سامانه پاسخ‌گویی به سؤالات دینی در خوزستان راه‌اندازی می‌شود

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
سامانه پاسخ‌گویی به سؤالات دینی در خوزستان راه‌اندازی می‌شود

[="Blue"][="Red"]مدیركل اداره تبلیغات اسلامی خوزستان از راه‌اندازی اولین سامانه پاسخ‌گویی به سؤالات دینی در استان خوزستان خبر داد.[/]
به گزارش پرس و جو، حجت‌الاسلام والمسلمین «محمد‌حسین بلك» مدیر اداره كل تبلیغات اسلامی خوزستان در گفت‌وگو با ایكنا با بیان این مطلب گفت: بر اساس دستور استاندار خوزستان و مصوبه ستاد صیانت استان و با توجه به نیاز استان به وجود یك سامانه پاسخ‌گویی به سؤالات دینی این سامانه در آینده‌ای نزدیك راه‌اندازی می‌شود.
مشاور فرهنگی و امور روحانیون استاندار خوزستان تصریح كرد: این سامانه دارای 120 خط تلفن و 200 كارشناس نخبه و مجرب مسائل دینی است كه 24 ساعت آماده پاسخ‌گویی هستند.

حجت‌الاسلام بلك در ادامه اظهار كرد: پاسخ‌گویی به سؤالات دینی نسبت به جنسیت‌ تماس‌گیرنده تفكیك شده است. به بیان دیگر سؤال‌كننده با توجه به ‌تفكیك جنسیت، پاسخ‌دهنده متناسب با خود را دارد؛ بنابراین متقاضیان به‌راحتی می‌توانند پاسخ سؤال خود را دریافت كنند.

وی افزود: این سامانه در گام بعدی در سطح اینترنت و پایگاه اینترنتی فعالیت خود را گسترش می‌دهد و پاسخ‌گوی پیامك‌های مخاطبین نیز خواهد شد، ولی در حال حاظر به دلیل دسترسی آسان به صورت تلفن راه‌اندازی می‌شود.

مدیركل اداره تبلیغات اسلامی خوزستان افزود: این سامانه در دو مرحله راه‌اندازی می‌شود كه فاز دوم آن طرح بومی‌سازی و بهره‌گیری از علما و شخصیت‌های برتر علمی استان خوزستان خواهد بود.

حجت‌الاسلام بلك خاطرنشان كرد: این سامانه در آینده در دو بخش فارسی و عربی و با استفاده از اساتید و كارشناسان بومی توسعه پیدا می‌كند، اما در مرحه اول راه‌اندازی این سامانه فقط نزدیك به 30 درصد این كارشناسان بومی هستند.[/]
منبع

سلام

تا حالا تاثیری هم داشته؟ تا حالا آمار گرفتن که چقدر میتونه موثر باشه یا جلوی چه چیزایی رو تا حالا گرفته؟ مثلا از تعداد ارتداد تخمینی کم کرده؟

خیلی خوبه اگه با آمار پیش برن و هرکاری که تاثیر بهتری داشته باشه ،روش تاکید کنن و از انجام کارهای کلیشه ای و بی ثمر فله ای خود داری کنند و با تقسیم کار موازی کاری رو هم ازبین ببرن و حداکثر استفاده رو از امکانات ببرن

حتما مفید بوده دیګه

اتفاقا اینجوری خوبه دیګه مرکز پاسخګویی میاد جفتم :Kaf:

نقل قول:

خیلی خوبه اگه با آمار پیش برن و هرکاری که تاثیر بهتری داشته باشه ،روش تاکید کنن و از انجام کارهای کلیشه ای و بی ثمر فله ای خود داری کنند و با تقسیم کار موازی کاری رو هم ازبین ببرن و حداکثر استفاده رو از امکانات ببرن
مثلا جاهایی که بعضی فرقه های ضددینی تبلیغ میشن میتونن فعالیتهای ویژه انجام بدن
مثل برگزاری همایش برای عموم آزاد یا جلسات پرسش و پاسخ شبهات دینی برای دانش آموزان استان یا پخش کردن کتابا و سیدیای مفید تو مناطق آسیب پذیر
یا اسیب دیده اعتقادی
مثلا مسابقه راه بندازن یا جشنواره شبانه ،صنلی بذارن مردم بیکارن شبا میان خیلی هم مفرحه،کمن که خیلی دوست دارم
تو محل ما یه جا جشنواره کمک به ایتام بود توش غرفه گذاشته بودن ما رفتیم هم کلی چیز خریدیم هم برنامه بود هم مسابقه ،شمام میتونین اونجا به شبهات پاسخ بدین یا از یه کتاب پاسخ به شبهات مسابقه برگزار کنین

خلاقیت بخرج بدین:ok:

من عاشق ایده های نو هستم،دوست دارم کارای تاثیرگذار جدید و خلاقو پیشنهاد بدم

پس بر من خرده نگیرید که پر حرفی میکنم