اگه قرار باشه به خودتون انتقاد کنید از کدوم رفتارتون انتقاد میکنید؟

تب‌های اولیه

31 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
اگه قرار باشه به خودتون انتقاد کنید از کدوم رفتارتون انتقاد میکنید؟

[="teal"]سلام به شما دوستای خوبم:khandeh!:
میدونم از عنوان تعجب کردین:Moteajeb!:
اما خواهش میکنم به این سوال جواب بدین البته[="Red"]باصداقت!!!
[="Teal"]اگه قرار باشه به خودتون انتقاد کنید از کدوم رفتارتون انتقاد میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/]
[/]
[/]

سلام

من پر از انتقادم
به قول یکی دوستان لوسم
تنبلم و بی اراده

شماهم بگین

سلام
انتقاد از خودم...!
بعضی وقتها از دیگران به لحاظ رذایل اخلاقی اش انتقاد میکنم خودم را حق به جانب و عاری از
ان ایراد میبینم!از هر ایرادی بگین همه داریم اما شدت یکی بیشتر یکی کمتر یکی نقص طمعش
زیاده یکی طمع کار نیست ولی بد دهنه یکی باتربیته یکی تنبل....

از خود راضي و خيلي ديگه منطقي و .....

[=Times New Roman]حرف گوش نمیدم خیلی یه ذره اگه گوش بدم خیلی خوبه :Ghamgin:
[=Times New Roman]حرف حرف خودمه درستی رو خودم باید بدونم یابفهمم یاتجربه کنم
[=Times New Roman]نه کسی بهم بگه نقد نمی پذریم فقط خودم باید از خودم
[=Times New Roman]انتقاد کنم نه کسی بهم بگه چون ناراحت میشم وخوشم نمی یاد

با سلام :Gol:
انتقاد از خودم زیادی مهربون :madar:

منم به نوبه خودم از خودم انتقاد میکنم
با غریبه و آشنا رودرباسی دارم :Ghamgin:
نمیتونم حرفمو اونجور که دلم میخواد بهشون بگم

[="Teal"]

سلام
مرسی از همگی که راحت از خودتون میگید
به نظر من هرکس اینجا از خودش بگه یک حسن بزرگ داره اونم شهامته:Kaf:
اما آقایMNSYفکر نمیکنید خوب باشه از خودتونم بگین
نکنه که شما اون شهامته را...:khandeh!:
[/]

سلام
بی رگ هستم
البته خوبه ولی نه زیادش!
تا کسی هلم نده یا تشویقم نکنه کاری نمی کنم
منتظرم بقیه شروع کنند من هم باهاشون سر ذوق بیام

کاشکی من حسود بودم!!!!

گلابتون;128818 نوشت:
کاشکی من حسود بودم!!!!

دست شما درد نکنه دیگه حسودی هم شد حسن:Moteajeb!::Gig:

sobh;128663 نوشت:
سلام به شما دوستای خوبم میدونم از عنوان تعجب کردین اما خواهش میکنم به این سوال جواب بدین البتهباصداقت!!! اگه قرار باشه به خودتون انتقاد کنید از کدوم رفتارتون انتقاد میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اصلا حوصله ادمهای ابله و جاهل و متعصب و نفهم و بی شعور و سانسور چی و دروغگو را ندارم.
وقتی این افراد را می بینم از عصبانیت می خوام سرم را بکوبم به دیوار!
در حالیکه شاید بشود با کمی آرامش و صحبت کردن آرام آنها را از جاهلیت در بیاورم و تعصبشان را کم بکنم یا نقدی بکنم که متقاعدشان بکنم که اشتباه می کنند.
اما وقتی این افراد را می بینم از اینکه اینقدر جاهلند به جنون می رسم و انقدر تند و بی پروا با آنها برخورد می کنم که فرد بدتر متعصب تر و جاهل تر می شود. و روی جهالتش لجبازی می کند!
این ایراد بزرگی است که من دارم.
درواقع هنوز نتوانستم این را در خودم هضم بکنم که اکثر مردم دنیا جاهل هستند!! و من باید با این افراد زندگی بکنم!!
و همیشه من دنبال ایده الها می گردم!!

mnsy;128721 نوشت:
دوستانی که میاند اینجا و بی اینکه چیزی بگن سریع فلنگ رو میبندند اسامیتون لیست شده جناب مدیر اجرایی جناب طاها جناب مهدی60 شما نمیخواید شرکت کنید نکنه میترسید شرکت کنید عیبهاتونو بگید؟ بابا شما باید الگو باشید برای ما بیاید بیاید نترسید فردا چجوری میخواید پیشگاه خدا وایسید؟ شما باید مدیر سایت رو هم بیارد نه اینکه خودتونم بزنید برید . الانه که این پست حذف بشه

برخی چیزها شجاعت می خواد که ما نداریم.
البته در اسلام ما چیزی به نام اعتراف به گناه در نزد دیگران را نداریم. و مانند مسیحیت نیست که ما باید به گناهان و ایرادهای خودمان پیش کشیش اعتراف بکنیم تا پاک شویم.
اما خوب گاهی خوبه که ادم بتونه شجاعت داشته باشه و اشتباهاتش را بیان بکنه و در جهت رفعش قدم برداره!
اما از مدیران این سایت لا اقل می تونم بگم انتظار نابجایی دارید!

[=Times New Roman]سلام
یعنی اگه اینجا اعتراف کنیم خدا ما رو می بخشه؟
:Cheshmak:
[=Times New Roman]بقیه چی ؟ اونا ما رو می بخشند؟

فریاد;128824 نوشت:
اما وقتی این افراد را می بینم از اینکه اینقدر جاهلند به جنون می رسم و انقدر تند و بی پروا با آنها برخورد می کنم

قالَ لُقمانُ لاِبنِهِ : يا بُنَيَّ ، لا تُذهِب ماءَ وَجهِكَ بِالمَسأَلَةِ ، ولا تُشفِ غَيظَكَ بِفَضيحَتِكَ ، وَاعرِف قَدرَكَ تَنفَعكَ مَعيشَتُكَ .

لقمان به پسرش گفت: «پسرم! آبروى خود را با درخواست كردن نَبَر و خشمت را با فرياد ، شفا نَدِه و قدر و اندازه خود را بشناس تا زندگى‏ات سودمند باشد».

إحياء علوم الدين : ج 3 ص 259

فریاد;128829 نوشت:
البته در اسلام ما چیزی به نام اعتراف به گناه در نزد دیگران را نداریم. و مانند مسیحیت نیست که ما باید به گناهان و ایرادهای خودمان پیش کشیش اعتراف بکنیم تا پاک شویم.

من قصد اعتراف گرفتن ندارم
فقط خواستم یکم دوستان را به فکر فرو ببرم:Gig:

ما مِن عَبدٍ كَظَمَ غَيظا إلاّ زادَهُ اللّه‏ُ عز و جل عِزّا في الدّنيا والآخِرَةِ .

امام صادق عليه‏السلام فرمودند :
هيچ بنده‏اى خشم خود را فرو نخورد ، مگر اين كه خداوند عز و جل بر عزّت او در دنيا و آخرت افزود .

الكافي : 2 / 110 / 5 منتخب ميزان الحكمه : 378

سلام
بزرگترین عیب من صبر و سکوت من است
البته شایدم بزرگترین حسن هم باشد
اما بزرگترین بزرگترین عیبم اینکه سردم یک آدم سرد احساسی
اینم جالب بود مگه نه؟

*!*طیب طاهر*!*;128840 نوشت:
بزرگترین عیب من صبر و سکوت من است

الإمامُ زينُ العابدينَ عليه‏السلام : المؤمنُ يَصمُتُ لِيَسْلَمَ ، ويَنْطِقُ لِيَغْنَم .

امام سجّاد عليه‏السلام فرمودند: مؤمن سكوت مى‏كند تا سالم ماند و سخن مى‏گويد تا سود برد .

الكافي : 2 / 231 / 3 منتخب ميزان الحكمه : 62

سلام به همه دوستان
بنده از خودم خیلی انتقاد دارم اما به خودم میگم نه اینجا و به شما.
میگن عیب هر کسی رو فقط به خودش بگید.

اینم یه سواله:

اگر از دیگران انتقاد داشته باشید چطوری بهشون می گید؟

با سلام و تشكر از دوست عزيزم سركار sobh

عيب كه زياده ............
اما يه چيزي كه خيلي به چشم مياد اينه كه عجولم:Ghamgin:
راستي دوستان التماس دعا دارم از همگي
التماس دعاي فرج و عاقبت به خيري
در پناه حق باشيد

سلام
نقد بر خود زدن خیلی سخته،چون معمولا عادت کردیم ما به دیگران نقد بزنیم ونقد دیگران رو درمورد خودمون بشنویم
اما با این وجود اگه بخوام از خودم انتقاد بکنم اولین چیزی که به ذهنم می یاد اینه که بلد نیستم عصبانی بشم هر چی هم بخوام تلاش بکنم حداقل حالتشو بگیرم اولین کسی که خندش می گیره خودمم

عرفان;128849 نوشت:

اینم یه سواله:

سلام استاد بزرگوار
بنده بيشتر سعي مي كنم يا با ايميل يا نامه بگم:Gig:
يا صبر و صبر و صبر

مریم کوچولو;128851 نوشت:
بلد نیستم عصبانی بشم هر چی هم بخوام تلاش بکنم حداقل حالتشو بگیرم اولین کسی که خندش می گیره خودمم

خوشبختم از آشناییتون [="Magenta"]منم:ok:همینطورم[/]

عرفان;128849 نوشت:
سلام به همه دوستان بنده از خودم خیلی انتقاد دارم اما به خودم میگم نه اینجا و به شما. میگن عیب هر کسی رو فقط به خودش بگید. اینم یه سواله: اگر از دیگران انتقاد داشته باشید چطوری بهشون می گید؟

سلام
به نظر من هم بیان عیب هامون سودی نداره.
می خواستم بگم عیب های همدیگه رو بگیم که اونم اینجا در ملا عام خوب نیست و بهتره عیب هرکس رو شخصی بهش گفت.

طوری که اون شخص احساس نکنه داره بهش حمله میشه و باید گارد بگیره ، طوری که بفهمه یک خواهر یا برادر دینی ، در مقابل عیب های او احساس مسئولیت کرده و خیر و صلاحشو می خواد.

مثلا بهش بگیم « فلان کارو اگه بکنی خیلی خوب میشه.»
یا «اگه این طوری باشی ، دیگه عالی میشه.»
یا «حیفه که شما فلان کارو نکنی ، یا فلان کارو بکنی... »
یعنی در کنار بیان نقص او ، به او بفهمونیم که خوبی های زیادی هم داره.

مـــریم;128857 نوشت:
سلام
به نظر من هم بیان عیب هامون سودی نداره.

خواهر من درسته گذاشتنش توی دید دیگران سودی نداره ولی لااقل فکر که بهش میکنیم و این خیلی سود داره
مـــریم;128857 نوشت:

مثلا« بهش بگیم فلان کارو اگه بکنی خیلی خوب میشه.»
یا «اگه این طوری باشی ، دیگه عالی میشه.»
یا «حیفه که شما فلان کارو نکنی ، یا فلان کارو بکنی... »
یعنی در کنار بیان نقص او ، به او بفهمونیم که خوبی های زیادی هم داره.

این خیلی فکر خوبیه :ok:اما سخته توی سایت همدیگه را بشناسیم نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[=times new roman]اگه هرکسی دوست داشت همین الآن عیب های منو شخصی بهم بگه من خیلی ذوق می کنم.
البته با همین عبارت ها که گفتما! :ok:
(پست 34)
که خیلی تو روحیه ام تاثیر بد نذاره!
:Cheshmak:

MNSY;128855 نوشت:

اعتراف که من که نفر اول اعتراف کرد
گوشه گیر (بگن یه ماه توی اتاقت زندونیی بتونم یه دل سیر با خدا خلوت کنند)
سرد
عصبی مزاج

برادر من خواهش میکنم نگین اعتراف :Ghamgin:

من فکر نمیکنم شما گوشه گیر باشید آخه کسی که اینقدر توی بحث شرکت میکنه که گوشه گیر نیست نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sobh;128864 نوشت:
خواهر من درسته گذاشتنش توی دید دیگران سودی نداره ولی لااقل فکر که بهش میکنیم و این خیلی سود داره

[=Times New Roman]خب ما می تونیم بدون اعتراف به گناه به اون فکر کنیم!
و اگر لازم شد اگر خود شخصی که در موردش مرتکب اشتباه شدیم عذر خواهی کنیم.

sobh;128864 نوشت:
این خیلی فکر خوبیه اما سخته توی سایت همدیگه را بشناسیم نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[=Times New Roman]نه ، سخت نیست.
شما هم یه مدت که بیشتر به اسک دین بیاید ، بیشتر با بقیه آشنا میشین.:ok:

عرفان;128849 نوشت:

اینم یه سواله:

سلامممم

من كه اصلا روش رو ندارممم از كسي انتقاد كنممم.

مگر اينكه صبرممم به جوش بياد.....

:hamdel:

mnsy;128855 نوشت:
یه راهنمایی کوچیک قصد جسارت و توهین ندارم، شنیدید میگن وقتی حس میکنی دنیا بهت پشت کرده درست نیگا کن شاید این شمایید به دنیا پشت کردید؟ بعضی موقع ها بجای اینکه همه حق رو بخوئمون بدیم، برگردیم، خودمون رو جای طرف مقابل بزاریم خیلی راحت مشکلمون رو حل میکنه، شاید این ماییم که داریم تند میریم شاید این ماییم که در اشتباهیم و بی توجه بر موضع خودمون پا فشاری میکنیم البته این یه نظره ممکنه برای یکی به کار بیاد برای یکی بکار نیاد، حداقل منی که میدونم ندونسته هام بیشتر از دونسته هامه همیشه سعی میکنم این رو گوشه ذهنم داشته باشم هر از گاهی برگردم به راهی که رفتم یه نگاهی بکنم :)

حرف شما کاملا درست است که نادانسته های ما بیش از دانسته های ماست. اما فهمیدن اینکه طرف مقابلت هیچ نمی داند و چرت و پرت می گوید و ادای ادمهای باسواد را در می اورد, در اکثر اوقات خیلی ساده است!!

وقتی فرد مقابل انقدر آی کیو ندارد که بتواند صحبت ساده شما را درک بکند. چگونه می تواند بیش از شما بفهمد؟

موضوع قفل شده است