ஐஇ اسكرين سيور های تولید اسک دین و** ویژه میلاد امام رضا (ع)ஐஇ

تب‌های اولیه

13 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
ஐஇ اسكرين سيور های تولید اسک دین و** ویژه میلاد امام رضا (ع)ஐஇ

هديه ناقابل نوروزي گل ليلا به همه دوستان

اسکرين سيور با تصاوير زيبا و صوت با آرم اسک دين

توضيح : اسکرين سيور نرم افزار کوچکي است که در صورتي که کاربر مدتي با دستگاه رايانه خود کار نکند فعال شده و متن يا تصاويري رو به نمايش ميذاره.سابقه اسکرين سيور به زمانهاي قديم برمي گرده و دليل ايجادش براي جلوگيري از خرابي کيفيت تصوير مانيتورهاي قديمي بود.چون در تکنولوژي قديمي مانيتور ها در صورتي که يک تصوير ثابت مدتي روي صفحه باقي مي موند باعث آسيب به پيکسلهاي مانيتورها مي گرديد.لذا تصاوير متحرکي رو به نام اسکرين سيور يا همون محافظ صفحه نمايش ابداع کردند.در عصر حاضر با وجود اينکه اين مشکل رفع شده اما اسکرين سيورها همچنان ماندگاري و محبوبيتشون رو دارند.

بنده با توجه به تعدد سلايق، سه مدل اسکرين سيور که هر کدوم داراي صوت جداگانه اي هستند تقديم مي کنم.اميدوارم با ديدن اونها به ياد من باشيد و براي سلامتي و تعجيل در فرج امام زمان(عج) صلواتي نثار کنيد.

دانلود اسکرين سيور شماره 1 - با صوت « عيد آمد » سامي يوسف

دانلود اسکرين سيور شماره 2 - بدون صوت

دانلود اسکرين سيور شماره 3 - با صوت « روي تو گل انداخت » همخواني در مورد امام زمان(عج)

روش نصب در پست بعد...

روش مشاهده و نصب :

براي مشاهده پس از دانلود کافيست فايل را از حالت فشرده خارج کرده و سپس بر روي آن دابل کليک کنيد.

براي نصب طبق شکل زير بر روي فايل کليک راست کرده و گزينه Install را انتخاب کنيد.
سپس در پنجره ظاهر شده مدت زماني رو مشخص کنيد تا مثلا بعد از 5 دقيقه اگر با رايانه کار نکرديد ،اسکرين سيور شروع به نمايش کنه.

به همين سادگي:hamdel:

توجه : اسکرين سيورها با حرکت دادن ماوس يا فشردن دکمه اي از صفحه کليد به کار خودشون پايان ميدن.

اسكرين سيور زيباي حكمتهاي نهج البلاغه - توليد اسك دين

اسكرين سيور زيباي حكمتهاي نهج البلاغه مولا علي(ع) را هم اكنون دريافت و به جاي اسكرين سيور ويندوز خود قرار دهيد

از سركار ريحانة النبي بزرگوار براي تهيه اين اسكرين سيور زيبا صميمانه سپاسگزاري مي كنم.
اجرتون با مولا علي(ع):Gol:

روش نصب : پس از خارج كردن از حالت فشرده بر روي فايل كليك راست و گزينه اينستال را بزنيد.به همين سادگي

باسلام خدمت دوستان عزیز

عذر خواهی می کنم که اسکرین سیور را دیر درون سایت گذاشتم.

عید سعید مبعث بر شما اسک دینی ها مبارک باد.:Kaf::Kaf::Kaf::moj:

اسکرین سیور اسک دین ویژه نیمه شعبان

حلول ماه مبارک رمضان را به تمام اسک دینی ها تبریک عرض می کنم.
این هم اسکرین سیور

بسم الله الرحمن الرحیم

شهادت ابن رضا حضرت جواد الائمه را تسلیت عرض می نمایم

سلام دوستان عزیز
پیشاپیش عید غدیر را خدمت اسک دینی های عزیز تبریک عرض می نمایم
این هم عیدی من به شما:

ممنون از لطفتون سید بزرگوار التماس دعا داریم از حضورتون:Gol:

[="Tahoma"]

یاعلی

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام و عرض ادب

جناب صلوات وقتی که از حالت فشرده خارج کردم و کلیک کردم پنجره زیری میاد و بعدش پنچره ی رو، خطا رو میده :

ممنون می شم کمک بفرمایید

یا علی

«سید رضوی»;274438 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام و عرض ادب

جناب صلوات وقتی که از حالت فشرده خارج کردم و کلیک کردم پنجره زیری میاد و بعدش پنچره ی رو، خطا رو میده :

ممنون می شم کمک بفرمایید

یا علی

سلام
روی سبز رنگ کلیک کن