فراماسونری و آخر الزمان در غرب

تب‌های اولیه

28 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
فراماسونری و آخر الزمان در غرب

سال 2012 سالی است که شیطان پرستان به عنوان پایان دنیا اعلام نموده اند ... عده زیادی این موضوع را باور کرده اند ... از نظر من این مضوع دروغ بس بزرگی است می خواستم دوستان خصوصا کارشناسان در مورد این موضوع نظر دهند ............ التماس دعا :Sham::Sham:

[=Verdana]با سلام
دوست گرامی ضمن خوشامد گویی
این تاپیک یکی از کامل ترین تاپیکهایی است که در مورد فراسونرها در این سایت آمده برسی بفرماید
اگر سوالی
[=Verdana]بود [=Verdana] بازهم در خدمتیم

ماسونيسم چیست؟

سلامممممم بر شما عزیزان اسک دین
در رابطه با سوالتون راستش من خودم فک میکنم که احتمالا دوباره دسیسه دیگه ای در سال 2012 در راه باشه

مثل حادثه 11 سپتامبر چون حقیقتا دارن زمین و زمان رو به هم میبافند تا ما باور کنیم آخر الزمانه و فک میکنم الان در مرحله مقدمه چینی هستیم تا باور کنیم
همونطور که میدونید رسانه نقش خیلی مهمی داره علاوه براینکه مدام فیلمهای آخرالزمانی پخش میکنند من چن وقت پیش ی مستند دیدم از پیشگویی های نوستر آداموس که به اصطلاح پیش بینی کرده بود 2012 آخرالزمانه
البته این نظر شخصی من هس که احتمالا یک دسیسه دیگه در راهه که مطمئنا نیاز هست در این زمینه ها بیشتر تحقیق کرد
در حد وسع بنده همین بود
موفق باشید
یا علی

ریحانه بهشتی;126306 نوشت:
سال 2012 سالی است که شیطان پرستان به عنوان پایان دنیا اعلام نموده اند ... عده زیادی این موضوع را باور کرده اند ... از نظر من این مضوع دروغ بس بزرگی است می خواستم دوستان خصوصا کارشناسان در مورد این موضوع نظر دهند

به نام خدا
سلام

انسان باید هر لحظه منتظر ساعت باشد. حالا 2012 هم می تواند رویش باشد.
کسانی که این گونه حرفها را می زنند، بعضا از منابعی اطلاعات می آورند که از مراتب بالای هستی دور هستند (مثلا یک جن کافر). کسی که واقعا به فکر قیامت است، باید ایمان داشته باشد و کار نیکو انجام دهد و کار قیامت را هم به خدا واگذارد.
برخی از این افراد اطلاعاتی دارند که چندان هم نادرست نیست. ولی معمولا خود آنها هم درست تفسیر حرفهای خود را نمی دانند. مثلا می گویند که ضد مسیح می آید و خیلی بد است، ولی نمی دانند که چرا چنین فرد بدی می آید. آیا این نتیجه و نمود اعمال خود بشر نیست. ما انسانها تا کی فکر می کنیم خدا به ما کاری ندارد. در پیشگوییهای نوستراداموس سخن از روزی به میان آمده که کافرین کشته و اسیر هستند، آیا این همان روزی نیست که ما مومنین منتظرش هستیم. با این حال، بعضی از کسانی که این پیشگویی را می خوانند و آن را به بقیه منتقل می کنند، نمی گویند ایمان بیاورید تا کشته و اسیر نشوید، و برعکس می گویند ضد مسیح بد است و مثلا در فلان فیلم (طالع نحس) با فلان خنجر می کشندش. این در حالی است که راه نجات، ایمان و عمل صالح است.
چیز دیگری که باید در نظر داشت این است که اگر ما دور و بر خود چیزی را درک نکنیم، لزوما دلیل بر آرامش اوضاع نیست. ممکن است 21 دسامبر 2012 هم مثل ماه هفتم 1999 که عده ای منتظر پایان دنیا بودند بیاید و برود و کسی چیزی نفهمد، ولی مقدمه ای برای برخی وقایع غیر منتظره ایجاد شده باشد.
و نهایتا یک توصیه: از خدا بسیار باید خواست که انسان را از فتنه های آخر الزمان برهاند.

موضوع دیگری که جدا باید به آن توجه کرد این است که طبق برخی از این دست پیشگویی ها، لزوما 2012 پایان دنیا نیست (هر چند که طبق قرآن هر لحظه ممکن است ساعت بیاید) و در این پیشگوییها آمده که دوره ای جدید از زندگی بشر آغاز می شود. در نقد فیلمی از دسته فیلمهای 2012 دیدم که به همین مطلب اشاره شده (اینکه طبق پیشگوییها در 2012 زندگی بشر تمام نمی شود، بلکه پیشرفتی روحی حاصل می شود). پس ما بهتر است از خودمان اصلاح را آغاز کنیم تا اگر اتفاقی هم افتاد ضرر نکنیم.

سلام دوستان.
ماجرای 2012 طبق نظر همون غربی ها پایان جهان نیست بلکه تغییر ساختار اجتماعی و اخلاقی جهانه که کمی با حوادث بعد از ظهور آقا ارتباط داره. البته یادمون باشه امام باقر-ع- فرمودند: "کذب الوقاتون"پس این حرفها بی پایه و اساسه.
البته اگه هم ظهور21دسامبر 2012 یا حتی زود تر باشه بد هم نیست.شیعیان جهانو تصرف میکنن و ...
همچنین این ماجرا میتونه تلنگری واسه ما باشه که هنوز آماده نشدیم.
یادمون باشه زمان ظهور معلوم نیست ولی کسی نمی تونه ادعا کنه ظهور نزدیک نیست. مواظب باشیم همین روزاست که آقامون به کعبه تکیه بده و بگه "انالمهدی" عقب نیفتیما.
یا حق

سال 2012 سالی است که شیطان پرستان به عنوان پایان دنیا اعلام نموده اند ... عده زیادی این موضوع را باور کرده اند ... از نظر من این مضوع دروغ بس بزرگی است می خواستم دوستان خصوصا کارشناسان در مورد این موضوع نظر دهند ............ التماس دعا

سلام
کی شیطان راست گفته که یک انسان متدین بخواهد این حرف بی اساس پرستندگان بی مقدارش را باور کند ؟
موفق باشید

سال 2012 سالی است که شیطان پرستان به عنوان پایان دنیا اعلام نموده اند ... عده زیادی این موضوع را باور کرده اند ... از نظر من این مضوع دروغ بس بزرگی است می خواستم دوستان خصوصا کارشناسان در مورد این موضوع نظر دهند ............ التماس دعا

با سلام خدمت شما دوست عزیز

نکته ای که باید متذکر بشم اینه که هیچ جا در مورد اینکه شیطان پرستان همچین عقیده ای دارند صحبتی نشده است. در واقع این عقیده مال شیطان پرستان نیست و پایه چنین نظریه ای اقوام باستان نظیر مایا هایی است که ساکن در نواحی مرکزی آمریکا بودند.

عدد 2012 نیز از اعداد مقدس شیطان پرستان به حساب می آید. چرا که طبق آموزه های شیطان پرستی سال 2012 سال آغاز حکومت شیطان بر روی زمین است. و آنها معتقد هستند، عیسی مسیح و خداوند در این سال کشته شده و شیطان اختیار عالم را در دست خواهد گرفت.

البته در نقد این نظریه هم مقالات متعددی وجود دارد که می توانید در اینترنت به آنها دسترسی پیدا کنید.

موفق باشید

با سلام خدمت همه دوستان عزیزم.
لازمه اضافه کنم که کسی این ماجرا رو باور نکرده،‌من فقط گفتم زمان ظهور معلوم نیست. می تونه 21دسامبر2012 یا همین فردا و یا...باشه.من گفتم تلنگری باشه برای ما تا از خواب غفلت بیرون بیایم. آقامون بهمون نیاز داره، تا کی دست رو دست بزاریم و صبح های جمعه دعای ندبه بخونیمو ... . دعای ندبه و دیگر کار ها نیازه ولی کافی نیست. باید عملی وارد کار بشیم.واسه آقامون کار کنیم . این همه سال نشسته بودیم و دشمنامون کار کردن، حالا بلند شیم و ما هم شروع کنیم. تا مقدمات ظهور آقا رو فراهم کنیم.
ببخشید اگه تو تایپک قبلی منظورمو بد رسوندم.
دوستون دارم :Gol:
یاحق
:hamdel:به امید ظهور آقا و شهادت در رکابش:hamdel:

راستی همون طور که جناب"علامه حلی کفتن این موضوع رو شیطان پرستا بیان نکردن.
مجموعه بزرگتری وجود داره که شیطان پرستان زیر دست اونان.

"جریان فراماسونری"

پیشنهاد می کنم در این سری مباحثات بیشتر به شناخت و شیوه مبارزه با این جریان بپردازیم.
:ok:
با تشکر از همگی:Mohabbat:
علی یارتون

:Gol:با سلام خدمت دوستان عزیز.:Gol:
می خواستم راجع به 2012 یک معجزه از قرآن براتون بیارم.
تا حالا سوره ی الرحمن رو خوندین؟
چی نظرتونو جلب کرده؟
تکرار یک آیه نه؟
فبای ...... تکذبان
و اینک معجزه اینه ...............................................

وقتی شماره ی این آیات رو با هم به صورت زیر به زیر با ه جمع کنین می دونین چه عددی میشه؟
میشه عدد 1433 میدونین که یعنی چی؟
یعنی سال 2012

نظر خود من اینه که 2012 یه اتفاقی قراره بیوفته
حالا من اعتقادم اینه اگر اتفاقی هم بیوفته به نفع ما مسلمان ها و قرآن هست چون اسم سوره الرحمن هست
یا علی

سلام خدمت دوستان عزیز
از جناب"omidyari"خواهش می کنم بیشتر در باره به دست آوردن این عدد توضیح بدن.
ممنونم:ok:

ببینید در این که میخواست در سال 2012 اتفاقاتی بیفته شکی نیست اینا از چند سال قبل اومد اول ذهن هارو آماده کردن و فیلمهایی هم در هالیود ساختن ملک عبدالله دوم با عنوان امام زمان معرفی کردن در گوگل سرچ کنید هست هدف اصلی هم تجزیه خاورمیانه بود و درست کردن خاورمیانه جدید.

که اومدن انقلابی از تونس شروع کنن و تجیرو شروع کنند که به لطف امام زمان ناکام موندن و این انقلاب ها مردمی شد و به کشورهای دیگه سرایت کرد .

و دیدن در بنبست قرار گرفتن سعی کردن به نفع خودشون به جلو ببرن مثلا اومدن ذهن هارو به لیبی و بحرین جذب کردن و سودان تجزیه کردن الان.

و الانم احتمالا حدفشون اینه که قذافی رفت چرا الان رفت (جای بحث داره )احتمالا برن طرف سوریه و حواص ها که رفت طرف سوریه لیبی رو تجزیه کنند به نفع خودشون.

ولی ما هم از یک طرف خوشحالیم که این نشا نه ها نشانه های ظهور .

که ولی خدا امتحان میکنه باید دعا کنیم فقط دعا که این همان نشا نه ها باشه .و ظهور انشا الله اتفاق بیفته.

و مکرو و مکرالله والله خیروالماکرین

ان شالله...
تحلیل های خوبی است خداوند یاریمان کند در این زمانه زمینه ساز لایقی باشیم ان شالله خداوند برای کسب این توفیق یاریمان کند

سلام خدمت همه شما عزيزان
با اين تفاسير شما مي گين واقعه عزيمي رخ نمي ده.نظر شما محترم ولي ما با اين مباحثات داريم خودمونو الاف مي كنيم. به نظر من يكي از اهداف مطرح كردن موضوع2012 الاف كردن مردم جهان روي مسائل بي ارزشه تا اونا بتونن اهداف خودشونو بي مزاحمت پيش ببرن.
رها كنيم اين مسائل رو و به تحليل در مورد اهداف و اقدامات جريان مرموز فراماسونري بپردازيم تا از تاثير اون بر زندگي خودمون كم كنيم.
راه مقابله اي در برابر اون پيدا كنيم و از اين طريق جهانو از وجود چنين خطر بزرگي مطلع كنيم.
راستشو بخواين نميدونم از كجا شروع كنم اميدوارم در تايپك بعدي اولين قدم براي تحقق اين هدف بزرگ رو بر داريم
ممنونم.

با ياد و نام خدا و با كمك مولامون شروع مي كنيم.
بسم الله:...

سلام

آینده رو خدا داند و بحث !

یاعلی

خدمت همه دوستان سلام عرض می کنم و از همه دوستان و مخصوصا کارشناسان گرامی خواهش می کنم در این سری مباحثات ما رو همراهی کنن.:Hedye:

به نام خدا

به نظر من برای شناخت یک جریان پیچیده ای مثل جریان فراماسونر باید اطلاعاتی در مورد شیوه پیدایش، پیشینه و اهداف این جریان داشت تا بتوان در این جدال بزرگ حق علیه باطل پیروز شد.
:Gol:

من از پیشینه این جریان مرموز اطلاعی ندارم اما طبق برخی اطلاعاتی که ان شاء الله بیان می کنم معلوم می شه که پیشینه ای فوق العاده قدیمی داره یعنی خیلی از ما باتجربه تره.
اما نا امید نباشین، تا اسلامو داریم غم نداریم.
به امید مشارکت هرچه بیشتر و فعالانه تر دوستان عزیز خودم:Gol:

خدمت همه دوستان سلام عرض می کنم
از علاقه بی مثالتون(؟؟؟) از شرکت در این مباحثات ممنونم.:khandeh!::Nishkhand:
از کارشناسان محترم خواهش می کنم در این سری مباحثات شرکت کنن تا اصلی ترین دشمن منجی موعود رو شناسایی و راه مقابله با اونو یاد بگیریم.
این جریان طوری خودشو مخفی نگه داشته که عده کمی از مردم جهان از وجود چنین گروه مرموزی باخبرند.بیانات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)در قم رو حتما یادمون هست که اگه دقت می کردین برای اولین بار چنین تبلیغاتی برای از بین بردن درون مایه حرف ایشون توسط بیگانگان و عوامل داخلی انجام شد. مگه درون مایه حرف رهبر چی بود؟
دقت کردین برای الین بار بود که ایشون گفتن "در ساختار هندسی ساختمان های خود دقت کنید"؟
اگه دقت کرده باشید رهبر قصد دارن ذهن همه ما رو به یک سمتی بکشن و ما رو آماده حضور در یک عرصه جدید بکنن تا چیز هایی رو که دیروز نمی دیدیم امروز ببینیم و موشکافی بکنیم تا گرفتار دام های گسترده شیطان نشیم.
امروزه نماز و روزه و ... لازمه، حتی ضروری تر از دیروزه ولی کافی نیست.
امروز باید دشمنمونو ببینیم و تحت امر ولی فقیه جاوی اون واسیم.
فکر کنم متوجه اهمیت این امر شده باشین.
به امید پیروزی در این پیکار دشوار...
دوستون دارم :Gol::hamdel:
علی یارتون:Hedye:

hush dragon;139342 نوشت:
خدمت همه دوستان سلام عرض می کنم
از علاقه بی مثالتون(؟؟؟) از شرکت در این مباحثات ممنونم.:khandeh!::Nishkhand:
از کارشناسان محترم خواهش می کنم در این سری مباحثات شرکت کنن تا اصلی ترین دشمن منجی موعود رو شناسایی و راه مقابله با اونو یاد بگیریم.
این جریان طوری خودشو مخفی نگه داشته که عده کمی از مردم جهان از وجود چنین گروه مرموزی باخبرند.بیانات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)در قم رو حتما یادمون هست که اگه دقت می کردین برای اولین بار چنین تبلیغاتی برای از بین بردن درون مایه حرف ایشون توسط بیگانگان و عوامل داخلی انجام شد. مگه درون مایه حرف رهبر چی بود؟
دقت کردین برای الین بار بود که ایشون گفتن "در ساختار هندسی ساختمان های خود دقت کنید"؟
اگه دقت کرده باشید رهبر قصد دارن ذهن همه ما رو به یک سمتی بکشن و ما رو آماده حضور در یک عرصه جدید بکنن تا چیز هایی رو که دیروز نمی دیدیم امروز ببینیم و موشکافی بکنیم تا گرفتار دام های گسترده شیطان نشیم.
امروزه نماز و روزه و ... لازمه، حتی ضروری تر از دیروزه ولی کافی نیست.
امروز باید دشمنمونو ببینیم و تحت امر ولی فقیه جاوی اون واسیم.
فکر کنم متوجه اهمیت این امر شده باشین.
به امید پیروزی در این پیکار دشوار...
دوستون دارم :Gol::hamdel:
علی یارتون:Hedye:

[=Century Gothic]
با سلام
دوست گرامی در سایت تاپیکهای خوبی در مورد فراماسونها ایجاد شده !!
در زیر نمونه ای از این تاپیکها را می اورم !!
تاپیک اول یکی از کامل ترین تاپیکهایی است که در مورد ماسونها تاکنون گفتگو شده !!
یا علی ع

ماسونيسم چیست؟

هفت اقليم كابالا

ستاره ی 9 پر بهاییت و کابالا!

بهائیت‌ و ماسونیت................!

تشکیلات پایه و سازمان های بزرگ فراماسونری جهانی

مأموریت وهابیون تا سال 2012 چيست؟

هشدار!!!!!علایم شیطان پرستی را بشناسیم

سوال آیا یهودی ها ماسون هستند

...!!!!................................!!!!!!!!!

omidyari;137907 نوشت:
:gol:با سلام خدمت دوستان عزیز.:gol:
می خواستم راجع به 2012 یک معجزه از قرآن براتون بیارم.
تا حالا سوره ی الرحمن رو خوندین؟
چی نظرتونو جلب کرده؟
تکرار یک آیه نه؟
فبای ...... تکذبان
و اینک معجزه اینه ...............................................

وقتی شماره ی این آیات رو با هم به صورت زیر به زیر با ه جمع کنین می دونین چه عددی میشه؟
میشه عدد 1433 میدونین که یعنی چی؟
یعنی سال 2012

نظر خود من اینه که 2012 یه اتفاقی قراره بیوفته
حالا من اعتقادم اینه اگر اتفاقی هم بیوفته به نفع ما مسلمان ها و قرآن هست چون اسم سوره الرحمن هست
یا علی

شما به همچین چیزی معجزه می گوید.؟!!!

لا اقل اتفاق جالب می گفتید تا ملموس تر باشد.تفسیر آیات قرآن به این شکل امری پسندیده نیست.اگر سال 2012 اتفاق خاصی نیفتاد به نظر شما چه می توان گفت؟آن موقع اعداد سوره های دیگر را جمع می کنیم تا به یه عدد دیگر برسیم؟!!!

در ضمن معلوم نیست چگونه اعداد را به این شکل در آورده اید!بیشتر توضیح میدادید تا معلوم می شد.

علامه حلي;141804 نوشت:
شما به همچین چیزی معجزه می گوید.؟!!! لا اقل اتفاق جالب می گفتید تا ملموس تر باشد.تفسیر آیات قرآن به این شکل امری پسندیده نیست.اگر سال 2012 اتفاق خاصی نیفتاد به نظر شما چه می توان گفت؟آن موقع اعداد سوره های دیگر را جمع می کنیم تا به یه عدد دیگر برسیم؟!!! در ضمن معلوم نیست چگونه اعداد را به این شکل در آورده اید!بیشتر توضیح میدادید تا معلوم می شد.
بنده هم موافقم ... :Kaf:

با سلام خدمت دوستان عزیز

در مورد سوالتون...
اول اینکه من نگفتم صد در صد این موضوع ارائه شده صحت داره و دقیقا قراره حرف من باشه
ببینین امروزه در بیان گونه مباحث جدید که در نوع خود نوعی کدگشایی قرآن است هر موضوعی بیان می شود ولی دلیل بر صحت موضوع نیست (به طور 100%)

ببینین اگه شما سوره ی الرحمن رو خونده باشین (که معلومه نخوندین) متوجه میشین که یه آیه مکرر تکرار میشه....

"فبای الا ربکما تکذبان"

این آیه حدود 30 بار در همین سوره تکرار شده....
اگه دقت کرده باشین تو این سوره از موضوعات بسیار زیادی صحبت شده....
و اگر بیشتر دقت کنین می بینین که به علامت های آخر زمان و قیامت می پردازد
که اگر تصور کنید مانند یک فیلم کوتاه از صحنه های آخر زمان رو می بینین

خب ببینید ما مثلا مسمان ها عادت کردیم که غربی ها یه چیزی رو مشف و یا اثبات کنن بعد ما علم بگیریم دستمون که آقا قبلا تو قرآن بوده....
مانند موارد زیادی که خودتون در جریان هستین

ببینین معلومه که شما کتاب اعجاز ریاضی قرآن رو نخوندین (براتون آپلود کردم) اگر این کتاب رو بخونین متوجه میشین که امروزه روی چنین مسائلی بسیار تاکید میشه و هر روز به نتایج جدید و جالبی می رسن

خب حالا با فرض اینکه مطلبی که من ارائه دادم اشتباه باشه ،خب این که خدایی نکرده نقصی یا تهمتی به قرآن وارد نمی کنه و از کمبود و جهالت من بوده...

و نظر من هم اینه که هر موضوعی رو به سادگی قبول و یا رد نکنیم احتیاط شرط واجب است
حالا نظر بنده هم یک نظر شخصی است

توضیح :
اگر شماره ی آیه فوق رو که تکرار شده را با هم جمع کنیم به عدد گفته شده می رسیم...
مثلا اولین آیه ای که به صورت فوق است شماره اش 13 است....
اگه خودتون محاسبه کنین متوجه میشین...

اگه توضیحاتم کافی نبود باز هم بگین تا بیشتر مطلب رو باز کنم.
راستی اگه خواستین چند تا معجزه ی دیگر هم پیدا کردم اگر خواستین بگین تا توضیح بدم...

یا علی :Sham:

سلام مجدد خدمت دوستان.
به دست اوردن این عدد ممکنه فقط یک حادثه باشه یا ممکنه از اعجاز های عددی قرآن باشه.
من شخصا امیدوارم که از اعجاز ها باشه و 2012 ظهور آقا باشه چون ان شاءالله چشمم به جمال آقا روشن میشه. در ضمن این امر باید باعث یک جنبش درونی بشه که مبادا از قافله یاران آقا عقب بمونیم.
من نمی خوام چیزی رو برای اثبات این سال و وقایعی که در این سال قراره اتفاق بیفته ارائه کنم.ولی اگه دقت کنید اون آیه پر تکرار برای اولین بار در آیه 13 اومده(توجه کنید که 13 عدد مقدس فراماسونهاست) و همچنین در ادامه بعد از هر آیه که شماره اون از اعداد مقدس و اعداد قدرت اوناست این آیه تکرار شده.(مثلا عدد33ادد مقدس اوناست و این آیه در شماره 34 اومده. ویا 72 عدد قدرت فراماسون هاست و این آیه در شماره 73 اومده)
بازم می گم ممکنه این ها همش حادثه باشه و ممکنه هم از اعجاز های قران باشه. اما این اعداد جای تامل در این موضوع رو بیشتر می کنه و تلنگری محکم بهمون می زنه که هواسمونو خوب جمع کنیم.

موفق باشین

علامه حلي;141804 نوشت:
شما به همچین چیزی معجزه می گوید.؟!!!

لا اقل اتفاق جالب می گفتید تا ملموس تر باشد.تفسیر آیات قرآن به این شکل امری پسندیده نیست.اگر سال 2012 اتفاق خاصی نیفتاد به نظر شما چه می توان گفت؟آن موقع اعداد سوره های دیگر را جمع می کنیم تا به یه عدد دیگر برسیم؟!!!

در ضمن معلوم نیست چگونه اعداد را به این شکل در آورده اید!بیشتر توضیح میدادید تا معلوم می شد.

البته دوستان من نگفتم 2012 حتما اتفاقی می افته. من می گم چرا از این ماجرا به نفع خودمون استفاده نکنیم. آخه خیلی هامون عادت داریم شب امتحان درس بخونیم. اینجا هم همیتطوره و فکر میکنیم عمر نوح داریم. با این حادثه بیایم به خودمون یه تلنگری بزنیم و کارامونو محاسبه کنیم(حاسبوا فبل ان تحاسبو.

در ضمن برادر علامه حلی، نام کاربری خوبی برا خودتون انتخاب کردین ولی فکر کنم تصویری که انتخاب کردین مربوط به خواجه نصر الدین طوسی باشه. البته ببخشیدا قصد توهین ندارم
موفق باشین .
در پناه حق:Hedye:

omidyari;141938 نوشت:
توضیح : اگر شماره ی آیه فوق رو که تکرار شده را با هم جمع کنیم به عدد گفته شده می رسیم... مثلا اولین آیه ای که به صورت فوق است شماره اش 13 است.... اگه خودتون محاسبه کنین متوجه میشین... اگه توضیحاتم کافی نبود باز هم بگین تا بیشتر مطلب رو باز کنم.

من شخصاً بارهاوبارهااین کاروانجام دادم وبه حرف شمارسیدم
این خیلی برای من جالب بود

omidyari;141938 نوشت:
راستی اگه خواستین چند تا معجزه ی دیگر هم پیدا کردم اگر خواستین بگین تا توضیح بدم...

خیلی خوشحال میشیم، اون معجزه هایی که کشف کردیدرابشنویم

من اصلاً این تاپیک راندیده بودم یعنی تازه پیداکردم
وچون به بحث های آخرالزمانی علاقه ی زیادی دارم درتاپییک نظرسنجی درموردسال2012بادوستان گفتگومی کردم
ولی متأسفانه درآن تاپیک هیچ کارشناسی نظرنمی ده
خوشحال میشم نظرکاشناسان رودرموردبحث هابدونم
باتشکر
التماس دعا

من یکی ازنقشه های فراماسونری جهانی راشنیدم ودرتاپیک نظرسنجی درموردسال2012گفتم خوب است که به شماهم بگویم

درسال1990میلادی زمان ریاست جمهوری پدرجورج بوش درآمریکا،طرح بزرگ نظم نوین جهانی تصویب شدوتوسط جورج بوش پدرصراحتاً اعلام گردیددرست 11سال بعدیعنی سال2001میلادی حادثه ی ساختگی 11سپتامبراتفاق افتادهمان حادثه ای که یک هواپیمای قدیمی درامن ترین وسیاسی ترین ایالت آمریکادرمراکزاصلی شهربه برج بزرگ تجارت جهانی برخوردکرد
(برج های دوقلوی سفید،شبیه خودعدد11می باشدکه اینگونه اون برج هارو مقدس کردندوهرساله برایش مراسم یادبودمی گیرند)
که آمریکابه بهانه ی انتقام ،به کشورهایی چون عراق وافغانستان وپاکستان حمله ورشد
وبه کشورهایی چون ترکیه وقزاقستان و...نفوذکردوخلاصه جایگاه خودرادرکشورهای منطقه تثبیت کردوبه خاطرآن حادثه ی خودساخته، ایران را به طورکامل به محاصره ی خوددرآورد وجالب اینجاست که 11سال بعدازآن همین سال ،سال2012است که می گویید
که زمزمه هایی ازحمله به ایران هم به گوش می رسد
آنهابرای حمله به ایران تقریباً 5سال بعدازهمان حادثه ی 11سپتامبربه تنهاسنگرمقاومت ایران یعنی حزب الله لبنان حمله کردندتااینطورشکست ایران درسال2012راحت ترباشدکه الحمدالله باشکست سختی مواجه شدند
درادامه یادآورشوم ،همانطورکه خودتان می دانید،عدد11،مقدس ترین عددفراماسونری است که به معنای دوستون بزرگ قرمزوسفیددروازه ی معبدسلیمان می باشدکه شایدخطوط راه راه قرمزوسفید پرچم آمریکاازآن الهام گرفته است ،همان دوستونی که عبورازآن به معنای ورودبه وادی روحانی ومعنوی است همان دوستون دروازه ی بزرگ جزیره ی آتلانتیس که درعمق اقیانوس می باشدکه آنها معمولاً آن دوستون رابه درورودی بیشترلژهای خودنصب می کنند
اگه اشتباه نکنم نام آن دوستون بوآزوجاچین است که حتی درکتاب مقدس هم واردگردیده است
من همیشه این نقشه ی بزرگ فراماسونری رااین گونه بیان می کنم

= 11 + 1990(ارائه ی طرح بزرگ نظم نوین جهانی توسط جورج بوش پدر)
= 11+ 2001(رویدادحادثه ی ساختگی 11سپتامبرومحاصره ی ایران وتثبیت موقعیت درجهان حتی بین مسلمانان) =
(شایدنقشه ای برای حمله به ایران یاشایدآخرین واصلی ترین قسمت نقشه ی فراماسونری) 2012 =
وجالب ترازهمه این است که همان سال 2001 میلادی که می گویم ،درزمان های قبل ازآن ،مردم آن سال راسال نابودی بشریت می دانستندبه خاطرتبلیغات گسترده ی جهانی وپیشگویی های بزرگترین پیشگوهاوفیلم های متعددی که بااین عنوان تکثیرمی شدبه طورمثال آن زن پیشگورایادآورمی شوم که ادعامی کردبافضایی هارابطه داردواصرارداشت که سال2001میلادی همان آخرالزمان می باشدوخیلی ازمردم هم ارآن سال می ترسیدندچون که اکثریت پیشگوییهای آن زن درست ازآب درمی آمدولی وقتی آن سال آمدورفت همه نفسی راحت کشیدندکه هیچ اتفاقی نیافتادولی خوب دوکشورنابودشدکه آن هم زیادمهم نبودحتی خدایشان راهم شکرکردند
همین قضایا برای سال2012میلادی می باشدامااین دفعه جدی تروقاطعانه تر

شماخودتان خوب می دانیدکه سفیانی ازنشانه های حتمی ظهورمی باشدکه این سفیانی لعین بالشگری انبوه به ایران حمله ورمی شود
شایدخودآمریکاتن به این کارنزندوسگ های وحشی خودماننددولت های وهابی یاآل سعودیاآل خلیفه و...رابه این کاراعزام کند
که طبق روایات احتمالاً همین سفیانی مسلمان می باشد

موضوع قفل شده است