نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام گروه از نرم افزرهاي زير را مفيد تر ارزيابي مي کنيد

رأی دهندگان
138. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • نرم افزارهاي موضوعي

65 47.10%
  • نرم افزارهاي مناسبتي

24 17.39%
  • نرم افزارهاي ويژه جوانان و خانواده

73 52.90%
  • نرم افزارهاي پرسمان و پاسخ به شبهات

61 44.20%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 1 از 8 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: نرم افزار نيشها و نوشها❁هشدارهايي براي زندگي شيرين❁برمبناي مشاوره هاي واقعي

گل ليلا آنلاین نیست. مدير نشريات الكترونيك و نرم افزارهاي ديني
    شروع کننده موضوع

علاقه
    برنامه نويسي - شناخت ائمه اطهار(ع) - تبليغ دين
    نوشته
    2,964
    حضور
    116 روز 11 ساعت 56 دقیقه
    دریافت
    262
    آپلود
    33
    گالری
    493
    صلوات
    37367

نرم افزار نيشها و نوشها❁هشدارهايي براي زندگي شيرين❁برمبناي مشاوره هاي واقعي

نرم افزار نیش ها و نوش ها
    مجموعه‌ای از هشدارهای روان‌شناختي براي زندگي شيرين و بي دغدغه

نرم افزار «نيش‌ها و نوش‌ها» ، مجموعه‌ای از هشدارهای روان‌شناختي به همراه معرفي نکات مهم و کليدي برای يك «زندگی عاقلانه و شادمانه» در قالب كتاب، سايت و نرم افزار است.
    اين نرم افزار عمدتاً بر مبناي مشاوره هاي واقعي و مشاهدات عيني تعبيه شده ، و به «مشکلات و چالشهاي جوانان در سنين بلوغ» ، «آمادگي براي زندگي مشترک» ، «مشکلات دوران خواستگاري ، نامزدي و ازدواج» ، «مشکلات پس از ازدواج و آداب بهتر زيستن» ، «سوء استفاده ها و خيانتهاي طرفين در زندگي مشترک» ، «مشکلات ازدواجهاي مدت دار و يا اختلافات سنين» و ... در قالبي بسيار زيبا و با لحني شيرين پرداخته است.
    و براي اولين بار در اينترنت توسط انجمن گفتگوي ديني وابسته به مرکز ملي پاسخگويي به صورت رايگان عرضه مي گردد.
    همچنين به دليل استفاده از منابع غني علمي و آموزشي در آن به
    دانشجويان رشته روان شناسي، مشاوران و مراكز مشاوره و تربيت مربي نيز توصيه مي‌شود.

اين نرم افزار به سهم خود خواسته باری از دوش‌ها بر دارد و نهايت سعي خود را مبذول داشته است و مشكلات مانند زخم عميقی است كه با مرهم اين نرم افزار التيام نمی يابد اما کسب آگاهي و افزايش شناخت بي شك به قدر خود می تواند طعم زندگی شيرين را به ما بچشاند.

بخش‌هاي اصلي نرم افزار

1- مصرع اول( خانم ها): شامل نكات و هشدارهاي روان شناختي برای زنان و دختران نوجوان و جوان است.دراین بخش 103 هشدار در 6 قسمت ازدواج تاریخ دار ،
    ازدواج ، دام ها ، گوناگون ، زندگی زناشویی و مشکلات بیوه زنان ارائه شده است.

2- مصرع دوم(آقايان): شامل نكات و هشدارهاي روان شناختي براي مردان و پسران نوجوان و جوان است.در این بخش61 هشدار در 4 قسمت
    ازدواج ،خانواده ، قبل از ازدواج و گناه ارائه شده است.

3- بيت كامل( خانواده): شامل نكات تربيتي و هشداری های روان شناختي مشترک برای زنها و شوهرهاست.در این بخش70 هشدار در 4 قسمت
    ارتباط زن و شوهر ،تربیت فرزند ،قبل و حین ازدواج و آیین بهتر زیستن ارائه گرديده است.

4- معرفي كتاب: در اين بخش به معرفی 1700 جلد کتاب در 8 بخش
    جوان و نوجوان ،مطالعه روشمند ، همسران ، بانوان ، ازدواج ، تربیت فرزند ،زندگی روشمند ،اختلالات روانشناختی پرداخته شده است.

5- معرفي سايت : معرفی 1000 سایت در دو سطح عمومی و تخصصی

6-
    نرم افزار: معرفی بیش از 200 نرم افزار و سی دی که در 10 بخش طبقه بندي شده است.

7- مشاوره تلفني: در اين بخش فرق بين سه مفهوم راهنمايي، مشاوره و روان درماني بيان شده و مرزها، امتيازات، محدوديت‌ها ، هزينه هاو... مشاوره تلفني را نشان داده شده است.از نکات جالب توجه اين بخش معرفی مراکز مشاوره تلفنی کشورهمراه با تلفن و توضیحات کامل مي باشد.

8 - معرفي مراکز پاسخگو و توليدات رايگان : در اين بخش به معرفي مرکز ملي پاسخگويي و ساير مراکز پاسخگويي معتبر در زمينه مسائل ديني و ... به همراه ارائه نرم افزارها و توليدات رايگان پرداخته شده است.

در پايان با توجه به اينکه هيچ اثر نرم افزاري خالي از نقص و اشتباهات نيست خواهشمنديم با ارائه نظرات ارزشمند خود ما را در هرچه بهتر ساختن اين گونه توليدات همراهي بفرماييد.
    همچنين
    جهت حمايت از زحمات همه کساني که خالصانه وقت و انرژي خود را صرف هدايت افکار عمومي و رسيدن به زندگي سالم در ذيل آموزه هاي ديني و اعتقادي مي نمايند ، در انتشار اين نرم افزار سهيم باشيد.

پل ارتباطي :
    nashriat@askdin.com

تذکرات مهم
    1- نرم افزار را بعد از دانلود از حالت فشرده خارج کنید.
    2-صوت نرم افزار را بعد از دانلود در کنار نرم افزار قرار دهید(هر دو را در یک پوشه قرار دهید).

اگر مايل بوديد در نظر سنجي بالاي اين تاپيک مشارکت بفرماييد
    در اين نظر سنجي امکان انتخاب چند گزينه باهم وجود دارد

فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط حامی : ۱۳۹۴/۰۶/۱۱ در ساعت ۲۱:۲۹

2. صلوات ها 129

*اوج*, 1992, 4hm4D, 514, akbary, aqa, ashr, •حسنيه•, ღ پریا ღ, bentolhodaa, BlackHat, builder, Capello, delaram, Ghamari, Godly, Hamishak, HANI, hasti, mahdi313, mahdi_zarei58, Maneli, maryam, Masoomi, masoud_hm, mehrnaz, narenj, po0neh, raha67, rana, reyhan2, saeed60, safareeshghe, safir sabz, sky_star, sobh, soudabe, TAHOOR, thaniashar, tobeh, فیروزه آبی, فاطمه طاهره, فرزانه, قانع, قضاوت, مهدوي, مهدی, مهر آوا, مبین, محمودسبط شیخ انصاری, محمد, محب المهدي, مدیر فرهنگی, مدیر اجرایی, مدیر روابط عمومی, مدیر سایت, مدافع, مسیحا, مشکاة, مشتاق هدایت, نور, نرگس, همره, هورشید, یا زینب کبری, یا علی (ع), یادآور...!, یارضا, یاسین72, ژالین, پانته آ, پرنده بهشتی, پشت دریاها, yaskabood, zahra5654, zekri, آل یاسین, آدینه, آذر بانو, آرامش, آرزوی وصال313, افلاکیان, الهادی المهدی, اميدوار, اسراء, بچه شيعه, بنده ی خدا, بینام, باخیش, توحید صمدی, حمیدی, حیدر لیلا, حامی, حرم امن الهی, حسین-hossein, خانوم شمالی, خاتون مهر, خادمة الحجة, ریحــانه الــنبی, ریحانة النبی, رحیمی, رزسفید, رسول اوجاقی, رضا, زمانه, سلمان 313, سلیلة الزهراء, سلاله, سوگند, سوال, سامان66, سایه خورشید, سائل زهرا, سجاد, شهید, شکسته بال, شایسته, شب اول قبر, صلوات, صیام, صبا_1, صدیق, عــــلی, عبدالباقی برزی, عرفان, عرشیان, عشق الهی, عطر یـاس

3. انجمن گفتگوی دینی

انجمن کفتگوی دینی

لیست موضوعات جهت اطلاع رسانی

علاقه
    دین و موضوعات دینی
    نوشته
    5,952
    حضور
    80 روز 5 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    131
    آپلود
    0
    گالری
    1505
    صلوات
    54604

ای سرو بوستان ایستادگی! ای زیباترین گل باغ حسین! ای جوان رعنا و رشید حسین! ای علی را یادگار!
    ای علی اکبر! سلام و درود بی پایان بر صورت و سیرت پیامبر گونه ات.

نرم افزار نيشها و نوشها❁هشدارهايي براي زندگي شيرين❁برمبناي مشاوره هاي واقعيمیلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک نرم افزار نيشها و نوشها❁هشدارهايي براي زندگي شيرين❁برمبناي مشاوره هاي واقعي

سلام دوستان
    عرض ادب و احترام
    تبریک عرض می کنیم میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) به همه عزیزان اسک دین و همچنین روز جوان را به همه کاربران جوان اسک دین تبریک می گویم و آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه دوستان دارم.

هزاران بار خدا را شاکرم که توفیق طراحی و ساخت بزرگترین نرم افزار اسک دین، و تبدیل تلاش های شبانه روزی یکی از بندگان مخلص خدا در عرصه مشاوره نصیب من شد.
    افتخار می کنم که طراحی و ساخت نرم افزار نیش ها و نوش ها که حاصل تلاش شبانه روزی جناب حامی بود بر عهده من گذاشته شد
    تمام تلاش من در طول دو ماه تلاش بی وقفه این بود که زحمات جناب حامی به بهترین شکل به صورت یک نرم افزار زیبا و جذاب در بیاید.

راستش در مقابل زحمات استاد حامی خجالت می کشم بگم کاری کردم من در این دو ماه که افتخار همکاری با ایشان را داشتم شاهد بود که چقدر برای به ثمر رسیدن این مجموعه تلاش کردند چه شب ها که تا صبح بیدار بودن چه روز ها که سرکار نمی رفتن تا مطالب به موقع آماده شود چه روز هایی که همه در تعطیلات بودند و ایشان تمام وقت کار می کردند خلاصه اش در دو سه جمله قابل توصیف نیست

در پایان از زحمات جناب حامی و همکارانشان که زحمت تشکر و قدر دانی از آنها را بر عهده استاد حامی می گذارم صمیمانه تشکر می کنم

و همچنین تشکر بسیار زیاد دارم از بردار ، دوست و همراه همیشگی خودم که در تمام مراحل ساخت این نرم افزار در کنار من بودند و از هیچ کمکی دریغ نکردند جناب گل لیلا که تمام موفقیت های نرم افزاری اسک دین مربوط به زحمات بسیار زیاد ایشان است.

عزیزان منتظر نظرات ، پیشنهادات و انتقادات شما هستیم همچنین از همه دوستان صمیمانه تقاضا داریم در انتشار بیشتر این نرم افزار به ما کمک کنند.
    با تشکر

ویرایش توسط مهدی : ۱۳۹۰/۰۴/۲۱ در ساعت ۲۱:۴۱

3000 مداحی محرم +5000 صوت مذهبی
    دریایی از امکانات پیش روی شماست

5. صلوات ها 74

علاقه
    معارف قرآن
    نوشته
    1,420
    حضور
    130 روز 16 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    31
    آپلود
    0
    گالری
    29
    صلوات
    23607

سلام
    من هم
    به همه عزیزان اسک دین و همچنین به همه کاربران جوان اسک دین میلاد حضرت علی اکبر ع و روز جوان را تبریک عرض میکنم آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه دوستان دارم.

از مجموعه دوستانی هم که در تهیه و تدوین و شکل گیری این نرم افزار زیبا نقش داشتند به ویژه از جناب دکتر حامی و همکاران خوبش از گل لیلای عزیز و همکاران خوبش به خصوص برادر عزیزم آقا مهدی و نیز مدیر محترم فرهنگی و اجرایی و همکاران گرانقدرشان خالصانه تشکر و قدر دانی میکنم و بابت این موفقیت بهشون تبریک عرض مینمایم.

ویرایش توسط مدیر سایت : ۱۳۹۰/۰۴/۲۲ در ساعت ۱۰:۵۰

7. صلوات ها 66

نوشته
    20,860
    حضور
    213 روز 3 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151471

يا من في السموات عظمته و في الارض آياته

خدا را شكر

كه فرصت و دمي داد تا از بوستان تجارب گلي براي دوستان و مردم خوبمان بياورم و تا نشاط را به زندگي‌يشان بيفزايم.

يك دسته گل دِماغ پرور

از خرمن صد گياه برتر

اين در اين نرم افزار تلاش شده تا از نظر محتوا، مهندسي نرم افزار بهترين تقديم تان گردد.

از

مهدي عزيز كه با من خيلي خيلي همكاري كردند و با بزرگواري دردسرهايم را بدون خمي بر ابرو قبول مي كردند تشكر فراوان مي كنم و همچنين از مشاور خوب ايشان مدير محترم انجمن نرم افزار و مدير محترم سايت تشكر مي كنم

از همكارم سركار خانم مريم كه با همه گرفتاري هايي كه داشتند كار را تعطيل نكردند و زحمت تدوين و تنظيم و ويرايش قسمتي از متن را به عهده گرفتند قدراني مي كنم

نيز

از

همكار ديگرم سركار خانم آذر بانو تشكر مي كنم كه زحمت بازنگري و ويرايش قسمت زيادي را به عهده داشتند.

نشاط روان

در محتواي نرم افزار از داستانك، حديث ، ايستگاه تفكر، ايستگاه شادي و طنز كمك گرفته شده است است تا ملال از روان خواننده محترم بزدايد

كه مولايم مان فرمودند

كه ذهن تان را با حكمت شاداب كنيد كه آنها هم مانند جسم خسته مي شوند.

باهشدارهای اين نرم افزار
    نمي‌خواهم ترس را مهمان قلب هاي آسماني‌تان كنم و جامعه‌اي ناأمن براي‌تان ترسيم كنم،
    مي‌خواهم بگويم:
    در بوستان زندگی هنگام بوییدن‌گل‌ها، زمان شنیدن نغمه‌ بلبلان، وقت تماشای طلوع یا غروب دل‌انگیز آفتاب مواظب باشیم خارها دست‌مان را نخراشند و نيز خود خاري براي ديگران نباشيم و پا روی گل‌ها نگذاریم و مانند علف هرز نباشيم كه نفس غنچه‌ها و جوانه‌ها را بگيريم بلكه مانند باد بهاري مشكل‌گشا باشيم و مرنجيم و مرنجانيم.

شايد چنين تصور شود كه اين هشدارها ممكن است به ويژه براي خانم ها كه حساس‌ترند كمي اضطراب ايجاد كند، من هم موافقم ولي اين اضطراب مفيد است، چرا كه هر اضطرابي مخلّ و مملّ نيست. اگر كمي اضطراب نباشد آمپر تلاش، زيركي و زرنگي ما پايين مي‌آيد و آسيب مي‌بينيم. اين اضطراب بار اضافي لازم است نه زائد، مانند عصاي است كه هنگام اسكي با خود حمل مي‌كنيم اين عصا اگر چه ممكن است در ابتدا بار اضافي به حاب آيد ولي همين بار اضافي كمك مي كند تا در اوج شور بازي، دچار سقوط و حادثه تلخ نشويم.

در آخر
    اين نرم افزار را تقديم مي كنم به شما بله به شما كه دغدغه بهتر زيستن داريد.

به شما كه نگران وضع دوستان تان هستيد و دنبال هديه اي برايش مي گشتيد.

و نيز تقديم به همكاران مشاور ( تلفني، مكاتبه اي و حضوري)

و دوستان رشته روان شناسي
    براي اين دوستان هم در قسمت متخصصان
    هديه اي دارم كه زحمت رجوع را بكشند
    اميدوارم خوش‌شان بيايد
    و قابل استفاده باشد.

در پايان

از همه كاربراني كه اين ايام به مشاوره خواستند و من به دليل گرفتاري شبانه روزي نتوانستم در خدمت شان باشم
    واقعا پوزش مي طلبم

از خدواند مي خواهم به همه ما عمر با بركت و زندگي پرنشاط در سايه عشق به ائمه(ع) مرحمت بفرمايد و گرفتاري هاي همه را
    به يمن ميلاد علي اكبر- كسي كه خَلقاً و خُلقاً و منطقاً به پيامبر شبيه بود- بر طرف نمايد.

ویرایش توسط حامی : ۱۳۹۰/۰۴/۲۳ در ساعت ۱۰:۲۱
    گفتم مرا غم تو خوشتر ز شادمانی
    گفتا که در ره ما غم نیز شادمان است

9. صلوات ها 58

علاقه
    اهل بیت علیهم السلام
    نوشته
    10,199
    حضور
    144 روز 6 ساعت 14 دقیقه
    دریافت
    622
    آپلود
    104
    گالری
    1493
    صلوات
    93054

به نام خدا
    با سلام وادب و احترام
    ضمن عرض تبریک وتهنیت به مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی اکبر علیه السلام
    من هم از زحمات شبانه روزی همکاران بخش نرم افزار
    وهمچنین از همکاران انجمن مشاوره در تولید محتوا این نرم افزار تشکر ویژه دارم
    انشاءالله شاهد مشارکتهای این چنینی که قطعا در جذب کاربران موثر می باشد باشیم
    انشاءالله
    موفق باشید
    التماس دعای فرج

11. صلوات ها 44

علاقه
    دنیای دیجیتال ، ورزش ، اقتصاد ، تفکر
    نوشته
    262
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2178

با سلام و عرض ادب

خدا خیرتان دهد با این نرم افزارهایی که تولید میکنید بسیاری از مشکلات جوانان رو برطرف خواهید کرد

از جناب مهدی 60 عزیز و حامی عزیز و بقیه مدیران که برای تولید این نرم افزارها این گونه تلاش میکنند بسیار ممنونم

13. صلوات ها 42

نوشته
    377
    حضور
    56 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2068

با سلام و خسته نباشید خدمت جناب استاد حامی و جناب گل لیلا و بقیه دست اندرکاران
    تشکر ویژه از استاد حامی بابت این مجموعه می کنم.
    موفق و موید باشید.

أَلْهَاكُمُ التَّكَاثُرُ ﴿۱﴾

امام علی (ع): و لاتكن عبد غيرك و قد جعلك الله‏حرا
    و بنده ديگران نباش كه خداوند تو را آزاد آفريده‏است.
    پ

15. صلوات ها 39

نوشته
    1,859
    حضور
    55 روز 20 ساعت 22 دقیقه
    دریافت
    42
    آپلود
    2
    گالری
    344
    صلوات
    19564

قال رسول الله صلي الله عليه و آله و سلم

مَن نَفَّسَ کُربَۀَ مُؤمِنٍ فَرَّجَ اللهُ عَنهُ کُرَبَ الدُّنیَا وَ الاخِرَۀ .

پيامبر گرامي اسلام ( صلي الله عليه و آله و سلم ) فرمودند :

کسی که غمی از دل مؤمنی بردارد خداوند غمهای دنیا و آخرت او را بر طرف خواهد کرد .

با عرض سلام
    بنده هم وظیفه خودم میدونم از زحمات همه دست اندرکاران تولید این نرم افزار تشکر وقدردانی نمایم اجرکم عندالله.

17. صلوات ها 37

علاقه
    .
    نوشته
    456
    حضور
    4 روز 15 ساعت 29 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    23
    صلوات
    5871

سلام علیکم
    با تبریک میلاد اشبه الناس خلقا و خلقا و منطقا برسول الله(ص) و تبریک روز جوان به تمام جوانان این مرز و بوم
    برای تمام همکارانی که در ساخت این نرم افزار تلاش کردند آرزوی پیروزی و سربلندی دارم
    و نکته ای برای تمام کاربرانی که این نرم افزار را می بینند:
    بزرگواران شما هم در کنار ما مبلغ این گونه کارها باشید

با ارایه آنها به سایت هایی که در آنها عضویت دارید
    با send to all کردن آن برای اد لیستان مسنجرهایتان
    زمانی که در روم ها حضور دارید برای افراد حاضر در روم بفرستید و مطمن باشید که اجر معنوی آن بسیار فراتر از تشکر لغوی ماست

19. صلوات ها 36

علاقه
    تنها به یاد توست، جوش و خروش ما / ای مهدی عزیز، ای آخرین امید
    نوشته
    3,382
    حضور
    16 ساعت 9 دقیقه
    دریافت
    44
    آپلود
    22
    گالری
    495
    صلوات
    31674

تشکر و قدردانی

با سلام و درود بر تمامی اعضای گرامی اسک دین

و عرض تبریک به مناسبت خجسته میلاد شاهزاده علی اکبر علیه السلام و روز "جوان"

خیلی خوشحالم که در چنین روز خجسته ای یکی از بزرگترین, مهمترین و پرطرفدارترین نرم افزارهای سایت اسک دین رونمایی شد.

از جناب حامی گرانقدر و بزرگوار (مدیریت انجمن مشاوره و خانواده) که بیشترین زحمات رو برای نوشتن و جمع آوری موضوعات این نرم افزار کشیدند بی نهایت سپاسگذارم و امیدوارم از دست پربرکت پدر بزرگوار مولود امروز حضرت امام حسین علیه السلام عیدی خودشون و خانواده ی گرامی شون رو بگیرند.

از جناب mahdi60 بزرگوار و گرامی (همکار اجرایی انجمن فرهنگی) که با تلاش های خستگی ناپذیر و خالصانه ی خود بیشترین زحمات رو در جهت ساخت این نرم افزار بزرگ و نمونه و بسیار زیبا کشیدند نیز نهایت تشکر و قدردانی رو دارم و امیدوارم همیشه در راه خدمت به دین پیروز و موفق باشند و به تمامی حاجات دنیوی و اخروی خودشون به خیر و برکت برسند.

از مدیریت محترم سایت و جناب گل لیلا و بقیه ی دست اندر کاران گرامی هم نهایت تشکر رو دارم و امیدوارم در این روز مبارک به حاجات دنیوی و اخروی شون برسند و عمری پر خیر و برکت در راه دین داشته باشند.

بنده برای این نرم افزار کار زیادی انجام ندادم ولی خیلی مشتاق تکمیل و رونمایی هرچه سریعتر این نرم افزار بودم که به شدت مورد نیاز همه ی جوانان هست.

و مطمئن هستم در سراسر دنیای بزرگ اینترنت این نرم افزار تک هست. (بی نظیره)

در آخر فقط می تونم بگم

جزاکم الله خیرالجزا انشاالله وفقکم الله فی الدنیا و الآخرة.

ویرایش توسط آذر بانو : ۱۳۹۰/۰۴/۲۲ در ساعت ۱۲:۰۷

امام حسین علیه السلام میفرمایند: هرکس هدف و خواسته ای را با معصیت و نافرمانی خدا بجوید, بیشتر از آنچه را که بدان امید دارد از دست میدهد و سریعتر در آنچه که از آن میترسید واقع میشود.

21. صلوات ها 40

صفحه 1 از 8 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)