان و کم کاری خودش بوده و هست ! تا زمانیکه که توبه و تجدید پیمان و عذر گناهان و جبران نباشه چرخ زندگی لنگ میزنه !

خانه و خانه دل را غسل پاکی دهید و ملائکه را به میهمانی بخوانید !
میزبانی مهربان و خداجو باشید تا اثار برکت حضور ملائکه و نور رضایت خداوند را به چشم ببینید .

mohammad2db;243699 نوشت:
اصل مشکل نفس ماست !
و دوای درد مسلمان قران !

عرض ادب
انسان در حیطه و حریم انسانی ست .
تا زمانیکه این حریم رو با گناه مثلا دروغ زیاد ! تهمت به مردم ! مواد ! الکل ! و خودخوری و خودزنی و ... ضعیف و نفوذپذیر نکنیم ! هیچ موجود نادانی حق و قدرت ورود و نفوذ به وجود و حریم انسان را نداشته و نخواهد داشت .
حالا جن یا همزاد یا نظر و وجود فلان موجود خبیث و غیره ...

وقتی میگیم دعانویس
فلان انسان ساده دل به خیال خودش میگه با یکبار مراجعه و حضور و پرداخت وجه کم از بند تمام گناهان و شیاطین و گیر و گرفتاریها رها میشم !!! در صورتی که ما خوب میدونیم اینطور نبوده و نخواهد بود

[=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]یهودیان بدن پیامبر را سحر کردند

[/][=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]شان نزول مُعَوَّذَتَین (فلق و ناس)؛ سحر شدن پیامبر به دست یک یهودی[/]
[=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif][/]
[=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]علامه طباطبایی در المیزان در تفسیر سوره فلق؛ «مردى یهودى رسول خدا (ص) را جادو کرد، و در نتیجه آن حضرت بیمار شد، جبرئیل بر او نازل گشته دو سوره معوذتین را آورد و گفت: مردى یهودى تو را سحر کرده و سحر مذکور در فلان چاه است. رسول خدا (ص) على (ع) را فرستاد آن سحر را آوردند، دستور داد گره هاى آن را باز نموده، براى هر گره یک آیه بخواند، على (ع) هر گرهى را باز مىکرد یک آیه را مىخواند، به محضى که گرهها باز و این دو سوره تمام شد، رسول خدا (ص) برخاست، گویا پاىبندى از پایش باز شده باشد.» المیزان، به نقل از الدر المنثور، ج ۶، ص ۴۱۷.[/][=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]
[/]
[=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]امام صادق (ع) هم نظیر این معنا را روایت کرده است. روایات بسیارى هم از طرق اهل سنت با تفاوت اندکی وارد شده است. در تفسیر نورالثقلین، روایات دیگری نیز از طرق ائمه معصومین (ع) نقل شده است.»[/]

[=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]آیا کسی می تواند پیامبر خاتم و اشرف مخلوقات را سحر کند؟ قرآن مسحور شدن رسول الله را نفی کرده است، پس چگونه ممکن است که سحر ساحران در رسول الله (ص) اثر کرده باشد؟
[/]

[=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]پاسخ: مشرکین ادعا می کردند که سخنان پیامبر، سحر است، یعنی عقل ایشان مسحور است و قرآن این مساله را رد می کند؛ اما دلیلی در دست نیست که سحر نتواند تاثیری بر بدن پیامبر ایجاد کند.» بنابراین در موارد زیادی، رسول خدا (ص) حسن و حسین علیهم السلام را با این دو سوره فلق و ناس تعویذ مى کرد.[/]
[=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif][/]

[=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]مجمع البیان، ج ۱۰، ص ۵۶۹. پایان بحث تفسیری المیزان.[/]

پرسش:
من دختری 40 سال هستم به بسته شدن بخت مظنون هستم، لطفا بنده را راهنمایی کنید.

پاسخ:
اینکه چنین کاری واقعیت دارد، یعنی با سحر و جادو و طلسم می شود در عالم خارج کاری را کرد، شکی نیست. هر چند چنین کاری حرام است و از گناهان کبیره هست.
یک تعدادی از علما به چنین علمی مسلط هستند و می توانند متوجه چنین کاری بشوند، و در عین حال قابل اعتماد هم هستند.

اما متاسانه عدده ای از این کارها سوء استفاده هم می کنند و تعداد شان هم بیشتر است. و در حقیقت کارشان حیله و دروغ هم هست.
اما به نظر می رسد شما خواهر محترم باید به یک مشاور متخصص مراجعه کنید تا با کمک ایشان علل و موانع ازدواج شما مورد بررسی و تحلیل قرار بگیرد، گاهی به خاطر عدم رعایت مسائلی شخص با چنین مشکلات ازدواجی مواجه می شود.

چه بسا دلیل اصلی عدم رعایت و یا حساسیت بیجا به خواستگار باشد که با همین افزایش سن و عدم موفقیت به ازدواج ختم شود. پس به نظر می رسد بدون تحلیل و بررسی عواملی که در طول زندگی شما ایجاد شده و در عدم ازدواج شما نقش داشته، نمی توان گفت که علت اصلی سحر و جادو باشد.
و آنچه با تجربه ثابت شده اکثر این عوامل و موانع ازدواج، موانع فردی و یا خانوادگی است، که با کمک یک مشاور می توان بررسی و برای حل آن یک راهکار مناسبی اخذ کرد.

_ نتیجه گیری:
اینکه چنین کاری اثر گذار است، شکی نیست؛ ولی حمل مشکل ازدواج بر این مساله (جادو) صحیح و منطقی نیست. چه بسا عوامل و موانعی بوده و ما نسبت به آن غافل یا بی توجه بودیم، که با مشورت با یک مشاور متخصص می توان این موضوع را کشف و بهترین راه حل را اخذ کرد.

واژگان کلیدی: بسته شدن، بخت، سحر، ازدواج، دختر

موضوع قفل شده است