بی انصافی (برای ازدواج با من دوست شد یا برای سرگرمی؟)

تب‌های اولیه

8 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
بی انصافی (برای ازدواج با من دوست شد یا برای سرگرمی؟)

با سلام .من دختری 23 ساله که 7 ماه پیش در محل کار با پسری 27 ساله آشنا شدم. ولی بعد از مدتی رابطه را تمام کردند.
ولی من دلیل آن را نفهمیدم. حالا عذاب وجدان دارم که در این مدت من چه بودم آیا وسیله سرگرمی بودم با اینکه رابطه فقط تلفنی بود و مادرم در جریان بود.

حالا من بعد از 2 ماه هنوز این موضوع عذابم می دهد که در حقم بی انصافی شده است. لطفا کمکم کنید.

farzaneh_saz;111302 نوشت:
حالا من بعد از 2 ماه هنوز این موضوع عذابم می دهد که در حقم بی انصافی شده است. لطفا کمکم کنید.

سلام

این رابطه

مشروع بوده است یا خیر؟

(محرم شده بودید؟)

آیا پیشنهادی داده شده بود یا یک حس از خودتان بود؟
:Gol:

با سلام .من دختری 23 ساله که 7 ماه پیش در محل کار با پسری 27 ساله آشنا شدم. ولی بعد از مدتی رابطه را تمام کردند. ولی من دلیل آن را نفهمیدم. حالا عذاب وجدان دارم که در این مدت من چه بودم آیا وسیله سرگرمی بودم با اینکه رابطه فقط تلفنی بود و مادرم در جریان بود. حالا من بعد از 2 ماه هنوز این موضوع عذابم می دهد که در حقم بی انصافی شده است. لطفا کمکم کنید

سلام
ممنون از اعتمادتون
باز هم خوب بوده زود تموم شده ما مواردي زيادي داشتيم كه فردي كسي را عقد هم كرده بدون هماهنگي با خانواده بعد از دوسال و رابطه هاي مكرر زناشويي پسر مي گويد مادرم كس ديگري را پسنديده و من نمي توانم به او نه بگويم يعني همون داستان نخود سياه
به ياد داشته باشيد
عشق تموم و كمال سه ضلع داره
تعهد ( كه در دوستي هاي دخترو پسر نيست)+ صميميت( كه دختران در اينجا رابطه عاطفي عميق تري دارند) + شهوت ( كه پسرها كمپاني شهوتند)

اين تجربه از يك جهت خوبه از جهتي بد.
از اين جهت كه شما را ان شا الله بيمه مي كند خوبه چون: مؤمن از يك سوراخ دوبار گزيده نميشه.
از جهتي بده كه احساس مي كنيد با شما بازي شده و خودتون را كوچيك كرده ايد....
اما آن چه مهم است اينه كه به جاي اين كه به گذشته فكر كنيد تلاش كنيد كه آينده بهتري بسازيد.
توصيه مي كنم تاپيك هشدار براي كبري را يكبار دقيق مطالعه كنيد.

حامی;112571 نوشت:
عشق تموم و كمال سه ضلع داره تعهد ( كه در دوستي هاي دخترو پسر نيست)+ صميميت( كه دختران در اينجا رابطه عاطفي عميق تري دارند) + شهوت ( كه پسرها كمپاني شهوتند)

مثلث عشق با اين سه با هم كامل مي شود. و بهترين وجه آن خواستگاري رسمي با در جريان گذاشتن خانواده است.
يادتون باشه ما هميشه براي اشيايي كه زود خش بر مي دارند محافظ مي گذاريم . خانواده به ويژه پدر همون محافظ است برش نداريم كه خودمون خش و شايد هم خش خشي شويم

با سلام و سپاس از جناب حامی بزرگوار

حامی;112571 نوشت:

توصيه مي كنم تاپيك هشدار براي كبري را يكبار دقيق مطالعه كنيد.

==» هشدار برای کبری؛«==

هشدارهای بسیار مفید و آگاه کننده ای هست، بنده خودم بارها مطالعه کردم.

:Gol:

داستان های عبرت انگیز این تاپیک هم خیلی عالی و عبرت انگیز هست.

==» داستان هاي واقعي در مشاوره ها «==

موفق باشید

:Gol::Gol::Gol:

سراسیمه سلام هنگام انتظار سلام هنگام رسیدن سلام
نمی دونم دقیقا چی بگم
اما حقیقتش اینه که خواهر خوبم سهل انگاری کردی
و امیدوارم عبرت بگیری
چون حقیقتا دنیای امروز و آدم هاش هرگز قرار نیست مواظب تو باشن یا دل نگران تو باشن
همه
من
من
میکنن برای خودشون
خدا رو شکر چیزی نشده
اگه از رحمت خدا برگردی اشتباه دوم رو هم کردی
پس بدونه
پژمردگی
با امید به خدا
رو به سوی فردا
یاحق

با سلام .من دختری 23 ساله که 7 ماه پیش در محل کار با پسری 27 ساله آشنا شدم. ولی بعد از مدتی رابطه را تمام کردند. ولی من دلیل آن را نفهمیدم. حالا عذاب وجدان دارم که در این مدت من چه بودم آیا وسیله سرگرمی بودم با اینکه رابطه فقط تلفنی بود و مادرم در جریان بود. حالا من بعد از 2 ماه هنوز این موضوع عذابم می دهد که در حقم بی انصافی شده است. لطفا کمکم کنید.

سلام
هیچ دختر هوشیار مومنی رابطه را بر تحقق روند عادی ازدواج یعنی همان خواستگاری مرسوم مقدم نمی کند حدا اقل بعد از این
موفق باشید
موضوع قفل شده است