صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: **خدارو شکر همسرم به زندگی ام برگشت**

علاقه
    کامپیوتر و زبان و مداحی
    نوشته
    27
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    277

شاد **خدارو شکر همسرم به زندگی ام برگشت**

سلام دوستان من یک مشاوره در مورد همسردار ی می خواستم منظورم این است که دارم از خانمم جدا می شوم چون همسرم دیگه قابل اعتماد و ارزش دوست داشتن را ندارد به راه بد نرفته از نظر اسلامی پایبند به اصول و خدا . وامامان نیست اگر یکی از دوستان باچنین مسایلی اشنایی کامل دارد من بطور کامل مشکلم را برایش مطرح می کنم از مدیران . کاربران عزیز کمک می خواهم چون تا حالا هر وقت به این سایت مراجعه کردم بی جواب نمانده ام
    ای خـــدایـــی که هم دنــیـا رو داری هم اخرت رو رحم کن بر کسی که نه دنیا رو دارد و نه اخرت رو
    http://www.askdin.com/picture.php?al...pictureid=1622
    می نویسم به روی تک تک هر برگ گل یاس .....آسمان تکیه به دستان تو دارد عباس

2. صلوات ها 23

3.  

علاقه
    حقیقت/ راستی/
    نوشته
    149
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1149

فرزند هم دارید؟
    برای سلامتی اقا و تعجیل درظهورش و هدیه به روح پدر مرحومم یک صلوات

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

5. صلوات ها 17

علاقه
    فلسفه
    نوشته
    1,261
    حضور
    31 روز 4 ساعت 14 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    85
    صلوات
    3149

سلام و عرض ادب خدمت شما bhe گرامی
    دوست عزیز

هزارن مطلب در سؤال شما نهفته است که هر چه بگوییم راه به خطا می برد

دوست عزیز اولین و جدی ترین توصیه اینجانب به شما این است که چند مشاوره رودررو با یک مشاور حرفه ای حتماً داشته باشی
    وسپس یک طرف منصف مورد وثوق دو طرف پا درمیانی کند

این از اولین توصیه جدی
    دومین توصیه جدی مشکلات خودت را که بطور کاملا سربسته اینجا مطرح کردی برای خودت روی کاغذ یادداشت کن
    و بعد منصفانه تحقیق کن که این مشکلات آیا واقعا وجود دارند یا همه اش بر اساس حدس و گمان است
    سومین توصیه این زندگی شما و همسرتان است کسی که از این زندگی لذت میبرد شما دو نغر هستید و کسی که رنج می برد هم شما دو نفرید پس هر تصمیمی که میگیری برای خودت و همسرت باشد

این از سفارشات جدی

ولی سوالهای اینجانب از شما که البته منتظر پاسخهایتان بنده نیستم بلکه فقط به خاطر این است که هم در خلوت با خودتان داشته باشید و هم کارشناسان سایت در انتخاب جواب شما راحت تر راهنمایی کنند

سن شما چقدر است
    چند سال از ازدواج شما می گذرد
    تحصیلات خودتان و همسر تان
    مسئله بدبینی و بد گمانی هم مطرح است سوء ظن مطرح است
    با اقوام خود یا همسرنان روابط نزدیک دارید رفت و آمد زیاد یا فقط منحصر به شب عید است
    چه قدر به همسرتان اطمینان دارید
    فرزند شما چه سنی دارد
    موقعیت مالی و اجتماعی شما چقدر مطلوب است
    اگر مسئله عقیده مذهبی نباشد باز هم ایراد دیگر همسرتان دارد که بخواهید از او جدا شوید
    یعنی اگر عقیده همسرتان با شما هم خوانی داشته باشد حاضرید زندگی مشترک شما ادامه یابد
    زندگی مشترکتان چقدر برای شما ارزش دارد
    عاشق همسرتان هستید
    چقدر دوست دارید همسرتان غیر از عقیده فرم دیگری باشد که دلخواه شما باشد
    شما هیچگونه اعتیاد یا رفتار نامناسب و دور از شأن ایشان یا خانواده تان داشتید
    همسرتان چه رفتار یا گفتاری داشته باشد که شما عقیده او را ندید بگیرید و بتوانید زندگی مشترکتان را ادامه دهید
    چه رفتارهایی همسرتان داشته که از زندگیتان لذت بردید
    تا بحال موجب افتخار همسرتان شدید؟
    فکر میکنید اگر همسرتان را طلاق بدهید مشکلات زندگی او و شما تمام میشود
    و ده ها سؤال دیگر از این دست؟

متشکرم
    ای بی خبر بکوش که صاحب خبر شوی
    تا راهرو نباشی کی صاحب خبر شوی

7. صلوات ها 16

علاقه
    کامپیوتر و زبان و مداحی
    نوشته
    27
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    277

نقل قول نوشته اصلی توسط شادان نمایش پست ها
    فرزند هم دارید؟
    دوستان عزیز م متحیر و شادان وخیلی دوستان دیگر که به بنده لطف داشتند تمام مشکل زندگی من این است

اولآمن دوفرزند دارم یکی 4سال و دیگری 7ماه دارد و حدود 6 سال است که ازدواج کردهام خودم 29 سال دارم و همسرم 23 سال مشکل من با خانمم ازوقتی که برای باردوم حامله شد شروع شد فرزند اولم دختر است و 4سال دارد فرزند دوم من پسر است که خانم من از زمانی که پسرم یک ماهه حامله بود نماز را ترک کرد در گذشته بااینکه در خانواده بی نمازی بزرگ شده بود من اور را به راه خدا اوردم و او حتی از من هم ایمانش قوی تر شد تا روزی که برای بار دوم حامله شد و همه چیز را کنار گذاشت او کسی بود که بار ها ختم قران می کرد روزه می گرفت به همه ی مراسم عزاداری در محله هایمان می رفت و اما امروز حتی نمی خواهد اسم خدا را بیاورد تا مشکلی پیش می اید به خدا ناسزا می گوید به امامن توهین می کند الان پسرم 7ماه بدنیا امده و حدود 6ماه است که خانمم خیلی بدتر شده من خودم دلیلش رو سه چیز می دانم اول وضعیت مالی من که چند ماهی است که بد است الان شکر خدا خوب شده دومین دلیل خواهر زن من است چون اون نه به پدر و مادر ش احترام می گذارد نه به شوهرش و رابطه زن من با خواهرش زیاد است من مطمئن هستم بی احترامی به شوهر و خود سری را از او اموخته است خواهرزنم به شوهرش ناسزا می گوید اور ا در همه جا کم می اورد چون شوهرش بی سواد و از زمانه چیزی حالیش نیست خیلی مرد بی تفاوتی است وغیره و سومین دلیل گوشی موبایل است من خیلی اورا زیر نظر داشتم که با کی صحبت می کند باکی نمی کنند تا 90درصد با دوستانش که بیشتر مجرد هستند صحبت می کند اما در مورد صحبت با مردها نمی دانم ولی زیاد پیامک رد بد ل می کند بارها خواستم گوشی رو بگیرم اما دعوایمان شد ه وبه کتک کاری کشیده شده نکته ی مهم اینجاست که از کتک و خدا و هیچ چیز نمی ترسد چون از بچگی با کتک بزرگ شده و تنها ا ز پدر می ترسد و پدرش هم ادم بی سواد ی است و یاد ندارد که انها را نصیحت کند چون نماز نمی خواند و احترام را نمی داند شاید اشتباه من هم وصلت با این خانواده بوده است اما من زنم را به راه خدا اوردم ولی نمی دانم چه طور شد که به این روز افتاده خوب سرتان را درد نیاورم اما دعوای ما که منجر به جدایی ما شد از روزی شروع که ساعت 1 نصب شب که از پای کامپیوتر بلند شدم چون چند تا پرونده در مورد خشک سالی بود با انها را وارد می کردم و بعد که تمام شد وقتی که به اتاق خواب رفتم دیدم خوانمم زود و سریع گوشیشو قایم کرد و به من خندید و من به خوبی به طرفش رفتم و به او کفتم چرا گوشی رو قایم کردی او گفت نکرداه گفتم به که پیام می دادی گفت دوستم سحر خلاصه بحثمان بالا گرفت چون او به راحتی قسم دروغ می خوردو به راحتی به من ناسزا می گوید حر ف می زنی نصیحت می کنی به خوبی با او رفتار می کنی بازم فایده ندارد خلاصه ان شب دعوایمان شد وساعت 1 شب شروع به جیغ کشیدن کرد چون من گوشی و سیم کارت را شکستم که می بایست این کاررا زودتر از اینه می کردم و او می خواست قرص بخورد که من مانع شدم و من به او گفتم که به خوبی طلاقت می دهم و مهریه ات را هم می دهم که ارام شد و سر جایش نشست دلیل اینکه با من نمی تواند زندگی کند را درست نمی دانم شاید به خاطر اینکه خواهرش به دون اجازه شوهرش هر کار که به خواهد می کند واز او تقلید می کند و هر وقت من به موضوعی نه می گویم بین ما دعوا می شودحا لا مانده چکار کنم طلاق بگیرم بچه هام که کوچکند انها را چکار کنم طلاق نگیرم چطور او را به زن خوب و اسلامی و اهل نماز بر گردانم امیدوارم مشکلم را واضح گفته باشم شما را به خدا م را راهنمایی کنید با توجه به مشکلات زندگی من
    ای خـــدایـــی که هم دنــیـا رو داری هم اخرت رو رحم کن بر کسی که نه دنیا رو دارد و نه اخرت رو

9. صلوات ها 16

علاقه
    حقیقت/ راستی/
    نوشته
    149
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1149

از خواندن مطالب شما واقعا متاثر شدم

حدس میزنم این امکان وجود داشته باشد که پرینت مکالمات تلفنی و smsهای ایشون را تهیه کنید
    برای سلامتی اقا و تعجیل درظهورش و هدیه به روح پدر مرحومم یک صلوات

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

11. صلوات ها 11

علاقه
    کامپیوتر و زبان و مداحی
    نوشته
    27
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    277

پاسخ

از خواندن مطالب شما واقعا متاثر شدم:ghamgin::ghamgin::ghamgin:

حدس میزنم این امکان وجود داشته باشد که پرینت مکالمات تلفنی و smsهای ایشون را تهیه کنید
    مشکل اینجاست که سیم کارت اعتباری ریز مکالمه ندارد و نمی شود پرینت گرفت

13. صلوات ها 12

علاقه
    دنیای دیجیتال ، ورزش ، اقتصاد ، تفکر
    نوشته
    262
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2178

دوستان عزیز و گرامی صبر کنید تا کارشناسان محترم تشریف بیاورند تا جوابی کامل و بدون نقص ارائه دهند

یا علی
    دانلود سخنرانی دکتر شاهین فرهنگ در مورد ازدواج موفق

مجموعه سخنرانی بسیار جذاب و شنیدنی

15. صلوات ها 17

علاقه
    تنها به یاد توست، جوش و خروش ما / ای مهدی عزیز، ای آخرین امید
    نوشته
    3,382
    حضور
    16 ساعت 9 دقیقه
    دریافت
    44
    آپلود
    22
    گالری
    495
    صلوات
    31673

پرسش

نقل قول نوشته اصلی توسط bhe نمایش پست ها
    اما امروز حتی نمی خواهد اسم خدا را بیاورد تا مشکلی پیش می اید به خدا ناسزا می گوید به امامان توهین می کند الان پسرم 7ماه بدنیا امده و حدود 6ماه است که خانمم خیلی بدتر شده
    با سلام و احترام

از کارشناسان محترم بخش احکام خواهشمندم بفرمایند:

ناسزا گفتن به خدا و توهین به ائمه در چنین موقعیت و حالاتی چه حکمی داره ؟

با تشکر

امام حسین علیه السلام میفرمایند: هرکس هدف و خواسته ای را با معصیت و نافرمانی خدا بجوید, بیشتر از آنچه را که بدان امید دارد از دست میدهد و سریعتر در آنچه که از آن میترسید واقع میشود.

17. صلوات ها 12

نوشته
    1,538
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    44
    آپلود
    0
    گالری
    8
    صلوات
    15416

از خواندن مطالب شما واقعا متاثر شدم:ghamgin::ghamgin::ghamgin:

سلام خدمت دوست عزیز و جدید
    مساله شما با مشاوره عمومی در سایت بیشتر پیچ می خورد و گاها جواب های ناصحیحی داده می شود.
    بهترین کار مشاوره حضوری شما و همسرتان با یک مشاور متبحر است و البته عرض کنم که مساله شما قابل حل است و آنچنان که فکر می کنید سخت نیست.
    توصیه میکنم از طریق استاد حامی اقدام کنید.

ویرایش توسط مدیر اجرایی : ۱۳۹۰/۰۳/۰۱ در ساعت ۱۰:۴۶

19. صلوات ها 20

علاقه
    کامپیوتر و زبان و مداحی
    نوشته
    27
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    277

دوستان و کارشناسان عزیز روز به روز شرایتم دارد بدتر می شود چون حتی بچه هایم را پیش خودم اوردهام و حتی از انها هم دل کنده است و مشاوران شهر ما انقدر خوب نیستند رفته ام جواب نگرفته ام من خودم شخصآ نمی خواهم توی این شرایط که بچه ام 7ماه دارد فکر جدایی بکنم فقط نمی دانم چطور ان را اصلاح و به زندگی گذشته بر گردانم

21. صلوات ها 18

صفحه 1 از 6 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۵/۰۷/۲۸, ۱۳:۳۱ : 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری