###شما با مزاحم تلفنی تون چه برخوردی دارین؟##استمداد از کارشناسان سایت

تب‌های اولیه

65 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
###شما با مزاحم تلفنی تون چه برخوردی دارین؟##استمداد از کارشناسان سایت

من خودم که موندم چکار کنم؟:Gig:

نقل قول:
من خودم که موندم چکار کنم؟:gig:

شما چن سالتونه که هنوزم درگیر مشکلات نوجوانی هستین؟
با صدای کلفت ،شیش دنگ بگید اقا دیگه مزاحم نشو!

اونم میره و دیگه برنمیگرده

اين را تو بازي خلاقيت جناب حامي نوشتم ميتوني هر كدوم را كه دوست داري انتخاب كني.

1.گوشي را برنميداريم.

2.گوشي را در مياريم فوشش ميديم.ميگيم:(مگه تو خواهر مادر نداري؟؟!!)

3.اصلا ميبينيم حرف حسابش چيه؟!

4.دو شاخه را از تو پريز در مياريم.

5.باهاش دوست ميشيم.

6.به مخابرات خبر ميديم.

7.دايورتش ميكنيم رو 110(خيلي حال ميده من امتحان كردم)

8.اين خط را ميندازيم دور يه خط تلفن جديد ميكشيم.

9.از طريق نت خطش را هك ميكنيم تابراش همش اشغال بزنه.

10.شمارش را بر ميداريم نصف شب هي بهش ميتكيم.

11.گوشي را ميزاريم در بلندگو تو ميكروفن فوت ميكنيم.

12.حرفهاش را ضبط ميكنيم دفعه ي ديگه كه زنگ زد براش پخش ميكنيم.

13.اونقدر باهاش حرف ميزنيم تا خودش خسته بشه.

14.گوشي را قطع و وصل ميكنيم.

15گوشي را ميزاريم رو منشي تلفني.

16گوشي را ميزاريم جلوي تلويزيون شبكه 8 را براش ميزاريم.

17.ادرس اسك دين را بهش ميديم ميگيم بيكاري برو اونجا تا ......

18.به بزرگترهامون اطلاع ميديم.

19.نصيحتش ميكنيم.

20.گوشي را ميديم دست يه نفر كه كم شنواست مثل يه پيرزن .

21.پاپوش براش درست ميكنيم.

22.خونش را پيدا ميكنيم سيم تلفن را ميكشيم

. 23.شمارش را تو روزنامه ميزنيم يا تو نت پخش ميكنيم يا پشت صندلي اتوبوس مينويسيم.

24.گوشي را ميزاريم تو اب تا طرف غرق بشه.

منتقد;110734 نوشت:
شما چن سالتونه که هنوزم درگیر مشکلات نوجوانی هستین؟
منتقد;110734 نوشت:

چه ربطی به سن وسال داره ؟ مزاحم مزاحمه دیگه!

منتقد;110734 نوشت:
با صدای کلفت ،شیش دنگ بگید اقا دیگه مزاحم نشو!

جالبه !

سلام :Gol:

محب المهدي;110729 نوشت:
من خودم که موندم چکار کنم؟

به نظر من بهترین کار جواب ندادنه :ok:

آخه همین جواب دادن یعنی اینکه مخالف کار اون مزاحم نیستیم

شاد باشیــــــــــــــــــــــــم:ok:

التماس دعا:Gol:

[="blue"]به نام خدا
با سلام وعرض ادب
استاد حامی عزیز و سایر بزرگواران و کارشناسان گرامی همچون استاد امیدوار
در این راستا به شما کمک رسانی می کنند
انشاءالله[/]

محب المهدي;110729 نوشت:

شما با مزاحم تلفنی تون چه برخوردی دارین؟

من خودم که موندم چکار کنم؟:gig:

با سلام و احترام

با توجه به اينكه برخي از سوالات شما در تاپيك هاي ديگه، برگرفته از سوالات جوانان و نوجوانان هست .

بسيار خوب هست مشخص كنيد، اين سوال تون از ناحيه ي خودتون هست يا شخص ديگه اي ؟

اگر اين سوال از طرف شخص ثالثي هست، مونث يا مذكر ؟

ولي به طور كلي پاسخ ندادن به هر مزاحم تلفني بهترين روش مقابله هست .

با تشكر

موفق باشيد در پناه حق ؛

محب المهدي;110729 نوشت:
###شما با مزاحم تلفنی تون چه برخوردی دارین؟##استمداد از کارشناسان سایت من خودم که موندم چکار کنم؟

سلامممممممممممممم بر عزیزان اسک دین
ببخشید ی سوالی برای من پیش اومد
مگه آقایون هم مزاحم تلفنی دارند؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
:Moteajeb!::shad::ajab!::soal::ghash:
چه دنیایی شدها!!!!!
:god::hey:

سلام و عرض ادب
بدون اظهار هیچ اظهاراتی یا طرح پرسش یا امر و نهی
قطع مکرر
تنها را رهایی از تلفن مزاحم است

باقی راه ها به قصد انتقام پروسه را طولانی میکند

متشکرم

ستايش;110735 نوشت:
اين را تو بازي خلاقيت جناب حامي نوشتم ميتوني هر كدوم را كه دوست داري انتخاب كني. 1.گوشي را برنميداريم. 2.گوشي را در مياريم فوشش ميديم.ميگيم:(مگه تو خواهر مادر نداري؟؟!!) 3.اصلا ميبينيم حرف حسابش چيه؟! 4.دو شاخه را از تو پريز در مياريم. 5.باهاش دوست ميشيم. 6.به مخابرات خبر ميديم. 7.دايورتش ميكنيم رو 110(خيلي حال ميده من امتحان كردم) 8.اين خط را ميندازيم دور يه خط تلفن جديد ميكشيم. 9.از طريق نت خطش را هك ميكنيم تابراش همش اشغال بزنه. 10.شمارش را بر ميداريم نصف شب هي بهش ميتكيم. 11.گوشي را ميزاريم در بلندگو تو ميكروفن فوت ميكنيم. 12.حرفهاش را ضبط ميكنيم دفعه ي ديگه كه زنگ زد براش پخش ميكنيم. 13.اونقدر باهاش حرف ميزنيم تا خودش خسته بشه. 14.گوشي را قطع و وصل ميكنيم. 15گوشي را ميزاريم رو منشي تلفني. 16گوشي را ميزاريم جلوي تلويزيون شبكه 8 را براش ميزاريم. 17.ادرس اسك دين را بهش ميديم ميگيم بيكاري برو اونجا تا ...... 18.به بزرگترهامون اطلاع ميديم. 19.نصيحتش ميكنيم. 20.گوشي را ميديم دست يه نفر كه كم شنواست مثل يه پيرزن . 21.پاپوش براش درست ميكنيم. 22.خونش را پيدا ميكنيم سيم تلفن را ميكشيم . 23.شمارش را تو روزنامه ميزنيم يا تو نت پخش ميكنيم يا پشت صندلي اتوبوس مينويسيم. 24.گوشي را ميزاريم تو اب تا طرف غرق بشه.

سلام
البته این یک بازی خلاقیت بود در جمع بندی گفتم که بهترین و کاربردی ترین گزینه سکوت است سکوت.
جواب ابلهان چی....
در بحث هشدار برای کبری از اختلال هرزه گویی تلفنی سخن گفتم و گفتم این یک اختلال است در بسیاری از موارد.
فرد سالم با گفتگوی تمدن ها برای فرد سالم است نه بیمار
برای بیمار فحش دادن هم کیف داره
چی فحش دادن هم لذت داره
پس سکوت

حامی;110788 نوشت:
فرد سالم با گفتگوی تمدن ها برای فرد سالم است نه بیمار

البته اگر با سکوت هم ادامه داد از طریق قانون نه مقابله به مثل.

بله گفتم بیمار است و غریب و خودی هم حالیش نمیشه مردها را هم میگره.

یک فایده مزاحمت تلفنی
مهمان یکی از اقوام بودیم گفتند دامادم اله و بله و تعریف و تمجید. یک نفر مزاحم شد. عروس خانم گوشی رو برداشت اشاره کرد که مزاحم است . داماد مؤدب ما رفت و فحش هایی را که من در فرهنگ دهخدا هم نیافته ام بارش کرد. البته باز هم او براساس پیش بینی من مزاحم شد
به داماد توضیح دادم گفتم که سکوت بهترین تدبیر و از اختلال هرزه گویی تلفنی گفتم
گفت چه جالب کاش زودتر گفته بودی.
باز مزاحم تماس گرفت
داماد رفت و توصیه های من را پاک فراموش کرد( تمرین میخواد) و باز هم فحش رو فحش
چشمتون روز بد نبینه عروس از شرم و از این که این چرا مردش بد دهن است اگر بعدا با او درگیر شود چه شود؟

حامی;110791 نوشت:
البته اگر با سکوت هم ادامه داد از طریق قانون نه مقابله به مثل. بله گفتم بیمار است و غریب و خودی هم حالیش نمیشه مردها را هم میگره.

سعدی
می گوید مردی بادیه نشین را سگ گاز گرفت. مرد ناله کنان به خانه آمد دخترش گفت چه شده گفت سگ مرا گاز گرفت دختر گفت تو هم گازش می گرفتی دندان که داشتی . پدر گفت پس فرق ما چیه در این صورت.

اگر اصل حکایت را یافتید بگذارید کنار این متن
ممنون میشم

سلام استاد حامی

اگه مردی گوشیو برداره ببینه به ابجیش یا زنش مزاحم میشن فش نده سکوت کنه

با فرهنگ ما ایرانیا سازگار نیست

سکوت برای خانما خوبه

حالا نمیگم همه فش میدن
اما سکوت عمراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

سلام و عرض ادب
احتمال دارد که از توصیه جناب حامی
مبنی بر سکوت استنباط شود که گوشی را برداشته و بدون هیچ گفت وشنودی به کار خود بپردازیم تا آنکه مزاحم خود قطع یا تماس مجدد بگیرد
این هم یک نوع تمکین به خواست اوست او زمان شما را هدر داده
احتمالا منظور جناب حامی قطع سریع تماس بدون مکالمه وصرف وقت است

متشکرم

متحیر;110827 نوشت:

احتمالا منظور جناب حامی قطع سریع تماس بدون مکالمه وصرف وقت است

من که همچین مردیو خونه راش نمیدم

ستايش;110735 نوشت:
اين را تو بازي خلاقيت جناب حامي نوشتم ميتوني هر كدوم را كه دوست داري انتخاب كني.

24.گوشي را ميزاريم تو اب تا طرف غرق بشه.

من این گزینرو انتخاب میکنم:khandeh!:

با عرض سلام خدمت دوستان
من خودم شخصا اولین دفعه که یه شماره غریبه بهم زنگ بزن جوابشو میدم :Graphic (28):و اگه دیدم مزاحمه قطعش میکنم
و شمارشو به اسم مزاحم سیو میکنم اگه دوباره زنگ زد گوشی رو بر میدارم و بهش میگم مزاحم نشو مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد:Graphic (12):

با تشکر

سکوت و قطع کردن مکالمه بهترین راهه اصلاً شماره رو که دیدید و دیدید شماره ناشناسه گوشیو برندارید :ok:

نظر من هم بر سکوته. چون حالا گیریم طرف گیره ول کن نیست. شما تلفنو بزار رو سایلنت نه خودت اذیت می شی نه کسی بهت گیر می ده چرا جواب نمی دی. راحت بگیر بخواب یا هر کاری که داری انجام بده. بالاخره طرف می فهمه انتخابش درست نبوده یا حتی بعد 100بار زنگ زدن می ره سراغ یکی دیگه که محلش بده. فحشش بده. جوابش بده و کیف کنه.کلا کسی که زود لجش در بیاد رو اینا دوست دارن. نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خاتون مهر;110893 نوشت:
اصلاً شماره رو که دیدید و دیدید شماره ناشناسه گوشیو برندارید :ok:

مگه میشه ؟

فکر نمی کنم این کار مناسب باشه , مگر اینکه یک نفر خیلی مزاحم تلفنی داشته باشه.

خیلی از اوقات شماره دوستان تغییر می کنه و ...

به نظرم گوشی رو برداریم اگر مزاحم بود دیگه پاسخ نمیدیم ؛

بهترین کار برای این جور آدمها بردن اونها توی REJECT LIST و یا Black List هست ! خودتو راحت کن!

سلام:Gol:

اگه متوجه شدین طرف مزاحمه دیگه جوابه تلفنشو ندین اگه بتونید یه 2 یا3 ماه دندون رو جیگر بذارید طرف خودش بیخیال میشه و دیگه مزاحم نمیشه حتی دیگه فکر مزاحمت هم به سرش نمیزنه ولی اگه مقاومتتونو از دست دادینو شروع کردین به فحشو از این داستانا شکست میخورید پس یه دو سه ماه که چیزی نیست شما میتونید امتحانش ضرری نداره:Kaf: اگه دوسه ماه نتیجه نداشت راهکارهای بعدی رو خدمتتون میگم:Cheshmak::ok:

فرزانه;111163 نوشت:
فرزانه;111163 نوشت:
اگه متوجه شدین طرف مزاحمه دیگه جوابه تلفنشو ندین اگه بتونید یه 2 یا3 ماه دندون رو جیگر بذارید طرف خودش بیخیال میشه و دیگه مزاحم نمیشه حتی دیگه فکر مزاحمت هم به سرش نمیزنه

مگه میشه فکرش کنید دو سه ماه این مدت پس چی میشه؟

pep30;111102 نوشت:
بهترین کار برای این جور آدمها بردن اونها توی reject list و یا black list هست ! خودتو راحت کن!

چی شد من که نفهمیدم؟

سلام و عرض ادب.
بهترین راه جواب ندادنه،آخه اینجوری بهش میفهمونید که نسبت بهش بی توجهید.

محب المهدي;111270 نوشت:
مگه میشه فکرش کنید دو سه ماه این مدت پس چی میشه؟
با سلام شدنیه فقط صبر لازم داره من یه مزاحم داشتم یک سال طول کشید تا نا امید شد :ok:

خاتون مهر;111314 نوشت:
با سلام شدنیه فقط صبر لازم داره من یه مزاحم داشتم یک سال طول کشید تا نا امید شد

فکرش کنید من که مجردم مثلا یا نه متاهل هم که باشم چه جوی تو خونه یا محل کار پیش میاد.

محب المهدي;111722 نوشت:
چه جوی تو خونه یا محل کار پیش میاد.
با سلام خونواده و همکاران که شما رو می شناسند جوی درست نمیشه من یه مزاحم دیگه هم داشتم مرتب برام پیام میداد که من پسرتم و دیگه منو نمی بینی ، تو که میخوای بری خارج من چیکار کنم و از این قبیل حرفا اول طی دو پیام گفتم من اصلا پسر ندارم ولی دیدم ول کن نیست جوابشو ندادم بعد از چهار ماهی خسته شد دیگه پیام نداد خانواده هم در جریان بودن باهم به بعضی از این پیامها کلی میخندیدیم :ok:

خاتون مهر;111734 نوشت:
خاتون مهر;111734 نوشت:
با سلام خونواده و همکاران که شما رو می شناسند جوی درست نمیشه من یه مزاحم دیگه هم داشتم مرتب برام پیام میداد که من پسرتم و دیگه منو نمی بینی ، تو که میخوای بری خارج من چیکار کنم و از این قبیل حرفا اول طی دو پیام گفتم من اصلا پسر ندارم ولی دیدم ول کن نیست جوابشو ندادم بعد از چهار ماهی خسته شد دیگه پیام نداد خانواده هم در جریان بودن باهم به بعضی از این پیامها کلی میخندیدیم

من حرفاتون تا حدودی قبول دارم ولی مطمئنم یه مزاحم تلفنی اعصاب همه رو بهم می ریزه و واقعا با اینکه خونواده آدمو می شناسن بازهم یه جورایی ناراحتتن ودر مورد قضیه شما خیلی فرق می کنه اون بیشتر به یه شوخی شبیه بوده تا یه مزاحم سمج ولجباز وشاید هم روانی:Ghamgin:

[=Arial Black]:Gol:باسلام خدمت جناب محب المهدی،به نظربنده حقیرنیز این است که جواب ندهید بنده نیزمدتی مزاحم تلفنی داشتم شماره هاراواردلیست سیاه کردم وپاسخی نمیدادم آخرسرخودشان خسته شدند ودیگرتماس نگرفتنداماحتماشماره راسیو بفرمائیدتادیگرپاسخشان راندهیدحتی زمانیکه تماسها قطع شدیااگرمدتطولانی شدازراه قانونی اگرفرصتش راداریدواردشویدالتماس دعا

محب المهدي;111738 نوشت:
یه مزاحم سمج ولجباز وشاید هم روانی
فقط صبر صبر صبر و صبوری

خاتون مهر;111756 نوشت:
فقط صبر صبر صبر و صبوری

[="magenta"]خاتون بزرگوار خیلی سخته وتا حدودی هم نشدنی؟[/]

[="magenta"]این مقاله رو تو یکی از سایتها خوندم مقاله خوبی بود می خواستم نظر شما رو هم بدونم.
[="red"][/]مزاحم تلفني يا دزد آرامش

[/]براي سارق بايد دو مجازات تعيين شود، يکي براي مالي که مي برد و از آن مهم تر براي آتشي که در خرمن آرامش مردم مي زند. شايد فلسفه «قطع يد» سارق بيش از آن که براي درازدستي به مال مردم باشد، براي چنگ انداختن بر آرامش مردم باشد، چه مال را مي شود به دست آورد و هزار در هزار مالباخته جاي مال از دست رفته همسان يا بهتر از آن را خريده اند، اما هول و هراس و خاطره بد سرقت تا زنده اند همراهشان است و امنيت بعدي هم نمي تواند آرامش و اعتماد اوليه را بازآورد. پس بايد بر دزدان سخت گرفت تا در زندگي مردم بذر سختي و تلخي نکارند. اين را عرض کردم تا بگويم کساني که به هر شکل چنگ در آرامش مردم مي زنند و آتش به خرمن اعتماد مردم مي کشند را هم بايد چنان عقوبت کرد که ديگر هوس انجام چنين کارهايي نکنند.

[="darkred"]مثلا کسي که با تلفن مزاحم مردم مي شود صرفا يک شوخي بچگانه انجام نداده است تا براي لحظه اي فردي را به زحمت اندازد. گاه اين تلفن ها اگر از جنس مخالف باشد، اعتماد اعضاي خانواده را به نابودي مي کشاند و ده ها گناه و جرم پيامد بذر نحسي است که او کاشته است. نگوييم جوان بوده و حالا يک زنگي زده. خيلي از اين زنگ ها زندگي سوز است. حالا کسي که زنگ مي زند، مزاحم مي شود خود را و خانواده خود را بگذارد جاي کسي که مزاحمش شده است آيا مي پذيرد، جواني حرمت و آرامش خواهرش را به بازي بگيرد و مردي حيثيت مادرش را به زنگ هاي شيطاني بازيچه هوس هاي آلوده خود کنند؟ آيا حاضر است تنش هاي حاصل از بي اعتمادي را در زندگي خود تجربه کند؟ آيا حاضر است هم چنانکه چشم پلشت خود را به قامت ناموس مردم مي دوزد پلشت چشماني ديگر، به هرزگي قد و بالاي خواهر و مادرش را به تماشا بنشينند؟ آيا مي پذيرد، وقتي صداي پيامک تلفن خواهرش به صدا درمي آيد و پاکت که باز مي شود يک هرزنامه هوس آلود مقابل چشمانش قرار گيرد؟ آيا حاضر است آنچه او درباره ناموس مردم بلوتوث مي کند. به همان سياهي، ديگري بر خانواده خود او روا دارد؟ [/]
:Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol:
امام علي عليه السلام مي فرمايند آن چه براي خود نمي پسندي براي ديگران هم مپسند. اما بعضي ها انگار چنان شيطان بر آن ها سوار شده است که فرصت فکر کردن هم ندارند. بگذريم. من معتقدم بايد زمينه شکايت از مزاحمان تلفني را چنان تسهيل کرد که افراد از ترس گرفتار شدن به بيا و برو به پليس و دستگاه قضا از خير «دفع شر مزاحم تلفني» نگذرند، بلکه خيلي آسان بتوانند شکايت کنند و مزاحم هم خيلي سخت به کيفر برسد تا نه او و نه کسي که سرنوشت او را مي خواند، هوس نکند، مزاحم مردم شود.

اصولا فلسفه مجازات نيز تنبيه و تنبه و بازدارندگي است، هم براي مجرم و هم کساني که ممکن است دست به جرايمي از اين قبيل بزنند. تازه اين مجازات ها براي اين دنياست در آن دنيا عقوبتي سخت در انتظار اين قبيل مجرمان است که حتي اگر از مجازات در اين دنيا بگريزند، در آن دنيا راه فراري نخواهند داشت چه اين گناه از جمله گناهاني است که حق الناس را بر ذمه فرد قرار مي دهد و تا حقوق مردم را ادا نکند، توبه هم برايش معنا نخواهد داشت و در همين دنيا نيز علاوه بر مجازات، با همان دستي که داده است، مي گيرد. چنان که مزاحم ناموس مردم شده است در کوچه گذر گرگ هايي مثل خودش در کمين ناموسش خواهند بود. دنيا دار مکافات است و عقبي دار مجازات...

همین که چند بار زنگ زد شما گوشیو قطع کنی خودش از رو میره.
من همین کارو کردم خیلی زود طرف بی خیال شد.

من کار خاصی نمی کنم
دفعه اول جواب میدم همین که متوجه شدم مزاحمه دیگه خودشم بکشه جواب نمیدم
خیلی هم که زنگ بزنه میدم به داداشم جواب بده

بهترین کار همون جواب ندادنه
و اگه رفت رو مخ آدم . :_loool:گوشیتو بده به یه مرد خانواده یا اگه پسری گوشیتو بده به یه خانوم خانوادت.

این طوری با یه تیر دو نشون میزنی:pirooz:
1. هم به خانوادت نشون میدی که اهل این کارها نیستی و از چشم غره ها خلاص میشی .
2. هم از دست مزاحمه خلاص میشی

nakisa;136321 نوشت:
بهترین کار همون جواب ندادنه

یکی دیگه اش خود تو مزاحمش بشی !!! خیلی حال میده سر آخر گریه میکنه !!!!

madanchi11;136424 نوشت:

یکی دیگه اش خود تو مزاحمش بشی !!! خیلی حال میده سر آخر گریه میکنه !!!!

با سلام و احترام

:Moteajeb!: به هيچ عنوان توصيه نميشه و آثار و تبعات منفي بسيار زيادي داره!

آذر بانو;136427 نوشت:
به هيچ عنوان توصيه نميشه و آثار و تبعات منفي بسيار زيادي داره!

درسته برای خانم ها خوب نیست قدرتی ندارند! :khandeh!:

سلام

به نظر من بهترين برخورد اينه

اگه خبر نداشتي فرد مزاحمه و گوشيو برداشتي و متوجه شدي مزاحمه بدون اينكه چيزي بگي گوشيو ميزاري اگه مجددا تماس گرفت شماررو ديدي ديگه گوشيو بر نميداري اگه صداي تلفن اذيتت ميكنه موقتا براي اينكه اذيت نشي صداي تلفنو قطع ميكني .

اگه خانومي واقعا ميخواد فرد مزاحمش نشه بايد جواب نده هيچ جوابي :ok: اينجوري طرف بعد از چند بار زنگ زدن خسته ميشه .

كساييو ديدم كه گوشيو بر ميدارن ميگن آقا مزاحم نشو !! طرف مقابلم قند تو دلش آب ميشه و به مزاحمتش ادامه ميده !!

خيلي از مزاحماي تلفني شخصيت بيماري دارن وقتي طرف مقابل جوابشونو ميده حتي ناسزا ميگه لذت ميبرن و تشويق ميشن براي ادامه مزاحمت .

شقايق;136435 نوشت:
حتي ناسزا ميگه لذت ميبرن

استادیوم که نمیریم ناسزا میگن !!!

من خودم که شماره ی طرف رو تولیست رد تماس میذارم طرف بعده چند بار که ردی میخوره دیگه مزاحم نمیشه .

با سلام و احترام

برای هوشیاری بیشتر از عواقب پاسخ گویی به مزاحم تلفنی با دکتر حامی در داستان های واقعی در مشاوره ها همراه باشید.

داستان طعمه (پست 354 الی ...) «عاقبت مزاحم تلفنی»

سلام.

موبایلتون رو بگذارید روی سایلنت و به هیچ عنوان جواب ندهید. خودش خسته می شه و دست برمیداره.

سادات;152004 نوشت:
موبایلتون رو بگذارید روی سایلنت و به هیچ عنوان جواب ندهید. خودش خسته می شه و دست برمیداره.

آره من هم موافقم ولی قبلا هم گفتم اگه تولیست رد تماس بذارین خیلی بهتره .

با سلام

در این جور مسائل بعد از مشخص شدن اینکه طرف مزاحمه، که اون هم توی تماس اول مشخص میشه ، تمام برخوردها باید سلبی باشه ؛درست مثل اون چیزهایی که دوستان گفتند
برخورد سلبی یعنی نه گفتن به این نوع ارتباط به هر شیوه ایی که فکرش رو میکنی؛ مثل گذاشتن تو لیست رد تماس و یا خاموش کردن گوشی و به طور کل حرف نزدن و قطع کردن این نوع ارتباط...

ولی گاهی ما میخواهیم برخورد اثباتی انجام بدهیم که این برای عموم افراد کار اشتباهیه
برخورد اثباتی یعنی ،به نحوی پذیرش افتادن در همون دامی که طرف برات پهن کرده

چند نمونه از برخوردهای اثباتی رو براتون ذکر میکنم:

1. تجربه کردن یک چیز جدید و ارضای حس کنجکاوی

2.ادامه دادن این نوع ارتباط به سبب داشتن بعضی کمبودها و ارضای اون کمبودها

3.از در نصیحت در اومدن و برای اصلاحش وقت گذاشتن و از این دست مسائل

در این فضاها چون شناخت و عقلانیت حاکم نیست ،ممکنه انسان اسیر احساسات بشه و بعدا براش مشکلات فراوانی ایجاد بشه.

شقايق;136435 نوشت:

كساييو ديدم كه گوشيو بر ميدارن ميگن آقا مزاحم نشو !! طرف مقابلم قند تو دلش آب ميشه و به مزاحمتش ادامه ميده !!

خيلي از مزاحماي تلفني شخصيت بيماري دارن وقتي طرف مقابل جوابشونو ميده حتي ناسزا ميگه لذت ميبرن و تشويق ميشن براي ادامه مزاحمت .

آفرین. با این حرفتون خیلی موافقم...
من این نوع حرف زدن رو هم میگم برخورد اثباتی و حتی اگه بد و بیراه هم بگه ممکنه طرف رو جذب خودش کنه و خودش هم بعد یه مدت توی خطر بیفته

راهی;152263 نوشت:
ولی گاهی ما میخواهیم برخورد اثباتی انجام بدهیم که این برای عموم افراد کار اشتباهیه

[="magenta"]ریسک خطرناکیه من که ترجیح میدم این کا رو نکنم.[/]

شقايق;136435 نوشت:
سلام

به نظر من بهترين برخورد اينه

اگه خبر نداشتي فرد مزاحمه و گوشيو برداشتي و متوجه شدي مزاحمه بدون اينكه چيزي بگي گوشيو ميزاري اگه مجددا تماس گرفت شماررو ديدي ديگه گوشيو بر نميداري اگه صداي تلفن اذيتت ميكنه موقتا براي اينكه اذيت نشي صداي تلفنو قطع ميكني .

اگه خانومي واقعا ميخواد فرد مزاحمش نشه بايد جواب نده هيچ جوابي :ok: اينجوري طرف بعد از چند بار زنگ زدن خسته ميشه .

دقیقاً! کاملاً موافقم
من هم همین کارو میکنم. خیلی زود شرش کم میشه. اگه هم شک داشتم آشنا باشه فقط یه پیام میدم با این متن: شما؟ با کی کار داری؟
اگه مثل آدم جوابمو داد و آشنا بود که هیچ؛ غیر از این هرچی بگه دیگه هیچ جوابی از من دریافت نمی کنه :khaneh:
موضوع قفل شده است