ْآيا مهره مار و حرفهايي كه در مورد آن ميزنند واقعيت دارد؟

تب‌های اولیه

6 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
ْآيا مهره مار و حرفهايي كه در مورد آن ميزنند واقعيت دارد؟

سلام
مدتي هست كه توي سايتهاي مختلف در مورد مهره مار و خواص آن مطلب نوشته ميشه. قبلا شنيده بودم كه مهره مار وجود داره اما الان مدتي هست كه اين مساله خيلي رواج پيدا كرده. ميخاستم ببينم آيا اين موضوع واقعيت داره و آيا اين مهره هايي كه به صورت اينترنتي ميفروشن اصل هستند يا نه فقط بازي پول هست؟ اگه دوستان در اين مورد اطلاعاتي دارن كه مفيد هست ممنون ميشم اگه در اختيارم بزارن.

مرضیه جون
باید بگم من در واقع نمی دونم مهره مار واقعا اثر داره یا نه اما چیزی که مهمه اینه که حتی اگه این حرفها واقعیت هم داشته باشه مطمئنا قدرت خدا از اون هم بالاتره. اگه خدا چیزی رو برای تو بخواد کی می تونه جلوشو بگیره و اگه تو حتی مهره مار هم داشته باشی وقتی خدا چیزی رو نخواد اتفاق نمی افته
این چیزها مال کساییه که یه قدرتی رو توی زندگیشون کم دارن برای همین متوسل به اینا میشن. ما که خدا رو داریم، مگه نه؟

با سلام

اولا اینکه تقریبا همه مهره های ماری (اصطلاحا حجر الحیه) که اینترنتی بفروش میرسند تقلبی هستند و مهره مار اصلی را فقط کسانیکه مدتها با این موجودات زندگی کرده و در موقع خاص جفتگیری از ایشان جدا میشود میتوانند بدست آورند .(دو عدد باندازه لپه) وقیمتش هم گران است.

مرحوم نراقی در خرائنش آورده :

طريق شناختن مهره مار
فائدة: طريق شناختن مهره مار آنست كه چون بر جامه صوف سياه بمالند سفيد شود. و چون به مبالغه بمالند آن سياه شود و سفيدى بماند. و آن بر دو نوعست معدنى و حيوانى و حيوانى آن برنگ مار بود خاكسترى و مى شود كه سياه رنگ باشد و طريق شناختن آن همانست كه مذكور شد و امّا معدنى آن زبرجدى و سياه رنگ و خاكسترى رنگ مى شود بشكل نگينى بزرگ مربّع بود و امتحان آن آنست كه چون در ميان آب ليمو اندازند در صحن چينى و بعضى آب سركه نيز گفته اند بحركت آيد و روان گردد و هر دو نوع در خاصيت شريكند.

ثانیا عجایب این جهان بیشمار است و تا شخصا تجربه نکنید نمیتوانید حکم قاطعی برانیم البته بعید نیست که این موجود چون رابطه نزدیکی با شیطان دارد موجب اثراتی در دوستانش شود !

با سلام درسته همه ما این رو می دونیم که تمامی قدرت ها وابسطه به خداست و هیچ کس این رو انکار نمی کنه ولی در طبیعت اجسام زیادی وجود دارند که از خودشون انرژی خاصی منتقل می کنند و علم متافیزیک هم اینرو ثابت کرده من زیاد به اینجور چیزا علاقه دارم واسه همین اطلاعات زیادی از اینا کسب کردم مطمعنا مهره مار هم واقعیت داره ولی به شرطی که از اصالتش اطمینان داشته باشید . من خودم استفاده می کنم و تاثیراتش رو دیدم . مخصوصا واسه آرامش اعصاب یه چیز فوق العاده است . ولی باز می گم اگه اصلش باشه

خیر البریه;138299 نوشت:
امتحان آن آنست كه چون در ميان آب ليمو اندازند در صحن چينى و بعضى آب سركه نيز گفته اند بحركت آيد و روان گردد

سلام به دوستان
من در مورد مهره مار و ... اطلاعاتی ندارم ولی درباره مطلبی که دوستمون فرمودند

شاید دلیل حرکت ادعایی این باشه!!!

آب + دی اکسید کربن+ استات کلسیم→ کربنات کلسیم + اسید استیک (سرکه)
آب + دی اکسید کربن+ کلرید کلسیم → کربنات کلسیم + اسید هیدروکلریک
آب + دی اکسید کربن+ سیترات کلسیم→ کربنات کلسیم + اسید سیتریک (آب لیمو)

عضو یا چیزی از یه حیوان ممکن است خواصی داشته باشد اما عوارضی هم خواهد داشت!

مثلا اگر مصرف گوشت حیوانات را زیاد کنید قساوت قلبتان هم زیاد میشود! و اگر کاهش دهید برعکس!

سنگهایی که دوستان فرمودند هم خوبه! ولی بعضی هاش رو نباید زیاد همراه داشت یا برای خانمها ممکن است مناسب نباشد!
اما عقیق و فیروزه و... رو همه میتونند استفاده کنند

اگر بدنبال خواص مهره مار هستید بجای آن از چیزهای دیگری که آن خواص را دارد استفاده کنید.

موضوع قفل شده است