کمک----چند وقتی است دچار بیماری وسواس هستم....

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
کمک----چند وقتی است دچار بیماری وسواس هستم....

سلام-من24 سالمه از وسواس رنج می برم-خیلی-زندگیم مختل شده- روانشناس هم رفتم- قرص تجویز کرد اما خواب آور بود دیگه نخوردم جون خودمو برای آزمون آماده می کردم نهایتاً آزمون هم قبول نشدم- تو نجسی و پاکی خیلی حساسم و حتی وسواس تو تلفظ نمازهم اعصابمو خرد کرده کمترین مدت نماز خوندنم 1 ساعته من اینطوری نبودم و این خیلی عذابم میده هرچقدر میخام به روزای عادی زندگیم برگردم یادم نمیاد که اونموقع چطوری بودم که الان نیستم کمکم کنید.مرسی. فقط امیدم بعد ازخدا به شماست.خدا که انگار صدامو نمیشنوه اعوذباالله

به نام خدا

"و لو یواخذ الله الناس بما کسبوا ما ترک علی ظهرها من دابة و لکن یوخرهم الی اجل مسمی فاذا جاء اجلهم فان الله کان بعباده بصیرا"

بنا بر آیه بالا، خیال همه ما باید از اینکه بتوانیم با خدا تسویه حساب کنیم راحت باشد. باید وظایف را در حد معمول و در حد توان انجام داد و چشم به رحمت خدا داشت. مسایل مهم برای انجام دادن و گیر دادن زیاد است.
یک چهار-پنج ماه، شبها قبل از خواب و حین خواب آلودگی به خودتان تلقین کنید که می توانید بر بیماریتان پیروز شوید و کلا از خدا هم شدیدا بخواهید تا شفا دهد (البته این شدیدا خواستن قبل از خواب و تلقین نباشد). این کارها چندان ضرری ندارد. می توانید امتحان کنید.
اگر خوب شدید که الحمد لله. اگر که نه، زیاد ناراحت نشده و بدانید که خدا هر کس را طوری مبتلا می کند. دارو را هم بعد از آزمون ادامه دهید.

زمان;121560 نوشت:
سلام-من24 سالمه از وسواس رنج می برم-خیلی-زندگیم مختل شده- روانشناس هم رفتم- قرص تجویز کرد اما خواب آور بود دیگه نخوردم جون خودمو برای آزمون آماده می کردم نهایتاً آزمون هم قبول نشدم- تو نجسی و پاکی خیلی حساسم و حتی وسواس تو تلفظ نمازهم اعصابمو خرد کرده کمترین مدت نماز خوندنم 1 ساعته من اینطوری نبودم و این خیلی عذابم میده هرچقدر میخام به روزای عادی زندگیم برگردم یادم نمیاد که اونموقع چطوری بودم که الان نیستم کمکم کنید.مرسی. فقط امیدم بعد ازخدا به شماست.خدا که انگار صدامو نمیشنوه اعوذباالله

با سلام

بزرگوار این تایپک هایی است در مورد وسواس خدمتتان معرفی می گردد

در ضمن می توانید با تلفن شماره 09640

تماس بگیرد و با کارشناسان مرکز ملی هم مشاوره بگیرید

زمان;121560 نوشت:

سلام
براي دريافت راهنمايي دقيق لطف كنيد فردا صبح يا بعد از ظهر با شماره تلفن 09640 با گروه مشاوره تماس بگيريد.
مي توانستم اين جا نكاتي خدمت تان بيان كنم با توجه به شدت اضطراب و پريشاني و خستگي تان بهتر است ابتدا با مشاوره تلفني شروع كنيد تا فرصت بيشتري براي ارزيابي و راهنمايي تان باشد.
حتي به مشاور نيز بفرماييد كه درباره دارو درماني نيز كمك و راهنمايي تان كنند.

موضوع قفل شده است