صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: 666 سايت ‌شيطان‌پرستي در ايران ‌فعاليت مي‌كنند‌

 1. #1

  عضویت
  جنسیت دي ۱۳۸۸
  علاقه
  اهل بیت علیهم السلام
  نوشته
  10,422
  حضور
  158 روز 16 ساعت 21 دقیقه
  دریافت
  624
  آپلود
  104
  گالری
  1588
  صلوات
  94069

  666 سايت ‌شيطان‌پرستي در ايران ‌فعاليت مي‌كنند‌
  666 سايت ‌شيطان‌پرستي در ايران ‌فعاليت مي‌كنند‌

  خبرگزاري فارس: يك متخصص رفتارشناسي و فرهنگي با تشريح ناتوي فرهنگي در كشور‌ گفت:‌ الان 666 سايت شيطان‌پرستي در ايران به زبان فارسي فعاليت مي‌كنند‌ و 1400 شبكه فارسي ترويج شيطان‌پرستي نيز در ايران قابل دريافت است.  به گزارش خبرنگارسياسي خبرگزاري فارس، مجيد ابهري متخصص رفتارشناسي در شاخه آسيب‌شناسي كه در نشست هفتگي انصارحزب‌الله سخن ‌مي‌گفت، با اشاره به پديده بدحجابي اظهار داشت: بدحجابي اصلي‌ترين آسيبي است كه امروز بنيان‌هاي جامعه را تهديد مي‌كند.

  وي با بيان اينكه دشمن از مدت‌ها قبل تهاجم فرهنگي و ناتوي فرهنگي را عليه ما تشكيل داده است، گفت: دشمن ‌سياست‌ها و ‌اهدافي ‌كه از طريق ناتوي نظامي پيگيري مي‌كرد را امروز با متمركز كردن توانايي‌هاي نرم‌افزاري و سخت‌افزاري خود در كشورها و تحت نظارت لابي فراماسون و صهيون دنبال مي‌كند.

  اين متخصص رفتارشناسي با بيان اينكه به يك بعد از ابعاد رفتاري تهاجم و ناتوي فرهنگي كمتر توجه شده است، يادآور شد: در آذر ماه سال 1368 ‌مقام معظم رهبري ضرورت مهندسي فرهنگي در مقابل تهاجم فرهنگي بيگانه را مطرح كردند و اين موضوع را هر سال هم گوشزد مي‌كنند.

  ابهري ادامه داد: 22 نهاد و سازمان پيشگيري كه از 22 سال پيش تا به حال ‌بودجه گرفته‌اند، بايد جوابگو باشند كه با اين پول‌ها چه كار كرده‌اند؟ آيا اين چيزي كه در جامه مشاهده مي‌كنيم، نتيچه پيشگيري است كه موساد و سازمان سيا ‌در مرز ايران آزمايشگاه‌هاي توليد شيشه و كراك ايجاد كنند و به قاچاقچي‌ها نسيه بدهند تا به اين مملكت بياورند؟

  وي افزود: من در سمينار ائمه جمعه كشور عرض كردم كه آقايان علما دعا كنيد جوانان ترياكي شوند، همه خنديدند و من گفتم ‌يك ترياكي بچه سه ساله‌اش را به جاي عروسك با چاقو سوراخ سوراخ نمي‌كند و يك پسر 22 ساله در يافت‌آباد تهران سر پدرش را نمي‌برد؛ بنابراين ناتوي فرهنگي شروع شده و با يك ابزار خاص حمله را شروع كرده است.

  اين متخصص رفتارشناسي با اشاره به هجوم و شبهه‌افكني دشمن تصريح كرد: هدف آنها اين است كه مادي‌گرايي، رفاه‌گرايي و مصرف‌گرايي را در مقابل آخرت‌گرايي ‌و عرفان‌هاي دروغين و باورهاي كاذب را ‌در مقابل عرفان‌هاي شيعي و علوي اصيل قرار دهند.

  ابهري با اشاره به يك فرقه منحرف يادآور شد: شخصي آمده و مي‌گويد بنده حلقه واسطه فيض كيهاني هستيم و يك سري زن بي‌حجاب دور خودش جمع كرده و كلاس تشكيل داده و ديپلم مي‌‌دهد و به قول خودش فرادرمان‌گري مي‌كند، لذا بنده از ايشان و تمام طرفدارانشان دعوت مي‌كنم در هر جايي كه خودشان قرار مي‌گذارند، مناظره علمي كنم.

  وي افزود: الان 666 سايت شيطان‌پرستي در ايران به زبان فارسي فعاليت مي‌كنند‌ و 1400 شبكه فارسي ترويج شيطان‌پرستي در ايران قابل دريافت است، به طور متوسط هر سال هم 5 ماهواره فارسي ‌به اين تعداد اضافه مي‌شود كه بحث طولاني را مي‌طلب، بنابراين بايد خيلي مواظب باشيم، چرا‌كه ماموريت‌هاي خاص اين سايت‌ها و شبكه‌ها فقط براي ماست و به قولي اين چاقو را فقط براي گردن جمهوري اسلامي و بچه‌هاي ‌مسلمان ما تيز مي‌كنند.


  اين كارشناس مسائل اجتماعي و فرهنگي در ادامه با تأكيد بر اينكه شركت‌هاي هرمي پشتوانه اصلي مكاتب عرفان‌هاي دروغين و پوشالي از جمله شيطان‌پرستان هستند، تصريح كرد: آنها سعي مي‌كنند تنبلي اجتماعي را در كشور به عنوان يك ارزش و زرنگي در جامعه گسترش ‌دهند.

  ابهري با طرح اين سوال كه وقتي شركت‌هاي هرمي را وارد ايران كردند، آيا گمان مي‌كنيد فقط به خاطر پول بود؟ توضيح داد: اين‌ها منابع مالي مكاتب شيطان پرستي شركت‌هاي هرمي هستند و از اين شركت‌ها به عنوان اهرم اقتصادي بهره‌ مي‌گيرند.

  اين كارشناس مسائل اجتماعي خاطرنشان كرد: شاخه ‌و ابزار ‌ناتوي فرهنگي، اينترنت، ماهواره و سايت‌هاي اينترنتي هستند.

  ابهري اظهار داشت: در سال 68 مقام رهبري ولي فقيه تهاجم فرهنگي را گوشزد كردند، ولي آن موقع منِ متخصصِ دانشگاهي خواب و مرده بودم و نمي‌دانم چه كار مي‌كردم.

  "اگر رفتار ابهري و باورهايش با خط‌كشي ولي فقيه همخواني دارد، مخلص او هستيم؛ وگرنه خداحافظ چرا‌كه ما با كسي عقد برادري و اخوت نبسته‌ايم چراكه ملاك‌ها پيروي و اطلاعات از رهبري است و مردم تا وقتي رهبر بالاي سرشان است و دين دارند، شكست‌ناپذير خواهند بود. "

  وي تصريح كرد: شخصي به نام طاهري مدعي است ‌واسطه حلقه كيهاني‌ست و از طرفي مي‌گويد قرآن سراسر تناقض است، چه كسي گفته زنان حجاب داشته باشند؟ حجاب مربوط به اعراب زمان جاهليت بوده است، چه كسي گفته زن با مرد دست ندهد؟ اين‌ها باورهاي اين شخص است كه واسطه حلقه فيض است، لذا هدف اصلي تزلزل در بنيان اساسي انقلاب اسلامي است.

  اين كارشناس مسائل فرهنگي ادامه داد: مقابله اساسي با نمادهاي انقلاب اسلامي از ديگر ابزارهاي تهاجم فرهنگي است، لذا امثال جين شارپ مي‌گويد با نماد‌هاي انقلاب كشور از طريق مسخره كردن ارزش‌ها مقابله كنيد.

  "جوانان اين جمع ممكن است يادشان رفته باشد ولي آنهايي كه مثل من محاسني سفيد كرده‌اند، يادشان نمي‌رود اينهايي كه امروز ادعاي مرجعيت مي‌كند و مي‌خواهند به اصطلاح براي خودشان در قم يلي باشند، وقتي در تهران بودند، پسرشان چه‌كاره بود و خودشان چه‌كاره بودند، لذا حيف كه اجازه نداريم و‌الا اين‌گونه آدم‌ها را آنچنان مي‌شستيم كه هيچ مرده‌شوري در تاريخ نشسته بود تا جوانان متوجه شوند كه اينها چه كساني هستند، ديگر از من دانشگاهي انگلستان درس‌خوانده برنمي‌آيد كه با او رقابت كنم، او براي خودش ‌آيت‌الله شده است ولي اينجا كه در مجلس بود، خدا مي‌داند بچه‌هايش چه كارهايي مي‌كردند، حالا به قم رفته و براي خودش به اصطلاح نظريه‌پرداز ولايت فقيه شده است. البته مه فشاند نور و سگ عوعو كند. "

  وي ادامه داد: حالا بعضي‌ها چند روزي به غرب رفته‌اند و ‌روشنفكر شده‌اند. خود روشنفكر‌بيني مرضي از نظر رفتاري است كه به جان بخشي از روشنفكران ما افتاده است كه فكر مي‌كنند با چند كلمه و تعبير خاص روشنفكر مي‌شوند. اينها بخشي از روشنفكران ما هستند كه به غرب رفته و در آنجا استحاله فرهنگي شده‌اند و برگشته‌اند و از طرفي نوكران بي‌مزد و مواجب فرهنگي غرب شده‌اند. البته يك عده از اينها ماموريت دارند و پول مي‌گيرند.

  ابهري در ادامه سخنان خود توضيح داد: بدحجابان در كشور ما چهار گروه هستند و نبايد به دنبال پنجمين گروه آن باشيم؛ اول مانكن‌هاي رنگ و روغن زده كه مأمور هستند و از بي‌بي‌سي و صداي آمريكا و مراكز صهيونيستي و بهائيت و فراماسونري حقوق مي‌گيرند كه بيايند در خيابان‌ها بزك كنند و چند نفر هم از دور از اينها عكس بگيرند و ‌در تلويزيون‌ها و سايت‌ها بگويند زنان ايراني از حجاب خسته شده‌اند، لذا كار به جايي رسيده كه يك شركتي به نام اوريف‌ليم در قالب فروشندگي لوازم آرايش مانكن‌هاي جنسي انتخاب مي‌كند.

  وي گفت: متأسفانه ايران در آسيا مقام اول و در دنيا مقام هفتم را در مصرف لوازم آرايشي دارد. آن وقت آنهايي كه هر روز آرايش مي‌كنند، در سال 5/2 كيلوگرم مواد شيميايي به بدن خود مي‌فرستند كه يكي از آنها سرب است كه موجب سقط جنين، پيري‌ زودرس، نازايي، ريزش مو و سرطان سينه مي‌شود.

  اين متخصص رفتارشناسي گروه دوم بدحجاب را بيماران رواني عنوان كرد و افزود: بنده به عنوان يك رفتارشناس به شما عرض مي‌كنم برخي از آنهايي كه آرايش مي‌كنند و بدحجاب هستند، دچار يك بيماري رواني به نام بدشكل هراسي هستند كه وسواسي است كه بخشي از آن ارثي و ژنتيك است و مقداري از آن از نارسايي در فرستنده‌هاي مغزي بوجود مي‌آيد و وسواس جسمي پيدا مي‌كنند. از نظر رفتاري اين يك بيماري است و بايد درمان شوند.

  ابهري گروه سوم را نيز داراي ‌بيماري به نام هيستوريونيك خواند و اظهار داشت: هيستوريونيك به معناي خودنمايشي است. اينها مي‌خواهند به‌گونه‌اي‌ جلب توجه‌ كنند كه ديگران به آنها نگاه كنند. در زنان لباس تنگ، كوتاه و بدن‌نما نشانه بيماري خودنمايي يا هيستوريونيك است. 85 درصد از كساني كه تجاوز جنسي مي‌كنند، متلك مي‌گويند و يا دختران مردم را مي‌دزدند، باعث آن همين بيماري هيستوريونيك است كه لباس تنگ و چسبان مي‌پوشند.

  وي با بيان اينكه 89 درصد از زناني كه مورد آزار خياباني قرار مي‌گيرند، بدحجاب‌ها هستند، گفت: گروه چهارم هم مقلّدها هستند، ‌‌وقتي رسانه‌ها و نمادهاي ما الگوهاي خودي را معرفي نمي‌كند و از حضرت زهرا(س) سخن گفتن فقط مختص به فاطميه مي‌شود، چنين مي‌شود.

  منبع

 2. صلوات ها 15


 3. #2

  عضویت
  جنسیت شهريور ۱۳۸۹
  علاقه
  مطالعه،كوه،شنا ،نت
  نوشته
  377
  حضور
  8 دقیقه
  دریافت
  9
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  2409  قبول کنید باور این آمار خیلی سخته و من فکر می کنم که بعضیها خیلی بیش از حد حساسندواین بده
  همان طلبگی برای من کافی است. البته اگر بتوانیم پایبند به میثاق طلبگی پیش برویم. که این میثاق را از نوجوانی و جوانی قولاً و فعلاً با خدا بستیم».

 4. صلوات ها 7


 5. #3

  عضویت
  جنسیت دي ۱۳۸۸
  علاقه
  اهل بیت علیهم السلام
  نوشته
  10,422
  حضور
  158 روز 16 ساعت 21 دقیقه
  دریافت
  624
  آپلود
  104
  گالری
  1588
  صلوات
  94069  وي افزود: الان 666 سايت شيطان‌پرستي در ايران به زبان فارسي فعاليت مي‌كنند‌ و 1400 شبكه فارسي ترويج شيطان‌پرستي در ايران قابل دريافت است، به طور متوسط هر سال هم 5 ماهواره فارسي ‌به اين تعداد اضافه مي‌شود كه بحث طولاني را مي‌طلب، بنابراين بايد خيلي مواظب باشيم، چرا‌كه ماموريت‌هاي خاص اين سايت‌ها و شبكه‌ها فقط براي ماست و به قولي اين چاقو را فقط براي گردن جمهوري اسلامي و بچه‌هاي ‌مسلمان ما تيز مي‌كنند.
  فعالیت 77 هزار رسانه علیه اسلام و ایران
  http://www.askdin.com/showthread.php?t=9963
  و
  40 هزار سايت اينترنتی عليه شیعه فعاليت می‌كنند
  http://www.askdin.com/showthread.php?t=1495

  باور داشته باشیم امروز همه دنیا مترصد ضربه به اسلام عزیز و علی الخصوص انقلاب و آرمانهای آن می باشد
  واین آمار تلنگری است که به خود آییم.
  موفق باشید


 6. صلوات ها 14


 7. #4

  عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۹۰
  نوشته
  366
  حضور
  36 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  3065  واااااااااي جقدر زياد
  خوب اكر كسي بلد هست هك كند خيلي خوب مي شود اين سايتها را هك كند
  اللهم عجل لوليك الفرج
  ویرایش توسط مدیر اجرایی_فرهنگی : ۱۳۹۰/۰۲/۲۹ در ساعت ۰۲:۳۳
  با سلام
  خوشحال مي شوم
  كه در دار فاطميه صلوات شركت كنيد

  اين موضوع با تابيك موضوع تقدیم به گل نرگس است
  خوشحال مي شوم مقداري از صلواتهاي محمديتان را مخصوص دار الصلوات باشد

 8. صلوات ها 8


 9. #5

  عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۹
  نوشته
  179
  حضور
  2 ساعت نامشخص
  دریافت
  4
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  751  سلام
  یکی قشنگ توضیح بده این عدد 666 از کجا بدست آمده که مربوط شده به شیطان
  متشکر
  مزرع سبز فلک دیدم و داس مه نو یادم از کشته خویش آمد و هنگام درو

 10. صلوات ها 7


 11. #6

  عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۹
  نوشته
  179
  حضور
  2 ساعت نامشخص
  دریافت
  4
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  751  لطفا جواب بدهید
  مزرع سبز فلک دیدم و داس مه نو یادم از کشته خویش آمد و هنگام درو

 12. صلوات ها 5


 13. #7

  عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۹۰
  نوشته
  80
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  251  نقل قول نوشته اصلی توسط hoomanb نمایش پست ها
  سلام
  یکی قشنگ توضیح بده این عدد 666 از کجا بدست آمده که مربوط شده به شیطان
  متشکر
  سلام
  شاید این یک اشتباه خبری و یا چاپی باشد و اشاره به ۶۶۶ نماد شیطان (همان شیطان پرستان بوده است)که مورد نظر آقای مجيد ابهري متخصص رفتارشناسي در شاخه آسيب‌ شناسي بوده نه سایتها
  البته میتوانید از منبع اصلی بپرسید

  http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=9002260360
  ویرایش توسط یا علی (ع) : ۱۳۹۰/۰۲/۲۹ در ساعت ۱۴:۳۴
  از امام صادق عليه السلام روايت است كه :
  به خدا سوگند نزد ما سرى از اسرار و علمى از علوم خداوند هست ، به خدا سوگند كه فرشته مقرب و پيامبر مرسل و مؤمنى كه خداوند دل او را براى ايمان آزموده باشد نيزتاب تحمل آن را ندارند.
  ...
  ( كافى ) ج 1، ص 402.

 14. صلوات ها 7


 15. #8

  عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۹
  نوشته
  179
  حضور
  2 ساعت نامشخص
  دریافت
  4
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  751  کار با اشتباه بودن یا نبودن خبر ندارم .
  جناب "یا علی (ع)" می گوید که شیطان 666 تا نماد دارد ولی به نظر من خیلی قانع کننده نیست
  اگر کسی اطلاعات بیشتری دارد در بحث شرکت کند
  مزرع سبز فلک دیدم و داس مه نو یادم از کشته خویش آمد و هنگام درو

 16. صلوات ها 3


 17. #9

  عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۹۰
  نوشته
  80
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  251  نقل قول نوشته اصلی توسط hoomanb نمایش پست ها
  کار با اشتباه بودن یا نبودن خبر ندارم .
  جناب "یا علی (ع)" می گوید که شیطان 666 تا نماد دارد ولی به نظر من خیلی قانع کننده نیست
  اگر کسی اطلاعات بیشتری دارد در بحث شرکت کند
  سلام
  من کی گفتم شیطان ۶۶۶ نماد دارد؟
  گفتم شاید این اشاره ای در گفتههای جناب
  آقای مجيد ابهري به نماد شیطان باشد و خبر نگار و یا .......اشتباه برداشت کرده و گفته اند که ۶۶۶ تا سایت شیطان پرستی در ایران وجود دارد
  خود این اعداد یکی از علامتهای و یا نمادهای شیطان پرستیست
  ۶۶۶: یک سمبل با عنوان « شماره تلفن شیطان » توسط گروه‌های هوی متال وارد ایران اسلامی شده اما در حقیقت علامت انسان و نشانه جانور در میان شیطان‌پرستان تلقی می‌شود و براساس مکاشافات ۱۳:۱۸ « … پس هر کس حکمت دارد عدد وحش را بشمارد ،زیرا که عدد انسان است و عددش ۶۶۶ است . »

  از ۶۶۶ یا عدد شیطان هم در کتاب عهد قدیم و هم در کتاب وحی کتاب مقدس عهد جدید (نوشته سنت جان) بارها نام برده شده است.
  هرچند که دست کم یک مورد اشاره به ۶۶۵ و ۶۱۶ هم در کتاب های باستانی موجود است. در سال ۲۰۰۵ خوانش متنی بسیار قدیمی تر این قضیه قوت گرفت که عدد مورد نظر ۶۱۶ باشد و نه ۶۶۶.
  به هرحال همین موضوع ۶۶۶ و ارتباط آن با جریان های مختلف، قرن هاست که مورد مشاجره الهیون و گروه های کلیسایی بوده است.
  در آیه ۱۳ از فصل ۱۸ کتاب عهد جدید چنین آمده است:
  «این جا فرزانگی است. بگذاریم که به او فهمانده شود شماره عدد شیطان: برای آن عدد، یک انسان است، ششصد و شصت و شش.»
  بسیاری از پژوهشگران در علوم مختلف، عدد ۶۶۶ را به موضوعات مختلف ارتباط دادهاند. در حوزه های نامرولوژی، الهیات، تاریخ، ریاضیات و... بارها این عدد مورد تجزیه قرار گرفته و سرچشمه ها و سرنوشت های متفاوتی داشته است. کشتارها و جنگ های کالیگولا و نرون، آتش فشان کوه پومپی و حتی تعداد حروف موجود در نام پاپ ها! از نتایج این ربط دادن ها بوده است.
  فردی که عدد ۶۶۶ را به همراه دارد آنتی کرایست یا ضدمسیح نامیده می شود. گفته می شود که این عدد را می توان بر روی تن این فرد - خصوصا زیر موهای سر - یافت. هرچند که مدتی است افرادی مثل تری دی. واتکینز اعلام کرده اند که این عدد می تواند روی کارت اعتباری فرد یافت شود و یا مثل یک میکروچیپ در تنش جاسازی شده باشد!
  این قضیه از آنجا نشات گرفت که عدد ۶۶۶، تمپلیت بارکدها است.
  در آیین کابالا - عرفان یهود - عدد ۶۶۶ جایگاهی رازآمیز و مقدس دارد و به نشانه حیات مادی گرفته می شود.
  بیماری ترس از این عدد - که گویا در جوامع مسیحی بسیار هم شایع است hexakosioihexekontahexaphodia - نام دارد.
  در طول تمام قرون، این خرافه ها، کاربردهای دیگری هم داشته اند و آن در هنر و ادبیات بوده است. به ویژه در سینما.
  عدد ۶۶۶ تا به حال دستمایه حدود ۲۰ فیلم مطرح سینمایی و تلویزیونی بوده و تمام آن ها با در نظر گرفتن وجهه شیطانی این عدد و ضد مسیح بودن دارنده آن، سعی در پروراندن داستانی ترسناک با استفاده از تقابل خیر و شر داشته اند.
  شاید مشهورترین این فیلم ها طالع نحس (omen) باشد که با رویکردی مذهبی و نیز به شدت سیاسی داستان چیرگی شر بر خیر را به نمایش می گذارد.

  ویرایش توسط یا علی (ع) : ۱۳۹۰/۰۲/۲۹ در ساعت ۱۹:۲۰
  از امام صادق عليه السلام روايت است كه :
  به خدا سوگند نزد ما سرى از اسرار و علمى از علوم خداوند هست ، به خدا سوگند كه فرشته مقرب و پيامبر مرسل و مؤمنى كه خداوند دل او را براى ايمان آزموده باشد نيزتاب تحمل آن را ندارند.
  ...
  ( كافى ) ج 1، ص 402.

 18. صلوات ها 4


 19. #10

  عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۹
  نوشته
  179
  حضور
  2 ساعت نامشخص
  دریافت
  4
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  751  سلام
  اطلاعات خوبی ارائه کردید و جای تشکر دارد.
  اما باز هم مشخص نشد این عدد چطور بدست آمده با حساب شده و چه مبنایی داشته
  اگر اشتباه متوجه نشده باشم در متنی که از مکاشفات آوردید این عدد مربوط به انسان دانسته شد، بالاخره نفهمیدم این عدد شیطانه یا انسان
  متشکر
  ویرایش توسط hoomanb : ۱۳۹۰/۰۲/۳۰ در ساعت ۱۶:۰۳
  مزرع سبز فلک دیدم و داس مه نو یادم از کشته خویش آمد و هنگام درو

 20. صلوات ها 2


صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. نقد استاد مطهري‌ به‌ نظر استاد زرين‌كوب‌ !!!
  توسط رضا در انجمن تاریخ ایران
  پاسخ: 4
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۹/۱۹, ۱۳:۴۰
 2. ما را به جرم عشق مؤاخذه می‌كنند.اما كدام عشق!
  توسط صفورا1111 در انجمن پیام و وصیت نامه شهدا
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۷/۲۷, ۲۲:۴۳
 3. پاسخ: 23
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۲/۰۶, ۱۷:۱۶
 4. پاسخ: 2
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۳/۲۰, ۱۹:۵۳
 5. پاسخ: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۸۹/۱۰/۲۶, ۱۳:۳۴

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود