صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: با همسر خونسردم چگونه برخورد کنم ؟

نوشته
    13
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    114

با همسر خونسردم چگونه برخورد کنم ؟

سلام دوستان سر كار بودم حجم كاريم كم شد گفتم يه سري به اينترنت بزنم كه گذرم به اين سايت خوب افتاد از خدا ممنونم
    كه منو به اين سايت هدايت كرد و خيلي خوشحالم كه كاربراي خوب فعال و با شعوري دارد كه به خوبي راهنمايي ميكنن
    من يه مشكلي دارم مشكل كه نه ........... نميدونم چي ميشه گفت..
    من زماني كه مجرد بودم هيچ وقت دوست پسر نداشتم دوستام هي گفتن هستي بابا هيچي نيست خيلي حال ميده يه بار
    امتحان كن هيچي نميشه ما خانوادمون مذهبي هستن و من خيلي از بابام ميترسيدم البته الانم ....
    خلاصه احساس ميكردم كه اگه اين كارو انجام بدم گناه بزرگي گذشت و گذشت ومن هيچ وقت دوست پسر نداشتم
    و از اين كار ميترسيدم تا ازدواج كردم با پسر خالم
    6 سال از زندگيم ميگذره دوستامو ميبينم كه چقدر خوشحالن همكارا زندگي خوبي دارم همسرم خوبه ولي خيلي خونسرده
    از سركار كه ميرسم خونه شروع ميكنم به تمييز كردن پاكيزگي از كثيفي اعصابم به هم ميريزه نميدونم اصلا چه جوري بايد بگم كاش دوست پسر داشتم قبل از ازدواج شاد بودم لذت زندگي رو ميبردم الان ....
    همش با همسرم جرو بحث داريم كه من مثل كلفتا تمييز ميكنم تو عين خيالت نيست من عصبي هم هستم
    تورو خدا راهنماييم كنيد دارم ديوونه ميشم.

ممنون از اين سايت خوبتون سرتونم درد اوردم
    شرمنده
    ویرایش توسط hasti : ۱۳۹۰/۰۴/۱۵ در ساعت ۱۳:۰۵

2. صلوات ها 19

3.  

علاقه
    ایمان ، اخلاق ، عمل ، امر به معروف و نهی از منکر
    نوشته
    1,947
    حضور
    3 روز 22 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    75
    صلوات
    10621

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti نمایش پست ها
    سلام دوستان سر كار بودم حجم كاريم كم شد گفتم يه سري به اينترنت بزنم كه گذرم به اين سايت خوب افتاد از خدا ممنونم
    كه منو به اين سايت هدايت كرد و خيلي خوشحالم كه كاربراي خوب فعال و با شعوري دارد كه به خوبي راهنمايي ميكنن

6 سال از زندگيم ميگذره دوستامو ميبينم كه چقدر خوشحالن همكارا زندگي خوبي دارم همسرم خوبه ولي خيلي خونسرده
    سلام ، به اسک دین خیلی خوش اومدید ، نکته ای را می خوام خدمتتون عرض کنم و اون هم اینه که از ظاهر قضاوت نکنید. امروزه خیلی از افراد واقعا خوشحال نیستند و در واقع ادای آدمهای خوشحال را در می یارند. یعنی شما شاید در واقع خوشحالتر از اونا هستید.

من در فامیل به همچین موردی برخوردم که خانم بسیار حساس بود و آقا بسیار خونسرد ! این وسط هر دو احساس راحتی نمی کردند ، الان بعد از گذشت زمان یکمی خانم حساسیتش را کاسته و یکمی هم آقا از خونسردیش کاسته ، نسبت به گذشته بهتر شده

با تشکر
    قَد تَّبَيَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَيِّ

قال الامام الباقر (ع): ان حدیثنا یحیی القلوب

صبا از نكهت كویت نسیمی سوی ما آورد
    ز سوز شعلة شوقت چو تاب افتاد در دلها

بار الها: از تو پوزش می خوام که به اصرار می خواستم اراده خودم بر زندگیم حاکم باشه!خدایا اینک سکان زندگی طوفان زده ام را به تو می سپارم!باشد که آرامش نتیجه این اعتماد و توکل باشد.من وثق بالله اراه السرور و من توکل علیه کفاه الامور

5. صلوات ها 20

نوشته
    13
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    114

مرسي عزيزم
    ولي 6 سال گذشته دريغ از يه كم منم حساسييتم كمتر نشده
    ميدونه كه من دوست ندارم تنهايي مسافرت بره ميدونم كه هيچكاري نميكنه سالمه ولي خيلي حساسم واين
    داره منو ديوونه ميكنه همشم ميگه اگه شما بگي نرو نميرم ولي ميدونم اگه بگم نرو ناراحت ميشه و من اينو دوست ندارم

7. صلوات ها 18

علاقه
    ایمان ، اخلاق ، عمل ، امر به معروف و نهی از منکر
    نوشته
    1,947
    حضور
    3 روز 22 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    75
    صلوات
    10621

مرسي عزيزم
    ولي 6 سال گذشته دريغ از يه كم منم حساسييتم كمتر نشده
    ميدونه كه من دوست ندارم تنهايي مسافرت بره ميدونم كه هيچكاري نميكنه سالمه ولي خيلي حساسم واين
    داره منو ديوونه ميكنه همشم ميگه اگه شما بگي نرو نميرم ولي ميدونم اگه بگم نرو ناراحت ميشه و من اينو دوست ندارم

خواهش می کنم ، حساسیت بی مورد یکی از دشمنان زندگی مشترک هست ، نباید اینقدر حساس باشید ، من مطمئنم که ایشون به مسافرت کاری می روند وگرنه لزومی نداره تنها بره ، در مسافرت کاری هم که نیاز نیست همیشه همسر و فرزند با شوهرش بره

اگه مایل بودی و حوصله داشتی تاپیک دشمنان زندگی زناشویی را مطالعه کن : http://www.askdin.com/showthread.php?t=12041
    قَد تَّبَيَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَيِّ

قال الامام الباقر (ع): ان حدیثنا یحیی القلوب

صبا از نكهت كویت نسیمی سوی ما آورد
    ز سوز شعلة شوقت چو تاب افتاد در دلها

بار الها: از تو پوزش می خوام که به اصرار می خواستم اراده خودم بر زندگیم حاکم باشه!خدایا اینک سکان زندگی طوفان زده ام را به تو می سپارم!باشد که آرامش نتیجه این اعتماد و توکل باشد.من وثق بالله اراه السرور و من توکل علیه کفاه الامور

9. صلوات ها 13

علاقه
    تنها به یاد توست، جوش و خروش ما / ای مهدی عزیز، ای آخرین امید
    نوشته
    3,382
    حضور
    16 ساعت 9 دقیقه
    دریافت
    44
    آپلود
    22
    گالری
    495
    صلوات
    31673

شاد

نميدونم اصلا چه جوري بايد بگم كاش دوست پسر داشتم قبل از ازدواج شاد بودم لذت زندگي رو ميبردم الان....
    با سلام و احترام خدمت هستی عزیز

خیلی خوش اومدین به اسک دین

اولا : خیلی خدا رو شکر کنید که دوران جوونی تون رو با وجود دوستانی ناباب با پاکی و سلامتی و با رضایت خدا گذروندین تا مرحله ازدواج. (طوبی لک)

ثانیا: برای بهتر پاسخ دادن و راهنمایی کردن کارشناسان و کاربران محترم، به سوالات زیر پاسخ بفرمایید:

1- همسرتون در چه زمینه هایی خونسرد هست؟ مثلاً در اتفاقات مهم زندگی, فعالیت های شخصی، موضوعات شغلی خودشون و... هم خونسرد هستند؟

2- خود شما دچار وسواس پاکیزگی و... نیستین؟ از دیدگاه اطرافیان تون چطور؟

4- همسرتون از دید بقیه (دوستان، آشنایان و...) هم بی خیال هستند یا فقط از دید شما؟

5- همسرتون ریخت و پاش و شلوغی در منزل هم دارند یا فقط در کارهای خونه کمک تون نمی کنند؟

6- همسرتون رد مقابل غرغر کردن و بحث و جدل شما پیرامون این موضوعات چه عکس العملی نشون میدن؟

با تشکر

موفق و پیروز باشید

امام حسین علیه السلام میفرمایند: هرکس هدف و خواسته ای را با معصیت و نافرمانی خدا بجوید, بیشتر از آنچه را که بدان امید دارد از دست میدهد و سریعتر در آنچه که از آن میترسید واقع میشود.

11. صلوات ها 9

علاقه
    یوگا-پیاده روی-خندیدن
    نوشته
    3,593
    حضور
    9 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    17420

سلام
    هستی جون خونسرد جماعت درست بشو نیستن
    هستی جونم زندگی منو شما برعکس شده بنده خونسردم پسر خاله حساس
    دوستان یه راحلی هم به ما بدید تا از خونسردی در بیایم
    سلام.......خداحافظ
    چيزي تازه اگر يافتيد
    بر اين دو اضافه كنيد

الهي كمك كن آنچه مي شكنم ، دل نباشد

13. صلوات ها 9

علاقه
    عقاید اسلامی
    نوشته
    2,154
    حضور
    1 روز 4 ساعت 13 دقیقه
    دریافت
    18
    آپلود
    0
    گالری
    190
    صلوات
    19406

از سركار كه ميرسم خونه شروع ميكنم به تمييز كردن پاكيزگي از كثيفي اعصابم به هم ميريزه نميدونم اصلا چه جوري بايد بگم كاش دوست پسر داشتم قبل از ازدواج شاد بودم لذت زندگي رو ميبردم الان ....
    سلام علیکم
    سرکار هستی گرامی بنده هم ورود شما را به اسک دین تبریک عرض میکنم و امیدوارم شما را جزو کاربران داییمان داشته باشید
    مسله خونسردی همسرتان باید توسظ کارشناسان انجمن جناب استادحامی و امیدوار حل شود اما این نکته ای که در این قسمت بالا آورده ام نکته ای دارد که انشالله با مطالعه ی تاپیک هشدار برای کبری متوحه اشتباه بودن حرفتان میشوید

هستی گرامی؛شاید بنده و شما تعدادی افراد سراغ داشته باشیم که در دروه مجردی دوست پسر داشتند ولی تعداد بسیار بسیار فراوان تر از آنچه ما تصور کنیم در دوره بعد از ازدواج به نخوه های گوناگون دچار مشکلی از سر همین دوست پسر شده اند
    دکترحامی پر از این تجربه هایند
    پس فکر اینکه کاش دوست پسر داشتید و بعد ازدواج میکردید را به شدت از ذهن دور کنید و خوشحال باشید که گناه ارتباط بیشتز از حد با نامحرم نداشته اید.توفیق کمی نیست.قدر بدانید

[SIGPIC][/SIGPIC]

مقربان

15. صلوات ها 7

نوشته
    229
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    433

خلاصه احساس ميكردم كه اگه اين كارو انجام بدم گناه بزرگي گذشت و گذشت ومن هيچ وقت دوست پسر نداشتم و از اين كار ميترسيدم تا ازدواج كردم با پسر خالم
    والا من دوستای شما رو نمی شناسم. رابطه دخترها هم با مردها رو همینطور! خودم هم زیاد توی این وادی ها نبودم که تجریه ه خودم را بگم! اما من هر دوستی داشتم که دوست دختر داشته یه بلایی سرش اومده!!
    یکیش خودکشی کرد!! ولی نمرد! ( اون شب من بدبخت تا صبح بالای سرش بودم تا این نمیره!!
    یکیشون خیر سرش می خواست ازدواج هم بکنه روزی 20 هزار تومن هم اس ام اس می زد!! چند روز پیش کلا با دختره بهم زد! بطوریکه امتحانش را هم خراب کرد!
    یکی دیگه هم هر روز قهر می کنند فردا با هم آشتی می کنند!!

البته من یه زمانی توی فرومها بودم و برخی دخترها می اومدند درد دل می کردند هم از دوست پسرهاشون ناراضی بودند!!
    1- یکیشون می گفت عکس به دوست پسرش داده! حالا باهاش بهم زده اون هم می خواد نامردی بکنه و بره ....
    2- یکشیشون می گفت من فکر می کردم پسره خیلی خوبه بعد پیشنهاد بی شرمانه بهم کرده و تهدیدم کرده!!
    3- یکیشون ازش سوء استفاده مالی شده!

ولی خوب فردا نگید همه دوست پسرها و دوست دخترها بد هستند! شاید اون آدمهایی که خیلی با هم خوش هستند پیش من مشاوره نکردند!
    اما یک چیزی را بدانید. اون ادمهایی که دوست پسر یا دوست دختر دارند افرادی هستند که معمولا خودشون ادمهای خوشگذرانی هستند و برای هوس چند روزه اینکار را می کنند. برایشان دست زدن به بدن همدیگر و رقصیدن و با هم م/ش/ر/و/ب خوردن و ا/ک/س مصرف کردن و حتی ... هم اهمیتی ندارد. و از اینکه دیگران این موضوع را بفهمند هراسی ندارند!
    این افراد نه بدرد زندگی می خورند و نه تعهدی در قبال دیگری دارند! پس اگر خوشحال هستند به این دلیل است که اینگونه اصولا زندگی می کنند.
    اما دوست مخالف داشتن برای افرادی که مقید هستند . برای افرادی که مذهبی هستند و ... نه تنها شادی نیست که باعث عذاب وجدان و ترس از لو رفتن تا اخر عمر است!
    من نمی خوام تعصبی به این موضوع نگاه بکنم. کشور ما متاسفانه دارای یک دوگانگی فرهنگی شده است. از یک سو می خواهد مسلمان باشد و از یک سو به سمت غربی شدن می رود. و این بزرگترین خطری است که یک جامعه را تهدید می کند.
    من نمی گویم کشور ما باید مسلمان باشد یا باید غربی باشد! من می گویم این دو گانگی بد است!!
    اگر پدیر و دختر یا پسرش هر دو دارای یک طرز فکر باشند مشکلی نیست! اما مشکل از انجا پیش می اید که دو فرهنگ متفاوت در یک خانواده ایجاد می گردد. مشکل از انجایی پیش می اید که مدرنیته و اسلام در هم می امیزد!
    اگر کشور ما به مرد و زن با نگاه غربیها بنگرند و در دوستی مرز جنسیتی قرار ندهند شاید می شد گفت دوستی پسر و دختر قابل توجیه تر بود!
    اما در ایین شرایط کشور ما و خانواده شما! حس می کنم نه تنها باعث شادی شما نمی شد بلکه امروز افسوس دیگری بر آن داشتید.
    ویرایش توسط maryam : ۱۳۹۰/۰۴/۱۷ در ساعت ۲۱:۲۹ دلیل: جداسازی کلمات فیلتری
    امام علی(ع): «تولی الاراذل و الاحداث الدول دلیل انحلالها و ادبارها»
    «روی کارآمدن افراد فرومایه و کم سنان تازه به دوران رسیده، نشانه انحلال و انحطاط و سقوط یک حکومت است»!

17. صلوات ها 6

علاقه
    مطالعه بازی و دین و بحث
    نوشته
    6,441
    حضور
    98 روز 19 ساعت 5 دقیقه
    دریافت
    95
    آپلود
    0
    گالری
    33
    صلوات
    27323

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه نمایش پست ها
    دوستان یه راحلی هم به ما بدید تا از خونسردی در بیایم
    سلام

با کمی چاشنی محبت
    با نمک مزاح حلال
    با عشق سخن گفتن
    درجه یخچال خونتون را پایین آوردن
    و از همه مهمتر خدا!!!
    و دستوراتش خونتونو گرم کنید

اسلام درخشانترین راه است
    غررالحکم امدی ترجمه ادیب فقید محمد علی انصاریحدیث505

موسسه انتشاراتی امام عصر(عج)
    عقل آدمی را به گفتار نیک و نهاد پاکیزه و کردار نیکو دلیل آورند
    (همان ح-10811)

19. صلوات ها 6

علاقه
    عقاید اسلامی
    نوشته
    2,154
    حضور
    1 روز 4 ساعت 13 دقیقه
    دریافت
    18
    آپلود
    0
    گالری
    190
    صلوات
    19406

نقل قول نوشته اصلی توسط فریاد نمایش پست ها
    و فقط کافی شاپ رفتن و بستنی خوردن شاید مرسوم نباشد!که انهم یه 5 سال دیگه به لطف برنامه ریزیهای فرهنگی اسلامی که در کشورمان 30 انجام شده است . و نفرتی که اکثر جوانان از روحانیت و اسلام پیدا کرده اند آن تابو هم برداشته خواهد شد!
    سلام علیکم
    جناب فریاد در پست قبلیتون به مطلبی اشاره کرده بودید که تفاوت برخورد دخترها و پسرهای ایرانی و خارجی بعد از سن بلوغ بود
    اجازه بدهید این کاربر مشکلشان حل شود بعد در این باره مفصل صحبت کنیم.چون مطلب شما بسیار جای بحث دارد

از کاربران محترم درخواست میکنم بحث درباره رابطه دختر و پسر را آن هم اینگونه به تاپیک های مورد نظرشان ببرند و اگر سوال کننده ی گرامی هم تمایل دارند در آن تاپیک ها اشتباه یا درست بودن نوع طرز فکرشان را دنبال کنند

[SIGPIC][/SIGPIC]

مقربان

21. صلوات ها 5

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری